Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Bezdrôtové audio systémy

Široká ponuka elektroniky a príslušenstva vrátane tovaru z kategórie Bezdrôtové audio systémy. Nákup na MALL.SK sa oplatí:

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes podľa vašich preferencií.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť na poštovnom? Po celom Slovensku máme viac ako 1500 výdajných miest.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak tovar zo sekcie Bezdrôtové audio systémy nenaplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčia filtre najlacnějších alebo najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. 

Na MALL.SK ponúkame viac ako 1 000 000 produktov! 

Upresniť parametre
Soundmaster ICD2018, hnedá/sivá Soundmaster ICD2018, hnedá/sivá
Soundmaster ICD2018, hnedá/sivá

Umožní vám streamovať hudbu priamo zo Spotify a z ďalších streamovacích služieb – moderný Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2018 využijete pre online i offline počúvanie muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN a LAN pripojenie a umožňuje počúvanie internetových rádií aj UPnP zdieľanie médií. Hrá ultra čistým zvukom a pýši sa RMS výkonom 80 W.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Philips TAM6805/10, čierna Soundmaster ICD2018, hnedá/sivá
Philips TAM6805/10, čierna

Dizajn á la retro HiFi systémy ak tomu brilantný zvuk – výkonný a elegantný Bluetooth mikrosystém Philips TAM6805/10 vás rozhodne nesklame. Ponúka možnosť streamovania muziky cez Spotify Connect a WiFi pripojenie, prehrávanie CD diskov, reprodukciu hudby z USB zariadení aj zo zdroja zvuku pripojeného audio káblom. Výkon mikrosystému je 50 W, zvuk možno upraviť pomocou DSC režimov.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
SENCOR SMC 5700WDB Soundmaster ICD2018, hnedá/sivá
SENCOR SMC 5700WDB

Prémiový hliníkový dizajn, príjemný zvuk – moderný mikrosystém SENCOR SMC-5700WDB prehráva CD disky a do výbavy dostal aj Bluetooth 4.2 bezdrôtovú technológiu, WiFi, AUX In vstup, USB port a FM tuner. Kvalitné reproduktory ponúkajú RMS hudobný výkon 2× 50 W

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Philips TAM8905, čierna Soundmaster ICD2020WE, internetové rádio, DAB+/FM, biela/strieborná
Philips TAM8905, čierna

Perfektne ozvučí nielen vašu obývaciu izbu – moderný Bluetooth 4.2 mikrosystém Philips TAM8905 s WiFi a podporou Spotify Connect ponúka zvuk vo výbornej audiokvalite a RMS výkon 100 W. Vo výbave má CD mechaniku, USB pre nabíjanie aj prehrávanie, AUX In vstup, FM/DAB/DAB+ tuner a ladí aj internetové rádiá.  

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Soundmaster ICD2020WE, internetové rádio, DAB+/FM, biela/strieborná Soundmaster ICD2020WE, internetové rádio, DAB+/FM, biela/strieborná
Soundmaster ICD2020WE, internetové rádio, DAB+/FM, biela/strieborná

Umožní vám streamovať hudbu priamo zo Spotify – moderný Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2020WE využijete pre online aj offline počúvanie hudby. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN pripojenie a umožňuje počúvanie internetových rádií aj UPnP zdieľanie médií. Hrá ultra čistým zvukom a pýši sa RMS výkonom 2× 15 W.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
PANASONIC SC-PMX802E, strieborná/čierna Soundmaster ICD2020WE, internetové rádio, DAB+/FM, biela/strieborná
PANASONIC SC-PMX802E, strieborná/čierna

Dokonalý svojim dizajnom aj Hi-Res Audio zvukom je moderný WiFi a Bluetooth mikrosystém Panasonic SC-PMX802 vybavený Chromecast Built-In, AirPlay 2, Spotify, USB portom s podporou DSD, WAV, AIFF, FLACC, AAC, MP3 formátov, CD mechanikou a FM/DAB+ tunerom. Hrá krásne znelým zvukom vďaka 2 externým reproduktorom s RMS výkonom 2 × 60 W.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Soundmaster ICD2070SI, internetové rádio, DAB+/FM, strieborná Soundmaster ICD2070SI, internetové rádio, DAB+/FM, strieborná
Soundmaster ICD2070SI, internetové rádio, DAB+/FM, strieborná

Umožní vám streamovať hudbu priamo zo Spotify – moderný Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2070SI využijete pre online a offline počúvanie muziky. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN a LAN pripojenie a umožňuje počúvanie internetových rádií a UPnP zdieľanie médií. Hrá ultra čistým zvukom a pýši sa RMS výkonom 2× 15 W.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Philips TAM2805 Soundmaster ICD2070SI, internetové rádio, DAB+/FM, strieborná
Philips TAM2805

Možno ho položiť na stolík alebo umiestniť na stenu – moderný tenký mikrosystém Philips TAM2805 sa stane ozdobou vášho interiéru. Pýši sa FM/DAB/DAB+ tunerom, ladí internetové rádiá z celého sveta, ponúka priamy streaming zo Spotify, disponuje Bluetooth aj WiFi technológiami a má AUX In. Hrá čistým stereo zvukom, RMS hudobný výkon je 2× 5 W.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Soundmaster ICD2060SI Soundmaster ICD2070SI, internetové rádio, DAB+/FM, strieborná
Soundmaster ICD2060SI

Umožní vám streamovať hudbu priamo zo Spotify – moderný Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2060SI využijete pre online aj offline počúvanie hudby. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, Spotify Connect, WLAN pripojenie a umožňuje počúvanie internetových rádií. Hrá ultra čistým zvukom a pýši sa RMS výkonom 2× 15 W.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Fonestar WIFI-POWER Fonestar zvukový systém Soundmaster ICD2020, internet. rádio, DAB+/FM, strieborná/čierna
Fonestar WIFI-POWER Fonestar zvukový systém

Prenosný batériový reproduktor s Bluetooth, NFC a Wifi pripojením. Ozvučnica je osadená 2× 2,25" reproduktorom. Zabudovaný zosilňovač z výkonom 2× 4W RMS.

môžete mať 03.10 - 04.10

Partner: BS ACOUSTIC
Soundmaster ICD2020, internet. rádio, DAB+/FM, strieborná/čierna Soundmaster ICD2020, internet. rádio, DAB+/FM, strieborná/čierna
Soundmaster ICD2020, internet. rádio, DAB+/FM, strieborná/čierna

Umožní vám streamovať hudbu priamo zo Spotify – moderný Bluetooth a WiFi mikrosystém Soundmaster ICD2020 využijete pre online aj offline počúvanie hudby. Má CD mechaniku, FM RDS/DAB+ tuner, AUX In vstup, USB port, WLAN pripojenie a umožňuje počúvanie internetových rádií aj UPnP zdieľanie médií. Hrá ultra čistým zvukom a pýši sa RMS výkonom 2× 15 W.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Technisat Digitradio 3 IR Soundmaster ICD2020, internet. rádio, DAB+/FM, strieborná/čierna
Technisat Digitradio 3 IR

Elegan plný nadčasovosti – Bluetooth a WiFi mikrosystém TechniSat Digitradio 3 IR bude vyzerať fantasticky v každom štýlovom interiéri. Pýši sa CD mechanikou, FM PLL a RDS aj DAB+ tunerom, AUX In, USB portom aj podporou Spotify a Amazon Music. Hrá skvelým zvukom vďaka 2× 10W ELAC reproduktorom. Z ďalších funkcií nechýba budík, Snooze a Sleep.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL