Bohatá zahrada Trávníkové hnojivo 20kg
19 €

14,90 €

Granulované hnojivo na trávniky obsahuje základné živiny (dusík, fosfor, draslík) a navyše aj horčík a železo, ktoré potláča výskyt buriny. Celosezónne použitie.


Bohatá zahrada Kravský hnoj 20kg
18,90 €

15,90 €

Čisto prírodné hnojivo pre zaistenie vysokej úrodnosti pôdy. Vyživovanie zeleniny (paradajok, paprík a uhoriek, zeleru, ai.) Aj okrasných záhradných rastlín.


Bohatá zahrada Horká soľ 10kg 24520053
11,07 €

8,90 €

Horečnaté hnojivo určené na celoročnú výživu zeleniny, ovocných stromov a kríkov, ďalej chmeľu, viniča a okrasných ihličnanov.


EXPERT - Trávny piesok

EXPERT - Trávny piesok

Hodnotenie: 5
6,25 €
5,90 €

EXPERT – trávny piesok, ktorý je určený pre trávnaté plochy, ktoré sú vystavené opakovanému zaťaženiu, ktoré časom spôsobuje značné problémy s povrchovým stužením pôdy a to je spojené s obtiažnym prevzdušňovaním a zavlažovaním. Následne dochádza k zhoršeniu pôdnej štruktúry, obmedzeniu vitality trávnej mačiny (trávy horšie odnožujú) kvôli zlému prevzdušneniu a následne dochádza k rozvoju tvorby buriny.


Bohatá zahrada Jesenné trávnikové hnojivo 10kg
11,07 €

7,90 €

Granulované hnojivo na trávniky obsahuje základné živiny dusík, fosfor a najmä draslík, ktorý zabezpečí trávniku vysokú odolnosť proti vymŕzaniu a napadnutiu hubovými chorobami.


BioGuano Fruit & Grass 3 kg
21,86 €

14,90 €

Hnojivo BioGuano Fruit & Grass 3 kg pre hnojenie a dodatočné prihnojovanie všetkých druhov ovocných stromov, bobúľ, vínnej révy, olivových stromov, jahôd a trávnikov.


BioGuano Organic 1 kg
8,18 €

5,90 €

Hnojivo Bio Guano Organic 1kg na hnojenie všetkých druhov plodín, zeleniny, byliniek, korenín, aromatických rastlín, ovocia a viniča.


Bohatá zahrada Cererit 10kg
20,60 €

8,90 €

Tradičné bezchloridové hnojivo určené na výživu ovocia, zeleniny, chmeľu a okrasných rastlín. Komplexné hnojivo, ktoré patrí medzi najpoužívanejšie medzi záhradkármi.


BioGuano Organic 1 kg brikety
21,86 €

5,90 €

Hnojivo BioGuano Organic 1kg (brikety) pre hnojenie všetkých druhov plodín, zeleniny, byliniek, korenín, aromatických rastlín, ovocia a viniča.


Bohatá zahrada Trávníkové hnojivo 10kg
10,50 €

8,90 €

Granulované hnojivo na trávniky obsahuje základné živiny (dusík, fosfor, draslík) a navyše aj horčík a železo, ktoré potláča výskyt buriny. Celosezónne použitie.


Activsan kompost
8,59 €

Prírodný bakteriálne-enzymatický výrobok na podstatné urýchlenie záhradkárského kompostovania organických rastlinných odpadov aeróbnym spôsobom.


AGRO CS Agro cererit hobby
2,88 €

Agro Cererit Hobby je bezchloridové kvapalné hnojivo určené na výživu ovocia, zeleniny, izbových, balkónových a iných okrasných rastlín.


AGRO CS Agro hnojivo ruže
3,34 €

Kvapalné hnojivo pre zdravý a silný rast všetkých odrod popínavých i kríčkových ruží.


AGRO CS Agro mach – stop
9,25 €

Špeciálny organicko-minerálne prostriedok na ničenie machu najmä skoro na jar s obsahom dusíka a železa – dôležité pre sýte zafarbenie trávnika.


AGRO CS Agro vitality komplex
5,86 €

Kvapalné hnojivo pre oslabené, nerastúce alebo zanedbané rastliny, obnovuje ich vitalitu a je vhodný ako pre izbové rastliny, tak pre zeleninu či okrasné drevin.


AGRO CS Big beat tyčinkové hnojivo
2,95 €

Trojnásobná veľkosť tyčiniek oproti bežným. Unikátna látka v receptúre obmedzuje výskyt cicavých škodcov a udržiava tak počet škodcov pod prahom škodlivosti.


AGRO CS Dusíkaté vápno
7,99 €

Dezinfikuje pôdu ,ničí zárodky chorôb, škodcov aj semená burín. Používa sa na jarné a jesenné hnojenie, najneskôr 14 dní pred výsadbou.


AGRO CS Floria azalky a rododendróny
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace dvoj-zložkové hnojivo ideálne pre azalky, rododendrony a iné kyslomilné rastliny (napr. kanadské čučoriedky).


AGRO CS Floria jahody a iné drobné ovocie
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace dvoj-zložkové hnojivo, je ideálnym zdrojom organických látok a živín pre jahody, maliny, egreše, ríbezle, černice a pod.


AGRO CS Floria kvapalné hnojivo na izbové rastliny
4,32 €

Kvapalné hnojivo pre izbové rastliny s účinkom proti muškám smútnic je špeciálny plnohodnotné hnojivo pre všetky druhy izbových rastlín. Zlepšuje celkovú vitalitu rastlín a zvyšuje ich odolnosť voči chorobám a škodcom.


AGRO CS Floria likvidátor trávnej plsti
25 €

Unikátne špeciálne trávnikové hnojivo s obsahom všetkých základných živín vyrobené z čisto prírodných surovín a pôsobiace 2 mesiace. Je obohatené baktériami žijúcimi v pôde, ktoré urýchľujú rozkladný proces trávnej plsti a nahrádzajú vertikutáciu.


AGRO CS Floria okrasné dreviny
6,16 €

Je velmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo. Je zdrojom organických látok a živín pre okrasné kry, stromky, živé ploty apod.


AGRO CS Floria plodová zelenina
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo, je ideálnym zdrojom organických látok a živín pre paradajky, papriky, uhorky, tekvice a pod.


AGRO CS Floria ruže
6,16 €

Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo, je ideálnym zdrojom organických látok a živín pre ruže.


AGRO CS Floria trávnikové hnojivo jeseň
11,33 €

Posledný kus za túto cenu!

Trávnikové hnojivo s vysokým obsahom draslíka zvyšuje odolnosť trávnika proti vymŕzaniu a znižuje napadnutie tráv hubovými chorobami. Použitie tohto špeciálneho hnojiva zaistí bezpečné prezimovanie trávnika. Svojim optimálnym zložením živín posilňuje koreňovú sústavu tráv.