Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso® *
29,73 €
  • Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Lungo Intenso ponúka dlhotrvajúci kávový zážitok, a to vďaka svojej odvážnej intenzívnej chuti a jemnej peny s delikátnou arómou. Jedinečnosť kávy je uchovaná v hliníkovej kapsuli špeciálne zabalenej tak, aby sa všetká aróma uvoľnila až počas prípravy kávy. Balenie obsahuje celkom 100 kusov.

Julius Meinl Inspresso Lungo Classico
3,48 €
3,29 €

Kávové kapsuly inšpiratívnej zmesi tmavo pražených kávových zŕn 100% Arabiky z Brazílie a Kolumbie od značky Julius Meinl. Inspresso Lungo Classico ponúka vyváženú chuť, ovocnú arómu a jemnú cremu a to v 10 porciách.


BIALETTI Nespresso Milano 10 kapslí
5,03 €

Novinka

Nespresso Milano 10 kapslí je připraveno z vynikajících kávových zrn. Světle pražená káva od značky BIALETTI je obohacena o aroma květin a sušeného ovoce. Pití kávy si tak vychutnají i vaše čichové buňky.


BIALETTI Nespresso Napoli 10 kapslí
5,03 €

Novinka

Nespresso Napoli 10 kapslí s plnou a výraznou chutí kávových zrn. Pokud máte rádi tmavě pražená kávová zrnka, tak tato káva je stvořená přímo pro vás. Nespresso Napoli je vyrobené s vůní hořkého kakaa. Kávu si tedy užijí i vaše čichové buňky.


BIALETTI Nespresso Roma 10 kapslí
5,03 €

Novinka

Nespresso Roma 10 kapslí připravena s kvalitních kávových zrn. Tmavě pražená zrnka kávy od značky BIALETTI se vykazují dlouhotrvající chutí. Máte rádi aroma oříšku a sušeného ovoce? Pak je Nespresso Roma pro vás tou pravou kávou.


BIALETTI Nespresso Torino 10 kapslí
5,03 €

Novinka

Nespresso Torino 10 kapslí s jemnou a sametovou chutí kávových zrn natrhaných v Itálii. Středně pražená zrnka dodá kávě vyváženou chuť. Máte rádi vůni čokolády? Potom Nespresso Torino je pro vás tou pravou kávou.


Jacobs Espresso Classico Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 €
2,90 €

Novinka

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva kávovým kapsulám Jacobs Espresso Classico sladkú chuť a vyváženú vôňu. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.


Jacobs Espresso Intenso Intenzita 10 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 €
2,90 €

Novinka

Kávové kapsuly Jacobs Espresso Intenso so silnou a pikantnou chuťou a intenzívnou vôňou s jemnou penou. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.


Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 €
2,90 €

Novinka

Kávové kapsuly Jacobs Espresso Ristretto dávajú káve intenzívna chuť so silnou a jemnou penou. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.


L'Or Colombia 10 Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Novinka

Kávové kapsule Colombia od značky L'OR obsahuje unikátny zmes zŕn, ktoré tvoria plnú a dlhotrvajúca chuť. Káva inšpirovaná jedinečnou kolumbijskou kultúrou a prírodou ponúka intenzitu stupňa 8. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.


L'Or Espresso Decaffeinato Intenzita 6 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Novinka

Kávové kapsule Espresso Decaffeinato od značky L'OR očarí bohatou a sladkou vôňou s kakaovými tónmi a náznakom lesných plodov. Espresso Decaffeinato prináša výrazný kávový zážitok intenzity 6, i keď ide o kávu bez kofeínu. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.


L'Or Espresso Intenso Intenzita 9 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Novinka

Kávové kapsule Espresso Forza od značky L'OR vynikajú intenzívnou chuťou sladkého drievka s komplexnosťou duba a jantárovými tónmi. Káva Espresso Forza ponúka ohnivú chuť s intenzitou stupňa 9. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.


L'Or Espresso Ristretto Intenzita 11 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Novinka

Kávové kapsule Espresso Ristretto od značky L'OR vás oslnia korenistou vôňou a intenzívnou chuťou. Káva Espresso Ristretto je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú silnú kávu s intenzívnou chuťou – ponúka intenzitu stupňa 11. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.


L'Or Espresso Splendente Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Novinka

Kávové kapsule Espresso Splendente od značky L'OR si vás podmaní vyváženou chuťou s ľahkými orieškovými tónmi a citrónovým záverom. Káva Espresso Splendente je ideálny pre tých, ktorí túžia po lahodnej a neodolateľnej káve. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.


L'Or Lungo ESTREMO kapsule 10 ks
3,51 €

Novinka

Urobte si šálku luxusného lunga Estremo od značky L'Or. Odvážna kávahliníkových kapsulách s mystickou vôňou a pikantnými tónmi. Táto káva vás dokáže povzbudiť na celý deň a pozdvihnúť vašu náladu.


L'Or Lungo Intenso Intenzita 6 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Novinka

Kávové kapsule Lungo Elegante od značky L'OR si vás podmaní sviežimi citrusovými a ostružinovým tónmi so zlatou krémovou penou. Káva Lungo Elegante je ideálny pre tých, ktorí majú radi skôr ľahšiu kávu – ponúka intenzitu stupňa 6. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.


L'Or Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Novinka

Kávové kapsule Lungo Profond od značky L'OR vynikajú intenzívnou vôňou pražených mandlí a sladkého drievka. Káva Lungo Profond s trblietavou bronzovou penou ponúka intenzitu stupňa 8. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.


L'Or Onyx Intenzita 12 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Novinka

Kávové kapsule Onyx od značky L'OR si vás podmaní plnou chuťou s kakaovým nádychom. Káva Onyx je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú silnú kávu s intenzívnou chuťou. Korenená zmes zŕn Arabiky a Robusty ponúka intenzitu stupňa 12. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.


L'Or Papua Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Novinka

Kávové kapsule Papua od značky L'OR obsahuje unikátnych zmes zŕn, ktorá tvorí kávu s ovocnou chuťou. Výrazná sladká vôňa je spôsobená pestovaním zŕn na úrodných sopečných svahoch Papuy – Novej Guiney. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.


L'Or SATINATO kapsule 10 ks
3,51 €

Novinka

Doprajte si šálku luxusnej výberovej kávy Satinato od značky L'Or. Zamatová kávahliníkových kapsulách s bohatou a jedinečnou vôňou s charakterom. Táto káva vás dokáže povzbudiť na celý deň a pozdvihnúť vašu náladu.


Vergnano Lungo Intenso, 120 ks
43,90 €
+ doprava zadarmo

Vergnano Lungo Intenso nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů. Obsahující vybrané směsi kávy pocházející ze zemí jako Costa Rica, Dominikánská Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.


Gimoka Intenso kapsule 10ks x 20 balení
51,07 €
+ doprava zadarmo

Ak uprednostňujete silnú chuť kávy, ktorá vás prebudí, kapsule Intenso budú pre vás tie pravé. Káva sa skladá z Arabiky a Robusty a kapsule sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso.


Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso® *
29,73 €
  • Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Prežite intenzívny kávový zážitok vďaka Jacobs Ristretto, ktoré vás očarí svojou elegantnou vyváženou chuťou jedinečnosť kávy je uchovaná v hliníkovej kapsuli špeciálne zabalenej tak, aby sa všetká aróma uvoľnila až počas prípravy kávy. Balenie obsahuje celkom 100 kusov.

Intenso Classico, 60 kapsúl
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemná chuť a krémová pena – to je to, čo vás uchváti hneď na prvé ochutnanie! Intenso Classico je zmesou arabiky a robusty, kde prevládajú zrná arabiky. Vhodné pre kávovary Nespresso!


Intenso Arabica, 60 kapsúl
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieto kapsule sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso! Káva je pražená z kvalitných kávových zŕn arabiky. Jemná chuť s nádychom kakaa vás zaiste uchváti!


Gimoka Vellutato kapsule 10 ks x 20 balení
51,07 €
+ doprava zadarmo

Veľké balenie 200 ks kávových kapsúl z talianskej pražiarne Gimoka si vychutnáte, ak používate kávovar Nespresso. Káva obsahuje 100% druhov Arabica, vďaka čomu vyniká svojou jemnou a delikátnou chuťou.


Intenso Forte, 60 kapsúl

Intenso Forte, 60 kapsúl

Hodnotenie: 2,5
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto zmes zŕn robusty vám zaiste zachutí! Kapsule značky Intenso sú vhodné do kávovarov Nespresso. Krémová a jemná chuť vás zaiste poteší!


Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 €
2,90 €

Novinka

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva týmto kávovým kapsulám Jacobs Lungo Intenso vyváženú komplexná chuť. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.


Julius Meinl Inspresso Espresso Decaf
3,48 €
3,29 €

Bezkofeinové kávové kapsuly prémiovej zmesi Arabika z južnej a strednej Ameriky a ázijská robusta od značky Julius Meinl. Inspresso Espresso Decaf má jemnú arómu pripomínajúcu obilniny. Túto kombináciu si môžete vychutnať v 10 porciách.


L'Or Ristretto 20 ks kapsule
6,54 €

Objavte ristretto dovedené k dokonalosti. Kapsulová káva Ristretto od značky L'Or predstavuje ideálne vyváženú zmes kávových zŕn, ktorú zákazníci milujú. Doprajte si intenzívny zážitok z dobrej kávy a jej bohatej korenenej arómy vo výhodnom balení.


L'Or KARTON 10 x Onyx 10ks kapsle
34,78 €

30,91 €

Podmanivé chuti kořeněné směsi s hořce kakaovým nádechem se vám dostane díky nejsilnější variantě v nabídce kapslí L'or. Balení kapslí L'or KARTON 10 x Onyx 10ks obsahuje celkem 100 porcí typu Nespresso. Vychutnejte si opojné probuzení smyslů s nesilnější variantou kapslí L'or.


Vergnano Intenso kapsule 10 ks x 12 balení
39,52 €

Káva s chuťou tmavej čokolády a afrických káv pripomínajúca pražené mandle s korenenými tónmi je zabalená v kapsuliach Espresso 1882, ktoré sú z biologicky rozložiteľného plastu a nezaťažujú tak životné prostredie.


Vergnano Cremoso, 120 ks

Vergnano Cremoso, 120 ks

Hodnotenie: 4
43,90 €
+ doprava zadarmo

Vergnano Cremoso nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů.Obsahující vybrané směsi kávy pocházející ze zemí jako Costa Rica, Dominikánská Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.


Julius Meinl Inspresso Espresso Crema
3,48 €
3,29 €

Kávové kapsuly perfektne vyvážené prémiové zmesi kávových zŕn Arabika z Nikaraqui a Hondurasu a ázijskej robusty od značky Julius Meinl. Káva Inspresso Espresso Crema je charakteristická plnou a vyrovnanou chuťou s korenenou arómou a bohatou zamatovou cremou. Môžete si ju vychutnať v 10 porciách.


Vergnano Arabica, 120 ks

Vergnano Arabica, 120 ks

Hodnotenie: 4
41 €
+ doprava zadarmo

Vergnano Arabica nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů. Spojuje nejlepší Arabica kávy z Latinské Ameriky s aroma čerstvého ovoce a květinové vůně.