Otto Schachner Pletená čiapka Gislev
9,53 €

Univerzálna pletená čiapka Gislev je praktický pracovný odev vyrobený zo 100% akrylu. Vo vnútri je zateplená 100% fleecom a vetruodolnou membránou.

Cerva Zimná reflexná čiapka Turia
3,85 €

Zimná reflexná čiapka Turia je zateplená ochranná pracovná čiapka značky Červa s reflexnými prvkami, vyhotovená so 100%-ného akrylu a zateplená materiálom Thinsulate. Jednotná veľkosť.

Emerton Zimná šiltovka
9,72 €

Posledný kus za túto cenu!

Zimná čiapka z vetruodolného materiálu so šiltom resp. šiltovka značky Emerton Australian Line s chráničmi na uši je vhodný doplnok pre vaše zimné pracovné oblečenie. Zateplená je materiálom Thinsulate.

Cerva Pletená kukla Rimatara
3,26 €

Pletená kukla Rimatara je pružná, akrylová, pletená pracovná kukla s otvorom na tvár, ktorá sa bežne využíva ako ochrana hlavy pri viacerých pracovných odvetviach. Čierna farba, univerzálna veľkosť.

Cerva Nepremokavá šiltovka North
7,03 €

Pánska, zateplená, nepremokavá šiltovka North – čiapka so šiltom, s predĺžením na ušiach a flanelovou podšívkou vyrobená zo 100%-ného polyesteru s potiahnutým PVC. Môže sa využiť ako pracovná čiapka a je vhodná aj na bežné nosenie.

Cerva Zimná čiapka Austral
2,40 €

Pracovná alebo voľnočasová, zimná pletená čiapka Austral je vyrobená zo 100% akrylu. Dostupná v čiernej farbe a univerzálnej veľkosti.

CRV Zimná flísová čiapka Tiwi
5,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderná pánska zimná flísová čiapka Tiwi má moderný vzor a strih a je vyrobená zo 100% polar fleece materiálu. Je veľmi príjemná na nosenie (nepichá a neškriabe). Vhodná do práce aj na voľný čas.

Cerva Reflexná šiltovka Riom
2,48 €

Reflexná bavlnená šiltovka Riom je ochranná pracovná čiapka so šiltom baseballového typu s reflexnými prvkami a s reguláciou veľkosti pomocou suchého zipsu.

Cerva Reflexná šiltovka Tahr
2,86 €

Reflexná šiltovka Tahr značky Červa je pánska pracovná reflexná čiapka so šiltom baseballového typu. Vhodná je na bežné nosenie ale aj ako doplnok pre pracovné odevy. Univerzálna veľkosť.

ADLER Czech Unisex šilt Malfini Sunvisor 310
2,68 €

Letný šilt, vonkajší materiál – 100 % bavlna, hladký keper, vnútorný materiál – slučkové froté pre príjemné nosenie a absorpciu potu, veľkosť nastaviteľná plastovou sponou.

Assent Čiapka Kirwee
13,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Čiapka Kirwee má moderný tvar a dizajn a oceníte aj jej „nehryzúci“ materiál.

Cerva Pracovná šiltovka Tulle
1,93 €

Pracovná šiltovka Tulle je pánska čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony. Je vyrobená zo 100%-nej česanej bavlny.

Cerva Unisex šiltovka Knoxfield
3,25 €

6-ť panelová šiltovka z počesanej bavlny s kontrastným dielom lemovaným reflexnou lemovkou. Zapínanie na kovovú sponu, vo farebnej kombinácii Knoxfield.

CRV Pletená čiapka Elcho
3,38 €

Pánska pletená akrylová čiapka Elcho s logom CRV a s moderným vzorom má spevnenú vrstvu zabraňujúcu prefúknutiu. Je vhodná tak na bežné nosenie, ako aj do práce. Sivo-čierno-červené prevedenie.

Desman Pracovná šiltovka
2,46 €

Pracovná šiltovka Desman je čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony umiestnenej v zadnej časti.

Emerton Pracovná šiltovka
2,52 €

Pánska pracovná šiltovka Emerton je 100%-ne bavlnená čiapka so šiltom baseballového typu a s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony.

Promacher Šiltovka Eter šedá
3,36 €

Šiltovka so zapínaním na suchý zips, mierne ohnutý šilt s kontrastným bielym pruhom a 6× prešitím, vetracie dierky pre lepší odvod vlhkosti. Logo na bočnej strane.

Stanmore Pracovná šiltovka
2,57 €

Pánska ochranná pracovná šiltovka Stanmore je bavlnená čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony. Vhodná aj na bežné nosenie.