DVB-T antény

Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie dvb-t antény alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
 • Nákup vám doručíme ešte dnes.
 • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
 • Produkty z kategórie dvb-t antény si môžete sami vyzdvihnúť v širokej sieti výdajných miest.
 • Potrebujete poradiť? Naša zákazníka podpora funguje 24 hodín denne.
 • Tovar môžete zaplatiť online či na dobierku.
 • Ak sa vám zakúpený výrobok nepáči, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
Evolveo Jade 1 LTE
73x

Evolveo Jade 1 LTE

42,90 €

Aktívna vonkajšia anténa pre príjem DVB-T/T2 signálu s LTE filtrom a ziskom 48 dBi. Prijímací uhol 360°, príjem v UHF/VHF pásme, anténa je pripravená pre príjem UHD/4K rozlíšenia, F-konektor, redukcia IEC female/F male, dĺžka anténneho kábla 10 m. Napájanie AC 220–240 V.

Tovar od predajcu MALL
Evolveo Xany 1 LTE
35x

Evolveo Xany 1 LTE

19,30 €

Elegantný izbová anténa so ziskom 50 dBi pre príjem televízneho DVB-T/T2 signálu. LTE filter eliminuje rušenie mobilnými operátormi. -Anténa je pripravená pre príjem UHD/4K rozlíšenia. Anténu možno napojiť buď prostredníctvom USB alebo zo siete pomocou adaptéra. TV vysielanie možno sledovať z notebooku pomocou USB tuneru.

Tovar od predajcu MALL
Philips SDV6222/12
248x

Philips SDV6222/12

38,90 €

Ďalšia ponuka za 31,49 €

Prenosná DVB-T anténa so zosilnením 13 dBi pre prvotriedny digitálny obraz a zvuk. Príjem HDTV / UHF / VHF / FM, nastaviteľné ovládanie zisku, vylepšený filter bráni rušeniu zo sieťou GSM, 180° rozsah otáčania a možnosť 90° náklonu.

Tovar od predajcu MALL
Evolveo HDO (aktívna vonkajšia DVB-T/T2 anténa)
165x

Evolveo HDO (aktívna vonkajšia DVB-T/T2 anténa)

42,80 €

Ďalšia ponuka za 34,70 €

Vonkajšia anténa pre príjem DVB-T/T2 signálu so ziskom 45 dB. Príjem v pásme UHF/VHF, vstavaný zosilňovač s externým napájaním, LTE filter eliminuje rušenie mobilnými operátormi, anténa je pripravená pre príjem UHD/4K rozlíšenie, otočný kĺb pre jednoduché nastavenie pozície.

Tovar od predajcu MALL
GoGEN DA 888, izbová anténa
26x

GoGEN DA 888, izbová anténa

23 €
19,90 €

Ďalšie ponuky od 17,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Aktívna izbová DVB-T/T2 anténa pre príjem televízneho a rozhlasového signálu so ziskom 32 dB a integrovaným LTE filtrom. Horizontálna i vertikálna polarizácia, integrovaný zosilňovač, ideálna vzdialenosť od vysielača do 50 km. Súčasťou balenia je anténny kábel s dĺžkou 130 cm a napájací adaptér s dĺžkou 140 cm.

Tovar od predajcu MALL
TESLA TE-345, vonkajšia anténa
18x

TESLA TE-345, vonkajšia anténa

27 €
24 €

Vonkajšia anténa vhodná pre príjem DVB-T2 signálu. Zisk 9–15 dBi, horizontálna aj vertikálna polarizácia, 4K LTE filtr, rozsah kanálov 21 – 60 (470 – 790 MHz), 35 elementov, dĺžka antény 96 cm, nízký šum. Anténa je vhodná aj na príjem vzdialených vysielačov.

Tovar od predajcu MALL
TESLA vonkajšia anténa TE-2800
13x

TESLA vonkajšia anténa TE-2800

37,40 €

Logaritmicko-periodická vonkajšia anténa pre príjem DVB-T/T2 signálu so ziskom 9 dBi a frekvenčným rozsahom 470–790 MHz. LTE ready filter eliminuje rušenie mobilnými operátormi, horizontálna i vertikálna polarizácia, pripojenie na F konektor, jednoduché zostavenie, kvalitná hliníková konštrukcia.

Tovar od predajcu MALL
Evolveo Jade 3 LTE, aktívna vonkajšia anténa
49x

Evolveo Jade 3 LTE, aktívna vonkajšia anténa

53,90 €

Vonkajšia DVB-T/T2 anténa pre príjem digitálneho a analógového televízneho signálu so ziskom 48 dB a integrovaným LTE filtrom. Horizontálna a vertikálna polarizácia, zosilňovač, modrá LED dióda na vrchole antény indikujúca zapojenie. Súčasťou balenia je kábel s dĺžkou 10 m a redukcia IEC female / F male.

Tovar od predajcu MALL
SENCOR SDA-212
4x

SENCOR SDA-212

18,49 €

Ďalšia ponuka za 17,40 €

Aktívna izbová DVB-T/T2 anténa so ziskom 20 dB a integrovaným 4 G LTE filtrom. 21 až 60 prijímaných kanálov, 4K TV Ready, impedancia 75 Ω, horizontálna polarizácia, dosah 15 km. Napájanie priamo z TV cez Micro USB kábel alebo zo set-top boxu cez koaxiálny kábel.

