Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 0.6 l-20%
17,60 €

14 €

Akcia

Kanvica na čaj a kávu Teo je vyrobená zo žiaruvzdorného borosilikátového skla, luxusný stojan je kombináciou špičkovej nerez ocele a plastu. Po vylúhovaní čaju alebo kávy stlačte filter pomaly dole a nápoje môžete podávať.


Banquet Kávovar BRIA, 3 šálky
6,22 €

Kávovar BRIA 3 šálky z kvalitného hliníkového materiálu je správnou voľbou pre domácu prípravu lahodnej kávy, ktorá vám vždy dodá energiu a silu.


Banquet Kávovar BRIA, 9 šálok
10,13 €

Kávovar BRIA 9 šálok z kvalitného hliníkového materiálu je správnou voľbou pre domácu prípravu voňajúce kávy, ktorá vám vždy dodá energiu a silu pre začiatok dňa.


BIALETTI Coffee Press Preziosa 1 LT Gold
36,70 €

25,14 €

Bialetti Coffee Press Preziosa se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Materiály z kvalitního borosilikátového skla a ušlechtilé nerez ocele v kombinaci se zavedenou značkou Bialetti jsou zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Objem nádoby je 1 litr.


BIALETTI Moka Express 4 porcie, hliník
30,40 €

Nechýba originálny panáčik, ktorý je logom pre taliansku značku Bialetti. Štýlový hliníkový kávovar s praktickým madlom pre talianske espresso. Okrem porcií sa riaďte tiež litrážou v tomto prípade 200 ml.


Orion Kávovar AL 0,2 l
8,90 €

Novinka

Osvedčený kávovar pre rýchlu prípravu vami obľúbeného espressa. Telo z hliníka je určené na plynové variče, elektrické dosky, ale aj sklokeramiku. Dve skrutkovateľné časti so sitkom na kávu. Vybavené tesnením zo silikónu proti vodnému prietoku. Orion Kávovar AL 0,2 l je vzhľadom k výške 15 cm a priemeru 8,5 cm veľmi skladný.


Pezzetti Italexpress moka konvice, 3 šálky, 150ml
14,40 €

Čerstvá káva v pohodlí domova. Čo viac si priať? Teraz si tento luxus môžete dopriať doma, v práci alebo na dovolenke. Kanvička je o obsahu 150ml, na 3 šálky.


Monix Moka kanvica Vitro Express 6 šálok
12,99 €
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Odporúčame kávu pripravovať z čerstvo namletej zrnkovej kávy. Z kanvičky uvaríte až šesť šálok veľmi silnej kávy. Hliníkový taliansky kávovar pre tlakové varenie kávy. Dolná nádobka na vodu má nepriľnavú úpravu.


BIALETTI French Press 350 ml panáčik Bialetti
27,40 €

Kvalitné borosilikátové sklo a ušľachtilá nerezová oceľ v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy. Túto kanvicu možno použiť aj na prípravu čaju či bylinkového nálevu.


Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 1.0 l (646634)-19%
22 €

17,60 €

Akcia

Kanvica Teo vynikajúca pre prípravu a podávanie čaju alebo kávy. Je vyrobená zo žiaruvzdorného skla, prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a odolného plastu. Sklenená nádoba je vhodná do umývačky , ostatné časti v umývačke neumývajte.


Barazzoni kávovar hliníkový 3 šálky DE LUX
25,60 €

Posledný kus za túto cenu!

De Luxe verzia kávovaru značky Barazzoni v trojšálkovom prevedení. Hliníkový kávovar má nemenný čierny povrch ani po dlhšom používaní. Navyše disponuje veľmi príjemným držadlom s povrchom soft touch.


Banquet Kanvica na kávu 1l Becca, červená
8,18 €

Spôsob prípravy kávy či čaju, kedy pripravenú zmes dáte do nahriatej nádoby a zalejete horúcou vodou po uplynutí času precedíte sitkom ktoré je súčasťou veka.


BIALETTI Moka Express 2 porcie, hliník
26,40 €

Moka Express je jeden z najvydarenejších talianskych dizajnov minulého storočia. Podľa talianskeho merítka je kanvička na dve porcie, ale je dôležité vyberať podľa objemu 100 ml.


Barazzoni kávovar hliníkový 6 šálok DE LUX
34,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Hliníkový kávovar má nemenný čierny povrch ani po dlhšom používaní. De Lux verzia kávovaru značky Barazzoni v šesť šálkovom prevedení. Navyše disponuje veľmi príjemným držadlom s povrchom soft touch.


Banquet Kanvica na kávu 1L Stacey
14,90 €

Kanvica na kávu 1L Stacey značky BANQUET sklo kanvice je určené na horúce nápoje (do 120 st. C – nie je varné), nerez 18/8 – matný, plast čierna farba. Výška vrátane viečka je 22,5 cm.


Tescoma Kávovar PALOMA 6 šálok (647006)
22 €
20,30 €

Akcia

Klasický kávovar PALOMA pre prípravu 6 lahodných šálok kávy espresso. Káva z kávovaru PALOMA je výrazná, silná a prekvapujúca svojou chuťou a arómou. Kávovar je vyrobený z prvotriedneho hliníka určeného na použitie pri styku s potravinami (EN 601). Vhodný pre použitie na plynových, elektrických a sklokeramických sporákoch. 3 roky záruka.


Banquet Kávovar BRIA, 6 šálok
10,13 €

Kávovar Bria 6 šálok z kvalitného hliníkového materiálu je správnou voľbou pre domácu prípravu chutnej, silnej kávy. Poteší vás i vzhľad kanvičky.


Banquet Kávovar JADE, 6 šálok
8,56 €

Kávovar JADE 6 šálok z kvalitného hliníkového materiálu je správnou voľbou pre domácu prípravu chutnej, silnej kávy. Pekný dizajn podčiarkne radosť z vášho nápoja.


Banquet Kávovar JADE, 9 šálok
11,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávovar JADE 9 šálok z kvalitného hliníkového materiálu je správnou voľbou pre domácu prípravu vášho obľúbeného nápoja. Poteší vás aj dizajn kávovaru.


Banquet Kávovar NOIRA, 9 šálok
12,87 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávovar NOIRA 9 šálok s objemom 400 ml z kvalitného hliníkového materiálu je správnou voľbou pre domácu prípravu vášho obľúbeného nápoja.


Banquet Kávovar NOIRA 3 šálky
7,78 €

Kávovar NOIRA 3 šálky z kvalitného hliníkového materiálu je správnou voľbou pre domácu prípravu lahodnej kávy, ktorá vám vždy dodá energiu a silu. V peknom prevedení čierno-striebornej farby.


Banquet Kávovar NOIRA, 6 šálok
9,74 €

Kávovar NOIRA 6 šálok z kvalitného hliníkového materiálu je správnou voľbou pre domácu prípravu lahodnej kávy, ktorá vám vždy dodá energiu a silu pre každý deň. V pohľadnom prevedenia čierno-striebornej farby.


BARISTA&CO French press 3 šálky Electric Steel
34,47 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemné sitko French pressu je vyrobené z nerezovej ocele. French press v štýlovom dizajne a v precíznom spracovaní. French press je krásny dizajnový ručný kávovar, v ktorom počas chvíľky uvaríte lahodne jemnú kávu plnej chuti.


BARISTA&CO French press 8 šálok Electric Steel
44,82 €
+ doprava zadarmo

French press v štýlovom dizajne a v precíznom spracovaní. French press je krásny dizajnový ručný kávovar, v ktorom počas chvíľky uvaríte lahodne jemnú kávu plnej chuti. Jemné sitko French press je vyrobené z nerezovej ocele.


BARISTA&CO penič mlieka Electric Steel
24,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Penič mlieka v štýlovom dizajne a v precíznom spracovaní premení Vaše mlieko počas malej chvíľky v bohatú penu. Má dvojité napeňovacie sitko z nerezovej ocele pre jednoduché a rýchle napenenie mlieka.


BIALETTI Coffee Press Preziosa 350 ml Gold
26,64 €

18,17 €

Bialetti Coffee Press Preziosa se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Materiály z kvalitního borosilikátového skla a ušlechtilé nerez ocele v kombinaci se zavedenou značkou Bialetti jsou zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Objem nádoby je 350 ml.


BIALETTI French Press 1 l, nápis Bialetti
30,40 €

French press sa vyznačuje dôrazom na perfektné spracovanie každého detailu. Kvalitné borosilikátové sklo a ušľachtilá nerezová oceľ v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy.


BIALETTI French Press 1 l, panáčik Bialetti
31,40 €

Túto kanvicu možno použiť aj na prípravu čaju či bylinkového nálevu. Kvalitné borosilikátové sklo a ušľachtilá nerezová oceľ v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy.


BIALETTI French Press Simplicity 1 l
27,40 €

French Press Simplicity o objeme jeden liter je vyrobený z kvalitného borosilikátového skla a ušľachtilej nerez ocele, navyše v kombinácii so značkou Bialetti je zárukou skvelého zážitku z prípravy aj pitia kávy.


BIALETTI Moka Express 3 Cups Gold
29,35 €

20,11 €

Moka konvička Bialetti Moka Express patří do rodiny jednoho z nejvydařenějších italských designů minulého století. Díky ideálnímu osmibokému tělu z hliníku si budete moci vychutnat tu nejlepší chuť vaší kávy. Objem nádoby je 150 ml (3 šálky).


BIALETTI Moka Express 3 porce, hliník
27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový hliníkový kávovar s praktickým madlom pre talianske espresso. Nechýba ani originálny panáčik, ktorý je logom pre taliansku značku Bialetti. Okrem porcií sa riaďte tiež litrážou v tomto prípade 150 ml.


BIALETTI Moka Express 6 Cups Gold
40,56 €

27,84 €

Moka konvička Bialetti Moka Express patří do rodiny jednoho z nejvydařenějších italských designů minulého století. Díky ideálnímu osmibokému tělu z hliníku si budete moci vychutnat tu nejlepší chuť vaší kávy. Objem nádoby je 300 ml (6 šálků).


BIALETTI Moka Express čierna 6 porcií
42,85 €
+ doprava zadarmo

Legendárna moka kanvička od talianskeho výrobcu Bialetti. Pre 1 porciu kávy – objem 300 ml. Kanvička je vyrobená z potravinárskeho hliníka. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobená v krásnom čiernom prevedení.


BIALETTI Moka Express červená 1 porcia
38,87 €

Legendárna moka kanvička od talianskeho výrobcu Bialetti. Pre 1 porciu kávy – objem 50 ml. Kanvička je vyrobená z potravinárskeho hliníka. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobená v krásnom červenom prevedení.


BIALETTI Moka Express červená 3 porcie
42,79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Legendárna moka kanvička od talianskeho výrobcu Bialetti. Pre 3 porcie kávy – objem 150 ml. Kanvička je vyrobená z potravinárskeho hliníka. Firma Bialetti je na trhu od roku 1919. Vyrobená v krásnom červenom prevedení.


BIALETTI Moka kávovar Induction, 6 porcií, čierny
61,34 €
+ doprava zadarmo

Najžiadanejšia moka kanvička od značky Bialetti má krásny dizajn a je vhodná aj na indukciu. Veľmi kvalitné spracovanie z Talianska. Kanvička je vhodná na 300 ml kávy, čo je šesť porcií kávy.


BIALETTI Musa 6 porcií, nerez oceľ
43,90 €
+ doprava zadarmo

Bialetti vytvorilo novú inovovanú verziu kanvičky Musa, ktorá sa vyznačuje čistými líniami. Musa je harmóniou rafinovaného štýlu a vášne pre skvelý šálku kávy. Bialetti kávovar Musa na indukčné dosky má elegantný a moderný dizajn.


BIALETTI Set mini express 2 šálky, červené
26,32 €

Príjemná darčeková sada z Bialetti v červenej farbe. Set obsahuje hliníkový kávovar a dve šálky. Káva sa varí v kávovare a rovno kvapká do šálok, ktorú môžete rovno podávať.


Cilio Espressovač Classico, 6 šálok
38,52 €

31,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický kávovar značky Cilio je vynikajúci pre tradičnú prípravu kávy espresso a jeho kapacita je určená pre 6 šálok. Je vyrobený z prvotriedneho hliníka a je určený pre použitie na plynových, elektrických a sklokeramických sporákoch.


Cilio French press Mariella
26,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pastelová kanvica vyrobená v kombinácii borosilikátového skla a vysoko kvalitného plastu vám pomôže s prípravou obľúbenej kávy aj čaju a ku všetkému krásne vyzerá. Po vylúhovaní čaju alebo kávy stlačte filter pomaly dole a nápoj môžete podávať.


Cilio Šľahač na mlieko Classic 3 šálky
61,30 €

51,08 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Užite si hustú mliečnu penu na hladine vašej kávy. Šľahač vyrobený z nerezovej ocele so sendvičkovým dnom je vhodný aj na indukciu a je opatrený meracou stupnicou.


Cilio varič espressa Classico na 6 šálok
27,90 €

Tento luxusný kávovar je vynikajúci na prípravu klasickej kávy Espresso. Kávovar na Espresso Cilio Classico je výborný pomocník vyrobený z hliníka s plochým dnom.


Gsi Moka Espresso Pot 739ml
62,96 €

56,59 €
+ doprava zadarmo

Nerezová moka konvička **GSI Moka Espresso Pot ** objemu 739 ml až na 10 šálků double shotu. Neošiďte se o kvalitní kávu ani na cestách! vhodné i na indukční desku.


Kela Kávovar ITALIA 6 šálok
16,60 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto hliníkovým kávovarom bude vaša obľúbená káva v priebehu niekoľkých minút pripravená. Klasický kávovar KELA Italia pre jednoduchú prípravu silného a kvalitného espressa.


Kela Kávovar ITALIA 9 šálok
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický kávovar KELA Italia pre jednoduchú prípravu silného a kvalitného espressa. S týmto hliníkovým kávovarom bude vaša obľúbená káva v priebehu niekoľkých minút pripravená.


Kela KL-10835 Kanvica na espresso LATINA
74,99 €

64 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kanvica na espresso LATINA značky KELA je veľmi elegantná kanvica na prípravu 4 šálok espressa. Kanvica je z leštenej nerezovej ocele a je veľmi kvalitne vyrobená. Doprajte si šálku lahodnej kávy v pohodlí domova!


Kela Kanvička na čaj a kávu French Press
30,20 €
29,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kanvička French Press na kávu a čaj zo série Venecia a značky KELA. Kanvička s filtrom vám umožní pripraviť a podávať lahodný sypaný čaj či kávu. Kanvička má obsah 1,1 litra.