Červa Návleky na obuv Renuk (100ks) UNI
3,96 €

Jednorazové ochranné návleky na obuv Renuk v univerzálnej veľkosti (15 × 30 cm) si u nás môžete zakúpiť za výhodné ceny. Vyrobené zo 100% polyetylénu. V jednom balení sa nachádza 100 ks.

Tyvek Návlek na obuv nízky (1ks) UNI
0,70 €

Nízky návlek na obuv Tyvek patrí medzi ochranné návleky na nízke topánky. Uvádzaná cena je za 1 kus. Vyrobený z materiálov Tyvek a PVC. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.

Tyvek Protišmykový návlek na obuv PVC (1ks) UNI
0,98 €

Návlek na obuv Tyvek PVC je ochranný biely protišmykový návlek na nízku obuv s PVC podrážkou. Uvádzaná cena je za 1 ks. Návlek je vhodný na nízke topánky. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.

Červa Pracovná kombinéza Chemsafe MS1 M
3,07 €

Ochranná protichemická pracovná kombinéza Chemsafe MS1 je jednorazové protichemické pracovné oblečenie s kapucňou, príklopkou na zipse a gumičkou sťahovateľnými rukávmi a nohavicami.

Tyvek Pracovná kombinéza Tyvek Classic M
7,14 €

Antistatická nepremokavá pracovná kombinéza Tyvek Classic s kapucňou je ochranné pracovné oblečenie odolné voči chemikáliám, azbestu a prachu. Má vonkajšie šité švy, trojdielnu pružnú kapucňu, zips Tyvek® s príklopkou, elastické manžety.

Tyvek Návlek na obuv vysoký (1ks) UNI
1,37 €

Vysoký návlek na obuv Tyvek patrí medzi ochranné pracovné návleky na vysoké topánky. Uvádzaná cena je za 1 ks. Vyrobený z materiálu Tyvek. Farba návleku je biela. Univerzálna veľkosť.

Tyvek Návleky na ruky UNI
0,76 €

Ochranné pracovné návleky na ruky Tyvek sú bezpečnostné návleky siahajúce až po paže. So sťahovacou gumičkou na zápästí a paži. Univerzálna veľkosť.

Tyvek Ochranná kapucňa Tyvek UNI
1,56 €

Samostatná, ochranná pracovná kapucňa Tyvek z čiastočne vodeodolného materiálu s gumičkou okolo tváre a s golierom. Univerzálna veľkosť.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: