L'Or Espresso Onyx 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-18%
34,78 € 28,26 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Podmanivé chuti kořeněné směsi s hořce kakaovým nádechem se vám dostane díky nejsilnější variantě v nabídce kapslí L'or. Balení kapslí L'or KARTON 10 x Onyx 10ks obsahuje celkem 100 porcí typu Nespresso. Vychutnejte si opojné probuzení smyslů s nesilnější variantou kapslí L'or.

L'Or Espresso India 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-19%
35 € 28,26 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Silná a intenzívna káva L'or India kartón 10 × 10 ks v kapsuliach vás prenesie do ďalekej farebnej Indie. Je vyrobená z kombinácie kávy Arabica a Robusta s pikantnými a ovocnými tónmi. Zrná sa pestujú v horách južnej Indie, vďaka ktorým získava príchuť tmavého karamelu a kakaa. Užite si svoju šálku kávy naplno.

L'Or Espresso Decaffeinato 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-17%
3,45 € 2,83 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule Espresso Decaffeinato od značky L'OR očarí bohatou a sladkou vôňou s kakaovými tónmi a náznakom lesných plodov. Espresso Decaffeinato prináša výrazný kávový zážitok intenzity 6, i keď ide o kávu bez kofeínu. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Espresso Guatemala 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-19%
3,50 € 2,83 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule od značky L'OR vás očaria nezameniteľnou chuťou. Vápencová pôda Guatemaly produkuje túto jasnú a čerstvú kávu so sladkými jablčnými a citrusovými tónmi. Káva je ľahko až stredne pražená, jej intenzita je na stupni sedem.

L'Or Espresso Colombia 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-17%
3,45 € 2,83 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule Colombia od značky L'OR obsahuje unikátny zmes zŕn, ktoré tvoria plnú a dlhotrvajúca chuť. Káva inšpirovaná jedinečnou kolumbijskou kultúrou a prírodou ponúka intenzitu stupňa 8. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

Jacobs Espresso Classico Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,40 €

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva kávovým kapsulám Jacobs Espresso Classico sladkú chuť a vyváženú vôňu. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.

L'Or Espresso Intenso 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-17%
3,45 € 2,83 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule Espresso Forza od značky L'OR vynikajú intenzívnou chuťou sladkého drievka s komplexnosťou duba a jantárovými tónmi. Káva Espresso Forza ponúka ohnivú chuť s intenzitou stupňa 9. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Espresso Lungo Elegante 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-17%
3,45 € 2,83 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule Lungo Elegante od značky L'OR si vás podmaní sviežimi citrusovými a ostružinovým tónmi so zlatou krémovou penou. Káva Lungo Elegante je ideálny pre tých, ktorí majú radi skôr ľahšiu kávu – ponúka intenzitu stupňa 6. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

Starbucks by Nespresso® Single-Origin Colombia 12x10 kapsúl
48,60 € 46,20 €

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú bohaté orieškové a kvetinové tóny. Celkom dostanete 12 balení, v jednom balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsule sú výbornou voľbou pre milovníkov vyváženej chuti kávy.

Starbucks by Nespresso® Espresso Roast 12x10 kapsúl
48,60 € 46,30 €

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú vyváženú chuť s karamelovými tónmi. Celkom si kúpite 12 balení, v jednom balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsule sú výbornou voľbou pre milovníkov kávy.

L'Or Espresso Onyx 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-17%
3,45 € 2,83 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule Onyx od značky L'OR si vás podmaní plnou chuťou s kakaovým nádychom. Káva Onyx je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú silnú kávu s intenzívnou chuťou. Korenená zmes zŕn Arabiky a Robusty ponúka intenzitu stupňa 12. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

Starbucks by Nespresso® Blonde Espresso Roast 12x10 kapsúl
48,60 € 46,30 €

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú lahodnú a jemnú chuť. Celkom dostanete 12 balení, v jednom balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsule sú výbornou voľbou pre milovníkov nejsvětlejšej praženej kávy s lahodnou a jemnou chuťou.

Starbucks by Nespresso® Pike Place Roast 12x10 kapsúl
48,60 € 46,30 €

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú vyváženú chuť s jemnými tónmi čokolády a pražených lieskových orieškov. Zakúpite 12 balení naraz, v jednom balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsule sú výbornou voľbou pre milovníkov kávy.

Vergnano Cremoso, 120 ks

Vergnano Cremoso, 120 ks

Hodnotenie: 4,3
40,90 €

Vergnano Cremoso ponúka 120 porcií kávy v podobe kompatibilných kapsúl pre Nespresso kávovary. Tieto značkové kapsule sú šetrné ku všetkým modelom týchto kávovarov .Obsahujú vybrané zmesi kávy pochádzajúce z krajín ako Costa Rica, Dominikánska Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.

Vergnano Lungo Intenso, 120 ks
40,90 €

Vergnano Lungo Intenso ponúka 120 porcií kávy v podobe kompatibilných kapslí pre Nespresso kávovary. Tieto značkové kapsule sú šetrné ku všetkým modelom týchto kávovarov. Obsahujúce vybrané zmesi kávy pochádzajúce z krajín ako Costa Rica, Dominikánska Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.

Gimoka Intenso kapsule 10ks x 20 balení
53,20 €

Ak uprednostňujete silnú chuť kávy, ktorá vás prebudí, kapsule Intenso budú pre vás tie pravé. Káva sa skladá z Arabiky a Robusty a kapsule sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso.

Starbucks by Nespresso® Espresso Roast 10 kapsúl
3,90 € 3,50 €

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú bohaté karamelové tóny. V balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsule sú výbornou voľbou pre milovníkov sladkej, karamelovej chuti kávy.

Starbucks by Nespresso® Blonde Espresso Roast 10 kapsúl
3,90 € 3,50 €

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú lahodnú a jemnú chuť. V balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsule sú výbornou voľbou pre milovníkov nejsvětlejšej praženej kávy s lahodnou a jemnou chuťou.

Starbucks by Nespresso® Pike Place Roast 10 kapslí
3,90 € 3,50 €

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú vyváženú chuť s jemnými tónmi čokolády a pražených lieskových orieškov. V balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsule sú výbornou voľbou pre milovníkov kávy.

Vergnano Espresso Arabica 10 ks x 12 balenie
41 € 36,10 €

Kapsule vyrobené z biologicky rozložiteľného plastu sú vhodné pre kávovary Nespresso. Káva Arabica je zmes najlepších káv z Latinskej Ameriky, ktorá vyniká svojou arómou čerstvého ovocia a kvetinovou vôňou.

Intenso Arabica, 10 kapsúl

Intenso Arabica, 10 kapsúl

Hodnotenie: 3,8
4,65 € 3,40 €

Tieto kapsule sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso! Káva je pražená z kvalitných kávových zŕn arabiky. Jemná chuť s nádychom kakaa vás zaiste uchváti!

BrewBlack Káva CREMA (10 kávové kapsule)
4 € 2,83 € 0,28 €/ks

Káva BrewBlack CREMA 10 kapsúl, 52 g Intenzita 8/12. Sladké a kyslé tóny v bohatej chuti kakaa, s mandľovým a mliečne čokoládovým nádychom. Pocit vrelého obetí, ktoré kávové zrná Arabica dávajú, pramení z hustej zamatovej peny a sotva zaznamenateľné acidity.

BrewBlack Káva DECAFFEINATO (10 kávové kapsule)
4 € 2,83 € 0,28 €/ks

Káva BrewBlack DECAFFEINATO 10 kapsúl, 52 g Intenzita 7/12. Úžasná vyvážená chuť mierne praženej kávy sprevádzaná jemnou sladkosťou, celkovo ovplyvnená jemnú aciditou s nádychom citrusových tónov a zakončená hodvábnou penou prebudí Vaše zmysly bez narušovania kvalitný nočný spánok.

BrewBlack Káva INTENSO (10 kávové kapsule)
4 € 2,83 € 0,28 €/ks

Káva BrewBlack INTENSO 10 kapsúl, 52 g Intenzita 12/12. Káva INTENSO, pripravená zo zŕn dodávaných priamo z Etiópskej vysočiny, má silnú osobnosť a nezameniteľnú krémovú štruktúru. Jedná sa o intenzívny zmes chuti pražených mandlí a tmavej čokolády.

BrewBlack Káva PERFETTO (10 kávové kapsule)
4 € 2,83 € 0,28 €/ks

Káva BrewBlack PERFETTO 10 kapsúl, 52 g Intenzita 9/12. Majstrovsky zmiešané; úžasná rovnováha zemité čokoládovej chuti a komplexných tónov so smotanovým záverom. Kvalitne pražená Arabica má charakteristicky jemné telo a pomaly sa rozvíjajúce intenzívnu chuť s jemnými sladkými tónmi karamelu.

BrewBlack Káva RISTRETTO (10 kávové kapsule)
4 € 2,83 € 0,28 €/ks

Káva BrewBlack Ristretto 10 kapsúl, 52 g Intenzita 10/12. Klasická vôňa kakaa, korenia a pražených orechov, ktoré sa miešajú v dokonale intenzívnu chuť plné, avšak jemné zmesi s drevitými tónmi. Táto tradičná káva nikdy nezostarne!

BrewBlack Káva SUPREMO (10 kávové kapsule)
4 € 2,83 € 0,28 €/ks

Káva BrewBlack SUPREMO 10 kapsúl, 52 g Intenzita 9/12. „Jednoduchá zložitosť“ čerstvo zozbieraných a pražených kávových zŕn spočíva v jej chuti, ktorá v sebe mieša tmavú čokoládu, orechy a pikantnosť v ovocnom kontexte.

Covim kapsle Orocrema pre Nespresso 10ks
3,40 €

Vynikajúca chuť kávy charakterizujúca známky čokolády a orechov. Káva má príjemne jemnú arómu a dokonalú cremu. Zmes Arabica a Robusta.

L'Or Espresso Origins 40 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*
13,80 € 10,90 € 0,27 €/ks

Novinka

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Darčekové balenie hliníkových kapsúl určených do kávovaru Nespresso. Obsahuje po 10 kusoch kávu z Kolumbie, Papue-Novej Guinei, Indie a Guatemaly. L'Or Origins darčekové balenie kapsúl 40 ks je pravé potešenie pre milovníkov dobrých káv.

L'Or Espresso India 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-29%
4 € 2,83 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Silná a intenzívna káva L'or India 10 ks v kapsuliach vás prenesie do ďalekej farebnej Indie. Je vyrobená z kombinácie kávy Arabica a Robusta s pikantnými a ovocnými tónmi. Zrná sa pestujú v horách južnej Indie, vďaka ktorým získava príchuť tmavého karamelu a kakaa. Užite si svoju šálku kávy naplno.

L'Or Espresso Papua New Guinea 100 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®*-18%
34,58 € 28,26 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Unikátna zmes kávových zŕn z ďalekej Papuy-Novej Guiney. Objavte kávu s výraznou ovocnou chuťou a sladkou vôňou z kávovníkov, ktoré vyrástli na úrodných sopečných svahoch. Obľúbené jednodruhové kapsule Papua od značky L'Or vo výhodnom balení 100 ks.

Vergnano Bio kapsule 10ks x 12 balení
40,90 €

Kapsule kompatibilné s kávovarmi Nespresso vyrobené z ekologicky odbúrateľného plastu obsahujú pomaly pražené zrná najlepších odrôd Arabiky, ktoré sú pestované v súlade s prírodou a ekosystémom v ekologickom poľnohospodárstve.

Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,40 €

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva týmto kávovým kapsulám Jacobs Lungo Intenso vyváženú komplexná chuť. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.

Davidoff Prestige Espresso 100 ks
39,40 € 34,50 € 0,35 €/ks

Kávové kapsule Davidoff Café Prestige Espresso sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso. Kávové zrná sú tmavo pražené a ponúkajú tak vyššiu intenzitu chuti. Užite si zmes zŕn Arabiky z Južnej a Strednej Ameriky. V balení nájdete 100 ks kapsúl.

L'Or Espresso Onyx 20 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-19%
7 € 5,62 €

Akcia

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kvalitná a intenzívna káva L'or Onyx 20 ks v kapsuliach vznikla z kombinácie prémiových pražených zŕn Arabiky a Robusty. Všetko s dôrazom na korenenú chuť s horkým kakaovým nádychom. Silná a výrazná káva Onyx vám spríjemní váš pôžitok.