TomTom disk pre upevnenie držiaku na palubnú dosku, 2 ks
8,50 €

V kombinácii s upevnením na čelné sklo predstavujú priľnavé disky TomTom ideálne riešenie pre uchytenie vášho zariadenia na palubnú dosku automobilu. Poskytnú vám maximálnu možnú flexibilitu. Disky sa ľahko snímajú a nezanechávajú žiadne stopy na povrchu.

4Cars Vešiak na opierku chrómový
9,90 €

4CARS Vešiak na opierku chrómový Praktický pomocník v interiéri vášho auta. Oblečenie se nepokrčí a je vždy po ruke. Jednoduchá inštalácia na hlavovú opierku. Montáž a demontáž vešiaka je otázkou sekúnd. Cena je za 1ks.

Scosche MagicMount Dash MAGDMI
14,90 €

Magnetický držiak pre mobilné telefóny, GPS, tablety od značky Scosche. Určený na prichytenie k palubnej doske. Vybavený kĺbom pre možnosť rotácie v rámci 360 °. 4 spôsoby uchytenia. Bez mechanických častí a čeľustí. Balenie obsahuje aj 2 magnetické štítky MagicPlate.

Scosche MagicMount rear view MAGRVM2
23,90 €

Magnetický držiak pre mobilné telefóny, GPS, tablety od značky Scosche. Určený na prichytenie o spätné zrkadlo. Vybavený kĺbom pre možnosť rotácie v rámci 360 °. 4 spôsoby uchytenia magnetickej samolepky. Bez mechanických častí a čeľustí. Pevné a spoľahlivé magnety. Balenie obsahuje aj 2 magnetické štítky MagicPlate.

Scosche MagicMount Vent MAGVM2I
14,90 €

Magnetický držiak pre mobilné telefóny, GPS, tablety od značky Scosche. Určený na prichytenie k ventilácii. Vybavený kĺbom pre možnosť rotácie v rámci 360 °. 4 spôsoby uchytenia. Bez mechanických častí a čeľustí. Balenie obsahuje aj 2 magnetické štítky MagicPlate.

Scosche MagicMount Dash/Vent 2v1 MAGDV-XTSP1
20,90 €

Magnetický držiak 2v1 pre mobilné telefóny, GPS, tablety od značky Scosche. Určený na prichytenie na ventiláciu či na palubnú dosku. Vybavený kĺbom pre možnosť rotácie v rámci 360 °. 4 spôsoby uchytenia. Bez mechanických častí a čeľustí. Balenie obsahuje aj 2 magnetické štítky MagicPlate.