Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Hľadáte pomocníka v podobe malého domáceho spotrebiča alebo jeho príslušenstvo? Široká ponuka tovaru z kategórie zvlhčovače vzduchu čaká na Vás.

Zoradili sme pre vás produkty od najlacnejšieho a od najlepšie hodnoteného ostatnými zákazníkmi.

Zobraziť viac
  • Nečakajte na nákup – tovar môžeme doručiť ešte dnes.
  • Výdajné miesta máme na každom rohu.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Máte otázky ohľadom tovaru zvlhčovače vzduchu alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní aj bez udania dôvodu.
Upresniť parametre
CoolCeny Zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením – v tvare žiarovky CoolCeny Zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením – v tvare žiarovky
CoolCeny Zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením – v tvare žiarovky

Zvlhčovač vzduchu, zaujímavá a originálna dekorácia v tvare žiarovky. Zvlhčovač je

môžete mať 29.02 - 01.03

Malatec Aróma vložka do zvlhčovača N11035 &AMP N11036 - 2 KS CoolCeny Zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením – v tvare žiarovky
Malatec Aróma vložka do zvlhčovača N11035 &AMP N11036 - 2 KS

POMÔŽE ZVÝŠIŤ VLHKOSŤ VZDUCHU – zvlhčovač vzduchu vám umožní zabudnúť na problém príliš suchého vzduchu vo vašom byte alebo kancelárii.Kazeta zvyšuje účinnosť odparovania zvlhčovača. Upokojujúci účinok – vonná kazeta vo zvlhčovači má navyše upokojujúci účinok, ktorý pomáha uvoľniť sa a zmierni

môžete mať 06.03

Partner: Aga24
Stadler Form GEORGE CoolCeny Zvlhčovač vzduchu s LED osvetlením – v tvare žiarovky
Stadler Form GEORGE

Zvlhčovač vzduchu s hydrostatom a automatickým režimom prevádzky. Stadler Form GEORGE disponuje stlmiteľnými LED diódami, možnosťou pridať arómu esencie a čistiacim režimom. Základňu a disky môžete ľahko vyčistiť v umývačke riadu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ETA 162990000 HOME & MARKER® Zvlhčovač vzduchu s efektom horiaceho plameňa | FLAMERELAXER
ETA 162990000

Ultrazvukový ETA Airco 162990000 prináša technológiu rozprašovania, ktorá zaručuje efektívne zvhlčovanie a veľmi tichú prevádzku. Určené pre domácnosť. Možnosť použitia s vonnými olejmi. Jednoduché dotykové ovládanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
HOME & MARKER® Zvlhčovač vzduchu s efektom horiaceho plameňa | FLAMERELAXER HOME & MARKER® Zvlhčovač vzduchu s efektom horiaceho plameňa | FLAMERELAXER
HOME & MARKER® Zvlhčovač vzduchu s efektom horiaceho plameňa | FLAMERELAXER

Svojím jemným, realistickým svetlom plameňa FLAMERELAXER ponúka ilúziu horiaceho ohňa, čo pridáva do miestnosti pocit tepla a pohody.

môžete mať 29.02 - 01.03

Partner: Mormark
SENCOR zvlhčovač vzduchu SHF 950WH SENCOR zvlhčovač vzduchu SHF 950WH
SENCOR zvlhčovač vzduchu SHF 950WH

Zvlhčovač vzduchu je ideálnym riešením pre miestnosti s veľmi suchým a dráždivým vzduchom. SENCOR SHF 950WH ponúka možnosť použitia éterických olejov pre aromaterapiu. Pracuje na princípe vysokofrekvenčného ultrazvukového oscilátora a vytvára studenú paru.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HYUNDAI HUM 282 SENCOR zvlhčovač vzduchu SHF 950WH
HYUNDAI HUM 282

Zvlhčovač vzduchu Hyundai HUM 282 je ultrazvukový a veľmi tichý prístroj. Objem nádoby na vodu je 2,2 la zvlhčovač má aj ochranu proti chodu naprázdno! Doba prevádzky bez doplňovania vody je 7 – 22 hodín. Má tiež nízku spotrebu iba 35 W.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Babymoov Zvlhčovač vzduchu HYGRO+ SENCOR zvlhčovač vzduchu SHF 950WH
Babymoov Zvlhčovač vzduchu HYGRO+

Programovateľný a veľmi tichý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu. Používanie prístroja napomáha obmedzovaniu kašľa, zápalu spojiviek, zápalu priedušiek, nosových infekcií a podráždenia slizníc. Objem nádržky na vodu: 2,5l. Prevádzková doba:** až 22 hodín. Nastaviteľný výstup studenej pary v rozpätí 360 °. Nastavenie stupňa vlhkosti. Programovanie stupňa vlhkosti na požadovanú hodinu. Nočné farebné osvetlenie (až 7 farieb). Tichá prevádzka (len 25 dB). Difuzér esenciálnych olejov. Ovládanie pomocou podsvieteného **dotykového displeja.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Cool Mango Zvlhčovač - Airhumidifier Rohnson zvlhčovač vzduchu R-9587 Anti-gravity
Cool Mango Zvlhčovač - Airhumidifier

Elektrické zvlhčovače vzduchu vyriešia problémy so suchým vzduchom vo vašom dome. Vďaka tichej prevádzke si ani nevšimnete, že ju máte a váš dom bude príjemne vonať po éterických olejoch a váš vzduch bude plnší a zdravší.

môžete mať 01.03 - 05.03

Rohnson zvlhčovač vzduchu R-9587 Anti-gravity Rohnson zvlhčovač vzduchu R-9587 Anti-gravity
Rohnson zvlhčovač vzduchu R-9587 Anti-gravity

Antigravitačný ultrazvukový zvlhčovač a aróma difuzér na vonné oleje so zásobníkom na vodu s objemom 680 ml. Rohnson R-9587 Anti-gravity ponúka 3 nastaviteľné režimy pohybu vody (hore, bez pohybu, dole), nočné biele podsvietenie a tichú a úspornú prevádzku. Plnenie vody vrchom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SENCOR SHF 2051GR Rohnson zvlhčovač vzduchu R-9587 Anti-gravity
SENCOR SHF 2051GR

Zvlhčovač vzduchu Sencor SHF 2051GR s princípom vysokofrekvenčného ultrazvukového oscilátora je vhodný pre miestnosti do 35 m2. Vyniká prevádzkovou dobou 16 hodín bez nutnosti dopĺňať vodu a špeciálnym filtrom zamedzujúcim tvorbe vodného kameňa. Vďaka veľmi tichej prevádzke je vhodný do spální.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL