Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso® *
29,73 €

  • Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Lungo Intenso ponúka dlhotrvajúci kávový zážitok, a to vďaka svojej odvážnej intenzívnej chuti a jemnej peny s delikátnou arómou. Jedinečnosť kávy je uchovaná v hliníkovej kapsuli špeciálne zabalenej tak, aby sa všetká aróma uvoľnila až počas prípravy kávy. Balenie obsahuje celkom 100 kusov.
Tiziano Bonini Classico, kapsuly pre kávovary Nespresso 10 ks
4,26 € 3,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Tiziano Bonini Classico kapsuly pre kávovary vďačia za svoju plnú chuť a vôňu špeciálnemu praženiu. Káva má ojedinelý buket s jemným nádychom čokolády a ovocných plodov a je ideálna pre všetkých milovníkov klasického talianskeho espressa.

L'Or Espresso Decaffeinato Intenzita 6 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Espresso Decaffeinato od značky L'OR očarí bohatou a sladkou vôňou s kakaovými tónmi a náznakom lesných plodov. Espresso Decaffeinato prináša výrazný kávový zážitok intenzity 6, i keď ide o kávu bez kofeínu. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Papua - 100 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso
34,58 € 30,70 €

Unikátna zmes kávových zŕn z ďalekej Papuy-Novej Guiney. Objavte kávu s výraznou ovocnou chuťou a sladkou vôňou z kávovníkov, ktoré vyrástli na úrodných sopečných svahoch. Obľúbené jednodruhové kapsule Papua od značky L'Or vo výhodnom balení 100 ks.

Starbucks by Nespresso® Pike Place Roast 10 kapsúl
3,90 €

Novinka

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú vyváženú chuť s jemnými tónmi čokolády a pražených lieskových orieškov. V balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsle sú výbornou voľbou pre milovníkov kávy.

Starbucks by Nespresso® Espresso Roast 10 kapsúl
3,90 €

Novinka

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú bohaté karamelové tóny. V balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsule sú výbornou voľbou pre milovníkov sladkej, karamelovej chuti kávy.

L'Or KARTON 10 x Onyx 10ks kapsle
34,78 € 30,90 €

Podmanivé chuti kořeněné směsi s hořce kakaovým nádechem se vám dostane díky nejsilnější variantě v nabídce kapslí L'or. Balení kapslí L'or KARTON 10 x Onyx 10ks obsahuje celkem 100 porcí typu Nespresso. Vychutnejte si opojné probuzení smyslů s nesilnější variantou kapslí L'or.

L'Or Espresso Splendente Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,45 € 3,10 €

Kávové kapsule Espresso Splendente od značky L'OR si vás podmaní vyváženou chuťou s ľahkými orieškovými tónmi a citrónovým záverom. Káva Espresso Splendente je ideálny pre tých, ktorí túžia po lahodnej a neodolateľnej káve. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or India 10 ks kapsule

L'Or India 10 ks kapsule

Hodnotenie: 5
4 € 3,50 €

Silná a intenzívna káva L'or India 10 ks v kapsuliach vás prenesie do ďalekej farebnej Indie. Je vyrobená z kombinácie kávy Arabica a Robusta s pikantnými a ovocnými tónmi. Zrná sa pestujú v horách južnej Indie, vďaka ktorým získava príchuť tmavého karamelu a kakaa. Užite si svoju šálku kávy naplno.

L'Or SATINATO kapsule 10 ks
3,50 €

Doprajte si šálku luxusnej výberovej kávy Satinato od značky L'Or. Zamatová kávahliníkových kapsulách s bohatou a jedinečnou vôňou s charakterom. Táto káva vás dokáže povzbudiť na celý deň a pozdvihnúť vašu náladu.

Starbucks by Nespresso® Blonde Espresso Roast 10 kapsúl
3,90 €

Novinka

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú lahodnú a jemnú chuť. V balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsule sú výbornou voľbou pre milovníkov najsvetlejšie praženej kávy s lahodnou a jemnou chuťou.

Gimoka Vellutato kapsule 10 ks x 20 balení
51,07 € 50,39 €
+ doprava zadarmo

Veľké balenie 200 ks kávových kapsúl z talianskej pražiarne Gimoka si vychutnáte, ak používate kávovar Nespresso. Káva obsahuje 100% druhov Arabica, vďaka čomu vyniká svojou jemnou a delikátnou chuťou.

Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso® *
29,73 €

  • Ochranná známka tretej osoby, nie je v spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Prežite intenzívny kávový zážitok vďaka Jacobs Ristretto, ktoré vás očarí svojou elegantnou vyváženou chuťou jedinečnosť kávy je uchovaná v hliníkovej kapsuli špeciálne zabalenej tak, aby sa všetká aróma uvoľnila až počas prípravy kávy. Balenie obsahuje celkom 100 kusov.
Tiziano Bonini Intenso, kapsuly pre kávovary Nespresso 10 ks
4,26 € 3,10 €

Pravá talianska káva Tiziano Bonini Intenso s bohatou a vyváženou chuťou, ktorá uspokojí všetkých milovníkov talianskeho espressa. Zmes zŕn Arabiky a Robusty pochádzajúcich zo strednej Ameriky je ukrytá v hermeticky uzavretých kapsulách. Káva si tak zachová svoju chuť a arómu.

René Ristretto kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 3,10 €

Ristretto káva je upražené z vybraných zŕn rôznych druhov arabík pochádzajúcich z východnej Afriky a Južnej Ameriky. Vďaka oddelenému praženiu jednotlivých druhov dodáva tejto jedinečnej zmesi intenzívnu chuť s výraznými ovocnými tónmi.

L'Or Lungo ESTREMO kapsule 10 ks
3,50 €

Urobte si šálku luxusného lunga Estremo od značky L'Or. Odvážna kávahliníkových kapsulách s mystickou vôňou a pikantnými tónmi. Táto káva vás dokáže povzbudiť na celý deň a pozdvihnúť vašu náladu.

L'Or Papua Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,45 € 3,10 €

Kávové kapsule Papua od značky L'OR obsahuje unikátnych zmes zŕn, ktorá tvorí kávu s ovocnou chuťou. Výrazná sladká vôňa je spôsobená pestovaním zŕn na úrodných sopečných svahoch Papuy – Novej Guiney. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

Starbucks by Nespresso® Single-Origin Colombia 10 kapsúl
3,90 €

Novinka

Kávové kapsule od značky Starbucks by Nespresso® majú bohaté orieškové a kvetinové tóny. V balení nájdete 10 kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®. Tieto kapsle sú výbornou voľbou pre milovníkov vyváženej chuti kávy.

Tre Venezie Mix pack kapsuly pre kávovary Nespresso, 6× 10 ks
18,29 € 17,50 €

Mix balíček kávových kapsúl ARABICA DI SAN MARCO, CREMA SOAVE, ORO SINUOSO a LUNGO SOSPIRO pre kávovary Nespresso. Kávové kapsuly Tre Venezie sú hermeticky uzavreté, takže káva nestráca na chuti ani na vôni. V šálke táto talianska káva poteší bohatou a vyváženou chuťou a jedinečnou arómou.

Jacobs Espresso Intenso Intenzita 10 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 € 2,90 €

Kávové kapsuly Jacobs Espresso Intenso so silnou a pikantnou chuťou a intenzívnou vôňou s jemnou penou. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.

Julius Meinl Inspresso Ristretto Intenso
3,48 € 3,30 €

Kávové kapsuly prémiovej zmesi tmavo pražených kávových zŕn Arabica zo strednej a južnej Ameriky a východnej Afriky s dotykom tej najlepšej ázijskej robusty od značky Julius Meinl. Pri káve Inspresso Ristretto Intenso sa miešajú sladké tóny so sviežou chuťou a zamatovou cremou. To všetko si môžete vychutnať v 10 porciách.

L'Or Onyx 20 ks kapsule

L'Or Onyx 20 ks kapsule

Hodnotenie: 5
7 € 5,90 €

Kvalitná a intenzívna káva L'or Onyx 20 ks v kapsuliach vznikla z kombinácie prémiových pražených zŕn Arabiky a Robusty. Všetko s dôrazom na korenenú chuť s horkým kakaovým nádychom. Silná a výrazná káva Onyx vám spríjemní váš pôžitok.

Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 € 2,90 €

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva týmto kávovým kapsulám Jacobs Lungo Intenso vyváženú komplexná chuť. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.

L'Or Colombia 10 Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Colombia od značky L'OR obsahuje unikátny zmes zŕn, ktoré tvoria plnú a dlhotrvajúca chuť. Káva inšpirovaná jedinečnou kolumbijskou kultúrou a prírodou ponúka intenzitu stupňa 8. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Lungo Intenso Intenzita 6 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Lungo Elegante od značky L'OR si vás podmaní sviežimi citrusovými a ostružinovým tónmi so zlatou krémovou penou. Káva Lungo Elegante je ideálny pre tých, ktorí majú radi skôr ľahšiu kávu – ponúka intenzitu stupňa 6. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

Jacobs Espresso Classico Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,06 € 2,90 €

Vysoko kvalitná káva Arabica v kombinácii s intenzívnou Robustou dodáva kávovým kapsulám Jacobs Espresso Classico sladkú chuť a vyváženú vôňu. Kapsuly sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso a sú vyrobené z hliníka, ktorý lepšie zachováva ich arómu a zaručuje ideálny tlak pre prípravu vášho obľúbeného kávového nápoja.

L'Or Guatemala 10 kapslí
3,50 €

Kávové kapsle od značky L'OR vás okouzlí nezaměnitelnou chutí. Vápencová půda Guatemaly produkuje tuto jasnou a čerstvou kávu se sladkými jablečnými a citrusovými tóny. Káva je lehce až středně pražená, její intenzita je na stupni sedm.

