L'Or Limited Collection Darčekové balenie 40 ks
12,10 €

Darčekové balenie hliníkových kapsúl L´Or obsahuje najobľúbenejšie Ristretto a kávy z kolekcie Origins – Columbie a Papua New Guinea. Všetky spomínané kávy sú UTZ certifikované s pôvodom oblasti pestovania. Kompatibilný s kávovarmi Nespresso

L'Or Origins Collection Darčekové balenie 30 ks
10,10 €

Darčekové balenie hliníkových kapsúl L´Or obsahuje kolekciu káv Origins – Columbia, Papua New Guinea a India, všetko po 10 kusoch. Všetky spomínané kávy sú UTZ certifikované s pôvodom oblasti pestovania. Kompatibilný s kávovarmi Nespresso

Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso® *
29,73 €

  • Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Lungo Intenso ponúka dlhotrvajúci kávový zážitok, a to vďaka svojej odvážnej intenzívnej chuti a jemnej peny s delikátnou arómou. Jedinečnosť kávy je uchovaná v hliníkovej kapsuli špeciálne zabalenej tak, aby sa všetká aróma uvoľnila až počas prípravy kávy. Balenie obsahuje celkom 100 kusov.
L'Or Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Lungo Profond od značky L'OR vynikajú intenzívnou vôňou pražených mandlí a sladkého drievka. Káva Lungo Profond s trblietavou bronzovou penou ponúka intenzitu stupňa 8. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 € 2,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávové kapsuly Jacobs Espresso Ristretto dávajú káve intenzívna chuť so silnou a jemnou penou. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.

L'Or SATINATO kapsule 10 ks
3,50 €

Doprajte si šálku luxusnej výberovej kávy Satinato od značky L'Or. Zamatová kávahliníkových kapsulách s bohatou a jedinečnou vôňou s charakterom. Táto káva vás dokáže povzbudiť na celý deň a pozdvihnúť vašu náladu.

Gimoka Vellutato kapsule 10 ks x 20 balení
51,07 € 50,39 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľké balenie 200 ks kávových kapsúl z talianskej pražiarne Gimoka si vychutnáte, ak používate kávovar Nespresso. Káva obsahuje 100% druhov Arabica, vďaka čomu vyniká svojou jemnou a delikátnou chuťou.

L'Or Espresso Decaffeinato Intenzita 6 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Espresso Decaffeinato od značky L'OR očarí bohatou a sladkou vôňou s kakaovými tónmi a náznakom lesných plodov. Espresso Decaffeinato prináša výrazný kávový zážitok intenzity 6, i keď ide o kávu bez kofeínu. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Ristretto 20 ks kapsule
6,54 €

Objavte ristretto dovedené k dokonalosti. Kapsulová káva Ristretto od značky L'Or predstavuje ideálne vyváženú zmes kávových zŕn, ktorú zákazníci milujú. Doprajte si intenzívny zážitok z dobrej kávy a jej bohatej korenenej arómy vo výhodnom balení.

L'Or Colombia 10 Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Colombia od značky L'OR obsahuje unikátny zmes zŕn, ktoré tvoria plnú a dlhotrvajúca chuť. Káva inšpirovaná jedinečnou kolumbijskou kultúrou a prírodou ponúka intenzitu stupňa 8. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

Jacobs Espresso Classico Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 € 2,90 €

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva kávovým kapsulám Jacobs Espresso Classico sladkú chuť a vyváženú vôňu. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.

Jacobs Espresso Intenso Intenzita 10 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 € 2,90 €

Kávové kapsuly Jacobs Espresso Intenso so silnou a pikantnou chuťou a intenzívnou vôňou s jemnou penou. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.

Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 € 2,90 €

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva týmto kávovým kapsulám Jacobs Lungo Intenso vyváženú komplexná chuť. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.

L'Or India 10 ks kapsule
4 € 3,48 €

Silná a intenzívna káva L'or India 10 ks v kapsuliach vás prenesie do ďalekej farebnej Indie. Je vyrobená z kombinácie kávy Arabica a Robusta s pikantnými a ovocnými tónmi. Zrná sa pestujú v horách južnej Indie, vďaka ktorým získava príchuť tmavého karamelu a kakaa. Užite si svoju šálku kávy naplno.

