Cestovný kávovar spríjemní pracovné cesty a výlety do prírody, lahodnú čerstvú kávu si budete môcť dopriať kdekoľvek. Cestovné kávovary na kapsule alebo ručné outdoorové kávovary sú odolné, kompaktné a praktické.

Zobraziť viac

Prečo si zaobstarať cestovný kávovar?

 • Kávu si uvaríte takmer kdekoľvek.
 • Je odolný, ľahký a skladný.
 • K zapojeniu netreba elektrinu, len modely do auta sú na 12/24 V.
 • Príprava kávy je rýchla a jednoduchá.

→ Cestovné kávovaryideálnym riešením pre tých, ktorí trávia veľa času v aute, na pracovných cestách alebo v prírode.

Cestovný kávovar na kapsule je ideálnym riešením do auta

 • Cestovné kávovary na kapsule sú zvyčajne na 12 V (pre dodávky a kamióny na 24 V), ľahko ich teda zapojíte do autozásuvky. Do kávovaru vložíte kávovú kapsulu a podľa typu kávovaru horúcu alebo studenú vodu. Približne za 2 minúty je káva pripravená.

Outdoorový kávovar využijete pri výletoch do prírody

 • Ak si chcete lahodnú kávu dopriať aj tam, kde chýba pripojenie do elektriny, vyberte si outdoorový kávovar. Funguje na princípe tlaku, ktorý vzniká ručným pumpovaním. K príprave kávy teda postačia vaše ruky. Väčšina týchto kávovarov nevie vodu ohriať, teda treba do kávovaru naliať horúcu vodu.

→ Outdoorové kávovary sú veľmi ľahké a odolné, bez problémov ich môžete uložiť do turistického batohu. Niektoré cestovné kávovary sú pre väčšiu bezpečnosť vybavené vlastným puzdrom.

TIP!

K príprave kávy na cestách môže dobre poslúžiť tiež Džezva, moka kanvica alebo french press, s ktorými možno kávu jednoducho pripraviť aj na ohni.

Cestovné kávovary uvaria filtrovanú kávu aj espresso

 • Cestovný kávovar vyberajte tiež podľa druhu pripravenej kávy. Príprava espressa vyžaduje jemne mletú kávu a vysoký tlak (9 - 16 barov). Ak pripravujete filtrovanú kávu, odporúčame hrubo mleté zrná.

Cestovný presovač

 • Ručný cestovný presovač pripraví lahodné a silné espresso vďaka vysokému tlaku 16 barov kdekoľvek a kedykoľvek. Do presovača môžete vložiť mletú kávu alebo kapsule.

Cestovný kávovar na kapsule

 • Pre cestovné kávovary na kapsule sú najpoužívanejšie kapsule Nespresso. Nepotrebujete teda voziť zrnkovú či mletú kávu, stačí pár kapsúl rôznych príchutí, a môžete si aj v obmedzených podmienkach pripraviť akúkoľvek kávu.

Príslušenstvo k cestovným kávovarom uľahčí prípravu

TIP!

Pokiaľ chcete kávu uchovať dlhšie horúcu, uchovajte ju v kvalitnej termoske.

Wacaco Nanopresso sivá + NS adaptér

Wacaco Nanopresso sivá + NS adaptér

89,90 €

Kávovar Wacaco Nanopresso + Nespresso adaptér pre Wacaco Nanopresso pripraví chutné espresso na cestách bez použitia elektrickej energie. Stačí horúca voda, NS kapsule/káva a trochu vlastnej sily. AKCIA: Pri kúpe kávovaru získate L'Or Espresso Colombia kapsule 10 ks ako darček ZADARMO.

Partner: BeesKnees
Hand Presso kávovar WILD Hybrid

Hand Presso kávovar WILD Hybrid

114 €
Doprava zadarmo

Handpresso Wild Hybrid je ďalší z radu cestovných kávovarov. Vzhľadom k svojej nízkej hmotnosti (480 g) a malým rozmerom sa vojde aj do toho najmenšieho batôžku.

Partner: BeesKnees
Hand Presso Outdoor SET Hybrid Black

Hand Presso Outdoor SET Hybrid Black

202 €
Doprava zadarmo

Dizajnová čierna taška obsahuje kávovar Handpresso Wild Hybrid a tiež príslušenstvo, vďaka ktorému bude príprava obľúbenej kávy jednoduchá.

Partner: BeesKnees
Wacaco Picopresso

Wacaco Picopresso

149 €
Doprava zadarmo

Najkompaktnejšie a najoriginálnejšie prenosný kávovar, ktorý Vám dokonale padne do ruky. Postačí Vám iba horúca voda, káva a ľudská sila.

Partner: BeesKnees
Hand Presso kávovar WILD Hybrid White

Hand Presso kávovar WILD Hybrid White

114 €
Doprava zadarmo

Handpresso Wild Hybrid White je ďalší z radu cestovných kávovarov. Vzhľadom k svojej nízkej hmotnosti (480 g) a malým rozmerom sa vojde aj do toho najmenšieho batôžku.

Partner: BeesKnees
Hugh inc. Leverpresso Pro Travel set

Hugh inc. Leverpresso Pro Travel set

259,60 €
Doprava zadarmo
Novinka

Kávovar Leverpresso v3 Pro v exkluzívnom cestovnom sete. Pripravte si chutné espresso na cestách bez použitia elektrickej energie.

Partner: BeesKnees
Asobu Pour Over - červený

Asobu Pour Over - červený

61,50 €

Nový kávovar Asobu Pour Over kombinuje elegantný štýl s funkčnosťou a jedinečnou funkciou prenosnosti, ktorá prináša novú metódu prípravy kávy na úplne excelentné úrovni!

Partner: BeesKnees

Cestovné kávovary

Cestovné kávovary budú skvelými parťákov pri náročných pracovných cestách, diaľkových prejazdoch autom alebo túrach mimo civilizácie. S outdoorovým kávovarom si ľahko pripravíte horúci hrnček lahodnej kávy takmer kdekoľvek.

Cestovný kávovar na Nespresso

 • Cestovný kávovar Handpresso Auto Capsule je jedinečný tým, že je kompatibilný aj s kávovými kapsulami Nespresso.

Wacaco Nanopresso obstojí aj v tých najnáročnejších podmienkach

 • Outdoorový kávovar Wacaco Nanopresso je ako stvorený na výlety do prírody. Štýlový dizajn, vysoká odolnosť a nízka hmotnosť robia z Wacaco Nanopresso ten najspoľahlivejší kávovar, ktorý pre vás pripraví hrnček silnej a lahodnej kávy za každých okolností!