Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Espressa a kávovary Tchibo

Upresniť parametre
  • Značka
    Tchibo
    ×
Tchibo Esperto Caffé, antracitový Tchibo Esperto Caffé, antracitový
Tchibo Esperto Caffé, antracitový

Kompaktný a tichý kávovar v elegantnom prevedení. Tchibo Esperto Caffé, antracitový umožní voľbu intenzity kávy pre perfektné espresso či caffe creme. Vďaka kompaktnému dizajnu sa ľahko zmestí aj do menšej kuchyne, prekvapí tiež veľmi tichým chodom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tchibo Cafissimo EASY, sivý Tchibo Esperto Caffé, antracitový
Tchibo Cafissimo EASY, sivý

Kapsľový kávovartromi tlačidlami pre prípravu espressa, caffé crema a prekvapkávanej kávy. Tchibo Cafissimo EASY, sivý je vybavený patentovaným systémom troch tlakov pre sparenie kávy, programovateľným množstvom nápoja a časovačom. Prístroj je vyrobený v kompaktnom dizajne so šírkou len 12 cm.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tchibo Cafissimo EASY, biely Tchibo Esperto Caffé, antracitový
Tchibo Cafissimo EASY, biely

Kapsľový kávovartromi tlačidlami pre prípravu espressa, caffé crema a prekvapkávanej kávy. Tchibo Cafissimo EASY, biely je vybavený patentovaným systémom troch tlakov pre sparenie kávy, programovateľným množstvom nápoja a časovačom. Prístroj je vyrobený v **kompaktnom dizajne so šírkou len **12 cm.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tchibo Esperto Latte, antracitový Tchibo automatický kávovar Esperto Caffé 2.0 Titanium Silver
Tchibo Esperto Latte, antracitový

Kompaktný kávovar v elegantnom prevedení s napeňovacou tryskou. Tchibo Esperto Latte, antracitový umožní voľbu intenzity kávy pre perfektné espresso, či caffe crema. Vďaka kompaktnému dizajnu sa ľahko zmestí aj do menšej kuchyne, prekvapí tiež veľmi tichým chodom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tchibo automatický kávovar Esperto Caffé 2.0 Granite Black Tchibo automatický kávovar Esperto Caffé 2.0 Titanium Silver
Tchibo automatický kávovar Esperto Caffé 2.0 Granite Black

Kompaktný automatický kávovar v novom modernom dizajne. Tchibo Esperto Caffé 2.0 Granite Black je vybavený dvojitým výpustom na prípravu dvoch šálok, zásobníkom na vodu s objemom 1,4 litra a zásobníkom na kávu s objemom 300 g. Nastaviteľný objem šálky 25 – 250 ml.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tchibo automatický kávovar Esperto Caffé 2.0 Titanium Silver Tchibo automatický kávovar Esperto Caffé 2.0 Titanium Silver
Tchibo automatický kávovar Esperto Caffé 2.0 Titanium Silver

Kompaktný automatický kávovar v novom modernom dizajne. Tchibo Esperto Caffé 2.0 Titanium Silver je vybavený dvojitým výpustom na prípravu dvoch šálok, zásobníkom na vodu s objemom 1,4 l a zásobníkom na kávu s objemom 300 g. Nastaviteľný objem šálky 25 – 250 ml.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tchibo automatické espresso Esperto PRO Tchibo automatické espresso Esperto PRO
Tchibo automatické espresso Esperto PRO

Automatický kávovar s tichou prevádzkou v kompaktnom prevedení. Tchibo Esperto PRO umožňuje voľbu intenzity kávy a funkciu doppio. Vďaka kompaktnému dizajnu sa ľahko zmestí aj do menších kuchýň. Pripravte si Cappuccino či Latté jedným stlačením tlačidla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tchibo kapslový kávovar PURE+, čierny Tchibo automatické espresso Esperto PRO
Tchibo kapslový kávovar PURE+, čierny

Kompaktný kapsulový kávovar sa zmestí do každej kuchyne a vďaka vyššej výpusti umožní pripraviť kávu aj do vyšších hrnčekov. Tchibo PURE+, čierny ponúka patentovaný trojstupňový systém sparovania, vďaka ktorému je každá káva pripravená pod optimálnym tlakom. Kompaktný dizajn kávovaru vďaka šírke iba 11,9 cm.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tchibo kapsulový kávovar PURE+, biely Tchibo automatické espresso Esperto PRO
Tchibo kapsulový kávovar PURE+, biely

Kompaktný kapsulový kávovar sa zmestí do každej kuchyne a vďaka vyššej výpusti umožní pripraviť kávu aj do vyšších hrnčekov. Tchibo PURE+, biely ponúka patentovaný trojstupňový systém sparovania, vďaka ktorému je každá káva pripravená pod optimálnym tlakom. Kompaktný dizajn kávovaru vďaka šírke iba 11,9 cm.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tchibo Cafissimo MILK, biela Tchibo prekvapkávač Let's Brew, biely
Tchibo Cafissimo MILK, biela

Kávovar na kapsuly v kompaktnom a modernom prevedení. Tchibo Cafissimo MILK, biely disponuje 3 typmi sparovania kávy v kapulách a umožňuje prípravu Espresso, Caffé Crema či prekvapkávannej kávy. Vďaka vstavanej nádržke na mlieko možno pripravovať krémové cappuccino na jedno stlačenie tlačidla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Tchibo prekvapkávač Let's Brew, biely Tchibo prekvapkávač Let's Brew, biely
Tchibo prekvapkávač Let's Brew, biely

Prekvapkávač s novo vyvinutou sparovacou jednotkou v štýlovom a kompaktnom dizajne. Tchibo Let's Brew, biely ponúka Aróma Swing pre optimálne rozloženie arómy, jednoduché ovládanie a odnímateľný zásobník na vodu. Sklenená kanvica s obsahom 1,25 l.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL