Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK
Objavte Allegro - váš nový väčšíVÄČŠÍ MALL.SK

Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie Vodné filtre alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnějšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Produkty z kategórie Vodné filtre si môžete sami vyzdvihnúť v širokej sieti výdajných miest.
  • Potrebujete poradiť? Naša zákaznícka podpora funguje 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online či na dobierku.
  • Ak sa vám zakúpený výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Na MALL.SK nájdete viac ako 1 000 000 produktov.

Upresniť parametre
Philips Adventure filtračná fľaša AWP2722LIR/58, limetková Philips ON TAP AWP3753/10 filtračný systém na drezovú batériu s ultrafiltráciou, vertikálny
Philips Adventure filtračná fľaša AWP2722LIR/58, limetková

Filtračná fľaša Adventure od značky Philips s elektro-adsorpčným filtračným médiom. Objem 0,59 l. Spolu s filtrom AWP294/10, ktorý odstráni až 99% vodných patogénov. Vyrobený z bezpečného materiálu bez obsahu BPA Je možné čistiť v umývačke do maximálne 50 °C. Indikátor životnosti filtra pre ľahkú výmenu. Uzáver proti zachytávaniu prachu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Laica Bi-flux filter, 10+2 ks Magnesiumactive Philips ON TAP AWP3753/10 filtračný systém na drezovú batériu s ultrafiltráciou, vertikálny
Laica Bi-flux filter, 10+2 ks Magnesiumactive

Vodný filter Bi-flux s päťstupňovou filtráciou vody. Filter Laica je určený do filtračných kanvíc na pitnú vodu rôznych značiek. Redukuje ťažké kovy, chlór, vodný kameň a ďalšie nečistoty, ktoré sa vo vode nachádzajú. Zlepšuje chuť a kvalitu vody. Jeden filter vydrží 30 dní.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Philips ON TAP AWP3753/10 filtračný systém na drezovú batériu s ultrafiltráciou, vertikálny Philips ON TAP AWP3753/10 filtračný systém na drezovú batériu s ultrafiltráciou, vertikálny
Philips ON TAP AWP3753/10 filtračný systém na drezovú batériu s ultrafiltráciou, vertikálny

Filtračný systém Philips na pripevnenie na drezovú batériu s časovačom, ktorý pripomenie, kedy je potrebné vymeniť filter. Voda získa skvelú chuť bez pridaných chemikálií a škodlivých látok. Znižuje obsah chlóru, olova, pesticídov, mikroplastov a častíc do veľkosti 0,01μm, vrátane filtrácie až 99,99% baktérií.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Philips Náhradný filter AUT883, mikrofiltrácia (pre AUT3268) Philips Náhradný filter AUT883, mikrofiltrácia (pre AUT3268)
Philips Náhradný filter AUT883, mikrofiltrácia (pre AUT3268)

v>

Náhradný filter AUT883 pre filtračný systém Philips AUT3268. Obsahuje filtre CB, PP a Mineralizer. Philips AUT3268 je pokročilý štvorstupňový systém filtrácie s reverznou osmózou, ktorý filtruje častice o veľkosti až 0,0001 mikrónu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Laica Náhradné filtre Biflux 3 + 1 Philips Náhradný filter AUT883, mikrofiltrácia (pre AUT3268)
Laica Náhradné filtre Biflux 3 + 1

LAICA náhradné filtre Biflux 3 + 1. Filtre novej generácie LAICA Biflux využívajú ojedinelú 5 stupňovú technológiu filtrácie, ktorá je až o 30% účinnejšia než klasické filtre. Všetky filtre LAICA sú vyrábané v Taliansku a celý výrobný proces je priebežne monitorovaný a pod intenzívnou kontrolou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Laica Filtračná kanvica Predator UFSAC EHM Ionizačná filtračná kanvica ENERGY + 1ks minerálny filter na výrobu Alkalickej ionizovanej vody 3,5l
Laica Filtračná kanvica Predator UFSAC

Laica Filtračná kanvica Predator UFSAC s celkovým objemom 3 l dokáže prefiltrovať až 2 litre vody. Kanvica využíva kombinované technológie filtrov Bi-flux a Germ-Stop. Praktický QuickFill otvor zaručí jednoduché napustenie vody bez otvorenia veka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BRITA Pack 4 MAXTRApro PO 2024 EHM Ionizačná filtračná kanvica ENERGY + 1ks minerálny filter na výrobu Alkalickej ionizovanej vody 3,5l
BRITA Pack 4 MAXTRApro PO 2024

Náhradný filter Brita MAXTRApro PO 2024 4× Pack. Mikroperličky Ion Exchange Pearls zmäkčujú vodu, čím nielenže vylepšujú jej chuť, ale prispievajú k ochrane kuchynských spotrebičov pred vodným kameňom. Viažu na seba chlór, znižujú obsah stopových nečistôt, ako napríklad herbicídy, pesticídy a farmaceutické látky, a znižujú obsah kovov, ako je meď alebo olovo. Vychutnajte si až 100 litrov čerstvej pitnej vody po dobu štyroch týždňov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
EHM Ionizačná filtračná kanvica ENERGY + 1ks minerálny filter na výrobu Alkalickej ionizovanej vody 3,5l EHM Ionizačná filtračná kanvica ENERGY + 1ks minerálny filter na výrobu Alkalickej ionizovanej vody 3,5l
EHM Ionizačná filtračná kanvica ENERGY + 1ks minerálny filter na výrobu Alkalickej ionizovanej vody 3,5l

Jedinečná filtračná kanvica ENERGY s alkalickým minerálnym filtrom, ktorý vodu dôkladne filtruje a zároveň ju aj alkalizuje. Filtrovaním získate Alkalickú ionizovanú vodu bohatú na hodnoty pH a ORP. Filtračná kanvica sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a moderným dizajnom.

môžete mať 06.03 - 07.03

BRITA Pack 1 On Tap V-MF BWT Ročné balenie náhradných filtrov + fľaša
BRITA Pack 1 On Tap V-MF

Náhradný vodný filter pre filter Brita ON TAP System. Kapacita filtra 600 litrov po dobu 4 mesiacov. Vylepšuje chuť vody a nápojov, zbavuje ju pesticídov a mikroplastov a iných nečistôt a prispieva k ochrane kuchynských spotrebičov pred vodným kameňom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BRITA Vodný filter na kohútik On Tap BWT Ročné balenie náhradných filtrov + fľaša
BRITA Vodný filter na kohútik On Tap

Vodný filter od značky Brita je určený k montáži priamo na vodovodný kohútik. Jeho kapacita je 600 l, digitálny odpočet informuje o momentálnom stavu. Doprajte si čistú vodu bez mikroplastov vždy, keď otočíte kohútikom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
BWT Ročné balenie náhradných filtrov + fľaša BWT Ročné balenie náhradných filtrov + fľaša
BWT Ročné balenie náhradných filtrov + fľaša

Ročné balenie 12 kusov filtrov BWT s unikátnou patentovanou technológiou obohacujúcou prefiltrovanú vodu o horčík. Filtre odstraňujú z vody škodlivé látky a zlepšujú chuť kohútikovej vody. Súčasťou je plochá fľaša na pitie s objemom 420 ml ako darček.

môžete mať DNES

Partner: MALL