Emitex Zimný set ROMANCE COMBI + rukavice fialová

Značka: Emitex Náš kód: 1293578002

Doprava zadarmo

Emitex Zimný set ROMANCE COMBI + rukavice fialová

ZIMNÝ SET ROMANCE Ešte ste nenašli pre svoju malú lásku ten pravý hrejivý fusak? Tu ho máte! Fusaky EMITEX majú 2-násobné zabezpečenie proti skĺzavaniu fusaka v kočíku! Univerzálne otvory vhodné aj na 5-bodové bezpečnostné popruhy v kočíku i autosedačke. Vonkajšia strana zimného fusaka je opatrená 3D reflexnými prvkami. Celý popis

81.8
81,80 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
51,80 €
Viac info tu

Náš kód: 1293578002

Popis

Popis produktu

ZIMNÝ SET ROMANCE Ešte ste nenašli pre svoju malú lásku ten pravý hrejivý fusak? Tu ho máte! Fusaky EMITEX majú 2-násobné zabezpečenie proti skĺzavaniu fusaka v kočíku! Univerzálne otvory vhodné aj na 5-bodové bezpečnostné popruhy v kočíku i autosedačke. Vonkajšia strana zimného fusaka je opatrená 3D reflexnými prvkami.

Využitie fusaka: V autosedačke, v hlbokom i športovom kočíku, v prenosnej taške pre dieťa

Využitie rukavíc: Na rukoväť kočíka, chráni ruky pred chladom

Nastaviteľná dĺžka a šírka zimného fusaka: Dĺžka zimného fusaka je 110 cm, táto dĺžka je vyhovujúca pre väčšie deti v ** športovom kočíku. Po odopnutí spodného nánožníka je fusak skrátený na 87 cm, dĺžka vyhovujúca pre malé deti v hlbokom kočíku, autosedačke, vložnej taške. Predný diel možno zúžiť, tým sa zabráni unikaniu tepla zvnútra, deti sú tak lepšie **chránené pred chladom.

Praktické a originálne detaily pre pohodlie dieťaťa: Fusaky EMITEX majú 2-násobné zabezpečenie proti skĺzavaniu fusaka v kočíku! Zadná strana fusaka má časť z protišmykového materiálu. Pridaný diel v hornej zadnej časti fusaka so stiahnutím šnúrky zmení v kapsu, ktorá uchytením za opierku chrbta zamedzí zosúvaniu fusaka. Univerzálne otvory vhodné aj na 5-bodové bezpečnostné popruhy v kočíku, autosedačke; na fusaku sú vyšité prestupy na pásy, ktoré sa prestrihnú ostrými nožnicami na manikúru, nesmie sa prestrihnúť do nití od obšitia, inak sa budú dierky párať, prestrihnú sa len tie otvory, ktoré sa budú používať. Stiahnutím šnúrok okolo hlavy dieťaťa sa vytvorí kapucňa, ktorá chráni dieťa pred chladom. Odopínací diel je vo vnútri ľahko umývateľný, výhoda pri zašpinené detskými topánočkami. Zimný fusak je plne rozopínateľný na 3 diely, čo umožňuje vyprať len diel, ktorý je zašpinený. Vonkajšia strana zimného fusaka je opatrená 3D reflexnými prvkami./

Rozmery fusaka: dĺžka 87 cm, s predlžovacím dielom 110 cm šírka je pohyblivá 35 cm – 50 cm

Rozmery rukavice: dĺžka v rozloženom stave 46 cm šírka 25 cm

Materiálové zloženie fusaka:
Vonkajší materiál: 100% Polyester so vzorom, moderný materiál s funkčnými vlastnosťami, odolný vode a vetru
-Vnútorný materiál: 100% vlna – Merino Materiálové zloženie rikavíc:
Vonkajší materiál: 100% Polyester so vzorom, moderný materiál s funkčnými vlastnosťami, odolný vode a vetru
-Vnútorný materiál: 50%vlna, 50%Polyester

  • DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE pre ošetrovanie fusaka a rukavíc: Vonkajšia strana fusaka a vnútorný diel na nohy dieťaťa sú nepremokavé a tým jednoducho umývateľné vlhkou tkaninou. Vďaka veľkej samočistiacej schopnosti vlny nie je potrebné prať často. Pre uchovanie žiadaných vlastností vlny odporúčame prať ručne, je nutné dodržať rovnakú teplotu vody 30 °C pri praní a plákaní. Nežehliť, nesušiť v sušičke, žmýkať len veľmi jemne. Vlna je čisto prírodný materiál, ktorý je živý a jej prirodzenou vlastnosťou je uvoľňovanie jemných chĺpkov. Je to bežný jav, s ktorým sa musí pri používaní výrobku počítať. Na túto vlastnosť vlny sa nevzťahuje reklamácia výrobku. Odporúčanie pre minimalizovanie uvoľňovania chĺpkov. Pred prvým použitím výrobok vyperte ručne v teplote vody 30°C, je dôležité dodržať rovnakú teplotu vody na pranie i plákanie, inak kožuch zmení štruktúru vlasu. Po usušení kožúšok jemne vykefujte a následne povysávajte od prebytočných chĺpkov. Takto sa vypadávanie chĺpkov zmierni, prípadne úplne odstráni. Rukavice možno prať v práčke na 30°C, bez aviváže, nesušiť v sušičke, nechať preschnúť rozložené, vlas potom jemne rozčesať.

Prednosti Merino vlny

Prírodný termostat
Merino vlna používa absorpčný a vydávajúci proces, aby ohriala alebo ochladila ľudské telo. To je dôvod, prečo má bábätko v Merino vlne stále ideálnu teplotu – neprehrieva sa, ani mu nie je zima. Keď je bábätku teplo, Merino vlna chladí, pretože je pórovitá a priepustná. Absorbuje pot a zbavuje sa ho odparovaním. Tak vytvára na pokožke príjemný chladivý pocit a bábätko sa neprehrieva. Merino vlna v chladnom počasí hreje, v horúcom chladí.

Hreje aj keď je vlhká Hreje, aj keď je vlhká – dokáže pojať vlhkosť rovnajúcu sa až tretine svojej váhy, bez toho aby na dotyk pôsobila mokrá.

Vysoká priedušnosť
Vysoká priedušnosť Merino vlny zabezpečuje, že materiál dýcha a pot sa odparuje. To zabraňuje prehriatiu dieťaťa.

Antibakteriálna, žiadny zápach Merino vlna na seba dokáže chemicky viazať a neutralizovať telesné pachy. Tým sa stará o prirodzené potlačenie zápachu. Aj po dlhšom užívaní je stále príjemná na dotyk a nezapácha.

Veľmi jemná – neškriabe V Merino vlne sa dieťa cíti ako vo vatičke, je veľmi príjemná k pokožke. Vlas vlny Merino má hrúbku 15 až 25 mikrometrov. Tenšie vlákna neškrabú, pretože sa pri kontakte s pokožkou ohýbajú.

Vysoká ÚV clona Prirodzenou vlastnosťou vlny je eliminácia účinkov UV žiarenia.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba fialová
Vhodné od Mesiace
Typ príslušenstva fusak