SmartJimi Jimi Base - GPS lokátor do auta
139 € 75 €

GPS lokátor je adaptér s inteligentným algoritmom, ktorý Vás spojí s vozidlom kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate. Aj bežné vozidlo premení na inteligentné. Celosvetové pokrytie, prvý rok služby v cene.

SmartJimi Jimi Guard - GPS lokátor pre seniorov
79 € 69 €

GPS lokátor pre seniorov je malé zariadenie určené ako alternatíva ku klasickému mobilnému telefónu. Hands-free komunikátor s SOS tlačidlom a detektorom nebezpečných pádov je pripravený dohliadnuť na vašich najbližších. Celosvetové pokrytie, prvý rok služby v cene.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & HomeKit
255,80 € 249 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou M&C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou iPhonu, Apple Watch alebo pokynu Siri . Zamyká automaticky a možno ovládať aj manuálne. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu HomeKit.

iGET HOMEGUARD HGWOB753
175 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Bezdrôtová rotačná bezpečnostná IP kamera. iGET HOMEGUARD HGWOB753 natáča v rozlíšení HD 720p, je vybavená krytím proti vode IP66 a nočným videním na vzdialenosť až 20 m. Komunikuje prostredníctvom Wi-Fi alebo ethernetového kábla, otáča sa horizontálne aj vertikálne a umožňuje vám sledovať zábery online.

iGET HOMEGUARD HGNVK88304
429 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vonkajší bezpečnostný bezdrôtový Wi-Fi kamerový systém. iGET HOMEGUARD HGNVK88304 pozostáva zo 4 IP kamier a 8kanálového rekordéra NVR. Kamery točia vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p, sú odolné proti vode a disponujú nočným videním na vzdialenosť až 30 m. Záznamy si môžete prezerať na svojom telefóne (iOS aj Android) alebo počítaču (Windows aj Mac) online.

Reolink Argus PT
169 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrátová rotační Wi-Fi IP kamera vhodná do interiéru i exteriéru. Reolink Argus PT natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, má široké zorné pole 105 °, noční vidění na vzdálenost 10m a 6násobný zoom. Díky rotaci pokryje střežený prostor bez mrtvých úhlů, je vybavená dvoucestným audiem, krytím proti vodě IP65 a má zabudovanou sirénu.

iQ-Tech SmartLife WS007, Wi-Fi zásuvka, 10 A
15 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS007 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku s pomocou aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 10 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iQ-Tech SmartLife SB003, WiFi relé pre garážové vráta a brány
57,30 €
+ doprava zadarmo

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať garážové brány pomocou mobilnej aplikácie. IQ-Tech SmartLife SB003 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Spolu s ním dostanete aj magnetický senzor otvorenia dverí, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad o tom, kedy presne boli vráta otvorené a kedy zatvorené.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Z-Wave
255,80 € 199 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou M&C COLOR. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Z-Wave.

iGET HOMEGUARD HGWIP812
99 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtová rotačná IP kamera. iGET HOMEGUARD HGWIP812 natáča v rozlíšení Full HD 1080p a záznamy z nej môžete kedykoľvek sledovať na telefóne či počítači. Kamerou je možné na diaľku otáčať a vďaka dvojcestnému audiu jej prostredníctvom komunikovať. Natáča na microSD kartu a má nočné videnie na vzdialenosť až 8 m.

iGET SECURITY M3P14
27 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový detektor dymu, ktorý funguje samostatne aj ako súčasť zabezpečovacieho systému. iGET SECURITY M3P14 je kompatibilný s alarmami iGET SECURITY M3 a M4 a má nenápadný dizajn a dlhú výdrž batérie. V prípade ohrozenia bliká, húka a odosiela SMS správu.

Xiaomi Mi Smart Sensor Set
109 € 85 €
+ doprava zadarmo

Xiaomi multi-funkční brána, chytrá zásuvka, bezdrátový přijímač, senzor pohybu a senzor dveří a oken

iGET HOMEGUARD HGWIP711-20%
59 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bezdrôtová rotačná IP kamera. iGET HOMEGUARD HGWIP711 natáča v rozlíšení HD 720p a záznamy z nej môžete kedykoľvek sledovať na telefóne či počítači. Kamerou je možné na diaľku otáčať a vďaka dvojcestnému audiu jej prostredníctvom komunikovať. Natáča na microSD kartu a má nočné videnie na vzdialenosť až 8 m.

Fixed Kožená peněženka Smile Wallet se smart trackerem Smile s motion senzorem, hnědá
39,90 €

Novinka

Ručně šitá mini peněženka s Bluetooth čipem. Fixed Smile Wallet je vyrobená v ČR z pravé hovězí kůže a díky čipu vždy snadno vypátráte, kde se nalézá. Pohybový senzor při aktivaci spustí hlasitý alarm, nenecháte ji tak omylem nikde povalovat. Čip ovládáte pomocí aplikace pro iOS a Android a díky chytrým upozorněním vás nebude plašit zbytečně.

Fixed Smart tracker Smile s motion senzorem, červený
19,90 €

Novinka

Bluetooth čip, který pohlídá vaše klíče, peněženku a další věci. Fixed Smile vás upozorní, když necháte peněženku ležet na stole v restauraci nebo ukáže na mapě, kam se poděly vaše ztracené klíče. Je vybavený pohybovým senzorem, při jehož aktivaci spustí hlasitý alarm. Ovládáte ho pomocí aplikace pro iOS a Android a díky chytrým upozorněním vás nebude plašit zbytečně.

Reolink Argus Eco
109 € 97,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrátová Wi-Fi IP kamera vhodná do interiéru i exteriéru. Reolink Argus Eco natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, má široké zorné pole 100 °, noční vidění na vzdálenost 10m a 6násobný zoom. Je vybavená dvoucestným audiem, krytím proti vodě IP65 a má zabudovanou sirénu.

iQ-Tech SmartLife SB002, WiFi relé s ovládačom
22,70 €

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho diaľkovými ovládačmi alebo mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.

iQ-Tech SmartLife SB001, WiFi relé
13,10 €

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať svoje spotrebiče na diaľku s mobilnou aplikáciou. IQ-Tech SmartLife SB001 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Ovládate ho mobilnou aplikáciou pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrou domácnosť.

iQ-Tech SmartLife WT004, Wi-Fi 4× zásuvka + 4× USB, 16 A
41,90 €
+ doprava zadarmo

4 inteligentné Wi-Fi zásuvky so 4 portami USB v jednom. IQ-Tech SmartLife WT004 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

iGET SECURITY M3P21
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový magnetický detektor určený na zabezpečenie predovšetkým železných brán, dverí či okien. iGet SECURITY M3P21 je určený pre alarmy iGET SECURITY M3 a M4 a reaguje, ak sa od seba magnety vzdialia aspoň o 2 cm. Batéria mu vydrží až 2 roky a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 100 m.

Gigaset Lokalizačný čip G-Tag, zelený
18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Čip G-Tag je skvelým doplnkom pre chytré mobilné telefóny/tablety a predstavuje pohodlný a efektívny spôsob ochrany a lokalizáciu dôležitých a cenných predmetov. Prepojte vaše mobilné zariadenie s G-tagom pomocou Bluethooth a vybavte čipom svoje cennosti, v prípade ich straty ich potom ľahko nájdete. Čip má dosah až 40 m, disponuje batériou s výdržou 1 rok a je dodávaný v zelenom prevedení.

iQ-Tech SmartLife IR02, Wi-Fi infračervený ovládač klimatizácií
20,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny infračervený ovládač vhodný najmä na ovládanie klimatizáciou. IQ-Tech SmartLife IR02 má vstavaný senzor teploty a vlhkosti vzduchu a ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android. Je kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvárať chytré automatizácie a reťaziť pokyny pre celú vašu chytrou domácnosť.

iGET SECURITY M3P17
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový infračervený detektor pohybu, ktorý nedeteguje zvieratá do 12 kg. iGet SECURITY M3P17 je určený pre alarmy iGET SECURITY M3 a M4 a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje vzdialenosť až 12 m a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 100 m.

iQ-Tech SmartLife IQS001, Wi-Fi vypínač jednoduchý
22,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný Wi-Fi vypínač s jedným spínačom, ktorým môžete rozsvecovať a zhasínať na diaľku. IQ-Tech SmartLife IQS001 vám umožňuje ovládať svetlá aplikácií pre iOS aj Android, dotykom alebo hlasom, nastaviť časovač spínanie alebo podriadiť zhasnutie či rozsvietenie iným akciám vo vašej chytrej domácnosti.

Click and Grow šikovný kvetináč na pestovanie byliniek, zeleniny, kvetov a stromov - Smart Garden 9, bežová
155,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Smart kvetináč pre efektívne a bezstarostné domáce pestovanie byliniek, zeleniny, kvetov a stromov. Využíva špeciálne vyvyinutú pôdu Smart Soil, ktorá dodáva rastlinám všetko potrebné: vodu, kyslík, živiny. Pôda neobsahuje žiadne rastové hormóny, herbicídy, pesticídy ani iné škodlivé látky.

iGET SECURITY M3P7
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtové SOS tlačidlo pre prípad náhleho a bezprostredného ohrozenia. iGET SECURITY M3P7 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M3 a M4. Je vybavené praktickou šnúrkou na zavesenie a po stlačení odošle SMS a začne vytáčať vopred vybrané telefónne čísla. Jeho batéria vydrží až 2 roky.

iGET SECURITY M3P22

iGET SECURITY M3P22

Hodnotenie: 5
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

RFID kľúč k bezdrôtovej klávesnici iGET SECURITY M3P13v2 na ovládanie alarmu. iGET SECURITY M3P22 je rozšírením alarmov M3 a M4. Umožňuje ho ovládať pomocou bezdrôtovej klávesnice a tým uchovať centrálnu jednotku v bezpečí. Slúži na úplnú aktiváciu alebo deaktiváciu a poteší vás malými rozmermi aj tým, že nepotrebuje žiadnu batériu.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth
213,40 € 199 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou Gerda. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu až 100 užívateľom alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom bluetooth.

danalock Certifikovaná cylindrická vložka, univerzální
67,90 € 66,70 €
+ doprava zadarmo

Vaše dveře jsou zabezpečené tak, jak bezpečná je vaše cylindrická vložka. Cylindrická vložka Danalock má certifikát 3. bezpečnostní třídy, je vybavená ochranou proti vytržení, vyražení a vyvrtání, díky ocelovému mostu je prakticky nerozbitná a klíče do ní nelze neoprávněně kopírovat. Je vhodná prakticky do všech typů dveří a určená výhradně pro chytrý zámek Danalock V3.

Tractive GPS lokátor pre mačky
53,81 €
+ doprava zadarmo

GPS obojok pre mačky. Tractive GPS Tracker naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj jeho celkovú aktivitu. Upozorní vás, keď mačka opustí vyznačenú bezpečnú zónu a umožní vám okamžite zareagovať. Je ľahký, vodeodolný a prakticky nerozbitný. Je určený pre mačky s obvodom krku 19 – 30 cm a hmotnosťou nad 3,5 kg. Po zakúpení aktivujte GPS lokátor na stránkach výrobcu a vyberte si výšku mesačného tarifu pre úhradu služieb spojených s komunikáciou medzi GPS Trackerom a vaším telefónom. Pre využívanie v rámci jednej krajiny úplne postačí tarif Basic, začínajúci na poplatku 3,75 € mesačne. Ak chcete, aby bolo zariadenie funkčné vo viacerých krajinách (aktuálne cez 80 na celom svete), napríklad sa chystáte na dovolenku, vyberte tarif Premium, ktorý začína na 4,16 € mesačne. V rámci vyššieho tarifu môžete tiež využívať aj ďalšie funkcie aplikácie. Uvedené poplatky sú nutné k bezproblémovému zaisteniu nepretržitej služby 24 hodín denne v GSM sieti a väčšinu nákladov spojených s prevádzkou služby nesie výrobca. Nejedná sa o klasickú zmluvu s telefónnym operátorom, takže vás nečakajú žiadne poplatky za aktiváciu, SMS, dátový prenos či rôzne skryté poplatky.

Plantui 6 Smart Garden, šedá
233,61 € 215,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tejto chytrej mini záhradke môžete pestovať až 6 rastlín naraz. Plantui je unikátne záhradné zariadenie pre domáce využitie – stačí zapojiť do zásuvky a zahradničenie môže začať!

danalock V3 šikovný zámok - Bluetooth
152,09 € 149 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Šikovný zámok s najvyšším stupňom zabezpečenia AES 256. Kompatibilný s väčšinou platforiem Bluetooth Smart, ZigBee a Z-Wave.

iGET HOMEGUARD HGWOB751
79 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtová vonkajšia bezpečnostná IP kamera. iGET HOMEGUARD HGWOB751 natáča v rozlíšení HD 720p, je vybavená krytím proti vode IP66 a nočným videním na vzdialenosť až 15 m. Komunikuje prostredníctvom Wi-Fi alebo ethernetového kábla a umožňuje vám sledovať zábery online.

iQ-Tech SmartLife IR01, Wi-Fi univerzálny infračervený ovládač
36,10 €

Univerzálny infračervený ovládač, ktorý združí všetky ovládače vo vašej domácnosti na jedno miesto. IQ-Tech SmartLife IR01 sa ovláda prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android, je kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvárať chytré automatizácie v celej vašej chytrej domácnosti.

Athom Homey 2.0
309,68 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Centrálna jednotka, ktorou môžete ovládať celú svoju chytrú domácnosť. Athome Homey 2.0 umožňuje veľmi pohodlné a jednoduché ovládanie svetiel, žalúzií, spotrebičov, termostatu, zabezpečenia, hudby. Je kompatibilný s viac než 50 000 zariadeniami rôznych značiek, ovláda sa aj hlasom a jeho konektivita je veľmi všestranná. Zariadi vám maximálne bezpečie, úspornosť i pohodlie.

iGET HOMEGUARD HGDVK84404-23%
389 € 299 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vonkajší bezpečnostný kamerový systém so špeciálnou SMART detekciou pohybu. iGET HOMEGUARD HGDVK84404 pozostáva zo 4 IP kamier a 8kanálového DVR rekordéra. Kamery natáčajú vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p, sú odolné proti vode a disponujú nočným videním na vzdialenosť až 30 m. Záznamy si môžete prezerať na svojom telefóne (iOS aj Android) alebo počítači (Windows i Mac) online.

danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Zigbee
255,80 € 204,60 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou Gerda. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Zigbee.

Gigaset Lokalizačný čip G-Tag, červený
18,12 € 16,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Čip G-Tag je skvelým doplnkom pre chytré mobilné telefóny/tablety a predstavuje pohodlný a efektívny spôsob ochrany a lokalizáciu dôležitých a cenných predmetov. Prepojte vaše mobilné zariadenie s G-tagom pomocou Bluethooth a vybavte čipom svoje cennosti, v prípade ich straty ich potom ľahko nájdete. Čip má dosah až 40 m, disponuje batériou s výdržou 1 rok a je dodávaný v červenom prevedení.

iGET HOMEGUARD HGWOB851-17%
109 € 89,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Bezdrôtová vonkajšia bezpečnostná IP kamera. iGET HOMEGUARD HGWOB851 natáča v rozlíšení Full HD 1080p, je vybavená krytím proti vode IP66 a nočným videním na vzdialenosť až 20 m. Komunikuje prostredníctvom Wi-Fi alebo ethernetového kábla a umožňuje vám sledovať zábery online.

iQ-Tech SmartLife IQS002, Wi-Fi vypínač dvojitý
23,90 €

Šikovný Wi-Fi vypínač s dvoma spínačmi, ktorým môžete rozsvecovať a zhasínať na diaľku. IQ-Tech SmartLife IQS002 vám umožňuje ovládať svetlá aplikácií pre iOS aj Android, dotykom alebo hlasom, nastaviť časovač spínanie alebo podriadiť zhasnutie či rozsvietenie iným akciám vo vašej chytrej domácnosti.

iGET SECURITY P7
7,90 €

Bezdrôtové SOS tlačidlo pre prípad náhleho a bezprostredného ohrozenia. iGET SECURITY P7 je rozšírením alarmu iGET SECURITY M2B. Po stlačení odošle SMS a začne vytáčať vopred vybrané telefónne čísla. Jeho batéria vydrží až 1 rok.

Reolink Go
289 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Bezdrátová IP kamera, která nepotřebuje elektřinu ani Wi-Fi. Reolink Go funguje v mobilní síti 3G a 4G, natáčí ve vysokém rozlišení Full HD 1080p, má široké zorné pole 110 ° a noční vidění na vzdálenost 10 m. Je vybavená dvoucestným audiem, krytím proti vodě IP65 a má zabudovanou sirénu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: