Bambinomio dezinfekčný Prostriedok Miofresh 750g
7,20 €

Novinka

Prírodný namáčací a prací prostriedok na bielizeň od značky Bambinomio likviduje počas prania choroboplodné zárodky. 750 g prostriedok bol navrhnutý pre čistenie, osvieženie a odstraňovanie zápachu z opakovane použiteľných látkových plienok a iných odevov pri nízkych teplotách.

Bambinomio Mušelínové plenky bamboo 3ks Safari Celebration
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Měkké multifunkční mušelínové plenky Safari Celebration v praktickém balení 3 ks od značky Bambino Mio se hodí pro různorodé každodenní potřeby miminka. Jsou vyrobeny ze 100% bambusové viskozy. Výrobek vhodný do výbavičky pro miminko je ideální na utírání, odříhnutí či jako přikrývka.

Bambinomio dezinfekčný Prostriedok Miofresh 300 g
5,40 €

Novinka

Prírodný namáčací a prací prostriedok na bielizeň od značky Bambinomio likviduje počas prania choroboplodné zárodky. Prostriedok bol navrhnutý pre čistenie, osvieženie a odstraňovanie zápachu z opakovane použiteľných látkových plienok a iných odevov pri nízkych teplotách.

Bambinomio Miofresh dezinfekčný Prostriedok 100 g
3,20 €

Novinka

Dezinfekčný prostriedok Mio Fresh od značky Bambinomio likviduje počas prania choroboplodné zárodky. Plienky tak vyčistí, osvieži a zbaví zápachu. Balenie obsahuje 100 g, ktoré vydrží 6 praní.

Bambinomio Viacvrstvové plienky ONE SIZE
24,76 € 24 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambinomio viacvrstvové plienky ONE SIZE sú vyrobené zo 100% bavlny a spracované za použitia maximálne ekologických postupov. Sú určené pre deti od 5kg.

Bambinomio Zavinovacia univerzálna plienka 2ks Swinging Sloth
32 €

Posledný kus za túto cenu!

Zavinovacia plienka Bambino Mio, má niekoľko možností využitia, napríklad ako zavinovačka, prikrývka pri dojčení, prebaľovacia podložka alebo deka. Rozhodne vo vašej výbave pre dieťatko nesmie chýbať.

Bambinomio absorbční vložky Mio Boost 3 ks
10,95 €

Novinka

Absorbční vložky Mio Boost v praktickém balení 3 ks od značky Bambino Mio jsou nejsnadněji používanou variantou v přebalování pro rodiče, kteří nechtějí dělat kompromisy v kvalitě, výkonu a vztahu k životnímu prostředí, ale ocení jednoduchost použití a s tím spojenou úsporu času. Pro novorozence mohou být použity jen s kalhotkami Miosoft, pro větší děti se vkládá do složené plenky.

Bambinomio Zavinovacia univerzálna plienka 2ks Feather
28,78 € 25 €

Zavinovacia plienka Bambinomio je nutnou súčasťou výbavičky všetkých rodičov. Vďaka svojej univerzálnej veľkosti a materiálu je jej použitie takmer univerzálne. Môžete ju používať už od narodenia napr. ako zavinovačku, prikrývku pri dojčení, a mnohými ďalšími spôsobmi.

Bambinomio Mušelínové plienky 3ks Sail
12,81 € 12 €

SQ3P SAIL Bambino Mio mušelínové plienky 3ks Sail Away sú vyrobené zo 100% bavlny a vďaka tomu sú plienky krásne mäkučké, citlivé k detskej pokožke a vhodné pre každodenné používanie.

Bambinomio Mušelínové plienky "Grizzly"
11 €

Bambinomio Mušelínové plienky „Grizzly“, 3 ks – multifunkčná výbavička využiteľná v každej domácnosti s bábätkom. Krásne vzory ladené do teplých žlto-hnedých farieb. 100% vysoko kvalitná bavlna, mäkká, citlivá k detskej pokožke. Rozmer plienky 70×70 cm.

Bambinomio Taška na plenky
18,48 €

Novinka

Praktická taška na plenky s jednoduchým a rychlým uzavíráním od značky Bambino Mio je ideální pro uložení použitých plen, ušpiněného oblečení či mokrých plavek, když jste mimo domov. Prázdná nezabírá žádné místo a když je plná, dokonale chrání ostatní věci.

Látkové plienky

Rozhodli ste sa využívať ekologicky aj ekonomicky výhodné látkové plienky? Na Mall.sk vyberajte z pestrej ponuky látkových plienok rôznych typov! Nájdete u nás okrem iného lacné plienky vysokej kvality!

Bohatý výber bambusových plienok nájdete u XKKO. Vzorované látkové kvalitné plienky ponúka T-Tomi. Na výber máte aj z mnohých ďalších značiek, ako sú Scamp, Lodger, Bambinomio, Bamboolik, Jollein a mnoho ďalších.

K látkovým plienkam ponúkame tiež široký výber plienkových nohavičiek. Alebo ste sa rozhodli dať prednosť jednorázovým plienkam?

Pri prebaľovaní určite oceníte aj prebaľovacie podložky, alebo praktické koše na plienky.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné látkové plienky.