Annemarie Börlind Kompaktný make up Ivory 10g
26,13 €

Přírodní jemný krémový make up s přírodními pigmenty pro zmatnění a optimální krytí nedokonalosti zejména smíšené pleti. Dodává pleti přirozený vzhled. Při suché aplikaci zakryje nedokonalosti pleti a při mokré aplikaci vyčaruje transparentní tón pleti.

Max Factor Dlhotrvajúci make-up Facefinity 3 v 1 (All Day Flawless) 30 ml
10,10 €

Max Factor predstavuje make-up novej generácie – Facefinity All Day Flawless 3 v 1. Ide o majstrovskú kombináciu troch profesionálnych nástrojov pre líčenie v jedinej fľaštičke: podkladová báza pre vyššiu odolnosť líčenie, make-up s SPF, korektor.

Max Factor Zmatňujúci púder Creme Puff 21 g
6,10 €

Dokonale jemný kompaktný púder Creme Puff umožňuje dvojité používanie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou, alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. Creme Puff je vhodný pre drobné úpravy behom dňa a nemal by chýbať v žiadnej dámskej kabelke. Dermatologicky testované.

Dermacol Make-up Cover pre jasnú a zjednotenú pleť 30 g
9,50 € 9,30 €

Akékoľvek farebné nedostatky na pleti už nemusia byť vašou nočnou morou! Zakryje všetko, na čo len pomyslíte! Naviac ešte vyrovnáva menšie nerovnosti. Nanáša sa na podkladový krém a je možné ho kombinovať s iným make-upom radu Dermacol.

Dermacol Dlhotrvajúci make-up (24h Control Make-up) 30 ml
11 € 8,90 €

Jedinečný dlhotrvajúci a dotyku odolný make-up s koenzýmom Q10 pleť chráni dokonale po celých 24h. Vďaka špeciálnemu zloženiu zvyšuje elasticitu pleti a jej pevnosť. Bez problémov odolá kontaktu s oblečením, mobilným telefónom či sakom priateľa.

RYOR Rozjasňujúci make-up 8v1 30 ml
8,50 €

Rozjasňujúci make-up 8v1 od značky Ryor je jemný, ľahký tónovací make-up, ktorý ponúka výhody prípravkov 8v1 – zjednocuje farebnosť pleti, minimalizuje póry a vyrovnáva nerovnosti. Hydratuje, rozjasňuje, zmierňuje prejavy začervenania, chráni pred UV žiarením, zmatňuje a zvláčňuje pokožku.

Bourjois Make-up pre perfektnú pleť SPF 10 (123 Perfect) 30 ml
10,30 €

Make-up novej generácie pre perfektnú pleť bez chybičky. Už žiadne tmavé kruhy pod očami, zvädnutá, sivá pleť a červené žilky! Bourjois, expert na farby, vložil všetky svoje know-how do nového make-upu, obsahujúceho 3 kúzelné farbičky pre perfektnú pleť.