Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Stadler Form Robert Silver Stadler Form Robert Silver
Stadler Form Robert Silver

Čistička vzduchu s vysokým zvlhčujúcim výkonom a umývateľným predfiltrom. Stadler Form ROBERT – strieborný so schopnosťou vypustiť do ovzdušia až 13,2 litrov je vhodný aj do veľkých priestorov. A čo viac, jeho spotreba je takmer zanedbateľná, len 7 wattov. Robert s pomocou otočných diskov účinne zachytáva škodlivé častice (prach a pod.) z ovzdušia, a preto je vhodný aj pre tých, ktorí trpia alergiami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boneco P400 Stadler Form Robert Silver
Boneco P400

Čistička vzduchu pre efektívne čistenie vzduchu doma aj v kancelárii. Boneco P400 disponuje filtrami ALLERGY, BABY a SMOG, s ktorými sa prispôsobí vašim potrebám. Na ovládanie funkcií poslúži digitálny dotykový displej. Praktický zásobník na vonné látky alebo éterické oleje.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boneco P500 Stadler Form Robert Silver
Boneco P500

Čistička vzduchu pre efektívne čistenie vzduchu doma aj v kancelárii. Boneco P500 umožňuje prevádzku s filtrami ALLERGY, BABY a SMOG, s ktorými sa prispôsobí vašim potrebám. Pre pohodlné ovládanie poslúži diaľkový ovládač. Praktický zásobník na vonné látky alebo éterické oleje.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
GUZZANTI GZ 993 Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4 Compact, čistička vzduchu
GUZZANTI GZ 993

Čistička vzduchu odstraňuje častice s veľkosťou 2,5 mikrónov s účinnosťou 99,99 %. Guzzanti GZ 993 disponuje ovládacím panelom, ktorý zobrazuje 3 úrovne znečistenia vzduchu. Zvoliť si môžete z automatického programu, režimu spánku alebo využiť funkciu časovača. Detský zámok zabráni nechceným zmenám v nastavení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4 Compact, čistička vzduchu Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4 Compact, čistička vzduchu
Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4 Compact, čistička vzduchu

Nebojte se zhluboka nadechnout

MALÁ, ALE ŠIKOVNÁ Oproti ostatním čističkám z této řady lze verzi Compact umístit na zemi i na stole. Čistička se díky své váze a rozměrům ještě lépe přenáší. Ani ji ale nemusíte neustále otáčet, protože s 360° nasáváním vzduchu je i v tomto případě čištění zcela bezs

môžete mať 26.06 - 27.06

Dyson Purifier Hot+Cool Gen1 HP10 Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4 Compact, čistička vzduchu
Dyson Purifier Hot+Cool Gen1 HP10

Čistička vzduchu zahrieva v zime, osviežuje v lete a dôkladne čistí vzduch. Dyson Purifier Hot+Cool Gen1 HP10 je vybavená integrovanými senzormi, ktoré analyzujú a diagnostikujú znečisťujúce látky v reálnom čase a výsledky zobrazujú na LCD displeji. Technológia AirMultiplier generuje vysokú cirkulačnú energiu, ktorá do spotrebiča nasáva znečisťujúce látky aj zo vzdialených kútov a distribuuje vyčistený vzduch do celej miestnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levoit čistička vzduchu Vital 100 TRUE HEPA + 2x filter Levoit čistička vzduchu Vital 100 TRUE HEPA + 2x filter
Levoit čistička vzduchu Vital 100 TRUE HEPA + 2x filter

Čistička vzduchu s výkonom 221 m3/hod je vhodná do miestnosti o veľkosti 46 m2. Levoit Vital 100 TRUE HEPA ponúka 3vrstvovú filtráciu s filtrom HEPA H13 a umývateľným predfiltrom, vďaka ktorým odstráni až 99,97 % škodlivých látok a nečistôt. Jednoduché ovládanie pomocou displeja

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black Levoit čistička vzduchu Vital 100 TRUE HEPA + 2x filter
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black

Čistička vzduchu pre miestnosti do 66 m2 so vzduchovým výkonom 465 m3. Stadler-Form Roger Black je vybavená duálnym filtrom, ktorý zachytí až 99,9 % vírusov chrípky typu A. WiFi ovládanie cez aplikáciu Smart Life.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4, čistička vzduchu Levoit čistička vzduchu Vital 100 TRUE HEPA + 2x filter
Xiaomi Mi Smart Air Purifier 4, čistička vzduchu

Nebojte se zhluboka nadechnout

ČISTÁ MÍSTNOST DO 10 MINUT Chcete mít v prostoru o rozloze 20 m² čisto již za 10 minut? Tak to je čistička vzduchu Xiaomi Smart Air Purifier 4 jasná volba! S výkonem až 400 m³/h vyprodukuje 6660 l čistého vzduchu za minutu a díky 360° nasávání okolního vzduchu čistič

môžete mať 26.06 - 27.06

Akcia
Bissell čistička vzduchu MYair HUB (čierna) – 3172N Bissell čistička vzduchu MYair HUB (čierna) – 3172N
Bissell čistička vzduchu MYair HUB (čierna) – 3172N

Čistička vzduchu s 3-stupňovým filtračným systémom, ktorý zachytí až 99,97 % častíc 0,3 mikrónu a menších. Bissell MYair HUB (čierna) – 3172N ponúka AC motor, plastové nohy, USB port a možnosť zapnutia/vypnutia svetla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boneco čistička vzduchu Allergy Pro AP200 Bissell čistička vzduchu MYair HUB (čierna) – 3172N
Boneco čistička vzduchu Allergy Pro AP200

Čistička vzduchu s čistiacim výkonom CADR až 335 m3/h vhodná pre miestnosti o rozlohe 33 m2. Boneco Allergy Pro AP200 je vybavená účinným HEPA filtrom, ktorý zachytí 99,97 % prachu, peľu a dymu až do 0,3 mikrónu. Tichý chod s trojstupňovou voľbou intenzity čistenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Levoit čistička vzduchu Core Mini Bissell čistička vzduchu MYair HUB (čierna) – 3172N
Levoit čistička vzduchu Core Mini

Čistička vzduchu s aromaterapiou s výkonom 78 m3/h je vhodná pre miestnosti do 17 m2. Levoit Core Mini vďaka 3 vrstvovej filtrácii s filtrom HEPA H13 a maximálnu cirkuláciu vzduchu patentovanej technológie Vortexair odstráni až 99,97 % škodlivých látok a nečistôt. Nočný režim a technológia QuietKEAP zaistí pokojný spánok.

môžete mať DNES

Partner: MALL