Athom Homey 2.0
309,68 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Centrální jednotka, kterou můžete ovládat celou svou chytrou domácnost. Athom Homey 2.0 umožňuje velmi pohodlné a jednoduché ovládání světel, žaluzií, spotřebičů, termostatu, zabezpečení, hudby aj. Je kompatibilní s více než 50 000 zařízeními různých značek, ovládá se i hlasem a jeho konektivita je velmi všestranná. Zařídí vám maximální bezpečí, úspornost i pohodlí.


Click and Grow inteligentný kvetináč na pestovanie byliniek, zeleniny, kvetov a stromov - Smart Garden 3, sivá
114 €

79 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Smart kvetináč pre efektívne a bezstarostné domáce pestovanie byliniek, zeleniny, kvetov a stromov. Využíva špeciálne vyvyinutú pôdu Smart Soil, ktorá dodáva rastlinám všetko potrebné: vodu, kyslík, živiny. Pôda neobsahuje žiadne rastové hormóny, herbicídy, pesticídy ani iné škodlivé látky.


danalock Danapad V3 - elektronický kódový zámok
127,67 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Elektronický kódový zámok, ktorý vám zaistí prístup domov za pomoci PIN kódu. Uľahčite si od kľúčov aj od telefónu, Danapad V3 má pamäť až pre 20 rôznych kódov s dĺžkou 4–10 znakov. S chytrým zámkom komunikuje šifrovane a je odolný proti vode, Hmle, soli, horúčave aj mrazu. Poteší vás malými rozmermi a elegantným dizajnom.


danalock V3 šikovný zámok - Bluetooth & Z-Wave
209 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný zámok s najvyšším stupňom zabezpečenia AES 256. Kompatibilný s väčšinou platforiem Bluetooth Smart, ZigBee a Z-Wave.


danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Z-Wave
255,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou Gerda. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Z-Wave.


danalock V3 šikovný zámok bez cylindrickej vložky - Bluetooth & HomeKit
209,52 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Najsilnejší a najrýchlejší šikovný zámok na trhu s malými rozmermi a elegantným dizajnom. Danalock V3 vám umožní nechať kľúče doma a odomknúť dotykom telefónu alebo chytrých hodiniek. Umožní vám monitorovať príchody a odchody alebo automaticky zamykať, možno ho ovládať aj manuálne. Je kompatibilný s iOS a watchOS a určený na použitie s cylindrickou vložkou Gerda.


Flajzar EMA2 - elektronický micro alarm s kľúčenkou
156 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Miniatúrny GSM autoalarm, určený pre zabezpečenie takmer ľubovoľného typu automobilu, bez nutnosti montáže a jednoducho prenositeľný z vozidla do vozidla.


Forever Bluetooth hľadač kľúčov (lokalizátor)
11,90 €

Lokalizátor Forever Bluetooth umožňuje sledovanie a vyhľadávanie kľúčov, peňaženky a ďalších vecí, ku ktorým je pripojený. Zariadenie sa pripojí k telefónu technológiou Bluetooth a pracuje s bezplatnou aplikáciou pre Android a iOS.


Piper Classic, bílý
249 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Piper Classic je kompaktní WiFi kamera, která představuje kvalitní zabezpečení domácnosti, meteostanici a zároveň výkonný Z-Wave HUB v chytrém all-in-one provedení, ovládaném pouze z displeje chytrého telefonu nebo tabletu.


Plantui 6 Smart Garden, červená
229 €
+ doprava zadarmo

Vďaka tejto chytré mini záhradke môžete pestovať až 6 rastlín naraz. Plantui je unikátny záhradné zariadenie pre domáce využitie – stačí zapojiť do zásuvky a zahradničenie môže začať!


Plantui 6 Smart Garden, šedá
234 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tejto chytrej mini záhradke môžete pestovať až 6 rastlín naraz. Plantui je unikátne záhradné zariadenie pre domáce využitie – stačí zapojiť do zásuvky a zahradničenie môže začať!


Sleepace Nox Music - Inteligentná zaspávacia a prebúdzacia lampička
114,35 €

109 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentná zaspávacia a prebúdzacia lampička – Bluetooth 4.0; ovládanie gestami; podporuje zaspávanie aj budenie svetlom a zvukom/hudbou podľa spánkového cyklu; simuluje slnečný svit; kvalitný reproduktor pre streamovanie hudby; 16 miliónov farieb; USB pre nabíjanie smartphonu; 3,5 jack.


LaMetric - WiFi LED indikačný panel
229 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

LaMetric, to nie sú len hodiny. Inteligentný LED zobrazovací panel má veľa užitočných funkcií, ktoré môžete využiť doma alebo v práci. Zobrazuje napríklad notifikácie alebo stavy inteligentnej domácnosti a nezabudne ani na výročie.


TrackR bravo - 8-Pack - 2x černý / 2x stříbrný / 2x modrý / 2x Rose Gold
160 €
+ doprava zadarmo

Chytrý Bluetooth senzor TrackR bravo vám výrazně usnadní hledání i hlídání osobních věcí a cenností. Velikostí nepřesahuje běžnou minci, takže jej můžete vložit do peněženky nebo připevnit na klíče a skoncovat s obvyklým obracením domácnosti naruby. Ke ztraceným položkám vás totiž jako radar přivede bezplatná aplikace pro chytré telefony a tablety se systémem iOS nebo Android. Trackr bravo je navíc vybaven vlastním reproduktorem s hlasitostí až 82 dB, který lze aktivovat z aplikace. Nastavte si limit vzdálenosti a budete okamžitě vědět, jestli jste zase nezapomněli klíče od auta. TrackR bravo vám dokonce pomůže nalézt i zatoulaný mobilní telefon! Stačí stisknout tlačítko na senzoru a telefon začne zvonit, přestože je zrovna v tichém režimu. Dosah senzoru činí až 33 metrů, díky funkcím rodinného sdílení a především komunitního vyhledávání Crowd Locate Network se účinně rozšiřuje na téměř celý svět. Toto kombinované balení obsahuje 8 ks TrackR bravo ve 4 různých barvách.


Xiaomi Mi Smart Sensor Set
109 €
+ doprava zadarmo

Xiaomi multi-funkční brána, chytrá zásuvka, bezdrátový přijímač, senzor pohybu a senzor dveří a oken


Carneo BT-269 - bluetooth audio prijímač a vysielač
53,86 €
50,90 €
+ doprava zadarmo

Carneo BT-269 rozšíri domáce audio pôžitky cez sadu konektorov a Bluetooth 4.1 s aptX. Tento vysielač a prijímač mini Bluetooth možno pripojiť k širokému okruhu zvukových zariadení, ako sú MP3, MP4, TV, rádio, autorádio alebo počítač, a umožní im pripojenie Bluetooth.


danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth
213,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou Gerda. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu až 100 užívateľom alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom bluetooth.


danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & HomeKit
255,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou Gerda. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou iPhonu, Apple Watch alebo pokynu Siri . Zamyká automaticky a možno ovládať aj manuálne. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu HomeKit.


danalock V3 set - Chytrý zámok a cylindrická vložka - Bluetooth & Zigbee
255,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Najbezpečnejší a najmenší šikovný zámok vo svojej kategórii spolu s univerzálnou a extra bezpečnou cylindrickou vložkou Gerda. Súprava Danalock V3 vám umožní pohodlne odomykať pomocou smartphonu alebo Apple Watch, nastavovať 3 úrovne prístupu alebo monitorovať príchody či odchody. Komunikuje prostredníctvom Bluetooth a protokolu Zigbee.