Nokia Sleep Sensor - múdra podložka pre monitoring spánku
101,28 €
99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nokia Sleep ponúka analýzu spánkových cyklov (hlboké, ľahké a REM), sledovanie srdcovej frekvencie a detekciu chrápania. Jednoduché jednorazové nastavenie a automatická synchronizácia s aplikáciou Health Mate cez Wi-Fi. Obsahuje tiež integráciu s IFTTT pre scenáre, ako sú stmievajúce svetla pri spánku, alebo pri spustení termostatu.


Sleepace Smart Mask - inteligentná uspávacia maska, veľ. M
19,20 €
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi príjemná a pohodlná Sleepace tvárová maska na spanie s vstavanými slúchadlami navodí ľahko a rýchlo kvalitný spánok. Ideálna pre cestovanie lietadlom, relaxáciu, meditáciu, nespavosť.


Xiaomi TS Computer Glasses Red
22,95 €

Novinka

Ochranné brýle na počítač. Xiaomi TS Computer Glasses zabraňují únavě očí a absorbují modré světlo z obrazovek, které narušuje přirozené biorytmy. Poskytují též ochranu proti ultrafialovému záření (UV400) a potěší vás nízkou hmotností, pevnou a odolnou konstrukcí a kvalitním zpracováním skel.


VSON Smart titanium - múdra fľaša pre obohatenie vody vodíkovými iónmi
233,16 €
229 €
+ doprava zadarmo

Múdra fľaša Vson Hydrogen-Rich Water Cup prichádza s úplne revolučným spôsobom úpravy vody – pomocou jednoduchej chemickej reakcie je voda obohacovaná o vodíkové ióny. Vďaka tomu pôsobí ako antioxidant, čím zabraňuje vzniku zápalov a poškodzovanie DNA v našich bunkách, prispieva k upevňovaniu celkového zdravia.