Tovar od predajcu MALL
GoGEN DA 6 OUT, vonkajšia anténa
2x

GoGEN DA 6 OUT, vonkajšia anténa

38 €
32,90 €

Aktívna vonkajšia DVB-T / T2 anténa pre príjem televízneho signálu DVB-T a DVB-T2 a rádiového signálu DAB+. Ponúka zisk 30 dB a integrovaný LTE filter. Horizontálna aj vertikálna polarizácia, integrovaný zosilňovač, ideálna vzdialenosť od vysielača do 55 km. Súčasťou balenia je anténny kábel s dĺžkou 800 cm a napájací adaptér s dĺžkou 150 cm.

Tovar od predajcu MALL
Evolveo Xany 3 LTE
8x

Evolveo Xany 3 LTE

14,80 €

Ďalšia ponuka za 12,90 €

Elegantná izbová anténa so ziskom 30 dBI pre príjem digitálnej aj analógovej TV. LTE filter eliminuje rušenie mobilnými operátormi. Anténa je pripravená pre príjem UHD/4K rozlíšení, anténu možno napájať buď prostredníctvom USB alebo 230 V adaptéru. Možno tak sledovať TV z notebooku pomocou USB tuneru.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Meliconi AT 49, televízna izbová anténa
13x

Meliconi AT 49, televízna izbová anténa

49,20 €
35,90 €

Ďalšia ponuka za 32,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Izbová DVB-T / T2 anténa so ziskom 49 dB a integrovaným LTE filtrom. Horizontálna a vertikálna polarizácia, zosilňovač s funkciou potlačenia šumu, filter pre minimalizáciu rušenia nežiaducimi signálmi. Možnosť napájania cez zásuvku, anténny kábel (5 V) alebo 12 V. Súčasťou balenia je AC / DC adaptér a koaxiálny kábel.

Tovar od predajcu MALL

Televízne antény

Televízne antény vyberajte podľa vzdialenosti od vysielača a ziskovosti antény. Tam, kde nie je možné umiestnenie vonkajšej antény inštalujte izbovú anténu. Aké parametre sledovať, a prečo je jedno, či anténa podporuje DVB-T2?

Izbová anténa

Izbovú anténu využijete predovšetkým v mestách a tam, kde je dobrý signál, teda v blízkosti vysielača. V oblastiach s prílišnou hustotou obyvateľstva však nemusí fungovať správne. Ideálne je teda menšie mesto či predmestie. Izbové antény delíme na:

 • Pasívne - s vertikálnou polarizáciou, priame zapojenie.
 • Aktívne - vstavaný zosilňovač signálu, nutné napájanie.

Vonkajšia anténa

Vonkajšia anténa sa umiestňuje spravidla na strechu a je schopná prijať signál až na 100 km. U vonkajšej antény je najdôležitejším parametrom zisk a smerovosť. Čím väčšia anténa, tým väčší zisk (dB). Smerovosť je určená dĺžkou antény, čím dlhšia anténa s viacerými prvkami, tým prijíma signál z menšieho uhla. Využijete ju najmä v menších mestách či ďaleko od vysielača. Vonkajšie antény delíme na:

 • Smerové vonkajšie antény - nutné smerovať k vysielaču, signál UHF, dlhá úzka konštrukcia.
 • Antény "sito" - zachytávajú odrazený signál z rôznych smerov, vhodné tam, kde je horšie pokrytie.
 • Širokopásmové antény - pre príjem signálu nad rámec UHF.
 • Logaritmicko-periodické antény - pre príjem signálu nad rámec UHF, nižšia ziskovosť.


Akú televíznu anténu vybrať pre digitálny príjem?

Do miest v blízkosti vysielača alebo tam, kde nie je možné umiestnenie vonkajšej antény, vyberte izbovú anténu. Do miest s dobrým signálom inštalujte na strechu vonkajšiu smerovú anténu. Pri horšom signále vyberte anténu typu sito alebo aktívnu anténu so zosilňovačom signálu.

Parametre TV antény

Typ vstupu/výstupu Využitie
Jack 3,5 mm Klasický audio jack pre slúchadlá.
USB port Môže byť použitý na prepojenie s PC a ďalšími zariadeniami.
RCA-Cinch Pre profesionálny prenos zvuku, minimálne skreslenie.
Sieťový kábel Pre pripojenie viacerých PC.

Rozdiel medzi DVB-T2 a DVB-T anténou

 • Anténa slúži iba ako zachytávač signálu. Pre jeho spracovanie slúžia televízie či set-top-box. Anténa zachytí teda oba signály a nemusíte si kupovať špeciálnu pre DVB-T2.

TV anténa pre slabý signál

 • Aktívna anténa sa odporúča ako TV anténa pre slabý signál. Má vstavaný zosilňovač signálu a pomáha v mieste, kde nie je dobré pokrytie. Pre inštaláciu na strechu sú vhodné vonkajšej antény typu sito.

TV anténa pre 4K/UHD rozlíšenie

 • Antény spravidla UHD/4K rozlíšenie podporujú. Rozhoduje teda predovšetkým konečný prijímač (TV), ktorý túto podporu musí tiež mať.