Shiseido Tekutý rozjasňovač Synchro Skin (Illuminator) 40 ml-36%
27,70 € 17,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tekutý rozjasňovač Synchro Skin Illuminator od značky Shiseido dodá vašej pleti neodolateľný lesk. Rozjasní vašu tvár, dodá jej prirodzený jas a odpočinutý vzhľad. Je určený pre všetky typy pleti, vrátane mastné a citlivé.

Shiseido Hydratačný tekutý rúž LacquerInk Lip Shine 6 ml
22,80 € 21,90 €

Hydratačný tekutý rúž LacquerInk LipShine dodá vašim perám intenzívnu farbu a predovšetkým lesk! Pery plne kryje, možno ju vrstviť a kombinovať s inými rúžmi. Zanecháva lakovaný vzhľad pier, hydratuje ich a stará sa o pery. Nezanecháva na perách pocit lepkavosti a má dlhotrvajúci účinok.

Shiseido Vodeodolný make-up SPF 30 v tyčinke (Sun Protect Stick Foundation) 9 ml
27,60 € 22,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodeodolný make-up SPF 30 v tyčinke Suncare zjednocuje farebný tón pleti a zanecháva ju prejasnenú. Chráni pleť pred nebezpečným UV žiarením a tiež zakrýva všetky jej nedokonalosti. Je odolný voči vode aj nadmernému množstvo potu a zamedzuje vysúšaniu pleti a neupcháva póry.

Shiseido Ceruzka na obočie Brow InkTrio 0,31 g
23,50 € 18,80 €

Ceruzka na obočie Brow InkTrio je luxusný kozmetický prípravok, ktorý v sebe ukrýva nielen ceruzku, ale aj púder na obočie a kvalitné kefka. S ním hravo rozčešete a vytvarujete obočie do vami požadovaného tvaru.

Shiseido Ceruzka na oči MicroLiner Ink 0,08 g-25%
22,80 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ceruzka na oči Shiseido MicroLiner Ink vykúzli intenzívne čierne linky odolné proti rozmazaniu. Ceruzka dokonale priľne a nie je na očnom viečku takmer cítiť. Je vybavená termosenzorickou technológiou, ktorá mení textúru ceruzky pri kontakte s pleťou v tekutú linku.

Shiseido Dlhotrvajúci korektor (Perfecting Stick Concealer) 5 g
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálne nielen pre nedokonalosti pleti, ale aj na tmavé kruhy pod očami. Korektor nielenže nežiaduce škvrny zakryje, ale zároveň vďaka úžasnému hydratačnému účinku dodá pleti svieži vzhľad a pocit jemnosti na dotyk.

Shiseido Gélová rúž Visionaire (Gel Lips tick ) 1,6 g
26,60 € 22,60 €

Gélová rúž Visionaire Gél Lips tick zaistí vašim perám intenzívnu, plnú farbu. Vďaka svojej gélovej konzistencii ľahko kĺže po perách a ľahko sa aplikuje jediným ťahom. Táto vysoko pigmentovaná tenká má plne krycí, dlhotrvajúci efekt. Navyše o pery stará, hydratuje ich a nezaťažuje.

Shiseido Kajalová ceruzka na oči Kajal InkArtist 0,8 g
22,80 € 14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Kajalová ceruzka na oči Kajal InkArtist v sebe ukrýva celkom 4 kozmetické produkty: linku, kajalovou ceruzku, očné tiene a ceruzku na úpravu obočia. Obsiahnuté koncentrované pigmenty zaisťujú dlhotrvajúce líčenie a odnímateľné strúhadlo a hubka ešte viac uľahčujú líčenie.

Shiseido Kompaktný make-up SPF 6 Sun Protection (Tanning Compact Foundation) 12 g
21,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktný make-up SPF 6 Suncare dodá vašej pleti zamatový záver a zlatistý nádych. Je určený pre všetky typy pleti, dokonale zakrýva všetky jej nedokonalosti a zjednocuje jej farebný tón. Vďaka obsiahnutému faktora chráni pleť pred UV žiarením a dehydratáciou a podporuje jej zdravé opaľovanie.

Shiseido Lesk na pery Crystal (Gel Gloss) 9 ml
28,50 € 19,40 €

Lesk na pery Crystal Gél Gloss má flexibilnú nevysušujúcu formulu, ktorá má vynikajúci index lomu. Vďaka tomu vytvára ilúziu plnších pier. Hydratuje a vyživuje pery a dodáva im očarujúce lesk.

Shiseido Matná rúž Modern (Matte Powder Lips tick ) 4 g
26,60 € 22,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Matná Renko Modern Matte Powder Lips tick od značky Shiseido dodá vašim perám matnú, plne krycie farbu, ktorú na perách takmer necítite s jemným púdrovým finišom.

Shiseido Rozjasňujúci tvárenka InnerGlow CheekPowder 4 g
26,90 € 24,30 €

Rozjasňujúci tvárenka InnerGlow CheekPowder jemným a prirodzeným spôsobom sfarbuje tváre a vylepšuje a zdôrazňuje rysy tváre. Ľahko sa nanáša a ľahko splýva s pleťou, jej krémová konzistencia zaisťuje sýtosť farby. Výsledkom je krásne rozžiarená pleť, ale s prirodzeným efektom.

Shiseido Tvárenka Whipped Powder Blush 5 g
26,20 € 23,60 €

Tvárenka Whipped Powder Blush od značky Shiseido je luxusný kozmetický produkt, ktorý používa prelomovú technológiu Air Fusion – tá zaručí dokonalé splynutie s pleťou.