L'Or Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Lungo Profond od značky L'OR vynikajú intenzívnou vôňou pražených mandlí a sladkého drievka. Káva Lungo Profond s trblietavou bronzovou penou ponúka intenzitu stupňa 8. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

René Espresso Guatemala kapsuly pre kávovary Nespresso, 10ks
3,87 € 3,10 €

Oslnivá talianska káva pražená zo zŕn 100% arabiky, ktoré pochádzajú priamo zo stredoamerickej Guatemaly. Unikátna, špecifická chuť a vôňa si získa všetkých milovníkov kávy aj pre svoju netypicky nízku kyslosť.

L'Or Limited Collection Darčekové balenie 40 ks
12,10 €

Darčekové balenie hliníkových kapsúl L´Or obsahuje najobľúbenejšie Ristretto a kávy z kolekcie Origins – Columbie a Papua New Guinea. Všetky spomínané kávy sú UTZ certifikované s pôvodom oblasti pestovania. Kompatibilný s kávovarmi Nespresso

L'Or Origins Collection Darčekové balenie 30 ks
10,10 €

Darčekové balenie hliníkových kapsúl L´Or obsahuje kolekciu káv Origins – Columbia, Papua New Guinea a India, všetko po 10 kusoch. Všetky spomínané kávy sú UTZ certifikované s pôvodom oblasti pestovania. Kompatibilný s kávovarmi Nespresso

Tre Venezie FORTISSIMO kapsuly pre kávovary Nespresso, 10 ks
4,26 € 3,50 €

Zmes z 100% Robusty je tým pravým pre milovníkov káv silnej chuti a výraznej vône. Kávové kapsuly Tre Venezie FORTISSIMO sú hermeticky uzavreté, takže káva nestráca na chuti ani na vôni. Každá šálka kávy je tak intenzívnym zážitkom.

L'Or Onyx Intenzita 12 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,50 €

Kávové kapsule Onyx od značky L'OR si vás podmaní plnou chuťou s kakaovým nádychom. Káva Onyx je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú silnú kávu s intenzívnou chuťou. Korenená zmes zŕn Arabiky a Robusty ponúka intenzitu stupňa 12. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'Or Ristretto 20 ks kapsule
6,54 €

Objavte ristretto dovedené k dokonalosti. Kapsulová káva Ristretto od značky L'Or predstavuje ideálne vyváženú zmes kávových zŕn, ktorú zákazníci milujú. Doprajte si intenzívny zážitok z dobrej kávy a jej bohatej korenenej arómy vo výhodnom balení.

Tre Venezie CREMA SOAVE kapsle pro kávovary Nespresso, 10 ks
3,87 € 3,10 €

Mix 70 % Robusty a 30 % Arabiky z Vietnamu, Columbie a Brazílie vás překvapí jemnými tóny lískových oříšků, čokolády a obilovin. Kávové kapsle Tre Venezie CREMA SOAVE jsou hermeticky uzavřené, takže káva neztrácí na chuti ani na vůni. V šálku potěší oříškovou barvou a sametově krémovou pěnou.

Vergnano Bio kapsule 10ks x 12 balení
39,52 € 39 €

Kapsule kompatibilné s kávovarmi Nespresso vyrobené z ekologicky odbúrateľného plastu obsahujú pomaly pražené zrná najlepších odrôd Arabiky, ktoré sú pestované v súlade s prírodou a ekosystémom v ekologickom poľnohospodárstve.

Vergnano Cremoso, 120 ks

Vergnano Cremoso, 120 ks

Hodnotenie: 4
41 € 39,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Vergnano Cremoso nabízí 120 porcí kávy v podobě kompatibilních kapslí pro Nespresso kávovary. Tyto značkové kapsle jsou šetrné ke všem modelům těchto kávovarů.Obsahující vybrané směsi kávy pocházející ze zemí jako Costa Rica, Dominikánská Republika, Guatemala, Kenya či Brazílie.

Mövenpick Lungo Classico 10×5,8 g
3,90 €

Káva, ktorá vás vždy poteší. Vďaka starostlivému výberu kávových zŕn a výnimočne jemnému praženiu si môžete vychutnať vyváženú a harmonickú chuť kávy Lungo Classico od Mövenpick of Switzerland. 10 kapsúl, vhodných do kávovarov Nespresso, vám prináša zmes tej najlepšej juhoamerickej Arabiky.

L'Or Espresso Ristretto Intenzita 11 - 10 ks hliníkových kapsúl
3,45 € 3,10 €

Kávové kapsule Espresso Ristretto od značky L'OR vás oslnia korenistou vôňou a intenzívnou chuťou. Káva Espresso Ristretto je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú silnú kávu s intenzívnou chuťou – ponúka intenzitu stupňa 11. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.