H2VODA HG-1200 generátor vodíkovej vody - fľaša-20%
180 € 144 €

Akcia

Nabíjiteľná fľaša z borosilikátového skla, ktorá elektrolýzou obohacuje vodu o molekulárny vodík, ktorý má blahodarný účinok na ľudský organizmus ako jeden z najsilnejších antioxidantov, ktorý bráni vzniku zápalov, poškodeniu DNA a predčasnému starnutiu.

H2VODA HG-1201BT generátor molekulárneho vodíka - fľaša (bluetooth pripojenie)-20%
247 € 197 €

Akcia

Inteligentná nabíjateľná fľaša s bluetooth pripojením z borosilikátového skla, ktorá elektrolýzou obohacuje vodu o molekulárny vodík, ktorý má blahodarný účinok na ľudský organizmus ako jeden z najsilnejších antioxidantov, ktorý bráni vzniku zápalov, poškodeniu DNA a predčasnému starnutiu.

Withings Sleep Sensor - múdra podložka pre monitoring spánku
101,28 € 99 €
+ doprava zadarmo

Nokia Sleep ponúka analýzu spánkových cyklov (hlboké, ľahké a REM), sledovanie srdcovej frekvencie a detekciu chrápania. Jednoduché jednorazové nastavenie a automatická synchronizácia s aplikáciou Health Mate cez Wi-Fi. Obsahuje tiež integráciu s IFTTT pre scenáre, ako sú stmievajúce svetla pri spánku, alebo pri spustení termostatu.

Xiaomi TS Computer Glasses Red
22,95 € 20,90 €

Ochranné okuliare k počítaču. Xiaomi TS Computer Glasses zabraňujú únave očí a absorbujú modré svetlo z obrazoviek, ktoré narušuje prirodzené biorytmy. Poskytujú tiež ochranu proti ultrafialovému žiareniu (UV400) a potešia vás nízkou hmotnosťou, pevnou a odolnou konštrukciou a kvalitným spracovaním skiel.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: