PELO Zvlhčovač vzduchu Pelo U14
39,10 €

Posledný kus za túto cenu!

zvlhčovač vzduchu Pelo U14 sa môže pochváliť zásobníkom s objemom 3 la výkonom 300 ml / h. Vďaka svojmu modernému dizajnu ho uvítate kdekoľvek v domácnosti, je vhodný do akýchkoľvek priestorov do 50 m².

Boneco Ionizační stříbrná tyčinka Boneco A7017
22,30 €

Ionizačná strieborná tyčinka Boneco je vhodná do všetkých ultrazvukových, studených a diskových zvlhčovačov BONECO, AIR-O- SWISS a Lanaform . Zabraňuje mikrobiálnemu znečisteniu vody vo zvlhčovačoch Udržuje vodu vo zvlhčovačoch hygienicky čistú a nezávadnú.

Boneco CalcOff Boneco A7417
10 €

Posledný kus za túto cenu!

CalcOff je čistiaci a odvápňovací prostriedok pre všetky zvlhčovače vzduchu. Odstráni vodný kameň a ďalšie nečistoty. .

Lanaform Aromadifuzér Lanaform Bali
32,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromadifuzér Lanaform Bali je veľmi tichý nenápadný, vytvára studenú aroma tizovaný paru. Pri prevádzke šíri modré svetlo. .

Ionic-CARE Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE H4 1 ks
66,20 €

Kombinovaný zvlhčovač vzduchu s ultrazvukom a teplou parou Ocean-CARE H4 pomáha dosiahnuť optimálnej vlhkosti v byte alebo na pracovisku, ktorá by sa mala pohybovať v rozmedzí 40–60% relatívnej vlhkosti.   Suchý vzduch spôsobuje rad ťažkostí, napr.

Lanaform Aromadifuzér Lanaform Borneo
49,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromadifuzér Lanaform Borneo produkuje príjemnú a upokojujúce páru. Vďaka veľkej nádržke si môžete užívať vôňa esenciálnych olejov až 12 hodín bez prerušenia. Moderný dizajn difúzora pristane každému interiéru. Materiál je z tvrdeného skla a kovu.

Lanaform Aromadifuzér Lanaform Java
61,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromadifuzér Lanaform Java má upokojujúce účinky a jemné farebné presvetlenia. Perforované keramická gule sa môže stať nevtieravým a decentným dekoratívnym prvkom. Veľmi tichý prístroj vypúšťa aroma tizovaný studenú paru a súčasne vytvára nerušenú pokojnú atmosféru, v ktorej sa môžete uvoľniť. .

Lanaform Dětský zvhlčovač vzduchu Lanaform Charly
69,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvlhčovač vzduchu Lanaform LA120108 Charly je energeticky nenáročný, má veselý vzhľad a je vhodný do priestorov s deťmi. Ventilačný systém rozptyľuje vodu vo forme studenej pary a tým dodáva požadovanú vlhkosť. Zvlhčovač vzduchu Charly je schopný zvlhčovať viac ako 17 hodín.

Lanaform Detský zvhlčovač vzduchu Lanaform Moony
78,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský zvlhčovač vzduchu Moony 3 v 1 so svetelnou projekciou na strop premení detskú izbu v upokojujúce a bezpečné miesto pred spaním. Magická hviezda Moony slúži tiež ako nočná lampička so svetelnou stropné projekciou. Všetky funkcie môžete používať nezávisle na sebe podľa potreby dieťaťa.