Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

TCL 75C935

TCL 75C935

Záruka 5 rokov: predĺženie záruky registrujte TU.
Darček SledovanieTV na 6 mesiacov na 4 zariadeniach. Postup registrácie TU.
Google QLED TV s Mini LED podsvietením a rozlíšením 4K Ultra HD (3840×2160) s uhlopriečkou 189 cm (75"), tunery DVB-T/T2 (HEVC)/C/S/S2, vysoký dynamický rozsah Dolby Vision, HDR10/10+, HLG. OS Google TV, Wi-Fi 6, Bluetooth, DLNA, vstavaný Chromecast, HbbTV 2.0, ovládanie hlasom, integrovaný Google Assistant, podpora Amazon Alexa, herný režim, multimediálny USB prehrávač. Priestorový zvuk Dolby Atmos. Rozhranie: 4× HDMI 2.1 (eARC, CEC), 1× USB 2.0, LAN port, slúchadlový výstup, optický audio výstup, CI+ slot. Dve diaľkové ovládanie.
Celý popis
1 619 €
Tovar od: MALL
1 619 €
Doprava zadarmo
Posledný kus
Iní predajci

25.6.2024 na vašej adrese
Nové vynesieme, staré zadarmo odvezieme!

Popis

TCL TCL

C935 – exkluzívny model s technológiou MINI-LED pre tých najnáročnejších hráčov a filmových nadšencov

Najvýkonnejší model C935 z portfólia 4K televízorov TCL pre rok 2022 ponúkne najmodernejšie technológie zobrazenia, zvuku a pohodlia pre užívateľov. Technológia QLED v kombinácii s podsvietením Mini-LED prináša vysoký jas a kontrast pre najlepšie zobrazenie aj tých najmenších detailov. Panel so zobrazovacou frekvenciou 144Hz je vďaka nízkej odozve a ostrému podaniu rýchleho pohybu vhodný aj pre hráčov, ktorých taktiež potešia funkcie VRR, Freesync Premium Pro a ALLM. Audio zážitok ktorý vás vtiahne do deja sprostredkujú reproduktory Onkyo v konfigurácii 2.1.2 s podporou Dolby Atmos a DTS-HD. TV obsahuje najaktuálnejšiu verziu operačného systému GoogleTV. Tenký a kovový design robí z tohto modelu aj elegantný doplnok do vašej domácnosti.

ppi ambilight


QLED – detaily pri každej úrovni jasu


Technológia Quantum Dot v C935 Series dokáže zobraziť až 100% farebný objem ktorý zaistí plné a živé farby pri každej úrovni jasu. Sú tak splnené podmienky na perfektné zobrazenie HDR obsahu a divák si tak užije detaily v každej scéne.
TLC QLED TV TLC QLED TVKombinácia Mini-LED a Quantum Dot


U C935 sa kombinuje technológia Mini-LED s technológiou QLED. Vďaka najdokonalejšej forme podsvietenia Mini-LED dokáže C935 vyvinúť jas 2000 nitov a zároveň technológia Quantum Dot (QLED) dopĺňa perfektné farby. Každá scéna je prekreslená do najjemnejších detailov a zážitok zo sledovania je skutočne fantastický.

Technológia podsvietenia Mini-LED v kombinácii s technológiou zobrazenia QLED je dokonalá kombinácia vysokého a presne riadeného jasu spoločne s maximálnym objemom farieb a živého obrazu. Každý typ obsahu si tak pri sledovaní na TCL C935 užijete na maximum.TLC QLED TV 

TCL TCL

TCL Mini-LED OD 5 – nová generácia Mini-LED televízorov

TCL ako líder vo vývoji technológie Mini-LED podsvietenia opäť vylepšilo vlastnosti tejto technológie o úroveň ďalej. Pri C935 Series podsvietenie dosahuje hodnoty až 2000 nitov, čo je zásadné pre skvelý zážitok pri sledovaní obsahu v HDR aj počas dňa a teda aj presnejšie riadenie kontrastu. Technológia Mini-LED je druh podsvietenia, kedy tisíce miniatúrnych diód spoločne vykúzlia precízny kontrast a vysoký jas. Pri C935 Series sa stretneme s doteraz najvyšším počtom samostatných zón podsvietenia (75" – 1980 zón, 65" – 1080 zón), pomocou ktorých sa vám pri sledovaní dostane lepší kontrast, rovnomernosť a minimálny halo efekt. Tiež bola skrátená vzdialenosť medzi podsvietením a displejom na 5mm (Optical Distance 5 – OD 5), vďaka ktorej je televízia ešte tenšia.
ppi ambilight

Ostré detaily aj pri najrýchlejších pohyboch so 144Hz a Motion Clarity Pro


Natívna obnovovacia frekvencia modelu TCL C935 je 144Hz. Pomocou technológie Motion Clarity Pro, ktorá sa stará o plynulý pohyb pri každom type prehrávaného obsahu, dokáže zobraziť aj tie najrýchlejšie pohyby s plnou ostrosťou a skvelými detailmi, čo ocenia hlavne tí najnáročnejší hráči, ktorí cielia na pohlcujúcu grafiku, plynulý, ostrý pohyb a vysoký kontrast ako pri hraní hier, tak aj pri sledovaní filmov a športu. 

TLC QLED TV TLC QLED TV


HDR MULTIFORMAT – všetky formáty HDR


Vďaka podpore všetkých formátov HDR vyťažíte z modelu C935 vždy maximum pri prehrávaní akéhokoľvek obsahu. Okrem podpory základného HDR10 a HLG, si užijete maximálny obrazový zážitok aj s HDR 10+ a Dolby Vision. S Dolby Vision využijete naplno služby videotéky Netflix, Apple TV, HBO Max, Disney+, Amazon Prime a ďalšie vrátane napríklad Xboxu. Nad rámec Dolby Vision si u C935 môžete užiť aj nadstavbu Dolby Vision IQ, ktorá využíva senzor okolitého svetla pre nastavenie optimálneho jasu a ďalších nastavení obrazu tak, aby obraz vyzeral perfektne ako cez deň, tak aj v noci.
TLC QLED TV 
TCL TCL

Najlepší herný zážitok s Game Master Pro

C935 Series ocenia aj tí najnáročnejší hráči vďaka hernému režimu Game Master Pro pre optimálne nastavenie televízie – vrátane veľmi nízkej odozvy – pri hraní všetkých žánrov hier. Funkcia ALLM toto nastavenie zaistí automaticky po pripojení hernej konzoly poslednej generácie, alebo výkonného PC a podporou HDMI 2.1, ktoré spolu so zobrazovacou frekvenciou 144Hz a VRR vrátane Freesync Premium zaisťuje najlepší herný zážitok a ostrý, plynulý obraz každej scény pri hraní hier.

C935 Series je oficiálnou televíziou pre hru Call of Duty®.
ppi ambilight


Google TV – neobmedzená zábava s najmodernejším operačným systémom


Google TV v sebe prináša množstvo zaujímavých funkcií ako Google Home, Google Assistant alebo Chromecast. Budete tak môcť bezdrôtovo zdieľať obsah, zrkadliť mobilné zariadenia a PC, využívať váš hlas a zaradiť TV do vašej inteligentnej domácnosti. Aj po stránke podpory aplikácií je Google TV bezkonkurenčný.

A ak ste používatelia Applu, nebojte! Google TV si s Apple skvele rozumie. Nielen že medzi aplikáciami je dostupná Apple TV a C935 podporuje HDR Dolby Vision pre maximálnu kvalitu obsahu z Apple TV, ale aj C935 Series podporuje Apple AirPlay 2 a rozumie si aj s HomeKitom.

*Niektoré aplikácie, obsah a/alebo funkcie nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. V závislosti od dostupnosti.
TCL QLED TV TCL QLED TV

Hands-free Google Assistant –Google TV vám umožní využiť váš hlas ako kľúč k zábave


Hlasový Google Assistant sa tak môže stať vašim radcom a spoločníkom vo svete Google TV. Dokonca môžete využiť aj hlas v slovenčine alebo češtine. Veľmi ľahko tak napríklad nájdete obľúbené videá na YouTube, čo ocenia aj tí najmenší diváci – deti. Môžu tak ľahko nájsť ich obľúbenú rozprávku bez toho, aby jej názov museli vypisovať na virtuálnej klávesnici po písmenkách. Stačí len vysloviť napríklad „Toy Story“ a Google TV nájde rozprávku. Hands-Free Voice Control znamená, že mikrofón nájdete priamo v TV, ale zároveň je C935 dodávaný aj so šikovným ovládačom, ktorý má mikrofón vstavaný.

*Hands-Free Voice Control a Google Assistant nemusia byť vo všetkých oblastiach a jazykoch dostupné. Google Assistant vyžaduje internetové/dáta pripojenia. Dátové tarify môžu byť spoplatnené. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí na službách, zariadeniach a sieti a nemusí byť dostupné vo všetkých lokalitách. TCL TV QLED  
TCL TCL

2.1.2. Integrovaný Onkyo audio-systém

Vstavaný soundbar v TCL C935 s čelne smerujúcimi reproduktormi, vstavaný subwoofer na zadnej strane a navyše vstavané vertikálne reproduktory smerujúce k stropu. Zvukové vybavenie bez nutností dokupovať ďalšie audio zariadenia už ako súčasť TV. Nízke basové tóny sa šíria rovnomerne, takže aj zavesenie televízie na stenu nijako neznižuje kvalitu zvuku a s podporou priestorového zvuku Dolby Atmos a DTS-HD si na C935 vytvoríte kinosálu u vás doma.

*Dolby Atmos a symbol dvojitého D sú registrované ochranné známky spoločnosti Dolby Laboratories.
ppi ambilightGoogle Duo – volajte si z TV s vašimi blízkymi


Google Duo* je aplikácia na komunikáciu. Nájdete ju v mobiloch, počítačoch aj chytrých televíziách Google TV a Android TV. Ponúka vám možnosť priamo z vašej TCL TV využiť hlasové hovory a videohovory na spojenie sa s vašimi blízkymi. Pre hlasové hovory postačí vstavaný mikrofón v C935 a pokiaľ chcete využiť videohovory, tak stačí pripojiť USB kameru s podporou UVC.

*Vyžaduje prihlásenie sa pomocou vášho Google účtu
TCL QLED TV TCL QLED TV

Veľa obsahu na sledovanie v najvyššej 4K HDR kvalite


Google TV podporuje naozaj celý rad aplikácií, medzi ktorými nájdete aj najpopulárnejšie streamovacie služby. Vďaka skvelému obrazu a zvuku si užijete na maximum Netflix, Apple TV, Amazon Prime, HBO Max aj Disney+ (ktoré u nás štartuje 14.6.2022) a mnoho ďalšieho. 4K HDR nájdete aj zadarmo, a to na YouTube. Vstúpte do sveta HDR zábavy! TCL TV QLED  
ppi ambilightLuxusné kovové bezrámčekové a ultratenké prevedenie


C935 je naozaj nabitá výkonom a možnosťami, ale to všetko pritom prináša v tenkom tele a dokonale elegantnom dizajne. Použitie kovových prvkov pri C935 pôsobí nielen luxusne, ale zároveň je tým aj zvýšená odolnosť celej TV. Vďaka bezrámčekovému prevedeniu sa môžete sústrediť len a len na skvelý obrazový zážitok.
TCL QLED TV TCL QLED TV

Stredový podstavec pre ľahké umiestnenie aj estetiku káblov


C935 krásne zapadne vďaka stredovému podstavcu aj na užšie typy nábytku, ale zároveň ním môžete pretiahnuť aj káble. Nenechajte sa teda ničím rušiť a vychutnávajte si plne nádherný obraz aj zvuk. Samozrejmosťou je aj možnosť zavesiť C935 na stenu. K tomu poslúži jeden z mnohých bežne dostupných držiakov na stenu. TCL TV QLED  

Technický popis

Obrazovka/displej

 • Uhlopriečka: 189 cm (75")
 • Rozlíšenie: 4K Ultra HD (3840×2160)
 • Typ podsvietenia: Mini LED
 • Frekvencia panelu: 100 Hz
 • Ďalšie vlastnosti: Vysoký dynamický rozsah HDR (Dolby Vision, HDR10/10+, HLG), kvalita obrazu 4900 PPI, VA panel, matný povrch.

TV tuner

 • Digitálny pozemný DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (H.265/HEVC)
 • Digitálny káblový DVB-C (MPEG-2/4)
 • Digitálny satelitný DVB-S a DVB-S2

Multimédiá a zaujímavé funkcie

 • Operačný systém Google TV
 • Integrované Wi-Fi 6 pripojenie
 • Internetový prehliadač
 • Hybridné vysielanie HbbTV 2.0
 • Bluetooth
 • LAN
 • Prehrávanie dát z domácej siete DLNA
 • Aplikácie: Netflix, YouTube, HBO GO, Voyo, Disney+, Apple TV, Amazon Prime, SledovaniTV.cz, Skylink Live TV, Lepší TV, Kuki, Google Play (predplatné nie sú súčasťou balenia)
 • Hlasové ovládanie
 • Integrovaný Google Assistant / podpora Amazon Alexa
 • Vstavaný Chromecast, AirPlay 2 a Miracast
 • Podpora klávesnice
 • Herný mód
  • Podpora VRR, ALLM a FreeSync
  • Hranie pri 144 Hz obnovovacej frekvencii
  • Steam Link
 • USB prehrávač (foto, video, audio)
 • Teletext
 • Základný hotelový mód

Zvuk

 • Celkový výkon: 2× 45 W
 • Prémiový priestorový zvuk Dolby Atmos
 • Dekodéry Dolby AC-4/Digital/Digital Plus a DTS Digital Surround/DTS-HD

Konektivita

 • 4× HDMI 2.1 (eARC, CEC)
 • 1× USB 2.0
 • LAN/Ethernet port
 • Digitálny optický audio výstup
 • Slúchadlový výstup
 • CI+ slot

Obsah balenia a rozmery

 • Dodávané príslušenstvo:
  • 2× Diaľkové ovládanie (klasické a smart) vr. batérií
   • Napájací kábel
   • Manuál
 • Rozmery balenia (Š × V × H): 185 × 116,8 × 25,5 cm (60,7 kg)