CRV Dámska čiapka Yowie navy/fialová S/M
11,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska čiapka Yowie vyrobená z elastického a nepichavého materiálu sa stane vašim obľúbeným spoločníkom na voľný čas aj do práce.

Cerva Zimná čiapka Tilst čierna M/L
13,91 €

Tradičná zimná čiapka resp. ušianka Tilst je voľnočasový alebo pracovný odev, ktorý je vďaka svojmu zatepleniu plyšom vhodný aj do veľmi silných mrazov.

Cerva Nepremokavá šiltovka North zelená L
6,77 €

Pánska, zateplená, nepremokavá šiltovka North – čiapka so šiltom, s predĺžením na ušiach a flanelovou podšívkou vyrobená zo 100%-ného polyesteru s potiahnutým PVC. Môže sa využiť ako pracovná čiapka a je vhodná aj na bežné nosenie.

Cerva Zimná reflexná čiapka Turia žltá UNI
3,71 €

Zimná reflexná čiapka Turia je zateplená ochranná pracovná čiapka značky Červa s reflexnými prvkami, vyhotovená so 100%-ného akrylu a zateplená materiálom Thinsulate. Jednotná veľkosť.

Emerton Zimná šiltovka čierna XXL
8,63 €

Zimná čiapka z vetruodolného materiálu so šiltom resp. šiltovka značky Emerton Australian Line s chráničmi na uši je vhodný doplnok pre vaše zimné pracovné oblečenie. Zateplená je materiálom Thinsulate.

CRV Zimná flísová čiapka Tiwi modrá/sivá M/L
5,27 €

Moderná pánska zimná flísová čiapka Tiwi má moderný vzor a strih a je vyrobená zo 100% polar fleece materiálu. Je veľmi príjemná na nosenie (nepichá a neškriabe). Vhodná do práce aj na voľný čas.

Cerva Zimná čiapka Austral UNI
2,32 €

Pracovná alebo voľnočasová, zimná pletená čiapka Austral je vyrobená zo 100% akrylu. Dostupná v čiernej farbe a univerzálnej veľkosti.

CRV Obojstranná čiapka Croker M/L
3,40 €

Moderná, obojstranná športová pletená čiapka Croker s nápisom CRV sa môže využiť ako pracovná, ale aj voľnočasová čiapka.

CRV Pletená čiapka Elcho UNI
3,26 €

Pánska pletená akrylová čiapka Elcho s logom CRV a s moderným vzorom má spevnenú vrstvu zabraňujúcu prefúknutiu. Je vhodná tak na bežné nosenie, ako aj do práce. Sivo-čierno-červené prevedenie.