Emerton Zimná šiltovka čierna XXL
8,41 €

Zimná čiapka z vetruodolného materiálu so šiltom resp. šiltovka značky Emerton Australian Line s chráničmi na uši je vhodný doplnok pre vaše zimné pracovné oblečenie. Zateplená je materiálom Thinsulate.


Červa Zimná čiapka Tilst čierna M/L
13,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Tradičná zimná čiapka resp. ušianka Tilst je voľnočasový alebo pracovný odev, ktorý je vďaka svojmu zatepleniu plyšom vhodný aj do veľmi silných mrazov.


Červa Nepremokavá šiltovka North zelená L
6,60 €

Pánska, zateplená, nepremokavá šiltovka North – čiapka so šiltom, s predĺžením na ušiach a flanelovou podšívkou vyrobená zo 100%-ného polyesteru s potiahnutým PVC. Môže sa využiť ako pracovná čiapka a je vhodná aj na bežné nosenie.


Červa Zimná čiapka Austral UNI
2,26 €

Pracovná alebo voľnočasová, zimná pletená čiapka Austral je vyrobená zo 100% akrylu. Dostupná v čiernej farbe a univerzálnej veľkosti.


CRV Zimná flísová čiapka Tiwi modrá/sivá M/L
5,14 €

Moderná pánska zimná flísová čiapka Tiwi má moderný vzor a strih a je vyrobená zo 100% polar fleece materiálu. Je veľmi príjemná na nosenie (nepichá a neškriabe). Vhodná do práce aj na voľný čas.


Červa Zimná reflexná čiapka Turia žltá  UNI
3,61 €

Zimná reflexná čiapka Turia je zateplená ochranná pracovná čiapka značky Červa s reflexnými prvkami, vyhotovená so 100%-ného akrylu a zateplená materiálom Thinsulate. Jednotná veľkosť.


CRV Obojstranná čiapka Croker M/L
3,31 €

Moderná, obojstranná športová pletená čiapka Croker s nápisom CRV sa môže využiť ako pracovná, ale aj voľnočasová čiapka.


CRV Pletená čiapka Elcho UNI
3,18 €

Pánska pletená akrylová čiapka Elcho s logom CRV a s moderným vzorom má spevnenú vrstvu zabraňujúcu prefúknutiu. Je vhodná tak na bežné nosenie, ako aj do práce. Sivo-čierno-červené prevedenie.