Lodger Swaddler Solid 70 x 70 cm White

Hodnotenie: 5 3 hodnotení Značka: Lodger Náš kód: 1360872007

Lodger Swaddler Solid 70 x 70 cm White

Táto plienka je menším súrodencom veľmi populárnej multifunkčnej osušky Swaddler. Má praktický rozmer 70 × 70 cm a je tak vhodná predovšetkým pre novonarodené bábätká. To, prečo je Swaddler tak obľúbený, je jeho veľmi široká škála použitia a vysoká kvalita. Swaddler je vyrobený z hydrofilnej bavlnenej látky, ktorá je na rozdiel od ostatných na trhu pletená, nie tkaná. Vďaka tomu je schopná absorbovať viac vlhkosti a navyše je silnejšia a odolnejšia. Okrem toho je pletená hydrofilná látka veľmi mäkká, pružná, priedušná a príjemná na dotyk. Balenie obsahuje 2 kusy. Celý popis

7
5 3

7 €

Náš kód: 1360872007

Popis

Popis produktu

Táto plienka je menším súrodencom veľmi populárnej multifunkčnej osušky Swaddler. Má praktický rozmer 70 × 70 cm a je tak vhodná predovšetkým pre novonarodené bábätká. To, prečo je Swaddler tak obľúbený, je jeho veľmi široká škála použitia a vysoká kvalita. Swaddler je vyrobený z hydrofilnej bavlnenej látky, ktorá je na rozdiel od ostatných na trhu pletená, nie tkaná. Vďaka tomu je schopná absorbovať viac vlhkosti a navyše je silnejšia a odolnejšia. Okrem toho je pletená hydrofilná látka veľmi mäkká, pružná, priedušná a príjemná na dotyk. Balenie obsahuje tri kusy vo svetlo ružovej, smotanovej a bordovej farbe.

Ako zavinovačka

 • Ako zavinovačku možno Swaddler používať od narodenia bábätka. Pre zavinutie ho stačí preložiť tak, aby vznikol trojuholník a potom sa do neho dieťa zavinie preložením najskôr pravej, následne spodnej a nakoniec ľavej strany. Tento postup je veľmi rýchly a jednoduchý a dieťatku dopraje rovnaké pohodlie, ako v maminom brušku. Vďaka rozmerom Swaddlera je zavinovačka, ktorá vznikne jeho preložením, dostatočne veľká. Pokiaľ ju chcete ešte zväčšiť, stačí Swaddlera neprekladať presne „cíp na cíp“, ale o kúsok ďalej. Vďaka pružnému materiálu si môžete zvoliť, ako veľmi chcete zavinovačku utiahnuť a či nechať ručičky zavinuté pevnejšie či voľnejšie pri tele.

Ako deka

 • Swaddler zastane skvele tiež úlohu letnej dečky. Je dostatočne veľký a tak je vhodný aj pre väčšie dieťa. 100 % priedušná bavlna potom zabezpečí optimálnu spánkovú klímu bez prehrievania. Ako dečku ho môžete použiť doma, v kočíku či v autosedačke.

Ako osuška

 • Hydrofilná bavlna vyniká extra nasiakavosťou a dokonalou jemnosťou k detskej pokožke. Preto je Swaddler vhodný aj ako osuška a to aj pre deti s citlivou pokožkou či s ekzémom. Vďaka svojej hebkosti osuší aj chúlostivá miesta, ako faldíky, či triesla bez podráždenia. Vďaka veľkorysému rozmeru sa v ňom ľahko osuší i väčšie dieťa, či dospelý (máme to vyskúšané!). Malé bábätká do neho zababušíte celé, vďaka čomu im doprajete príjemný pocit bezpečia. Ďalšou jeho výhodou je, že veľmi rýchlo schne.

Ako slnečná clona

 • Prehodením cez búdu kočíka a rukoväť získate slnečnú clonu, ktorá zaistí prítmie a príjemný tieň. Takéto prostredie pomôže bábätku ľahšie zaspať a predovšetkým ho ochráni pred nežiadúcimi slnečnými lúčmi.

Pri dojčení

 • Prehodením Swaddlera cez rameno matky a cez dieťatko docielite pri dojčení väčšiu intimitu a súkromie i na verejnosti. Príjemný, pružný a priedušný materiál je základom pre takýto produkt. Lodger Swaddler toto bez výhrad spĺňa.

Pri vode

 • Lodger Swaddler oceníte tiež vždy, keď pôjdete s deťmi k moru, k bazénu či k rybníku. Využijete ho tu ako osušku, slnečnú clonu, či ľahkú dečku, ak vaše dieťa vyčerpaním zaspí na lehátku. Skvelé je, že je skladný, ľahký a vždy rýchlo suchý.

Ako prestieradlo

 • Swaddlera využijete tiež, ako príležitostné prestieradlo, či ako podklad na prebaľovanie alebo hranie. S ním si môžete byť istí, že svoje bábätko prebaľujete, či ukladáte vždy na čistý povrch.

„Must-have“ každej rodiny

 • Lodger Swaddler je jednoducho absolútna „Must-have“ každej rodiny. Vydrží vám od narodenia až do úplného „roztrhania“. Zo začiatku ho budete využívať ako zavinovačku, pre väčšiu intimitu pri dojčení, aj ako jemnú osušku. V kočíku ho oceníte ako slnečnú clonu, či ľahkú letnú deku. Pre väčšie dieťa je Swaddler ideálnym spoločníkom k vode, či ako prikrývka pri popoludňajšom spánku. Swaddler rozhodne nie je tou časťou detskej výbavičky, ktorú vyradíte po pár použitiach na povalu. Swaddler jednoducho nejde nemilovať a to nielen pre jeho praktickosť, ale tiež pre štýlový vzhľad.

Technické parametre

 • materiál: –100% bavlna
 • údržba: pranie na 40 °C
 • Rozmery: 120 × 120 cm
 • balenie: 1 ks
 • farba: zelena

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť plienky 70 x 70 cm
Materiál bavlna
Farba biela
Počet kusov 1