Max Factor Dlhotrvajúci make-up Facefinity 3 v 1 (All Day Flawless) 30 ml
10,10 €

Max Factor predstavuje make-up novej generácie – Facefinity All Day Flawless 3 v 1. Ide o majstrovskú kombináciu troch profesionálnych nástrojov pre líčenie v jedinej fľaštičke: podkladová báza pre vyššiu odolnosť líčenie, make-up s SPF, korektor.

Max Factor Zmatňujúci púder Creme Puff 21 g
6,10 €

Dokonale jemný kompaktný púder Creme Puff umožňuje dvojité používanie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou, alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. Creme Puff je vhodný pre drobné úpravy behom dňa a nemal by chýbať v žiadnej dámskej kabelke. Dermatologicky testované.

Max Factor Dlhotrvajúci a hydratačný rúž Nailfinity (Long Lasting Lipstick) 3,4 g
8,10 € 7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nová generácia dlhotrvajúci rúžu! Rúž obsahuje vysoký podiel farebných pigmentov spoločne s viac ako 60% ošetrujúcich ingrediencií a tiež zložky, ktoré na perách vytvoria odolnú farebnú vrstvu. Jediná aplikácia vám zaistí dokonalý vzhľad pier až na niekoľko hodín.

Max Factor Dlhotrvajúci rúž s balzamom Nailfinity 2,3 + 1,9 g
11,80 € 9,50 €

Zabudnite na obyčajné rúže a vyskúšajte dlhotrvajúci rúž Nailfinity, ktorá sa v 2 krokoch postará o to, aby farba na vašich perách vydržala bez akejkoľvek ujmy po celý dlhý deň. Balenie obsahuje rúž Nailfinity a kryciu vrstvu (Top Coat 1,9 g). .

Max Factor Automatická ceruzka na oči (Kohl Kajal Liner) 5 g
7,60 €

Automatická ceruzka na oči od značky Max Factor je kajalová ceruzka s krémovou textúrou, ktorá vám pomôže vykúzliť zvodný pohľad. Hodí sa pre denné i nočné líčenie, dlho drží a ľahko sa aplikuje. Netreba strúhadlá – túto kajalovou ceruzku si proste obľúbite!.

Max Factor Gélová tvárenka (Miracle Sheer Blush) 8 g
8,80 €

Tvárenka v tyčinke má ľahkú textúru, ľahko sa nanáša, skvelo rozotiera a je dostupná v 3 odtieňoch. Krémová textúra s púdrovým finišom umožňuje pracovať s intenzitou líčenia. Praktický formát tyčinky je ideálny na cesty.

Max Factor Krémový rozjasňovač Miracle Glow Duo (Pro Illuminator) 11 g
13,30 € 11,70 €

Dva odtiene rozjasňovač s krémovou textúrou pre prirodzene rozjasnený vzhľad pleti. Matný tón naneste na miesta s nedokonalosťami pleti, ktoré vyžadujú vyššie krytie. Perleťový tón naneste na lícne kosti pre efekt rozjasněného a jemne opáleného vzhľadu. .

Max Factor Lesk na pery Honey Lacquer 3,8 ml
9,50 € 7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Lesk na pery dodáva bohato pigmentovanou, luxusné a sýtu farbu ako rúž, finiš lesku zaisťuje žiarivý vzhľad pier a zároveň pery hydratuje a poskytuje im starostlivosť ako balzam. .