DJI Mini 2

DJI Mini 2

Hodnotenie: 5
475 € 462,70 €
+ doprava zadarmo

Vysoko kvalitný dron s príslušenstvom. DJI Mini 2 vyhotovuje 12Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 30 fps. Na jedno nabitie lieta až 31 minút. Poskytne vám rad inteligentných režimov, odolnosť proti vetru úrovne 5, 4K video a Quick Shots. Automaticky sa vráti späť pri nízkom stave batérie a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI Mavic Mini Fly More Combo (DJIM0240C)
499 € 449 €

Akcia

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom vrátane batohu. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

DJI Mini 2 Fly More Combo

DJI Mini 2 Fly More Combo

Hodnotenie: 4,5
620 € 610,60 €
+ doprava zadarmo

Vysoko kvalitný dron s kompletným príslušenstvom (brašna, náhradné batérie, 6 vrtuľou a i.). DJI Mini 2 Fly More Combo vyhotovuje 12Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 30 fps. Na jedno nabitie lieta až 31 minút. Poskytne vám rad inteligentných režimov, odolnosť proti vetru úrovne 5, 4K video a Quick Shots. Automaticky sa vráti späť pri nízkom stave batérie a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
1 049 €

Akcia

Vysoko kvalitný dron s kompletným príslušenstvom (brašna, náhradná batéria, ND filtre, 6 vrtúľ a i.). DJI Mavic Air 2 vyhotovuje 48 Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 60 fps. Na jedno nabitie lieta až 34 minút, pričom dosahuje rýchlosť až 68 km/h. Poskytne vám rad režimov, vylepšené HDR, detekciu fotenej scény, sledovanie natáčaného objektu alebo HyperLapse 8K. Detekuje prekážky a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2

Hodnotenie: 4,3
849 €

Akcia

Vysoko kvalitný dron s príslušenstvom. DJI Mavic Air 2 vyhotovuje 48 Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 60 fps. Na jedno nabitie lieta až 34 minút, pričom dosahuje rýchlosť až 68 km/h. Poskytne vám rad režimov, vylepšené HDR, detekciu fotenej scény, sledovanie natáčaného objektu alebo HyperLapse 8K. Detekuje prekážky a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI Mavic Mini (DJIM0240)

DJI Mavic Mini (DJIM0240)

Hodnotenie: 4,6
399 € 391,20 €

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

DJI Care Refresh (Mavic Mini) EÚ
41 €

Prémiová záruka pre dron DJI Mavic Mini na 1 rok – až 2 kompletné výmeny dronu – kryje aj škody spôsobené kontaktom s vodou.

DJI Mavic Mini - Nabíjacia základňa
39,80 € 37,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjacia základňa pre dron DJI Mavic Mini v elegantnom industriálnom dizajne. Kompaktné rozmery, bezpečné nabíjanie.

DJI Ryža Tello Iron Man Edition - RC kvadrokoptéra-47%
151,27 € 79 €

Akcia

Malý a ľahký dron s dlhou výdržou. DJI RYZE Tello Iron Man Edition – RC kvadrokoptéra je vybavená HD kamerou s elektronickou stabilizáciou obrazu, fotí snímky s rozlíšením 5 Mpx a točí HD videá. Dron vie 8 druhov premetov, pristáva bezpečne, aj keď s ním stratíte spojenie, a je programovateľný, možno ho tak učiť nové veci.

DJI Care Refresh (Mavic Air 2) EÚ
103,70 €

Prémiová záruka pre dron • DJI Mavic Air 2 na 1 rok – až 2 kompletné výmeny dronu – kryje aj škody spôsobené kontaktom s vodou.

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0
1 998,08 € 1 797,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Špičková kvadrokoptéra s 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, video pozičným systémom, anti-kolíznymi senzormi a mnoho ďalšími funkciami. Verzia Pro + je navyše vybavená zabudovaným 5,5" displejom.

DJI Mavic Air Fly More Combo, Arctic White
1 055 €

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátora, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovú dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

DJI Mavic Air, Onyx Black
859 €

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátora, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovú dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

TobyRich Moskito

TobyRich Moskito

Hodnotenie: 5
74,50 €

Prebuďte v sebe stíhacie eso. Zábavné a ľahké lietanie s Moskito je neuveriteľne návykové a k ovládaniu vám postačí mobilný telefón.

DJI Mavic Mini - DIY Creative Kit
15,20 € 14,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kreatívna sada pre dron DJI Mavic Mini. V sade nájdete farebné samolepky a fixky, ktorými si môžete vzhľad svojho drona upraviť podľa vlastného vkusu.

DJI Mavic Mini - Sada vrtuľou
13,30 €

8 kusov náhradných vrtuľou pre dron DJI Mavic Mini, vďaka ktorým budete môcť ďalej lietať, aj keď sa s dronom zamotáte do vetiev alebo zdeformujete vrtule nárazom. V balení nájdete aj 12 skrutiek. Ľahko sa montujú.

DJI Phantom 4 Pro V2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0

Hodnotenie: 5
1 999 € 1 859 €

Špičková kvadrokoptéra s 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, video pozičným systémom, anti-kolíznymi senzormi a mnoho ďalšími funkciami.

DJI Mavic Air - Ochranné oblúky
15,90 €

2 kusy ochranných oblúkov pre dron DJI Mavic Air. Oblúky chránia dron, vás i vaše okolie. Dronu s nimi menej hrozí, že sa napríklad zamotá do vetiev alebo sa pokazí nárazom, u ľudí či vecí potom znižuje riziko zranenia alebo poškodenia spôsobených točiacimi vrtuľami.

DJI Mavic Mini - Snap adaptér
15,20 € 14,60 €

Snap adaptér pre dron DJI Mavic Mini. Za pomoci adaptéra môžete k hornej časti drona pripojiť rôzne príslušenstvo, ako je LED displej alebo stavebný blok.

Yuneec náhradné vrtule pre Mantis Q, súprava
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď sa vám pokazí vrtuľa, nemusíte ešte meniť celý dron. Súprava 4 náhradných vrtulí na dron Yunec Mantis Q vám poskytne všetko, čo potrebujete. Ľahko ich namontujete a užijete si vďaka nim sa svojim drone ďalšiu várku zábavy.

Yuneec ochranné oblúky pre Mantis Q
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Chráňte svoj dron pred poškodením. Ochranné oblúky pre Yuneec Mantis Q kryjú vrtule a bránia ich poškodeniu, prípadne chránia tých, kto by sa s dronom dostali do nechcenej konfrontácie.

Yuneec Mantis QX Pack sa 4K kamerou, combo pack, čierna - použité
502,90 €

Použité

Kvalitný dron s 4K kamerou, ovládačom a bohatým príslušenstvom. Yuneec Mantis Q ponúka 5 inteligentných módov lietania, rýchlosť až 72 km / h, dlhú výdrž až 33 minút na jedno nabitie a kvalitnú 4K kameru. Vie vás nasledovať, automaticky sa vrátiť, je skladací a umožňuje aj ovládanie hlasom.

DJI Phantom 3 Advanced

DJI Phantom 3 Advanced

Hodnotenie: 5
1 169 € 799 €

Kvadrokoptéra Phantom 3 je vybavená Full HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závesu a integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu.

DJI Mavic 2 PRO

DJI Mavic 2 PRO

Hodnotenie: 5
1 499 €

Akcia

  • Kompaktný dron so skladacou konštrukciou. Maximálna rýchlosť až 72 km/h, maximálny letový čas 31 minút a letová výška 6000 m n. M. Anti-kolízne senzory do všetkých smerov. – Veľmi tichý let Jedno palcový CMOS čip s objektívom Hasselblad 28 mm, nastaviteľnou clonou F2,8-F11 a rozlíšením 20 Mpix. – Vylepšený systém OcuSync 2.0.
ozobot EVO inteligentný minibot, biely
136,83 € 129 €

OZOBOT EVO je minibot s rýchlym a jednoduchým programovaním pomocou intuitívneho editora OzoBlockly. Deťom kreatívnou formou predstaví svet robotiky, logického myslenia a programovania.

Intelino Univerzálny adaptér na drevené koľaje
13,96 € 13,40 €

Adaptér na koľaje, ktorým ľahko prepojíte originálne koľaje Intelino s bežnými drevenými koľajami značiek Ikea, Brio, Woody ai. Spolu s drevenými koľajami získate ničím neobmedzené možnosti nových a ešte zaujímavejších dráh pre vaše vláčiky. Intelino Smart Train má navyše tvrdú škrupinu a bez zaváhania zvládne vykoľajenie v plnej rýchlosti.

DJI Mavic Mini - Ochranné oblúky 360°
19,20 €

2 kusy 360° ochranných oblúkov pre dron DJI Mavic Mini. Oblúky chránia dron, vás i vaše okolie. Dronu s nimi menej hrozí, že sa napríklad zamotá do vetiev alebo sa pokazí nárazom, u ľudí či vecí potom znižuje riziko zranenia alebo poškodenia spôsobených točiacimi vrtuľami.

Intelino Smart Train - Inteligentný nabíjací elektrický vláčik s dráhou-37%
119,60 € 74,90 €

Akcia

Inteligentná elektrická vláčkodráha, ktorá zabaví deti aj dospelých. Intelino Smart Train sa ovláda manuálne alebo aplikáciou a vďaka vstavaným senzorom môže reagovať na príkazy, ktoré mu naprogramujete. Má vstavaný reproduktor a farebné LED svetlá, jazdí aj po bežných drevených koľajniciach a na jedno nabitie zvládne až 100 minút intenzívneho hrania.

DJI Mavic Mini - Prepravný batoh mini
39,80 €

Kompaktná prepravná taška pre dron DJI Mavic Mini, ktorá ho ochráni pred nárazmi a mechanickým poškodením. Zmestí sa do nej dron, obojsmerný nabíjač, diaľkový ovládač a ďalšie malé príslušenstvo.

DJI Mavic Air - Prepravné púzdro
36,50 €

Pevné prepravné púzdro pre dron DJI Mavic Air. Púzdro ochráni váš dron pred nárazmi a mechanickým poškodením a umožní ľahké a pohodlné prenášanie. Poteší vás malými rozmermi.

DJI Mavic Air - Quick-Release vrtule
10,20 €

2 kusy náhradných vrtúľ pre dron DJI Mavic Air, vďaka ktorým budete môcť ďalej lietať, aj keď sa s dronom zamotáte do vetiev alebo zdeformujete vrtule nárazom. Ľahko sa montujú.

DJI Fly More Kit sada (Mavic 2)
358,40 € 342 €

Všestranná sada príslušenstva pre dron DJI Mavic 2. V sade nájdete 2 prídavné akumulátory, nabíjačku do auta, nabíjací adaptér až pre 4 akumulátory, adaptér, ktorý premení akumulátor na powerbanku, 2 páry náhradných vrtúľ a prepravný batoh.

DJI Nabíjačka do auta 12 V (Mavic 2)
72,30 € 65,70 €

Nabíjačka do auta, ktorá dobije akumulátor pre váš dron DJI Mavic 2 počas jazdy. Nabíjačka poskytuje nabíjací výkon až 80 W a je vybavená ochranou proti prehriatiu a nízkonapäťovou ochranou.

DJI Ochranné oblúky (Mavic 2)
24,20 €

2 kusy ochranných oblúkov pre dron DJI Mavic 2. Chráni dron napríklad pred vetvami alebo krovím a ľudí aj veci pred poškodením či zranením spôsobeným otáčajúcimi vrtuľami. Poteší vás ľahkou a rýchlou montážou.

DJI Prepravný batoh (Mavic 2)
106,70 €

Praktický prepravný batoh na dron určený pre model DJI Mavic 2. Môžete doň bezpečne uložiť dron so všetkým príslušenstvom, ako je diaľkový ovládač, náhradné batérie, vrtule, karty SD a ďalšie. A keď práve nejdete lietať s dronom, môžete ho používať aj ako bežný batoh.