CRV Zimná flísová čiapka Tiwi modrá/sivá M/L
5,27 €

Moderná pánska zimná flísová čiapka Tiwi má moderný vzor a strih a je vyrobená zo 100% polar fleece materiálu. Je veľmi príjemná na nosenie (nepichá a neškriabe). Vhodná do práce aj na voľný čas.

Červa Zimná čiapka Tilst čierna M/L
13,91 €

Tradičná zimná čiapka resp. ušianka Tilst je voľnočasový alebo pracovný odev, ktorý je vďaka svojmu zatepleniu plyšom vhodný aj do veľmi silných mrazov.

Červa Nepremokavá šiltovka North zelená L
6,77 €

Pánska, zateplená, nepremokavá šiltovka North – čiapka so šiltom, s predĺžením na ušiach a flanelovou podšívkou vyrobená zo 100%-ného polyesteru s potiahnutým PVC. Môže sa využiť ako pracovná čiapka a je vhodná aj na bežné nosenie.

Emerton Zimná šiltovka čierna XXL
8,63 €

Zimná čiapka z vetruodolného materiálu so šiltom resp. šiltovka značky Emerton Australian Line s chráničmi na uši je vhodný doplnok pre vaše zimné pracovné oblečenie. Zateplená je materiálom Thinsulate.

CRV Multifunkčná šatka Cliff Yowie fialová UNI
4,20 €

Multifunkčná šatka Cliff je pánsky resp. dámsky doplnok voľnočasového alebo pracovného oblečenia na hlavu alebo krk s dizajnom náradia pri pánskej verzii a s kvietkovaným vzorom pri dámskej verzii.

Červa Zimná čiapka Austral UNI
2,32 €

Pracovná alebo voľnočasová, zimná pletená čiapka Austral je vyrobená zo 100% akrylu. Dostupná v čiernej farbe a univerzálnej veľkosti.

Červa Zimná reflexná čiapka Turia žltá UNI
3,71 €

Zimná reflexná čiapka Turia je zateplená ochranná pracovná čiapka značky Červa s reflexnými prvkami, vyhotovená so 100%-ného akrylu a zateplená materiálom Thinsulate. Jednotná veľkosť.

CRV Obojstranná čiapka Croker M/L
3,40 €

Moderná, obojstranná športová pletená čiapka Croker s nápisom CRV sa môže využiť ako pracovná, ale aj voľnočasová čiapka.

Červa Pletená kukla Rimatara UNI
3,14 €

Pletená kukla Rimatara je pružná, akrylová, pletená pracovná kukla s otvorom na tvár, ktorá sa bežne využíva ako ochrana hlavy pri viacerých pracovných odvetviach. Čierna farba, univerzálna veľkosť.

Červa Reflexná šiltovka Riom červená UNI
2,39 €

Reflexná bavlnená šiltovka Riom je ochranná pracovná čiapka so šiltom baseballového typu s reflexnými prvkami a s reguláciou veľkosti pomocou suchého zipsu.

Červa Reflexná šiltovka Tahr oranžová UNI
2,75 €

Reflexná šiltovka Tahr značky Červa je pánska pracovná reflexná čiapka so šiltom baseballového typu. Vhodná je na bežné nosenie ale aj ako doplnok pre pracovné odevy. Univerzálna veľkosť.

CRV Dámska čiapka Yowie navy/fialová S/M
11,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska čiapka Yowie vyrobená z elastického a nepichavého materiálu sa stane vašim obľúbeným spoločníkom na voľný čas aj do práce.

CRV Pletená čiapka Elcho UNI
3,26 €

Pánska pletená akrylová čiapka Elcho s logom CRV a s moderným vzorom má spevnenú vrstvu zabraňujúcu prefúknutiu. Je vhodná tak na bežné nosenie, ako aj do práce. Sivo-čierno-červené prevedenie.

Desman Pracovná šiltovka UNI
2,36 €

Pracovná šiltovka Desman je čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony umiestnenej v zadnej časti.

Emerton Pracovná šiltovka UNI
2,42 €

Pánska pracovná šiltovka Emerton je 100%-ne bavlnená čiapka so šiltom baseballového typu a s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: