Červa Ohňuvzdorná antistatická bunda Coen 52
50,28 €
+ doprava zadarmo

Pánska ohňuvzdorná antistatická bunda Coen je bavlnená, ochranná teplu a ohňu-vzdorná pracovná bunda značky Červa. Toto pracovné oblečenie je určené na nosenie ako ochranný odev proti teplu a ohňu s antistatickými vlastnosťami.


Červa Ohňuvzdorné antistatické nohavice Coen 62
51,88 €
+ doprava zadarmo

Pánske ohňuvzdorné antistatické ochranné pracovné nohavice do pása s nehorľavou úpravou. Coen sú bavlnené nohavice s pútkami, dvoma krytými vnútornými vreckami, jedným zadným a dvoma bočnými našitými vreckami.


Červa Zváračské gamaše Tacora UNI
21,59 €

Zváračské gamaše Tacora s upínacími pásikmi sú ochranné pracovné odevy vhodné na zváračské práce. Bezpečnostná gamaša je vyrobená z hovädzej štiepenky. Univerzálna veľkosť.


Červa Zváračský rukáv Osorno pravý UNI
11,87 €

Ochranný zváračský rukáv resp. rukávnik (pravý) značky Červa je vyrobený z pravej hovädzej štiepenky a je upevniteľný k telu. Rukávnik je šitý kevlarovou niťou pre väčšiu odolnosť. Univerzálna veľkosť.


Červa Zváračský rukáv Reclus ľavý UNI
11,87 €

Ochranný zváračský rukáv resp. rukávnik(ľavý) značky Červa je vyrobený z pravej hovädzej štiepenky a je upevniteľný k telu. Rukávnik je šitý kevlarovou niťou, aby bol viac odolný. Univerzálna veľkosť.


Tyvek Pracovná kombinéza Tyvek Classic M
7,74 €

Antistatická nepremokavá pracovná kombinéza Tyvek Classic s kapucňou je ochranné pracovné oblečenie odolné voči chemikáliám, azbestu a prachu. Má vonkajšie šité švy, trojdielnu pružnú kapucňu, zips Tyvek® s príklopkou, elastické manžety.


Červa Návleky na obuv Renuk (100ks) UNI
3,86 €

Jednorazové ochranné návleky na obuv Renuk v univerzálnej veľkosti (15 × 30 cm) si u nás môžete zakúpiť za výhodné ceny. Vyrobené zo 100% polyetylénu. V jednom balení sa nachádza 100 ks.


Červa Ochranná zváračská zástera Struve UNI
11,32 €

Ochranná zváračská pracovná zástera Struve Červa je bezpečnostné pracovné oblečenie ideálne pre zváračské práce s nastaviteľnými ramienkami, vyrobené z hovädzej štiepenky.


Červa Pracovná kombinéza Chemsafe MS1 M
2,99 €

Ochranná protichemická pracovná kombinéza Chemsafe MS1 je jednorazové protichemické pracovné oblečenie s kapucňou, príklopkou na zipse a gumičkou sťahovateľnými rukávmi a nohavicami.


Tyvek Návlek na obuv nízky (1ks) UNI
0,68 €

Nízky návlek na obuv Tyvek patrí medzi ochranné návleky na nízke topánky. Uvádzaná cena je za 1 kus. Vyrobený z materiálov Tyvek a PVC. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.


Tyvek Návlek na obuv vysoký (1ks) UNI
1,33 €

Vysoký návlek na obuv Tyvek patrí medzi ochranné pracovné návleky na vysoké topánky. Uvádzaná cena je za 1 ks. Vyrobený z materiálu Tyvek. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.


Tyvek Návleky na ruky UNI
0,74 €

Ochranné pracovné návleky na ruky Tyvek sú bezpečnostné návleky siahajúce až po paže. So sťahovacou gumičkou na zápästí a paži. Univerzálna veľkosť.


Tyvek Ochranná kapucňa Tyvek UNI
1,52 €

Samostatná, ochranná pracovná kapucňa Tyvek z čiastočne vodeodolného materiálu s gumičkou okolo tváre a s golierom. Univerzálna veľkosť.


Tyvek Protišmykový návlek na obuv PVC (1ks) UNI
1,07 €

Návlek na obuv Tyvek PVC je ochranný biely protišmykový návlek na nízku obuv s PVC podrážkou. Uvádzaná cena je za 1 ks. Návlek je vhodný na nízke topánky. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.