Barenbrug Barenbrug gazon
4,99 €

Trávna zmes jemnejšieho charakteru pre nízke kosenie trávniku, vhodná nielen pre reprezentačné trávniky verejnej zelene alebo trávniky rodinných záhrad, ale aj pre golfové dráhy verejných ihrísk.


Barenbrug Barenbrug rapid
4,69 €

Posledný kus za túto cenu!

Regeneračná zmes určená na dosievanie a rýchlu regeneráciu starších a mechanicky poškodených trávnikov.


Barenbrug Barenbrug RPR sport
67,20 €

Ihrisková trávna zmes určená pre intenzívne zaťažované športové plochy, samoobnovovacia schopnosť bez nutnosti prísevu.


Barenbrug Barenbrug sport
4,79 €

Ihrisková trávna zmes určená pre bežné športové plochy, odolná, stredne náročná na údržbu.


Barenbrug Barenbrug supersport
11,40 €

Profesionálna trávna zmes určená pre špičkové športové plochy, výborne znáša záťaž a rýchlo regeneruje.


Barenbrug Barenbrug universal
4,49 €

Zmes určená pre bežné parkové úpravy, znáša i mierne zaťaženie, stredne náročná na údržbu.


Barenbrug Barenbrug water saver
4,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Zmes semien tráv WATER Saver pre vypestovanie zdravého, silného a krásneho zeleného trávnika v suchom a horúcom prostredí.


Bohatá zahrada Trávna zmes - šport 10kg
45 €
40,90 €
+ doprava zadarmo

Trávna zmes – Šport je určená na zakladanie a obnove trávnych plôch určených k väčšej záťaži – športoviská, detské ihriská, rekreačné trávniky a pod.


Bohatá zahrada Trávna zmes - šport 5kg
21,40 €
20,90 €

Trávna zmes – Šport je určená na zakladanie a obnove trávnych plôch určených k väčšej záťaži – športoviská, detské ihriská, rekreačné trávniky a pod.


Bohatá zahrada Trávna zmes - univerzálna 2kg
9,90 €

8,50 €

Univerzálna trávna zmes tuzemských odrôd, prispôsobených našim klimatickým podmienkam. Pre zakladanie nových trávnikov a k dosievaniu holých miest.


Bohatá zahrada Trávna zmes - univerzálna 5kg
23 €

19,50 €

Univerzálna trávna zmes tuzemských odrôd, prispôsobených našim klimatickým podmienkam. Pre zakladanie nových trávnikov a k dosievaniu holých miest.


SEED SERVICE Trávna zmes MODRÝ PARK 25 kg
172 €

126,50 €
+ doprava zadarmo

Táto zmes vytvára krásny, dostatočne jemný reprezentačný trávnik výrazne tmavo zelenej farby. Znáša stredná až vyššia záťaž. Vysoký podiel lipnica lúčna zaisťuje dostatočnú odolnosť proti pošliapaný.


SEED SERVICE Trávna zmes MODRÝ PROFESIONÁL 10 kg
74 €

57,90 €
+ doprava zadarmo

Táto zmes je určená pre silnú záťaž. Svojou výnimočne tmavo zelenou farbou sa trávnik tejto zmesi odlišuje od bežných trávnikov. Je vhodná nielen pre ihrisko, ale aj tam, kde chcete svojim deťom aj svojmu psovi dopriať voľný pohyb po trávniku.


SEED SERVICE Trávna zmes MODRÝ PROFESIONÁL 25 kg
172 €

137,90 €
+ doprava zadarmo

Táto zmes je určená pre silnú záťaž. Svojou výnimočne tmavo zelenou farbou sa trávnik tejto zmesi odlišuje od bežných trávnikov. Je vhodný nielen pre ihrisko, ale aj tam, kde chcete svojim deťom aj svojmu psovi dopriať voľný pohyb po trávniku.


SEED SERVICE Trávna zmes PARK 10 kg
66 €

48,90 €
+ doprava zadarmo

Túto parkovú zmes doporučujeme tam, kde sa predpokladá väčšia záťaž a vzhľadom k vysokému zastúpeniu kostravy dostanete stále ešte veľmi pekný trávnik pre rekreačné účely.


Global Grass GOLF GRN 1 kg
6,21 €

Novinka

Trávna zmes pre všetky druhy zemín. Obsahuje látky vhodné na využitie pre športové a dekoratívne účely. S týmto balením 1 kg možno pokryť plochu od 40 do 50 m2. GLOBAL GRASS trávna zmes GOLF GRN 1 kg vášmu trávniku opäť dodá pôvodný vzhľad.


Global Grass PARK GRN 1 kg
6,21 €

Novinka

Trávna zmes pre zelené i tienisté miesta. Obsahuje látky vhodné pre všetky typy pôd. S týmto balením 1 kg možno pokryť plochu od 40 do 50 m2. GLOBAL GRASS trávna zmes PARK GRN 1 kg vášmu trávniku opäť dodá pôvodný vzhľad.


Global Grass PARK GRN 5 kg
31,18 €

Novinka

Trávna zmes pre zelené i tienisté miesta vo väčšom balení. Obsahuje látky vhodné pre všetky typy pôd. S týmto balením 5 kg možno pokryť plochu od 200 do 250 m2. GLOBAL GRASS trávna zmes PARK GRN 5 kg vášmu trávniku opäť dodá pôvodný vzhľad.


Global Grass PROTI KRTKOM GRN 1kg
6,21 €

Novinka

Trávna zmes s levanduľovým olejom k podpore rastu trávy a proti vniknutiu krtkov na váš pozemok. S týmto balením 1 kg možno pokryť plochu 40 m2 a zamedziť tak nevzhľadným krtincom na starostlivo pestovanom trávniku. GLOBAL GRASS trávna zmes PROTI KRTKOM GRN 1kg poskytne vašej pažiti potrebnú ochranu.


Global Grass PROTI MACHU S HNOJIVOM GRN 1 kg
6,21 €

Novinka

Trávna zmes multirenovator 4 v 1. Obsahuje látky k odkysleniu pôdy a pre kontrolu a prevenciu rastu machu. Súčasťou je aj počiatočné hnojivo k podpore rastu. S týmto balením 1 kg možno pokryť plochu od 40 do 50 m2. GLOBAL GRASS trávna zmes PROTI MACHU S HNOJIVOM GRN 1 kg vášmu trávniku opäť dodá pôvodný vzhľad.


Global Grass SPORT GRN 1 kg
6,21 €

Novinka

Trávna zmes pre miesta s pravidelným používaním. Obsahuje látky vhodné na využitie pre športové areály, ako sú futbalové ihriská. S týmto balením 1 kg možno pokryť plochu od 40 do 50 m2. GLOBAL GRASS trávna zmes SPORT GRN 1 kg vášmu trávniku opäť dodá pôvodný vzhľad.


Global Grass SPORT GRN 5 kg
31,18 €

Novinka

Trávna zmes pre miesta s pravidelným používaním vo väčšom balení. Obsahuje látky vhodné na využitie pre športové areály, ako sú futbalové ihriská. S týmto balením 5 kg možno pokryť plochu od 200 do 250 m2. GLOBAL GRASS trávna zmes SPORT GRN 5 kg vášmu trávniku opäť dodá pôvodný vzhľad.


Global Grass UNIVERZÁL GRN 5 kg
31,18 €

Novinka

Trávna zmes s obsahom prírodných koloidov, ktoré zväčšujú objem vody v blízkosti semien a prispievajú tak k podpore rastu trávy. S týmto balením 5 kg možno pokryť plochu od 200 do 250 m2. GLOBAL GRASS trávna zmes UNIVERZÁL GRN 5 kg poskytne vašej pažiti potrebnú vlahu aj v prípade menej pravidelných dažďových zrážok.


Global Grass UNIVERZÁL GRN 9 kg
42,89 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Trávna zmes s obsahom prírodných koloidov, ktoré zväčšujú objem vody v blízkosti semien a prispievajú tak k podpore rastu trávy. S týmto veľkým balením 9 kg možno pokryť plochu od 360 do 450 m2. GLOBAL GRASS trávna zmes UNIVERZÁL GRN 9 kg poskytne vašej pažiti potrebnú vlahu aj v prípade menej pravidelných dažďových zrážok.


GLOBAL GRASS trávna zmes UNIVERZÁL GRN 1 kg
6,21 €

Novinka

Trávna zmes s obsahom prírodných koloidov, ktoré zväčšujú objem vody v blízkosti semien a prispievajú tak k podpore rastu trávy. S týmto balením 1 kg možno pokryť plochu od 40 do 50 m2. GLOBAL GRASS trávna zmes UNIVERZÁL GRN 1 kg poskytne vašej pažiti potrebnú vlahu aj v prípade menej pravidelných dažďových zrážkach.