Gimoka Intenso kapsule 10ks x 20 balení
51,07 € 50,39 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ak uprednostňujete silnú chuť kávy, ktorá vás prebudí, kapsule Intenso budú pre vás tie pravé. Káva sa skladá z Arabiky a Robusty a kapsule sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso.

L'Or Profondo 20 ks kapsule
7,01 €

Káva LUNGO PROFONDO 20 ks od výrobcu L'or v kapsuliach s intenzívnou vôňou pražených mandlí a sladkého drievka. Doprajte si Lungo, známe tiež ako predĺžené espresso. Silná a odvážna káva ozdobená nadýchanou bronzovou penou vám spríjemni váš pôžitok.

BIALETTI Nespresso Roma 10 kapsúl
5,03 €

Nespresso Roma 10 kapsúl pripravená s kvalitných kávových zŕn. Tmavo pražené zrnká kávy od značky BIALETTI sa vykazujú dlhotrvajúcou chuťou. Máte radi arómu orieška a sušeného ovocia? Potom je Nespresso Roma pre vás tou pravou kávou.

L'Or Guatemala 10 kapslí
3,50 € 3,40 €

Novinka

Kávové kapsle od značky L'OR vás okouzlí nezaměnitelnou chutí. Vápencová půda Guatemaly produkuje tuto jasnou a čerstvou kávu se sladkými jablečnými a citrusovými tóny. Káva je lehce až středně pražená, její intenzita je na stupni sedm.

L'Or Espresso Ristretto Intenzita 11 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Espresso Ristretto od značky L'OR vás oslnia korenistou vôňou a intenzívnou chuťou. Káva Espresso Ristretto je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú silnú kávu s intenzívnou chuťou – ponúka intenzitu stupňa 11. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Lungo ESTREMO kapsule 10 ks
3,50 €

Urobte si šálku luxusného lunga Estremo od značky L'Or. Odvážna kávahliníkových kapsulách s mystickou vôňou a pikantnými tónmi. Táto káva vás dokáže povzbudiť na celý deň a pozdvihnúť vašu náladu.

L'Or Lungo Intenso Intenzita 6 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Lungo Elegante od značky L'OR si vás podmaní sviežimi citrusovými a ostružinovým tónmi so zlatou krémovou penou. Káva Lungo Elegante je ideálny pre tých, ktorí majú radi skôr ľahšiu kávu – ponúka intenzitu stupňa 6. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

Mövenpick Espresso Puro 10×5,9 g
3,90 €

Plná chuť espressa, ovocná aróma, jemné čokoládové tóny – to všetko nájdete v káve Mövenpick Espresso Puro. Vychutnajte si najlepšiu Arabiku zo Strednej a Južnej Ameriky s certifikáciou Rainforest Alliance. Teraz v balení 10 kapsúl do vášho kávovaru Nespresso.

L'Or Espresso Intenso Intenzita 9 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Espresso Forza od značky L'OR vynikajú intenzívnou chuťou sladkého drievka s komplexnosťou duba a jantárovými tónmi. Káva Espresso Forza ponúka ohnivú chuť s intenzitou stupňa 9. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Espresso Splendente Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Espresso Splendente od značky L'OR si vás podmaní vyváženou chuťou s ľahkými orieškovými tónmi a citrónovým záverom. Káva Espresso Splendente je ideálny pre tých, ktorí túžia po lahodnej a neodolateľnej káve. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

Covim kapsle Orocrema pre Nespresso 10ks
3,40 €

Vynikajúca chuť kávy charakterizujúca známky čokolády a orechov. Káva má príjemne jemnú arómu a dokonalú cremu. Zmes Arabica a Robusta.

Mövenpick Lungo Créma 10×5,7 g
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Doprajte si poctivú kávu s hustou krémovou penou. Mövenpick of Switzerland predstavuje Lungo Crema, starostlivo vybranú zmes Arabiky a Robustyintenzívnou arómou. Balenie obsahuje 10 kapsúl vhodných do kávovarov Nespresso.

Tiziano Bonini Classico, kapsuly pre kávovary Nespresso 10 ks
4,26 € 3,09 €

Tiziano Bonini Classico kapsuly pre kávovary vďačia za svoju plnú chuť a vôňu špeciálnemu praženiu. Káva má ojedinelý buket s jemným nádychom čokolády a ovocných plodov a je ideálna pre všetkých milovníkov klasického talianskeho espressa.

Vergnano Intenso kapsule 10 ks x 12 balení
39,52 € 39,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Káva s chuťou tmavej čokolády a afrických káv pripomínajúca pražené mandle s korenenými tónmi je zabalená v kapsuliach Espresso 1882, ktoré sú z biologicky rozložiteľného plastu a nezaťažujú tak životné prostredie.

Vergnano Bio kapsule 10ks x 12 balení
39,52 € 39,02 €

Kapsule kompatibilné s kávovarmi Nespresso vyrobené z ekologicky odbúrateľného plastu obsahujú pomaly pražené zrná najlepších odrôd Arabiky, ktoré sú pestované v súlade s prírodou a ekosystémom v ekologickom poľnohospodárstve.

Intenso Forte, 10 kapsúl

Intenso Forte, 10 kapsúl

Hodnotenie: 3,5
4,65 € 3,48 €

Táto zmes zŕn robusty vám zaiste zachutí! Kapsule značky Intenso sú vhodné do kávovarov Nespresso. Krémová a jemná chuť vás zaiste poteší!

L'Or Papua Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Papua od značky L'OR obsahuje unikátnych zmes zŕn, ktorá tvorí kávu s ovocnou chuťou. Výrazná sladká vôňa je spôsobená pestovaním zŕn na úrodných sopečných svahoch Papuy – Novej Guiney. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

René Intensiva kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
4,26 € 3,09 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektne upražené káva pochádzajúca z Južnej Ameriky a Afriky, ktorá zaujme hneď po prvom dúšku vďaka lahodnej a bohatej chuti s ľahkým náznakom citrusových plodov.

Vergnano Cremoso, 120 ks

Vergnano Cremoso, 120 ks

Hodnotenie: 4
41 € 39,02 €

Vergnano Cremoso nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů.Obsahující vybrané směsi kávy pocházející ze zemí jako Costa Rica, Dominikánská Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.

Vergnano Lungo Intenso, 120 ks
41 € 39,02 €

Vergnano Lungo Intenso nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů. Obsahující vybrané směsi kávy pocházející ze zemí jako Costa Rica, Dominikánská Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.

Tiziano Bonini Seta, kapsuly pre kávovary Nespresso 10 ks
4,26 € 3,09 €

Posledný kus za túto cenu!

Zmes vysoko kvalitnej kávy Arabiky zo Strednej a Južnej Ameriky. S jemnou mandľovou chuťou s charakteristickým ovocným podtónom. Kapsuly sú hermeticky uzavreté a káva si tak zachová svoju chuť a arómu.

Tre Venezie Arabica di San Marco kapsule pre kávovary Nespresso, 10 ks
4,26 € 3,09 €

Mix 100% Arabik vás překvapí spojením sladkých ovocných tónů, osvěžujících citrusů a kakaa. Kávové kapsle Tre Venezie ARABICA DI SAN MARCO jsou hermeticky uzavřené, takže káva neztrácí na chuti ani na vůni. V šálku potěší plnou, lahodnou a rafinovanou chutí.

Vergnano Arabica, 120 ks

Vergnano Arabica, 120 ks

Hodnotenie: 4
41 €
+ doprava zadarmo

Vergnano Arabica nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů. Spojuje nejlepší Arabica kávy z Latinské Ameriky s aroma čerstvého ovoce a květinové vůně.

Mövenpick Lungo Classico 10×5,8 g
3,90 €

Káva, ktorá vás vždy poteší. Vďaka starostlivému výberu kávových zŕn a výnimočne jemnému praženiu si môžete vychutnať vyváženú a harmonickú chuť kávy Lungo Classico od Mövenpick of Switzerland. 10 kapsúl, vhodných do kávovarov Nespresso, vám prináša zmes tej najlepšej juhoamerickej Arabiky.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: