Yuneec Yuneec E-GO2, E-Longboard, zelený
299 €

279 €
+ doprava zadarmo

Yuneec E-GO2 E-Longboard je rýchly, veľmi pohodlný a zábavný spôsob dochádzania. Nový elektrický longboard EGO2 prináša pôžitok všetkým, ktorí hľadajú zábavu na ihrisku alebo chcú dochádzať len tak do práce.


BLAUPUNKT ESC505
269 €

Skladacia elektrická kolobežka, s ktorou vás cesta do práce bude baviť. Blaupunkt ESC505 má 3 rýchlostné stupne, maximálna rýchlosť 25 km/h a prejde na jedno nabitie až 20 km. je vybavená prednou i zadnou brzdou a LED svetlom, veľmi ľahko sa zloží a váži iba 8 kg, takže sa ľahko prenáša.


BLAUPUNKT ESC808
449 €
+ doprava zadarmo

Skladacia elektrická kolobežka s vymeniteľnou batériou. Blaupunkt ESC808 má 3 rýchlostné stupne, maximálna rýchlosť 25 km/h a prejde na jedno nabitie až 20 km. Batériu môžete ľahko vymeniť a dojazd tak zdvojnásobiť. O vaše bezpečie sa stará kotúčová brzda a nožná brzda s E-ABS a predné a zadné LED svetlo.


Razor Elektrická koloběžka E Prime
349 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Koloběžka stvořená pro pohodlnou každodenní jízdu. Extra dlouhá a široká hliníková konstrukce společně se skládacím mechanismem zajistí že si koloběžku ihned zamilujete.


Kolonožka Standard CHROM, strieborná
315 €

234 €
+ doprava zadarmo

Hoverboard CHROM je luxusnejším modelom klasického Hoverboardu Standard. Základné parametre majú rovnaké, Hoverboard CHRÓM je odetý do štýlovejšieho hávu. Pýchou tohoto Hoverboard je už na prvý pohľad jej vzhľad, elegantný a atraktívny dizajn navyše ponúka rýchle a jedinečné privezené z miesta na miesto. Buďte moderný a štýlový. Tento Hoverboard je ideálny pre malých aj veľkých, začiatočníkov a pokročilých. Jeho atraktívny vzhľad v podobe lesklého zrkadlového krytu navyše budí dojem luxusu a jedinečnosti a je ideálnym prevedením pre tých, ktorí od svojho Hoverboardu vyžadujú nielen kvalitu a nadčasovosť, ale tiež jedinečnú a štýlovú jazdu.


Kolonožka OFFROAD E1, crazy
232,33 €
+ doprava zadarmo

Kolonožky typu Offroad sú ideálnym modelom pre náročnejších užívateľov, ktorí si chcú užiť jazdu nielen na rovných cestách. So svojimi 10 palcovými nafukovacími kolesami sú uspôsobené na jazdu ako po rovnom povrchu, tak pre prekonávanie miernych terénnych nerovností. Vzduch v pneumatikách Kolonožku® odpruží a vy tak môžete zdolávať aj ťažšie prostredia, napr. mierne nerovné chodníky či mestské ulice.


Kolonožka STANDARD E1, modrá
199 €
+ doprava zadarmo

Kolonožka Standard je vhodným variantom ako pre pokročilých, tak pre úplných začiatočníkov. Kolonožky sa v posledných rokoch stali celosvetovým hitom a mnohí ich označujú za doslova revolúciu v doprave.


danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Z-Wave
255,80 €
+ doprava zadarmo

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou Gerda. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Z-Wave.


Carneo BT-269 - bluetooth audio prijímač a vysielač
53,86 €
50,90 €
+ doprava zadarmo

Carneo BT-269 rozšíri domáce audio pôžitky cez sadu konektorov a Bluetooth 4.1 s aptX. Tento vysielač a prijímač mini Bluetooth možno pripojiť k širokému okruhu zvukových zariadení, ako sú MP3, MP4, TV, rádio, autorádio alebo počítač, a umožní im pripojenie Bluetooth.


Athom Homey 2.0
309,68 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Centrálna jednotka, ktorou môžete ovládať celú svoju chytrú domácnosť. Athome Homey 2.0 umožňuje veľmi pohodlné a jednoduché ovládanie svetiel, žalúzií, spotrebičov, termostatu, zabezpečenia, hudby. Je kompatibilný s viac než 50 000 zariadeniami rôznych značiek, ovláda sa aj hlasom a jeho konektivita je veľmi všestranná. Zariadi vám maximálne bezpečie, úspornosť i pohodlie.


Xiaomi Zepp Trainer Tennis
116,32 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Senzor, ktorý analyzuje vašu tenisovú hru. Xiaomi Zepp Trainer Tennis vyhodnocuje celú radu metrík, ako je rýchlosť a rotácie loptičky alebo typ úderu a poskytuje vám spätnú väzbu a odporúčanie, čo zlepšiť. Je veľmi malý a ľahký a ľahko ho pripevníte na akúkoľvek raketu.


DJI RYZE Tello - micro selfie dron, White
117,73 €

109 €
+ doprava zadarmo

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátore, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.


danalock V3 šikovný zámok bez cylindrickej vložky - Bluetooth & HomeKit
209,52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Najsilnejší a najrýchlejší šikovný zámok na trhu s malými rozmermi a elegantným dizajnom. Danalock V3 vám umožní nechať kľúče doma a odomknúť dotykom telefónu alebo chytrých hodiniek. Umožní vám monitorovať príchody a odchody alebo automaticky zamykať, možno ho ovládať aj manuálne. Je kompatibilný s iOS a watchOS a určený na použitie s cylindrickou vložkou Gerda.


Trackimo Optimum 2G - chytrý GPS lokátor
114,91 €
110 €
+ doprava zadarmo

Satelitný GPS/ GSM lokalizátor s funkciou SOS pre sledovanie osôb alebo vecí pomocou smartphonu, tabletu alebo PC. Súčasťou je SIM karta, 12 mesiacov služby v cene, funguje po celom svete.


Sleepace Nox Music - Inteligentná zaspávacia a prebúdzacia lampička
114,35 €

109 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentná zaspávacia a prebúdzacia lampička – Bluetooth 4.0; ovládanie gestami; podporuje zaspávanie aj budenie svetlom a zvukom/hudbou podľa spánkového cyklu; simuluje slnečný svit; kvalitný reproduktor pre streamovanie hudby; 16 miliónov farieb; USB pre nabíjanie smartphonu; 3,5 jack.


Forever Dron Flex
77,61 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dostupný skládací dron vhodný pro začátečníky. Forever Flex je vybavený 2Mpx HD kamerou a pokročilými funkcemi jako automatický vzlet a přistání, držení výšky nebo otočka o 360 °. Jeho ovládání je jednoduché a díky LED diodám ho snadno najdete i ve tmě.


Tractive GPS Špeciálna lovecká edícia
77,03 €
+ doprava zadarmo

Novinka

GPS obojok pre psov. Tractive GPS Špeciálna lovecká edícia naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj smer, ktorým sa pohybuje, a upozorní vás, keď pes opustí vyznačenú bezpečnú zónu. Vyrobený v maskovacích farbách, vodeodolný a prakticky nerozbitný. Má integrovanú SIM kartu a umožňuje aj zvukovú a svetelnú signalizáciu.


Xiaomi Mi Electric Scooter - nabíjačka
39 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabíjačka k elektrickej kolobežke Xiaomi Mi Electric Scooter. Nabíjačka vám poskytne výstupný prúd až 1,7 A, má kábel dlhý 145 cm a nabíjanie kolobežky s ňou trvá 5 hodín.


TobyRich Moskito
67 €
+ doprava zadarmo

Prebuďte v sebe stíhacie eso. Zábavné a ľahké lietanie s Moskito je neuveriteľne návykové a k ovládaniu vám postačí mobilný telefón.


Xiaomi Mi QiCYCLE EU - elektrické skládací kolo
1 349 €

859 €
+ doprava zadarmo

Skládací rám a přední vidlice z hliníkové slitiny; Hmotnost 14,5 kg; Výkon 250 W; Točivý moment 7,3 Nm; Max. rychlost 20 km/h; Kapacita baterie 8500 mAh; Dojezd cca. 45 km; Doba nabíjení cca. 3 hodiny; Brzdy Shimano IM31; Obrazovka tachometru 1,8''; Bluetooth 4.0


Xiaomi TS Computer Glasses Red
22,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranné okuliare k počítaču. Xiaomi TS Computer Glasses zabraňujú únave očí a absorbujú modré svetlo z obrazoviek, ktoré narušuje prirodzené biorytmy. Poskytujú tiež ochranu proti ultrafialovému žiareniu (UV400) a potešia vás nízkou hmotnosťou, pevnou a odolnou konštrukciou a kvalitným spracovaním skiel.


danalock V3 šikovný zámok - Bluetooth & Z-Wave
209 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný zámok s najvyšším stupňom zabezpečenia AES 256. Kompatibilný s väčšinou platforiem Bluetooth Smart, ZigBee a Z-Wave.


Fixed Smile - lokalizačný čip, červený
19,53 €

15,90 €

Bluetooth strážca FIXED SMILE sleduje vaše osobné veci. Upozorní vás, ak necháte peňaženku ležať na stole v reštaurácii. Alebo vám ukáže poslednú zaznamenanú polohu vytrušeného zväzku kľúčov. A vie toho ešte o dosť viac.


Forever Bluetooth hľadač kľúčov (lokalizátor)
11,90 €

Lokalizátor Forever Bluetooth umožňuje sledovanie a vyhľadávanie kľúčov, peňaženky a ďalších vecí, ku ktorým je pripojený. Zariadenie sa pripojí k telefónu technológiou Bluetooth a pracuje s bezplatnou aplikáciou pre Android a iOS.


Kolonožka STANDARD E1, červená
199 €
+ doprava zadarmo

Kolonožka Standard je vhodným variantom ako pre pokročilých, tak pre úplných začiatočníkov. Kolonožky sa v posledných rokoch stali celosvetovým hitom a mnohí ich označujú za doslova revolúciu v doprave.


Plantui 6 Smart Garden, šedá
234 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tejto chytrej mini záhradke môžete pestovať až 6 rastlín naraz. Plantui je unikátne záhradné zariadenie pre domáce využitie – stačí zapojiť do zásuvky a zahradničenie môže začať!


Wingsland S6 4K Video Drone Orange
429 €
+ doprava zadarmo

Video dron Wingsland S6 4K a najzaujímavejšie vlastnosti:

  • Veľmi ľahká skladacia konštrukcia – tento dron môžete ľahko prenášať vo vrecku.
  • Nahráva úžasné 4k videá a vyhotovuje fotografie zabudovanou 13MP kamerou.
  • Tento prvotriedny dron je nabitý najmodernejším hardvérom a softvérom s množstvom výnimočných funkcií.
  • Umožňuje pripojenie zábavných doplnkov ako je pátrací reflektor či odpaľovač loptičiek.