Loreal Paris Gélové očné linky Super Liner Gel Intenza 2,8 g-20%
8 € 6,40 €

Akcia

Očné linky s luxusnou gélovou textúrou, ktorá perfektne priľne k pleti. Dokonalá očná linka až na 24 hodín! Súčasťou balenia je štetec na očné linky, inšpirovaný profesionálnymi vizážistu. Vodeodolná, rýchlo zasychajúce textúra.

Artdeco Dlhotrvajúci linky na oči (Long Lasting Liquid Liner) 1,5 ml
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemný nylonový štetec vám dovolí jednoducho vytvoriť precízny a rovnomernú linku s nevídanou intenzitou farby. Bohato pigmentovaná a dlhotrvajúci textúra zachová váš dokonalý vzhľad po celý deň! Rýchlo zasychá, nerozmazáva sa. Bez parfumácie. .

Dermacol Fix na oči (Precise Black) 1 ml-28%
3,80 € 2,70 €

Akcia

Presné a ľahké vykreslenie línie rias aj pre začiatočníkov. Riasy vyzerajú plnšie vďaka aplikácii medzi riasami. Oddajte sa s kolekciou Black Sensation čaru čiernej mágie!.

Artdeco Dlhotrvajúce očné linka (Long Lasting Liquid Liner) 0,6 ml
17,10 € 15,60 €

Dlhotrvajúce očné linka vás nadchne pre svoje intenzívne farby a jednoduchú aplikáciu. Vďaka pružnej špičke s jemným hrotom môžete dosiahnuť presného obrysu. Textúra, ktorá vydrží až 14 hodín, zaujme intenzívnym pokrytím farieb.

Clinique Očné linky v ceruzke Pretty Easy (Liquid Eyelining Pen) 0,67 g
18,60 € 15,60 €

Očné linky v ceruzke Pretty Easy od značky Clinique dodajú vašim očiam výraz! Vďaka intenzívnej pigmentáciu vydrží po celý deň, nedrobí sa a nedráždi oči – sú oftalmologicky testované. Ak túžite po príťažlivom a zvodnom pohľade, s týmito linkami sa vám to podarí!.

Dr. Hauschka Tekuté očné linky 4 ml
17,10 €

Tekuté očné linky s jemným štetcom vykreslí báječné linky a rozžiari Váš pohľad. Výťažky z liečivých rastlín ako sú svetlík, čierny čaj a nimba upokojujú citlivé okolie očí. Prírodné ružový a jojobový vosk jemnú pokožku chráni a udržuje ju pružnú.

Gabriella Salvete Tekuté očné linky Liquid Contour 4 ml
4,90 €

Gabriella Salvete Liquid Contour tekuté očné linky zvýraznia Vaše oči kontúrou. Vďaka špeciálnemu zloženiu emulzie je jednoduché nalíčiť presnú a úzku linku na očné viečko, ktorá zostane bezo zmeny po celý deň. .

Guerlain Fix na oči L`Art Du Trait (Precision Felt Eyeliner) 1 ml
26,60 €

Fix na oči L´Art Du Trait od značky Guerlain predstavuje očnú linku vo fixu. Ponúka vašim očiam presné a ľahké vykreslenie línie rias. Veľmi intenzívne farba má dlhotrvajúci účinok – doprajte si komfort pri líčení očí s fixkou L´Art Du Trait. .

Lavera Tekuté očné linky 3,5 ml
6,10 €

Tekuté linky pre jednoduchý, precízne make-up ako od profesionála. Vďaka praktickému aplikátoru dokážete ľahko vytvoriť presnú, bezchybnú líniu. Dlhotrvajúci formula obsahuje vyváženú zmes čisto prírodných ingrediencií, zjemňujúcich BIO kvetových extraktov a vyživujúcich BIO olejov.

Makeup Revolution Očná linka Flick and Go Eyeliner 1,2 ml
6,70 €

Ak hľadáte očnú linku, ktorá sa ľahko nanáša a má jedinečný hrot, tak už hľadať nemusíte – predstavujeme vám jedinečné očné linky Flick and Go. S jej pomocou sa vám podarí vytvoriť linku jedným ťahom. .

Makeup Revolution Očná linka Super Flick (Eyeliner) 4,5 ml
6,70 €

Očná linka Super Flick je ultra čierna očná linka, pomocou ktorej vytvoríte silnú alebo tenkú linku presne podľa svojich preferencií. Flexibilné hrot uľahčí vytvorenie dokonalej linky a dlouhodržící zloženie sa postará o bezproblémovú výdrž po celý deň. .