Garnier BB Cream(krém) 50 ml
7,60 €

Najnovšie tajomstvo krásy od Garnier sa volá BB krém Miracle Skin Perfector! Multifunkčný krém je perfektný každodenná starostlivosť, ktorá vám zaistí bezchybnú pleť.   Najväčší kozmetický hit poslednej doby, BB krém, si v nedávnych rokoch získal obľubu predovšetkým v Ázii.

Babor BB Cream SPF 20 50 ml
31,50 €

BB krém pro suchou pleť SPF 20 Essential Care je jemně tónovací pleťový krém, který zajišťuje střední krytí pleti. Krém opticky koriguje nerovnoměrné zbarvení pleti a rozjasňuje ji. Dodává pleti potřebnou hydrataci a chrání ji před UV zářením. .

Holika Holika Liftingový BB krém SPF 30 (Bouncing Petit BB Cream ) 30 ml
6,50 €

Liftingový BB krém SPF 30 je vhodný predovšetkým pre zrelú pleť a pre pleť s vráskami. Krém pleť hydratuje, vyživuje a dokonale maskuje prípadné nedostatky. Zlepšujú pružnosť pleti a napomáha vyhladenie aj stredne hlbokých vrások. Výsledkom je omladená pleť plná vitality.

Loreal Paris BB krém C`est Magic (Skin Perfector) 30 ml-19%
12,10 € 9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúzelné spojenie starostlivosť a make-upu pre perfektné krytie a zjednotenie pleti. BB C´est Magic krém sa o Vašu pleť starostlivo postará a hydratuje po celý deň a zároveň zakryje nedokonalosti. Krém sa pri kontakte s pokožkou okamžite premení na krycí make-up.