Bezdrôtové audio systémy

Hľadáte pomocníka v podobe malého domáceho spotrebiča alebo jeho príslušenstvo? Široká ponuka tovaru z kategórie bezdrôtové audio systémy na vás čaká u nás na MALL.SK. Zoradili sme pre vás produkty od najlacnejšieho a najlepšie hodnoteného ostatnými zákazníkmi.

Zobraziť viac
  • Nečakajte na nákup – tovar môžeme doručiť ešte dnes.
  • Výdajné miesta máme na každom rohu.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Máte otázky ohľadom tovaru bezdrôtové audio systémy alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní aj bez udania dôvodu.
Philips TAM8905, čierna
16x

Philips TAM8905, čierna

368,70 €
328,90 €

Ďalšia ponuka za 363,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektne ozvučí nielen vašu obývaciu izbu – moderný Bluetooth 4.2 mikrosystém Philips TAM8905 s WiFi a podporou Spotify Connect ponúka zvuk vo výbornej audiokvalite a RMS výkon 100 W. Vo výbave má CD mechaniku, USB pre nabíjanie aj prehrávanie, AUX In vstup, FM/DAB/DAB+ tuner a ladí aj internetové rádiá.  

Tovar od predajcu MALL
PANASONIC SC-PMX802E, strieborná/čierna

PANASONIC SC-PMX802E

579,20 €

Ďalšia ponuka za 597,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokonalý svojim dizajnom aj Hi-Res Audio zvukom je moderný WiFi a Bluetooth mikrosystém Panasonic SC-PMX802 vybavený Chromecast Built-In, AirPlay 2, Spotify, USB portom s podporou DSD, WAV, AIFF, FLACC, AAC, MP3 formátov, CD mechanikou a FM/DAB+ tunerom. Hrá krásne znelým zvukom vďaka 2 externým reproduktorom s RMS výkonom 2 × 60 W.

Tovar od predajcu MALL
Soundmaster ICD2018, hnedá/sivá
1x

Soundmaster ICD2018

699,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Umožní vám streamovať hudbu priamo zo Spotify a z ďalších streamovacích služieb – moderný Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2018 využijete pre online i offline počúvanie muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN a LAN pripojenie a umožňuje počúvanie internetových rádií aj UPnP zdieľanie médií. Hrá ultra čistým zvukom a pýši sa RMS výkonom 80 W.

Tovar od predajcu MALL
Philips TAM2805
4x

Philips TAM2805

171 €
150,90 €

Možno ho položiť na stolík alebo umiestniť na stenu – moderný tenký mikrosystém Philips TAM2805 sa stane ozdobou vášho interiéru. Pýši sa FM/DAB/DAB+ tunerom, ladí internetové rádiá z celého sveta, ponúka priamy streaming zo Spotify, disponuje Bluetooth aj WiFi technológiami a má AUX In. Hrá čistým stereo zvukom, RMS hudobný výkon je 2× 5 W.

Tovar od predajcu MALL
Technisat Techniradio 6 S IR, čierna
1x

Technisat Techniradio 6 S IR

85 €
74,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Vynikajúci parťák pre príjem bežného analógového FM aj digitálneho DAB+ vysielania je rozhodne mikrosystém TechniSat Techniradio 6 S IR, ktorý má aj WiFi a sprostredkuje zábavu z internetových rádií celého sveta. Disponuje Bluetooth technológiou a stereo reproduktormi s RMS výkonom 6 W.

Tovar od predajcu MALL
SENCOR SMC 5700WDB
2x

SENCOR SMC 5700WDB

200,90 €

Prémiový hliníkový dizajn, príjemný zvuk – moderný mikrosystém SENCOR SMC-5700WDB prehráva CD disky a do výbavy dostal aj Bluetooth 4.2 bezdrôtovú technológiu, WiFi, AUX In vstup, USB port a FM tuner. Kvalitné reproduktory ponúkajú RMS hudobný výkon 2× 50 W

Tovar od predajcu MALL
Technisat Digitradio 370 CD BT, čierne
2x

Technisat Digitradio 370 CD BT

159 €
155,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Umožní vám počúvať hudbu z vášho mobilu alebo tabletu či notebooku – elegantný Bluetooth mikrosystém TechniSat DIGITRADIO 370 CD BT vás zaiste svojimi funkciami ohromí. Poteší USB portom pre nabíjanie aj prehrávanie, AUX In vstupom, FM RDS/DAB+ tunerom a CD mechanikou. Hrá krásne vyladeným a silným zvukom, ktorý produkujú 2 kvalitné prevodníky o RMS výkone 2× 5 W

Tovar od predajcu MALL
Technisat DIGITRADIO 370 CD IR, biela
4x

Technisat DIGITRADIO 370 CD IR

184,49 €
Posledný kus za túto cenu!

Umožní vám počúvať hudbu z tisícov internetových staníc – elegantný Bluetooth a WiFi mikrosystém TechniSat DIGITRADIO 370 CD IR s možnosťou ovládania mobilnou aplikácio TechniSat CONNECT vás zaiste svojimi funkciami ohromí. Poteší aj USB portom pre nabíjanie aj prehrávanie, AUX In vstupom, FM RDS/DAB+ tunerom a CD mechanikou. Hrá krásne vyladeným a silným zvukom, ktorý produkujú 2 kvalitné prevodníky o RMS výkone 2 × 5 W.

Tovar od predajcu MALL
Technisat DIGITRADIO 451 CD IR, antracitová

Technisat DIGITRADIO 451 CD IR

219 €

Ďalšie ponuky od 212,37 €

Umožní vám počúvať hudbu z tisícov internetových staníc – elegantný Bluetooth a WiFi mikrosystém TechniSat DIGITRADIO 451 CD IR s možnosťou ovládania mobilnou aplikácio TechniSat CONNECT vás zaiste svojimi funkciami ohromí. Poteší aj USB portom pre nabíjanie aj prehrávanie, AUX In vstupom, FM RDS/DAB+ tunerom a CD mechanikou. Hrá krásne vyladeným a silným zvukom, ktorý produkujú 2 kvalitné prevodníky o RMS výkone 2 × 15 W.

Tovar od predajcu MALL
Technisat Digitradio 3 IR
1x

Technisat Digitradio 3 IR

279 €
Posledný kus za túto cenu!

Elegan plný nadčasovosti – Bluetooth a WiFi mikrosystém TechniSat Digitradio 3 IR bude vyzerať fantasticky v každom štýlovom interiéri. Pýši sa CD mechanikou, FM PLL a RDS aj DAB+ tunerom, AUX In, USB portom aj podporou Spotify a Amazon Music. Hrá skvelým zvukom vďaka 2× 10W ELAC reproduktorom. Z ďalších funkcií nechýba budík, Snooze a Sleep.

Tovar od predajcu MALL
Technisat DIGITRADIO 601, čierna

Technisat DIGITRADIO 601

379 €
Posledný kus za túto cenu!

Umožní vám počúvať hudbu z tisícov internetových staníc aj priamy streaming zo Spotify vďaka Spotify Connect – elegantný Bluetooth a WiFi mikrosystém TechniSat DIGITRADIO 601 s možnosťou ovládania mobilnou aplikáciou TechniSat CONNECT vás zaiste svojimi funkciami ohromí. Poteší aj USB portom pre nabíjanie aj prehrávanie, Qi nabíjaním, AUX In vstupom, FM RDS/DAB+ tunerom a CD mechanikou. Hrá krásne vyladeným a silným zvukom, ktorý produkujú 2 kvalitné prevodníky o RMS výkone 2× 20 W a 30W subwoofer.

Tovar od predajcu MALL