Forever Dron Pixel

Forever Dron Pixel

Hodnotenie: 3,5
48,94 €
48 €
+ doprava zadarmo

Malinký dron Pixel sa vyznačuje predovšetkým svojou ľahkosťou a kompaktnosťou. Vďaka vysielačke, do ktorej ho môžete uložiť, ho môžete vziať so sebou takmer kdekoľvek. Pixel má integrovanú kameru, ktorá počas letu umožňuje robiť videozáznam a fotografie.


Forever Junior
117,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná a bezpečná elektrická kolobežka pre deti. Forever Junior unesie až 50 kg, prejde na jedno nabitie až 9 km a dosiahne rýchlosť maximálne 9 km/h. Veľmi ľahko sa skladá, je ľahká a poskytne vašim ratolestiam pri každodennej doprave veľa zábavy.


Forever Bluetooth hľadač kľúčov (lokalizátor)
11,90 €

Lokalizátor Forever Bluetooth umožňuje sledovanie a vyhľadávanie kľúčov, peňaženky a ďalších vecí, ku ktorým je pripojený. Zariadenie sa pripojí k telefónu technológiou Bluetooth a pracuje s bezplatnou aplikáciou pre Android a iOS.


Forever Dron Flex
77,61 €
+ doprava zadarmo

Dostupný skladací drón vhodný pre začiatočníkov. Forever Flex je vybavený 2Mpx HD kamerou a pokročilými funkciami ako automatický vzlet a pristátie, držanie výšky alebo otočka o 360 °. Jeho ovládanie je jednoduché a vďaka LED diódam ho ľahko nájdete aj v tme.


Forever City Sprinter Pro
507,10 €
+ doprava zadarmo

Skladacia elektrická kolobežka do víru mesta. Forever City Sprinter Pre na jedno nabitie prejde až 25 km a bude vás voziť rýchlosťou až 25 km / h. Unesie až 130 kg, je vyrobená z hliníka, má 8,5" kolesá, kotúčovú zadnú brzdu a predné i zadné LED svetlo.