Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie SMART kávovary alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnějšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Produkty z kategórie SMART kávovary si môžete sami vyzdvihnúť v širokej sieti výdajných miest.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online či na dobierku.
  • Ak sa vám zakúpený výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Na MALL.SK nájdete viac ako 1 000 000 produktov.

Upresniť parametre
NESPRESSO kávovar na kapsule De'longhi Vertuo Pop ENV90.B čierne NESPRESSO kávovar na kapsule De'longhi Vertuo Pop čierne EVN90.BAE + Aeroccino
NESPRESSO kávovar na kapsule De'longhi Vertuo Pop ENV90.B čierne + DARČEK NESPRESSO Káva v hodnote kávovaru jako darček
AKCIA: Získajte zľavu na nákup kávy Nespresso v hodnote kávovaru (platí 13. 5. – 1. 9. 2024). VIAC TU.
Kávovar na kapsule umožňuje pripravovať 5 veľkostí šálok – Cold Brew, Mug/Káva, GranLungo, dvojité espresso, espresso. Nespresso De'longhi Vertuo Pop ENV90.B čiernej je vybavený jednoduchým ovládaním jedným tlačidlom a automatickým vysunutím kapsule. Vďaka Bluetooth smart technológii a WIFI pripojeniu kávovar automaticky aktualizuje softvér a zaistí tak tie najlepšie výsledky. Vyrobený zo 35 % z recyklovaných plastov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
NESPRESSO kávovar na kapsule De'longhi Vertuo Pop čierne EVN90.BAE + Aeroccino NESPRESSO kávovar na kapsule De'longhi Vertuo Pop čierne EVN90.BAE + Aeroccino
NESPRESSO kávovar na kapsule De'longhi Vertuo Pop čierne EVN90.BAE + Aeroccino + DARČEK NESPRESSO Káva v hodnote kávovaru jako darček
AKCIA: Získajte zľavu na nákup kávy Nespresso v hodnote kávovaru (platí 13. 5. – 1. 9. 2024). VIAC TU.

Kavovar na kapsule umožňuje pripravovať 5 veľkostí šálok – Cold Brew, Mug/Káva, GranLungo, dvojité espresso, espresso. Nespresso De'longhi Vertuo Pop čierne EVN90.BAE + Aeroccino je vybavený jednoduchým ovládaním jedným tlačidlom a automatickým vysunutím kapsule. Vďaka Bluetooth smart technológii a WIFI pripojeniu kávovar automaticky aktualizuje softvér a zaistí tak tie najlepšie výsledky. Vyrobený z 35 % z recyklovaných plastov. Súčasťou balenia je šľahač mlieka Aeroccino.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SAECO automatický kávovar Xelsis Deluxe SM8780/00 NESPRESSO kávovar na kapsule De'longhi Vertuo Pop čierne EVN90.BAE + Aeroccino
SAECO automatický kávovar Xelsis Deluxe SM8780/00 + DARČEK NESPRESSO Káva v hodnote kávovaru jako darček

Hodnotenie dTest – 3/2023! Automatický kávovar s tlakom 15 bar a s nádržkou na vodu s objemom 1,7 litra. Saeco Xelsis Deluxe SM8780/00 ponúka 22 kávových nápojov s intuitívnou personalizáciou, funkciu Bean Maestro, keramický mlynček s 12 stupňami hrubosti mletia a funkciou LatteDuo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SAECO automatický kávovar GranAroma SM6580/00 De'Longhi automatický kávovar Magnifica EVO ECAM290.51.B
SAECO automatický kávovar GranAroma SM6580/00

Automatický kávovar s tlakom 15 barov a nádržou na vodu s objemom 1,8 litra. Saeco GranAroma SM6580/00 ponúka osobné nastavenia až pre 14 nápojov a 4 individuálne profily, funkciu CoffeeMaestro pre prispôsobenie kávových špecialít a automatické čistenie okruhu mlieka vďaka systému HygieSteam.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
De'Longhi automatický kávovar Magnifica EVO ECAM290.51.B De'Longhi automatický kávovar Magnifica EVO ECAM290.51.B
De'Longhi automatický kávovar Magnifica EVO ECAM290.51.B

Plnoautomatický kávovar s LatteCrema Hot systémom pre lahodné mliečne nápoje. Delonghi Magnifica EVO ECAM290.51.B ponúka automatické čistenie mliečnej karafy, ktorú je možné po použití vložiť do chladničky, intuitívny ovládací panel s dotykovými tlačidlami a 4 čiernobiele tlačidlá na prípravu zvoleného nápoja jedným stlačením.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
De'Longhi automatický kávovar Dinamica ECAM350.50.B De'Longhi automatický kávovar Magnifica EVO ECAM290.51.B
De'Longhi automatický kávovar Dinamica ECAM350.50.B

Plnoautomatický kávovar s tlakom 15 bar so systémom LatteCrema pre prípravu mliečnych nápojov. Delonghi Dinamica ECAM350.50.B ponúka možnosť úpravy receptov podľa preferencií, automatické čistenie mliečnej karafy, čistiaci a odvápňovací systém a integrovaný mlynček.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S
De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S

Plnoautomatický kávovar s technológiou Cold Extraction na prípravu nápojov typu Cold Brew. Delonghi Eletta Explore ECAM 450.65.S ponúka funkciu Nápoj so sebou, 3,5” TFT plne dotykový farebný displej, Bean Adapt technológiu a jednoduché personalizované nastavenie. Coffee Link aplikácie s 100+ kreatívnych receptov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Beko automatický kávovar CEG3192B De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S
Beko automatický kávovar CEG3192B

Automatický kávovar s tlakom 19 bar a so zásobníkom na vodu s objemom 1.5 litra. Beko CEG3192B je vybavený zásobníkom na kávové zrná s kapacitou 160 g, dotykovým ovládaním a tryskou na napenenie mlieka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Siemens automatický kávovar TQ905R03 De'Longhi automatický kávovar Eletta Explore ECAM 450.65.S
Siemens automatický kávovar TQ905R03

Plne automatický kávovar s plne dotykovým displejom a aplikáciou Home Connect. Siemens TQ905R03 ponúka BaristaMode pre ovládanie všetkých relevantných parametrov prípravy, plne dotykový displej iSelect Display a funkciu SuperSilent pre výrazné zníženie hluku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
NESPRESSO kávovar na kapsule De´Longhi Gran Lattissima Black EN640.B NESPRESSO kávovar na kapsule De´Longhi Gran Lattissima Black EN640.B
NESPRESSO kávovar na kapsule De´Longhi Gran Lattissima Black EN640.B + DARČEK NESPRESSO Káva v hodnote kávovaru jako darček
AKCIA: Získajte zľavu na nákup kávy Nespresso v hodnote kávovaru (platí 13. 5. – 1. 9. 2024). VIAC TU.
Kávovar na kapsule na prípravu 3 kávových nápojov a 6 mliečnych nápojov. Nespresso De´Longhi Gran Lattissima Black EN640.B ponúka intuitívny ovládací panel s dotykovými tlačidlami, systém jednoduchého čistenia a signalizáciu potreby odvápnenia. Tlak 19 barov pre vždy perfektnú kávu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Siemens automatický kávovar TQ903R03 NESPRESSO kávovar na kapsule De´Longhi Gran Lattissima Black EN640.B
Siemens automatický kávovar TQ903R03 + DARČEK NESPRESSO Káva v hodnote kávovaru jako darček

Plne automatický kávovar s plne dotykovým displejom a aplikáciou Home Connect. Siemens TQ903R03 ponúka BaristaMode pre ovládanie všetkých relevantných parametrov prípravy, plne dotykový displej iSelect Display a funkciu SuperSilent pre výrazné zníženie hluku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
De'Longhi pákový kávovar EC9355.M 2.0 NESPRESSO kávovar na kapsule De´Longhi Gran Lattissima Black EN640.B
De'Longhi pákový kávovar EC9355.M 2.0 + DARČEK NESPRESSO Káva v hodnote kávovaru jako darček

Pákový kávovar s novým sitkom a inovovanou parnou tryskou MyLatteArt. Delonghi EC9355.M 2.0 je vybavený integrovaným mlynčekom so senzorom mletia, inteligentnou stláčacou stanicou a ohrevom vody pomocou termoblok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL