Xiaomi M365 - Original Mi Electric Scooter, čierny
429 €
+ doprava zadarmo

Mi Electric Scooter sa narodil s jednoduchým dizajnom, kde každý detail pracuje pre pohodlie a jednoduché použitie. Za účelom poskytnutia najpohodlnejšieho a najzaujímavejšieho cestovného zážitku získal skúter pevnú konštrukciu so sklopným dizajnom, dlhé stabilné riadidlá a pneumatiky, ktoré pohlcujú nárazy.


Xiaomi Mi Smart Sensor Set
109 €

93,90 €
+ doprava zadarmo

Xiaomi multi-funkční brána, chytrá zásuvka, bezdrátový přijímač, senzor pohybu a senzor dveří a oken


Xiaomi Mi QiCYCLE EU - elektrické skládací kolo
1 349 €

859 €
+ doprava zadarmo

Skládací rám a přední vidlice z hliníkové slitiny; Hmotnost 14,5 kg; Výkon 250 W; Točivý moment 7,3 Nm; Max. rychlost 20 km/h; Kapacita baterie 8500 mAh; Dojezd cca. 45 km; Doba nabíjení cca. 3 hodiny; Brzdy Shimano IM31; Obrazovka tachometru 1,8''; Bluetooth 4.0


Xiaomi Mi Drone Mini, bílý
79 €

68,50 €
+ doprava zadarmo

Moderní mini dron s pokročilými funkcemi, známými z dražších modelů. Díky snadnému létání v Headless módu a automatickému návratu směrem domů jedním tlačítkem umožňují bezstarostný let i úplným začátečníkům.


Xiaomi TS Computer Glasses Red
24 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranné okuliare k počítaču. Xiaomi TS Computer Glasses zabraňujú únave očí a absorbujú modré svetlo z obrazoviek, ktoré narušuje prirodzené biorytmy. Poskytujú tiež ochranu proti ultrafialovému žiareniu (UV400) a potešia vás nízkou hmotnosťou, pevnou a odolnou konštrukciou a kvalitným spracovaním skiel.


Xiaomi Ninebot Mini Black
499 €

389 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Velikost kol 10,5"; Výkon 350 W; Dojezd až 22 km; Maximální rychlost 16 km/h; Nosnost 85 Kg; Kapacita baterie 18 650 mAh


Xiaomi Ninebot S-plus White
856 €
+ doprava zadarmo

Štýlový viacúčelový elektrický hoverboard. Xiaomi Ninebot S-plus má silný motor a veľkokapacitnú batériu, vďaka ktorým prejde na jedno nabitie až 35 km a dosiahne rýchlosť až 18 km / h. Má vychytané diaľkové ovládanie a držiak na kameru. Poteší vás funkcia nasleduj ma alebo tým, že za vás odvezie až 20kg náklad.


Xiaomi Zepp Trainer Football
116,32 €

94,50 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný a veľmi ľahký senzor, ktorý sleduje hráča na ihrisku v reálnom čase. Xiaomi Zepp Trainer Football monitoruje rad užitočných parametrov, ako je maximálna rýchlosť hráčov, počet kopov alebo doba hrania, a umožňuje do hĺbky analyzovať a vylepšiť vašu hru. Podrobné štatistiky sú vám k dispozícii v aplikácii.


Xiaomi Zepp Trainer Golf
155,22 €

126,10 €
+ doprava zadarmo

Senzor, ktorý analyzuje váš golfový švih. Xiaomi Zepp Trainer Golf vyhodnocuje rad dôležitých parametrov, ako je rýchlosť úderu alebo dĺžka spätného rázu, a poskytne vám okamžitú spätnú väzbu vrátane odporúčaní, čo treba zlepšiť. Je malý a ľahký a na jedno nabitie vydrží až 8 hodín.


Xiaomi Zepp Trainer Tennis
116,32 €

94,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Senzor, ktorý analyzuje vašu tenisovú hru. Xiaomi Zepp Trainer Tennis vyhodnocuje celú radu metrík, ako je rýchlosť a rotácie loptičky alebo typ úderu a poskytuje vám spätnú väzbu a odporúčanie, čo zlepšiť. Je veľmi malý a ľahký a ľahko ho pripevníte na akúkoľvek raketu.


Xiaomi Ninebot Mini White
499 €

389 €
+ doprava zadarmo

Velikost kol 10,5"; Výkon 350 W; Dojezd až 22 km; Maximální rychlost 16 km/h; Nosnost 85 Kg; Kapacita baterie 18 650 mAh


Xiaomi Walking Pad
467 €
+ doprava zadarmo

Kompaktný chodiaci pás, s ktorým môžete vyraziť na túru vo vlastnej obývačke. Xiaomi Walking Pad je veľmi malý a skladný a ovláda sa telefónom, alebo diaľkovým ovládačom. Má 2 režimy cvičenia a patentovanú technológiu, vďaka ktorej sa prispôsobuje vašej rýchlosti chôdze. Unesie až 100 kg a jazdí rýchlosťou 0,5–6 km/h.


Xiaomi Mi Electric Scooter Pro
579 €
+ doprava zadarmo

Elektrická kolobežka, s ktorou budete šetriť planétu prakticky a štýlovo. Xiaomi Mi Electric Scooter Pro je zhotovený z leteckého hliníka, takže váži necelých 15 kg a unesie až 100 kg. Na jedno nabitie prejde až 45 km a je vybavený duálnym brzdovým systémom s E-ABS, ktorý dobíja batériu pri jazde z kopca. Naviac je skladací: kompaktný balík z neho urobíte počas 3 sekúnd.