Medisana Čistiaca kefka na tvár Facial Brush 880
30,40 €

Čistiaca kefka pomáha jemne odstrániť všetky nečistoty na Vašej pleti a tým jej dodáva zdravý vzhľad. Pri použití čistiaceho kefky dochádza k redukcii jemných liniek a vrások a zároveň na čistenie pórov. Pokožka tým získava úžasný základ ku vstrebaniu kozmetických prípravkov.

Medisana Shiatsu masážna podložka na chrbát, šiju a stehná MC-822 88922
177 €

Shiatsu masážna podložka na chrbát, šiju a stehná poskytuje v oblasti chrbta tri rôzne typy masáže, v oblasti krku a chrbta je výškovo nastaviteľná a v oblasti stehien je vybavená vibračnou funkciou. Navyše je masáž v oblasti chrbta možné rozdeliť na hornej a spodnej partie.

Medisana Akupresúrne masážne podložka MC 825 Shiatsu
212,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Masážna podložka je vhodná k masáži šije, ramien, chrbta, bedier a stehien. Umožňuje niekoľko druhov masáží od akupunktúry, cez akupresúru, po shiatsu masáž. Oblasti masáže možno ľubovoľne kombinovať.

Medisana Masážna podložka MCN
132,80 €

Masážna podložka MCN je prístroj pre efektívne shiatsu masáž chrbta, krku a nôh. Cielená intenzívnu masáž perfektne uvoľňuje napäté svaly.

Medisana Masážny prístroj šije a ramien NM 865
26,60 €

Masážny prístroj uvoľňuje napäté svaly v oblasti šije a ramien. Vďaka flexibilnému ergonomickému tvaru sa ľahko prispôsobí. Možnosť zapnutia zahrievanie pomocou červeného svetla vás dokonale zrelaxuje. Nechajte sa rozmaznávať v pohodlí domova!.