U nás na MALL.SK predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj špeciálne odevy. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte, nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.SK funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie špeciálne odevy alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny..

Cerva Jednorazová kombinéza Minto XXL

Cerva Jednorazová kombinéza Minto

3,25 €

Jednorazová ochranná kombinéza, overal s kapucňou Minto je unisex pracovné oblečenie z netkaného polypropylénu. Vhodný napríklad ako návštevnícky oblek v zdravotníckych zariadeniach, potravinárskych a iných výrobných závodoch.

Tyvek Ochranná kombinéza Tyvek Industry XXL

Tyvek Ochranná kombinéza Tyvek Industry

9,12 €

Antistatická, nepremokavá, ochranná pracovná kombinéza Tyvek® Industry (DuPont) s golierikom je vodeodolný a protichemický pracovný odev – pracovné oblečenie odolné proti vode, roztokom chemikálií, azbestu a prachu.

Pánske pilčícke nohavice s náprsenkou Pluto 52

Pánske pilčícke nohavice s náprsenkou Pluto

82,68 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Nastaviteľná dĺžka, zapínanie na plastovú sponu, náprsné vrecko na zips, zapínanie zboku na zips a gombíky, zadné našité vrecko s chlopňou na suchý zips, vrecko na skladací meter, vnútorná protiporezová vložka vpredu od pása až po koniec.

Tyvek Protišmykový návlek na obuv PVC (1ks)
2x

Tyvek Protišmykový návlek na obuv PVC (1ks)

0,97 €

Návlek na obuv Tyvek PVC je ochranný biely protišmykový návlek na nízku obuv s PVC podrážkou. Uvádzaná cena je za 1 ks. Návlek je vhodný na nízke topánky. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.

Cerva Zváračské gamaše Tacora

Cerva Zváračské gamaše Tacora

27,96 €

Zváračské gamaše Tacora s upínacími pásikmi sú ochranné pracovné odevy vhodné na zváračské práce. Bezpečnostná gamaša je vyrobená z hovädzej štiepenky. Univerzálna veľkosť.

Tyvek Pracovná kombinéza Tychem 2000 C M

Tyvek Pracovná kombinéza Tychem 2000 C

23,68 €

Antistatická protichemická nepremokavá ochranná pracovná kombinéza, overal Tychem® C (DuPont) s kapucňou patrí medzi ochranné pracovné odevy s prelepenými švami. Odolná koncentrovaným anorganickým chemikáliám a ultra jemným časticiam.

Tyvek Pracovná kombinéza Tyvek Classic XL
1x

Tyvek Pracovná kombinéza Tyvek Classic

7,63 €

Antistatická nepremokavá pracovná kombinéza Tyvek Classic s kapucňou je ochranné pracovné oblečenie odolné voči chemikáliám, azbestu a prachu. Má vonkajšie šité švy, trojdielnu pružnú kapucňu, zips Tyvek® s príklopkou, elastické manžety.