Joie Footmuff Litetrax

Joie Footmuff Litetrax

Hodnotenie: 4,1
23,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Joie nánožník/fusak pre zaistenie tepla a komfortu malých cestujúcich v kočíku Joie Litetrax 4, Litetrax 4 Air a Mytrax. Fusak možno odopnutím zipsov premeniť na klasický nánožník. Kočík možno zložiť aj s nasadeným fusakom.

Joie Footmuff, Signature Noir
34,99 €

Joie Nánožník pre zaistenie tepla a komfortu malých cestujúcich v kočíku Joie Mytrax Flex. Vysokokvalitné látky s unikátnym dizajnom a prešívaním dodávajúce punc exkluzivity. Luxusné kožené prvky v štýle kolekcie Signature.

Britax Nánožník B-Agile/B-Motion Plus so zipsami
30,80 €

Nánožník B-AGILE / B-MOTION PLUS zaisťuje teplo a pohodlie pre vašich najmenších a chráni ich pred vetrom a chladom na cestách v kočíku. Je vhodný pre B-AGILE 3, B-AGILE 4, B-AGILE 4 PLUS, B-MOTION 3, B-MOTION 4 i B-MOTION 4 PLUS.

Emitex Nánožník 2v1

Emitex Nánožník 2v1

Hodnotenie: 4,3
11,60 €

Emitex Nánožník 2v1 poslúži hneď dvojitým spôsobom ako nánožník na kočík alebo ako deka na prikrytie, na hranie alebo prebaľovacia podložka. Nánožník je spoľahlivou ochranou proti nepriaznivým vplyvom počasia. Je vyrobený z dvoch k sebe laminovaných materiálov, ktorými sú z lícnej strany hladký softshell a z rubovej strany mäkký a teplý microfleece. Výhodou tohto funkčného materiálu je, že je odolný vode a vetru, odvádza pot a dokonale zahreje.

Petite&Mars Nánožník ku kočíku Vario
17,20 € 16 €

Posledný kus za túto cenu!

Petite & Mars Nánožník pre športovú vaničku kombinovaného kočíka Vario, ochráni dieťa v kočíku pred vlhkosťou, zimou a vetrom. Je vyrobený z pevnej, vodoodpudivej textílie a ľahko zateplený fleece materiálom.

VALCO Nánožník dojčenský pre Snap 3,4, čierna
19,40 €

Nánožník na kočík Valbo Baby Snap 3,4, slúži ako ochrana Vášho dieťaťa pred nepriaznivým počasím. Nánožník sa pripája k spodnej časti opierky nôh a obtáča sa okolo ochranného oblúku, možno použiť aj pre staršie modely Valco Snap bez polohovania opierky nôh.

Emitex Nánožník Deka potlač-19%
19 € 15,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny Emitex nánožník a deka v jednom. Ideálny na cesty, po ceste použijete ako nánožník na kočík, aby chránil dieťatko, pred chladom. Môžete zároveň využiť ako deku na piknik.

Petite&Mars Nánožník ku kočíku Easy/Musca
20 € 17,90 €

Petite & Mars praktický nánožník, ktorý ideálne pasuje na kočíky Petite & Mars Musca a Easy. Vďaka uchyteniu na suchý zips ho upnete aj na iné športové kočíky.

Maxi-Cosi Zimný set Lila
67 € 63,70 €
+ doprava zadarmo

Zimný set Lila obsahuje všetko čo potrebujete, aby vám ani vášmu dieťatku nebola v zimných mesiacoch zima.

ABC Design Nánožník ABC 2020
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkko polstrovaný nánožník značky ABC Design prináša okamžitý pocit príjemného tepla. Nánožník možno prať v práčke. Je kombinovateľný so všetkými kočíkmi ABC Design.

Petite&Mars Nánožník ku kočíku Street
26,12 € 18,30 €

Nánožník ku kočíku Street ochráni dieťa v kočíku pred vlhkosťou, zimou a vetrom. Je vyrobený z pevnej, vodoodpudivej textílie a ľahko zateplený fleece materiálom. Golier chráni dieťa pred nepríjemným vetrom.

ABC Design Nánožník

ABC Design Nánožník

Hodnotenie: 3
26 €

ABC design nánožník ponúka jednoduché riešenie ako ochrániť malých pasažierov v kočíkoch proti chladu a dažďu. Možno ho kombinovať so všetkými kočíkmi ABC Design.

ABC Design Nánožník 2019
26 €

ABC design nánožník ponúka jednoduché riešenie ako ochrániť malých pasažierov v kočíkoch proti chladu a dažďu. Možno ho kombinovať so všetkými kočíkmi ABC Design.