Tyvek Pracovná kombinéza Tyvek Classic M
7,74 €

Antistatická nepremokavá pracovná kombinéza Tyvek Classic s kapucňou je ochranné pracovné oblečenie odolné voči chemikáliám, azbestu a prachu. Má vonkajšie šité švy, trojdielnu pružnú kapucňu, zips Tyvek® s príklopkou, elastické manžety.


Červa Návleky na obuv Renuk (100ks) UNI
3,86 €

Jednorazové ochranné návleky na obuv Renuk v univerzálnej veľkosti (15 × 30 cm) si u nás môžete zakúpiť za výhodné ceny. Vyrobené zo 100% polyetylénu. V jednom balení sa nachádza 100 ks.


Červa Pracovná kombinéza Chemsafe MS1 M
2,99 €

Ochranná protichemická pracovná kombinéza Chemsafe MS1 je jednorazové protichemické pracovné oblečenie s kapucňou, príklopkou na zipse a gumičkou sťahovateľnými rukávmi a nohavicami.


Tyvek Návlek na obuv nízky (1ks) UNI
0,68 €

Nízky návlek na obuv Tyvek patrí medzi ochranné návleky na nízke topánky. Uvádzaná cena je za 1 kus. Vyrobený z materiálov Tyvek a PVC. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.


Tyvek Návlek na obuv vysoký (1ks) UNI
1,33 €

Vysoký návlek na obuv Tyvek patrí medzi ochranné pracovné návleky na vysoké topánky. Uvádzaná cena je za 1 ks. Vyrobený z materiálu Tyvek. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.


Tyvek Návleky na ruky UNI
0,74 €

Ochranné pracovné návleky na ruky Tyvek sú bezpečnostné návleky siahajúce až po paže. So sťahovacou gumičkou na zápästí a paži. Univerzálna veľkosť.


Tyvek Ochranná kapucňa Tyvek UNI
1,52 €

Samostatná, ochranná pracovná kapucňa Tyvek z čiastočne vodeodolného materiálu s gumičkou okolo tváre a s golierom. Univerzálna veľkosť.


Tyvek Protišmykový návlek na obuv PVC (1ks) UNI
1,07 €

Návlek na obuv Tyvek PVC je ochranný biely protišmykový návlek na nízku obuv s PVC podrážkou. Uvádzaná cena je za 1 ks. Návlek je vhodný na nízke topánky. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.