Bezdrôtové slúchadlá PANASONIC

Bezdrôtové slúchadlá sú modernou modifikáciou bežných slúchadiel, ktorých výhodou je absencia prekážajúceho kábla. Sú vhodné pre športovcov i bežných užívateľov, ktorých prítomnosť drôtu klasických slúchadiel obťažuje. Ako vybrať tie pravé bezdrôtové slúchadlá?

Zobraziť viac

Typy bezdrôtových slúchadiel

Bezdrôtové slúchadlá možno rozdeliť podľa typu prevedenia do 2 základných skupín:

Slúchadlá na doma alebo na TV

 • najčastejšie supraurálnej a cicumaurálnej konštrukcie
 • vhodné sú otvorené mušle slúchadiel
 • ideálne je Bluetooth pripojenie

Športové bezdrôtové slúchadlá

 • ideálna je intraaurálna konštrukcia slúchadiel s úchytkami za uši
 • v podobe peciek či štupľov
 • dôraz je kladený na nízku hmotnosť a skladnosť
 • často odolné proti vode, potu a hrubšiemu zaobchádzaniu

Slúchadlá k notebooku a PC

 • najčastejšie supraurálnej a cicumaurálnej konštrukcie
 • otvorené i zatvorené mušle
 • napájanie zvyčajne cez USB kábel
Info:

Na trhu nájdete mnoho ďalších druhov slúchadiel. Okrem klasických slúchadiel do uší a slúchadiel cez hlavu zaobstaráte tiež športové slúchadlá, slúchadlá k televízii alebo herné slúchadlá.

Spôsob pripojenia bezdrôtových slúchadiel

Podľa spôsobu pripojenia delíme bezdrôtové slúchadlá na 3 druhy:

 • Bluetooth pripojenie – najrozšírenejšie, nepotrebujú vysielač signálu, dosah až 10 m
 • Pripojenie cez rádiovú frekvenciu – nevyhnutný je vysielač signálu, dosah až 100 m, prenos aj cez prekážky, vhodný pre TV a audio bez Bluetooth, pripojenie pomocou vysielača zapojeného do bežného slúchadlového vstupu, nevýhodou nižšia kvalita zvuku a častý šum

Spôsob napájania a výdrž bezdrôtových slúchadiel

Bezdrôtové slúchadlá je potrebné pravidelne dobíjať. Zvyčajne sa dobíjajú cez USB kábel.

→ Slúchadlá najčastejšie disponujú Li-lon alebo Li-Pol batériou.

 • Kapacita batérie a spotreba energie sa u jednotlivých druhov líšia, kapacita sa uvádza v miliampérhodinách (mAh).
 • Výdrž batérie sa u jednotlivých druhov veľmi líši, na trhu nájdete slúchadlá s výdržou cca 2 - 180 hod.
 • Dobitie batérie trvá podľa druhu slúchadiel 0,5 – 24 hod.

Prevedenie mušlí bezdrôtových slúchadiel

Spôsob prevedenia mušlí slúchadiel (plochy priliehajúce na uši) ovplyvňuje kvalitu počúvania.

 • Otvorené mušle – majú postranné otvory, výhodou je lepšia kvalita zvuku, nevýhodou nedostatočná eliminácia okolitých zvukov, zvuk zo slúchadiel sa nesie do okolia, slúchadlá nie sú vhodné do rušného prostredia
 • Zatvorené mušle – nemajú postranné otvory, dobre eliminujú okolité ruchy a zvuk zo slúchadiel sa nešíri ďalej, nevýhodou je skreslenie zvuku

Prevedenie náušníkov bezdrôtových slúchadiel

Náušníky priliehajú tesne k uchu a tvoria výslednú zvukovú stopu. Na trhu nájdete niekoľko druhov náušníkov podľa použitého materiálu:

 • Plastové náušníky – najrozšírenejšie, výhodou je dobrá priľnavosť, odolnosť a kvalitné tlmenie, nevýhodou môže byť nekomfortná tuhosť
 • Textilné náušníky – veľmi komfortné náušníky v širokej škále prevedení, nevýhodou môže byť vyššia cena
 • Kožené náušníky – kvalitné pohodlné náušníky s dlhou životnosťou, nevýhodou je náročnejšia údržba a vyššia cena

Praktické funkcie slúchadiel

Bezdrôtové slúchadlá s potlačením šumu

Slúchadlá s kvalitnou technológiou pre potlačenie okolitého ruchu aj zvukov, počúvanie tak dosiahne maximálnej kvality.

→ Kvalitné bezdrôtové slúchadlá majú tiež niekoľko ďalších praktických funkcií:

 • Mikrofón – praktický pri napojení na mobilný telefón či hraní hier
 • Ovládanie – umožňuje rýchle ovládanie priamo na slúchadlách
TIP!

V prípade potreby je možné dokúpiť k niektorým typom bezdrôtových slúchadiel príslušenstvo k slúchadlám, v podobe náhradných štupľov či slúchadlových zosilňovačov.

 • Značka
  PANASONIC
  ×
-25%
PANASONIC RP-BTS10E-W, biela
15x

PANASONIC RP-BTS10E

53,90 €
39,90 €

Športové, bezdrôtové slúchadlá sa dokonale prispôsobia tvaru ucha vďaka nastaviteľným hákom za uši a zároveň prepúšťa okolité zvuky pri behaní v meste. Konektivita Bluetooth 4.1, stabilné uchytenie aj pri náročnom cvičení, odolnosť voči vlhkosti IPX2, rýchle dobíjanie, mikrofón, ovládacie tlačidlá, výdrž dobíjacej batérie až 4 h.

Tovar od predajcu MALL
-47%
PANASONIC RP-BTS35E, modrá
4x

PANASONIC RP-BTS35E

79,99 €
42,10 €
Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá za uši s ovládaním na prepojovacom kábli sú ideálnym parťákom na tréning. S krytím IPX5 odolajú striekajúcej vode i potu a celkový čas prehrávania činí 6 hodín. Funkcia Quick Charge doplní slúchadlám Panasonic RP-BTS35E šťavu na 70 minút počas 15minutového dobíjania.

Tovar od predajcu MALL
-55%
PANASONIC RP-BTS55E sivá
2x

PANASONIC RP-BTS55E

99 €
43,80 €

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá za uši s tlačidlom hlasového asistenta sú ideálnym parťákom na tréning. S krytím IPX5 odolajú striekajúcej vode i potu a celkový čas prehrávania činí 6 hodín. Funkcia Quick Charge doplní slúchadlám Panasonic RP-BTS55E šťavu na 70 minút počas 15-minutového dobíjania.

Tovar od predajcu MALL
PANASONIC RP-HTX20BE, krémová

PANASONIC RP-HTX20BE

70,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá do uší s funkciou Quick Charge pre rýchle dobíjanie sedia na hlave pevne a pohodlne vďaka ergonomickému tvaru Double-Hold. Panasonic RP-HTX20BE sú vybavené tlačidlom hlasového asistenta a na jedno nabitie vydržia prehrávať až 8,5 hodín. Nechýba ani integrovaný mikrofón pre hands-free telefónne hovory.

Tovar od predajcu MALL
-35%
PANASONIC RB-HF420BE, biela
8x

PANASONIC RB-HF420BE

47,70 €
30,90 €

Ďalšie ponuky od 30,41 €

Majú krásne štíhly dizajn a k tomu aj krásne vyladený zvuk – moderné bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Panasonic RB-HF420BE vyzerajú na ušiach výborne a skvele tiež hrajú vďaka 30 mm neodymovým meničom. Na nabitie vydržia v prevádzke 50 h, nechýba im mikrofón pre handsfree a podpora hlasového asistenta.

Tovar od predajcu MALL
-45%
PANASONIC RZ-S500WE, biela
7x

PANASONIC RZ-S500WE

182 €
99,90 €

Ďalšie ponuky od 101,56 €

Po stránke dizajnu sú prekrásne, po stránke zvuku dokonale vyladené a navyše s aktívnym potlačením hlukov – moderný TWS Bluetooth 5.0 slúchadlá Panasonic RZ-S500WE si zamilujete na prvý pohľad a posluch. Majú 8mm neodymové meniče, MEMS mikrofóny potláčajúce okolité šumy aj batériu s výdržou 6,5 h na nabitie. Ďalších 19,5 h prevádzky pridá štýlový nabíjací box.

Tovar od predajcu MALL
PANASONIC RZ-B100, čierna
7x

PANASONIC RZ-B100

69 €
61,50 €

Ďalšie ponuky od 65,96 €

Krásne svojim sofistikovaným vzhľadom, vynikajúce svojim čistým zvukom sú vodeodolné bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Panasonic RZ-B100 osadené 13 mm meničmi a vybavené technológiou XBS pre silné basové tóny. Disponujú MEMS mikrofónom pre kvalitné handsfree hovory. Na nabitie hrajú 4 h a ďalších 12 h pridá nabíjací box.

Tovar od predajcu MALL
PANASONIC RB-HF520BE, čierna
2x

PANASONIC RB-HF520BE

58,70 €
53,90 €

Majú krásne štíhly dizajn a k tomu aj krásne vyladený zvuk – moderné bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Panasonic RB-HF520BE vyzerajú na ušiach výborne a skvele tiež hrajú vďaka 40mm neodymovým meničom. Na nabitie vydržia v prevádzke 50 h, nechýba im mikrofón pre handsfree a podpora hlasového asistenta.

Tovar od predajcu MALL
-23%
PANASONIC RB-M700BE, biela
2x

PANASONIC RB-M700BE

182 €
139 €

Ďalšie ponuky od 156,79 €

Krásne dynamický zvuk a silné basy vďaka basovému reaktoru a XBS DEEP technológii ponúknu vašim ušiam Bluetooth 5.0 slúchadlá Panasonic RB-M700BE s ANC aktívnym potlačením hlukov, s výkonnými 40mm meničmi a s možnosťou káblového pripojenia. Na jedno nabitie hrajú 20 h a za 15 minút nabíjania sú pripravená pre ďalšie 1,5 h prevádzky. Vo výbave nechýba mikrofón pre handsfree a komunikáciu s hlasovými asistentmi.

Tovar od predajcu MALL
PANASONIC RP-HTX90NE, modrá
1x

PANASONIC RP-HTX90NE

159 €
149,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá cez hlavu s odnímateľným káblom ponúka funkciu aktívneho potlačenia šumu. Panasonic RP-HTX90NE vydrží na jedno nabitie prehrávať až 24 hodín pri zapnutej funkcii ANC. Samozrejmosťou je integrovaný mikrofón pre hands-free telefónne hovory.

Tovar od predajcu MALL
PANASONIC RB-M300BE, biela
5x

PANASONIC RB-M300BE, biela

104 €
89,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Krásne dynamický zvuk a silné basy vďaka XBS DEEP technológii ponúknu vašim ušiam moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Panasonic RB-M300BE s výkonnými 40mm neodymovými meničmi a s možnosťou káblového pripojenia. Na jedno nabitie hrajú 50 h a za 15 minút nabíjania sú pripravená pre ďalšie 3 h prevádzky. Vo výbave nechýba mikrofón pre handsfree a komunikáciu s hlasovými asistentmi.

Tovar od predajcu MALL
-26%
PANASONIC RB-M300BE, čierna
8x

PANASONIC RB-M300BE, čierna

104 €
75,99 €

Krásne dynamický zvuk a silné basy vďaka XBS DEEP technológii ponúknu vašim ušiam moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá Panasonic RB-M300BE s výkonnými 40mm neodymovými meničmi a s možnosťou káblového pripojenia. Na jedno nabitie hrajú 50 h a za 15 minút nabíjania sú pripravená pre ďalšie 3 h prevádzky. Vo výbave nechýba mikrofón pre handsfree a komunikáciu s hlasovými asistentmi.

Tovar od predajcu MALL

Bezdrôtové slúchadlá

Hľadáte štýlové a kvalitné výkonné bezdrôtové slúchadlá? Vyberajte na MALL.sk. V ponuke máme kvalitné intraaurálne bezdrôtové slúchadlá do uší, aj supraurálne a cicumaurálne slúchadlá cez uši!

Bezdrôtové slúchadlá vycibrených dizajnov a vysokej kvality ponúkajú značky Niceboy, Sony, JBL, Beats, KOSS, MARLEY, MARSHALL, Panasonic, Sennheiser a mnoho ďalších.