FIXED Key finder Smile s motion senzorom, ružový FIXSM-SMM-PN
19,52 € 18,90 €

Bluetooth čip, ktorý postráži vaše kľúče, peňaženku a ďalšie veci. Key finder Fixed Smile vás upozorní, keď necháte peňaženku ležať na stole v reštaurácii, postráži vám bicykel za rohom alebo ukáže na mape, kde sú vaše stratené kľúče. Ovládate ho pomocou aplikácie pre iOS a Android a vďaka šikovným upozornením vás nebude strašiť zbytočne.

FIBARO Ovládač scén - FIBARO The Button (FGPB-101-3 ZW5) - Červené
49,99 €

Z-Wave Fibaro Button vám umožní kontrolovať zariadenia cez Z-Wave sieť a spustiť rôzne scény definované vo FIBARO Systéme Kompatibilné s ľubovoľným Z-Wave alebo Z-Wave Plus kontrolerom Kompletné bezdrôtové riešenie s batériovým napájaným a Z-Wave komunikáciou Môže byť…

Google Nest Mini 2. generácie, Chalk
54,40 € 39,90 €

Šikovný reproduktor, s ktorým môžete ovládať celý dom – Google vám pustí vašu obľúbenú hudbu na požiadanie, zodpovie citlivé otázky, alebo proste len rozsvieti/zhasne. Rozdávajte povely, zostaňte v kontakte s ostatnými spolubývajúcimi a nechajte reproduktor dokonca strážiť dom, keď budete preč.

FIXED Smart tracker Smile s motion senzorom, Duo pack - červený + modrý
34,90 € 34,50 €

Balenie dvoch Bluetooth čipov, ktoré postrážia vaše kľúče, peňaženku a ďalšie veci. Fixed Smile vás upozorní, keď necháte peňaženku ležať na stole v reštaurácii alebo ukáže na mape, kde sú vaše stratené kľúče. Je vybavený pohybovým senzorom, pri ktorého aktivácii spustí hlasný alarm. Ovládate ho pomocou aplikácie pre iOS a Android a vďaka šikovným upozornením vás nebude strašiť zbytočne.

BEDO AJAX ReX, čierna
117,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Opakovač signálu, ktorý zdvojnásobí dosah centrálnej jednotky na dvojnásobok. Bedo Ajax REX vám umožní pokryť alarmom aj vzdialené miesta bez toho, aby spomalil komunikáciu v systéme. Keď vypadne centrálna jednotka, je schopný ju plnohodnotne zastúpiť, vydrží až 35 hodín bez prúdu a je chránený proti sabotáži.

iGET SECURITY P1

iGET SECURITY P1

Hodnotenie: 4,5
13,90 €

Bezdrôtový infračervený detektor pohybu do interiéru. iGET SECURITY P1 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a zaznamená pohyb nevítaného návštevníka aj v úplnej tme. Pokryje vzdialenosť až 10 m a od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 80 m.

iGET SECURITY M2B

iGET SECURITY M2B

Hodnotenie: 4,5
119 € 89 €

Bezpečnostný bezdrôtový GSM systém. iGET SECURITY M2B pozostáva z riadiacej jednotky, diaľkového ovládania, snímača na okná či dvere, infračerveného snímača pohybu a vnútornej sirény. Komunikuje s vami pomocou SMS správ a volaní a jeho ovládanie je vďaka prehľadnému displeju a klávesnicu veľmi jednoduché.

iQ-Tech SmartLife WS020, Wi-Fi zásuvka, 16 A
16,90 €

Chytrá Wi-Fi zásuvka. IQ-Tech SmartLife WS020 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

Invoxia GPS Tracker

Invoxia GPS Tracker

Hodnotenie: 4
107,60 € 101,50 €

Malý a nenápadný GPS lokátor na stráženie vecí aj osôb. Invoxia GPS Tracker postráži vašu batožinu, vozidlo, cennosti aj dieťa. Jeho polohu môžete sledovať v prehľadnej mape, rovnako ako históriu pohybu. Upozorní vás na opustenie bezpečnej zóny, varuje vás pred krádežou a jeho batéria vydrží až 6 mesiacov.

Tractive GPS lokátor XL

Tractive GPS lokátor XL

Hodnotenie: 5
86,71 €

GPS obojok pre psov s hmotnosťou nad 20 kg. Tractive GPS Tracker XL naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj smer, ktorým sa pohybuje a upozorní vás, keď pes opustí vyznačenú bezpečnú zónu. Je vodeodolný a má integrovanú SIM kartu. Umožňuje diaľkovo aktivovať zvukovú aj svetelnú signalizáciu. Po zakúpení aktivujte GPS lokátor na stránkach výrobcu a vyberte si výšku mesačného tarifu pre úhradu služieb spojených s komunikáciou medzi GPS Trackerom a vaším telefónom. Pre využívanie v rámci jednej krajiny úplne postačí tarif Basic, začínajúci na poplatku 3,75 € mesačne. Ak chcete, aby bolo zariadenie funkčné vo viacerých krajinách (aktuálne cez 80 na celom svete), napríklad sa chystáte na dovolenku, vyberte tarif Premium, ktorý začína na 4,16 € mesačne. V rámci vyššieho tarifu môžete tiež využívať aj ďalšie funkcie aplikácie. Uvedené poplatky sú nutné k bezproblémovému zaisteniu nepretržitej služby 24 hodín denne v GSM sieti a väčšinu nákladov spojených s prevádzkou služby nesie výrobca. Nejedná sa o klasickú zmluvu s telefónnym operátorom, takže vás nečakajú žiadne poplatky za aktiváciu, SMS, dátový prenos či rôzne skryté poplatky.

Tractive GPS lokátor pro psy
53,81 € 43,90 €

GPS obojok pre psov. Tractive GPS Tracking device naživo sleduje polohu vášho maznáčika aj smer, ktorým sa pohybuje, a upozorní vás, keď pes opustí vyznačenú bezpečnú zónu. Je vodeodolný a má integrovanú SIM kartu. Umožňuje diaľkovo aktivovať zvukovú aj svetelnú signalizáciu. Po zakúpení aktivujte GPS lokátor na stránkach výrobcu a vyberte si výšku mesačného tarifu pre úhradu služieb spojených s komunikáciou medzi GPS Trackerom a vaším telefónom. Pre využívanie v rámci jednej krajiny úplne postačí tarif Basic, začínajúci na poplatku 3,75 € mesačne. Ak chcete, aby bolo zariadenie funkčné vo viacerých krajinách (aktuálne cez 80 na celom svete), napríklad sa chystáte na dovolenku, vyberte tarif Premium, ktorý začína na 4,16 € mesačne. V rámci vyššieho tarifu môžete tiež využívať aj ďalšie funkcie aplikácie. Uvedené poplatky sú nutné k bezproblémovému zaisteniu nepretržitej služby 24 hodín denne v GSM sieti a väčšinu nákladov spojených s prevádzkou služby nesie výrobca. Nejedná sa o klasickú zmluvu s telefónnym operátorom, takže vás nečakajú žiadne poplatky za aktiváciu, SMS, dátový prenos či rôzne skryté poplatky.

Amazon Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami Glacier White
89,90 €

Hlasový asistent Amazon Echo Dot 4. generácie s hodinami na ovládanie a kontrolu inteligentnej domácnosti ale aj prehrávanie hudby (napr. Spotify). Nový dizajn s LED displejom hodín WiFi 2.4 aj 5 GHz 3,5 mm výstup, napájací port, svetelný kruh LED EU distribúcia (súčasť balenia…

Invoxia GPS Pet Tracker

Invoxia GPS Pet Tracker

Hodnotenie: 2,8
127,60 € 120,30 €

GPS lokátor pre zvieratá. Invoxia GPS Pet Tracker umožňuje sledovať polohu vášho zvieracieho miláčika v pravidelných intervaloch, zobraziť si históriu jeho pohybu, záznam jeho aktivít, index spánku aj prekonanej vzdialenosti. Upozorní vás, keď maznáčik prekročí virtuálny plot, je vodotesný, veľmi malý a ľahký a vydrží na jedno nabitie až 1 – 3 mesiace.

Tractive GPS Tracker pre psov
55,60 €

Posledný kus za túto cenu!

GPS obojok pre psov. Tractive GPS Tracker naživo sleduje polohu vášho maznáčika, upozorní vás, keď prekročí virtuálny plot a monitoruje jeho fyzickú aktivitu a kondíciu. Je vodotesný a veľmi odolný a má integrovanú SIM kartu. Kompletné služby sú vám k dispozícii za nízky mesačný poplatok vo forme predplatného.

Nanoleaf Nanoleaf Shapes Triangles Starter Kit (4 Panels)
103 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 4 LED panelov + 1 Ovládací Panel Znázornite svoju hudbu na animovanom displeji
RGBW LED panely – 16.7M farieb
Možnosť rozšíriť sadu až do 77 panelov
Pracuje s Apple Home App, Google Assistant, Amazon Alexa, a IFTTT Ovládanie dotykom panelov

iGET HOMEGUARD HGNVK88304
429 €

Vonkajší bezpečnostný bezdrôtový Wi-Fi kamerový systém. iGET HOMEGUARD HGNVK88304 pozostáva zo 4 IP kamier a 8kanálového rekordéra NVR. Kamery točia vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p, sú odolné proti vode a disponujú nočným videním na vzdialenosť až 30 m. Záznamy si môžete prezerať na svojom telefóne (iOS aj Android) alebo počítaču (Windows aj Mac) online.

LAMAX GPS Locator

LAMAX GPS Locator

Hodnotenie: 3,8
109,99 € 75 €

GPS lokátor, ktorý vám postráži všetko, na čom vám záleží. LAmax GPS Locator využíva na sledovanie polohy vysoko presnú GPS, LBS, GSM a Wi-Fi lokalizáciu, máte k dispozícii históriu pohybu až 30 dní naspäť a je vybavený SOS tlačidlom, mikrofónom a reproduktorom. Je vodotesný, má veľmi malé rozmery a nízku hmotnosť.

iQ-Tech SmartLife SB003, WiFi relé pre garážové vráta a brány
57,30 €

Wi-Fi relé, s ktorým môžete ovládať garážové brány pomocou mobilnej aplikácie. IQ-Tech SmartLife SB003 sa zapája do elektrického rozvodu, z ktorého sa aj napája. Spolu s ním dostanete aj magnetický senzor otvorenia dverí, vďaka ktorému budete mať dokonalý prehľad o tom, kedy presne boli vráta otvorené a kedy zatvorené.

BEDO AJAX Home siren
79 €

Bezdrôtová siréna, ktorá váš domov ochráni pred nevítanými návštevníkmi. Ajax Home siren je určená pre akustickú signalizáciu vo vnútorných priestoroch. Hlasitosť si v rozmedzí 81–97 dB môžete nastaviť sami a vďaka konektoru môžete aj pripojiť externú svetelnú LED signalizáciu.

danalock Danapad V3 - elektronický kódový zámok
127,67 € 99,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elektronický kódový zámok, ktorý vám zaistí prístup domov za pomoci PIN kódu. Uľahčite si od kľúčov aj od telefónu, Danapad V3 má pamäť až pre 20 rôznych kódov s dĺžkou 4–10 znakov. S chytrým zámkom komunikuje šifrovane a je odolný proti vode, Hmle, soli, horúčave aj mrazu. Poteší vás malými rozmermi a elegantným dizajnom.

iGET SECURITY M3P6

iGET SECURITY M3P6

Hodnotenie: 5
27 €

Bezdrôtový detektor plynu. iGET SECURITY M3P6 je možné používať samostatne alebo spoločne s alarmami iGET SECURITY M3 a M4. Detekuje zemný plyn, propán bután a uhoľné látky a v prípade poplachu bliká, húka vstavanou sirénou a odošle vám SMS správu.

Reolink Argus PT

Reolink Argus PT

Hodnotenie: 4,7
169 € 149 €

Bezdrôtová rotačná Wi-Fi IP kamera vhodná do interiéru aj exteriéru. Reolink Argus PT natáča vo vysokom rozlíšení Full HD 1080p, má široké zorné pole 105°, nočné videnie na vzdialenosť 10 m a 6-násobný zoom. Vďaka rotácii pokryje strážený priestor bez mŕtvych uhlov, je vybavená dvojcestným audiom, krytím proti vode IP65 a má zabudovanú sirénu.

iGET SECURITY P4

iGET SECURITY P4

Hodnotenie: 5
8,90 €

Bezdrôtový magnetický detektor otvorenia okien či dverí. iGET SECURITY P4 je určený ako rozšírenie bezpečnostného systému pre alarmy iGET SECURITY M1B a M2B a reaguje, ak sa od seba magnety vzdiali aspoň o 2 cm. Od centrálnej jednotky môže byť vzdialený až 80 m.

BEDO AJAX Ajax DoorProtect, čierny
39,30 €

Alarm na zabezpečenie dverí a okien proti nechcenému vniknutiu. Bedo Ajax DoorProtect pozostáva z 2 častí so silnými magnetickými senzormi. Keď sa od seba senzory vzdialia, upozorní vás. Komunikuje s riadiacou jednotkou až na vzdialenosť 1200 m a je chránený proti zlyhaniu aj sabotáži. Hodí sa na všetky typy okien a dverí.

Tractive GPS DOG 4 - GPS sledovanie polohy a aktivity pre psov
53 €

Novinka

GPS tracker pre psov. Dokáže sledovať polohu a aktivity vášho domáceho maznáčika 24/7. Zariadenie je 100% vodotesné a odolné voči nárazom, GPS funguje vo viac než 150 krajinách sveta. Voliteľné predplatné ponúka prémiové funkcie navyše.

iGET HOMEGUARD HGPRO828 (HGPLM828)
66 €

Farebná vonkajšia bezpečnostná kamera. iGET HOMEGUARD HGPRO828 je určená pre DVR rekordéry iGET HOMEGUARD HGDVK47×xx a HGDVK87×xx, natáča v rozlíšení Full HD 1080p, je vybavená krytím proti vode IP66 a nočným videním na vzdialenosť až 30 m. Jej telo je vyrobené z kvalitnej liatiny a sníma v uhle 90°.

iQ-Tech SmartLife SM01, Wi-Fi dymový senzor
30,40 €

Chytrý detektor dymu a protipožiarny alarm v jednom. Keď iQ-Tech SmartLife SM01 zachytí dym, spustí sirénu s hlasitosťou až 90 dB a súčasne vám odošle upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

iGET SECURITY P12

iGET SECURITY P12

Hodnotenie: 2
79 €

Posledný kus za túto cenu!

Solárna vonkajšia siréna, vhodná na umiestnenie na stenu domu, garáže, chaty a i. iGET SECURITY P12 je rozšírením alarmu iGET SECURITY M2B a odpadajú vám s ňou všetky starosti s ťahaním káblov do výšok. Pri poplachu spustí núdzový tón o hlasitosti 110 dB a bliká červenou diódou.

iQ-Tech SmartLife WS017, Wi-Fi 2× zásuvka, 16 A
26,50 €

2 inteligentné Wi-Fi zásuvky v jednom. IQ-Tech SmartLife WS017 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

AQARA Zigbee 3.0 riadiaca jednotka - AQARA Hub M1S EU Verzia (HM1S-G01)
49,99 €

Aqara Hub EU M1S verzia je Zigbee 3.0 hub pre inteligentnú domácnosť. Aqara Hub M1S podporuje Zigbee 3,0, WiFi 2.4 GHz, Apple HomeKit Zariadenia pridané do Aqara Hub M1S je možné ovládať hlasom prostredníctvom Google Home, Amazon Alexa alebo Siri Vďaka Zigbee 3.0 je možné pripojiť až…

Nuki Smart zámok sada - Nuki Combo 2.0
269 €

Sada zariadení Nuki Smart Lock 2.0 a Nuki Bridge. Inteligentný zámok dverí s Bluetooth 5.0 a dverným senzorom. Funguje samostatne na báze Bluetooth. Na diaľkové ovládanie mimo dosahu Bluetooth je potrebný Nuki Bridge. Ideálne napríklad pre B&B penzióny. Funguje s Apple…

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Hodnotenie: 4,2
109 € 80 €

Xiaomi multi-funkčná brána, múdra zásuvka, bezdrôtový prijímač, senzor pohybu a senzor dverí a okien

iQ-Tech SmartLife IR01, Wi-Fi univerzálny infračervený ovládač
36,10 €

Univerzálny infračervený ovládač, ktorý združí všetky ovládače vo vašej domácnosti na jedno miesto. IQ-Tech SmartLife IR01 sa ovláda prostredníctvom aplikácie pre iOS aj Android, je kompatibilný s hlasovými asistentmi Siri, Alexou a Google Home a umožňuje vytvárať chytré automatizácie v celej vašej chytrej domácnosti.

iQ-Tech SmartLife DW04, Wi-Fi magnetický senzor dverí
22,70 €

Šikovný detektor otvorenia okien či dverí, ktorý vás informuje o nevítaných návštevníkoch. Keď sa 2 magnetické časti iQ-Tech SmartLife DW04 vzdialia, pošle vám upozornenie na telefón. Ovláda mobilné aplikácie pre iOS aj Android a umožňuje vám vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

FIXED Kožená peňaženka Smile Wallet so smart trackerom Smile s motion senzorom, červená
39,90 € 26,90 €

Ručne šitá mini peňaženka s Bluetooth čipom. Fixed Smile Wallet je vyrobená v ČR z pravej hovädzej kože a vďaka čipu vždy ľahko vypátrate, kde sa nachádza. Pohybový senzor pri aktivácii spustí hlasný alarm, nenecháte ju tak omylom nikde povaľovať sa. Ovládate ho pomocou aplikácie pre iOS a Android a vďaka inteligentným upozorneniam vás nebude strašiť zbytočne.

iGET SECURITY M3P7
11,90 €

Bezdrôtové SOS tlačidlo pre prípad náhleho a bezprostredného ohrozenia. iGET SECURITY M3P7 je rozšírením alarmov iGET SECURITY M3 a M4. Je vybavené praktickou šnúrkou na zavesenie a po stlačení odošle SMS a začne vytáčať vopred vybrané telefónne čísla. Jeho batéria vydrží až 2 roky.

iQ-Tech SmartLife SA01, Wi-Fi siréna
30,40 €

Múdra Wi-Fi siréna, vďaka ktorej bude u vás doma bezpečnejšie. Keď dôjde k splneniu podmienok, spustí hlasný 90dB alarm a pošle vám upozornenie na telefón. Ovláda sa prostredníctvom aplikácie pre iOS a Adroid, ktorá vám umožňuje vytvárať automatizované reťazce pokynov pre celú vašu chytrú domácnosť.

Tractive IKATI GPS Tracker pre mačky
53,90 € 47,90 €

GPS lokátor pre mačky. Tractive Ikat GPS Tracker umožňuje v reálnom čase sledovať polohu vašej mačky, históriu jej pohybu aj jej celkovú fyzickú aktivitu. Umožňuje vytvárať virtuálne ploty, je ľahký, vodotesný a odolný proti nárazom. Za mesačný poplatok od 3,75 € vám zaistí spoľahlivú funkčnosť po celom svete.

iGET HOMEGUARD HGDOA5666
15,90 €

Veľmi verná maketa bezpečnostnej CCTV kamery. iGET HOMEGUARD HGDOA5666 je v čiernej farbe, s masívnym držiakom a reálnou optikou – LED diódy imitujúce nočné videnie na červeno blikajú **. Jednoducho sa inštaluje a je vybavená **krytím IP44, vďaka ktorému bez problémov odolá dažďu.

iGET SECURITY M3P22

iGET SECURITY M3P22

Hodnotenie: 5
9,90 €

RFID kľúč k bezdrôtovej klávesnici iGET SECURITY M3P13v2 na ovládanie alarmu. iGET SECURITY M3P22 je rozšírením alarmov M3 a M4. Umožňuje ho ovládať pomocou bezdrôtovej klávesnice a tým uchovať centrálnu jednotku v bezpečí. Slúži na úplnú aktiváciu alebo deaktiváciu a poteší vás malými rozmermi aj tým, že nepotrebuje žiadnu batériu.

iQ-Tech SmartLife WT004, Wi-Fi 4× zásuvka + 4× USB, 16 A - rozbalené
41,90 € 38,10 €

Rozbalené

4 inteligentné Wi-Fi zásuvky so 4 portami USB v jednom. IQ-Tech SmartLife WT004 vám umožňuje ovládať spotrebiče na diaľku za pomoci aplikácie pre iOS aj Android alebo hlasom, nastaviť časovač alebo plán spínania a mať prehľad o spotrebe elektriny. Znesie celkovú záťaž až 16 A, komunikuje s vami pomocou Wi-Fi a je kompatibilná s otvoreným automatizačným systémom IFTTT.

danalock V3 šikovný zámok - Bluetooth
152,09 € 144,90 €

Šikovný zámok s najvyšším stupňom zabezpečenia AES 256. Kompatibilný s väčšinou platforiem Bluetooth Smart, ZigBee a Z-Wave.

Google Google Nest Mini 2. generácia Charcoal
39,90 €

Hlasový asistent Google Nest Mini 2. generácie na ovládanie a kontrolu inteligentnej domácnosti ale aj prehrávanie hudby (napr. Spotify). WiFi 2.4 aj 5 GHz Aplikácie pre Android a iOS 3 mikrofóny na snímanie okolitého zvuku EU distribúcia (súčasť balenia adaptér z UK na EU zásuvku)…