Protichemické/jednorázové obleky

Protichemické/jednorázové obleky: Vybavenie pre každú domácnosť U nás na MALL.sk U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Protichemické/jednorázové obleky. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Protichemické/jednorázové obleky najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie Protichemické/jednorázové obleky alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar

Tyvek Pracovná kombinéza Tyvek Classic

Tyvek Pracovná kombinéza Tyvek Classic

9,08 €

Antistatická nepremokavá pracovná kombinéza Tyvek Classic s kapucňou je ochranné pracovné oblečenie odolné voči chemikáliám, azbestu a prachu. Má vonkajšie šité švy, trojdielnu pružnú kapucňu, zips Tyvek® s príklopkou, elastické manžety.

Partner: Widerio
Ansell Protichemická zástera Ansell PVC

Ansell Protichemická zástera Ansell PVC

10,35 €

Ochranná pracovná PVC protichemická zástera značky Ansell je odolná proti mnohým kyselinám, alkoholom, žieravinám, olejom a tukom. Neodporúča sa však na prácu s rozpúšťadlami. Zástera má nadštandardnú mechanickú odolnosť.

Partner: Widerio
-79%
Raytex Protection Jednodielna ochranná kombinéza - proti rádioaktívnej kontaminácií EN1073-2:2002 s elastickou kapucňou značka Raygard 30203/65G TYP 5b/6b, XXL
2x

Raytex Protection Jednodielna ochranná kombinéza - proti rádioaktívnej kontaminácií EN1073-2:2002 s elastickou kapucňou značka Raygard 30203/65G TYP 5b/6b

12 €
2,50 €

Materiál: netkaný polypropylén+polyetylénova fólia, 65g. Kvalitná a pohodlná kombinéza, ktorá sa netrhá a neobmedzuje v pohybe.Jednodielna kombinéza s elastickou kapucňou, manžetami, členkami a pásom, otvor na zips prekrytý samo lepiacou príklopkou. TYP 5B,6B. EN1073–2:2002 proti rádioaktívnej kon.

Cerva Group CHEMSAFE C1 OVERAL XXL

Cerva Group CHEMSAFE C1

4,42 €

Ochranná kombinéza s kapucňou a príklopkou na zipse, s gumičkou sťahovateľnými rukávmi a nohavicami. Odev patrí do kategórie CE III, typ 5 a 6, je odolný niektorým chemikáliám a prieniku rádioaktívnych častíc.

Partner: Widerio
Cerva Group CHEMSAFE SHIELD overal žltá XL

Cerva Group CHEMSAFE SHIELD kombinéza

17,64 €

ochranná antistatická kombinéza s kapucňou s nepriepustnou ochrannou vrstvou; vyrobená zo 100% polypropylénu s polyethylenovou vrstvou; prelepené švy, samolepiaca klopa na zips; gumičkou sťahovateľné rukávy a nohavice; na konci manžiet sú umiestnené pútka na palce, aby rukávy vždy

Partner: Widerio
Tyvek Pracovná kombinéza Tychem 2000 C

Tyvek Pracovná kombinéza Tychem 2000 C

23,25 €

Antistatická protichemická nepremokavá ochranná pracovná kombinéza, overal Tychem® C (DuPont) s kapucňou patrí medzi ochranné pracovné odevy s prelepenými švami. Odolná koncentrovaným anorganickým chemikáliám a ultra jemným časticiam.

Partner: Widerio
Cerva Group DuPont CHF5 CERVA biela M

Cerva Group DuPont CHF5CB

5,62 €

TYPICKÉ OBLASTI POUŽITIA: Ochranný oblek CERVA, model CHF5 je určený na ochranu pracovníkov pred nebezpečnými látkami, na ochranu citlivých produktov pred kontamináciou človekom, v závislosti na chemickej toxicit a podmienkach, ktorým sú vystavené. Na ochranu proti časticiam (typ 5)

Partner: Widerio
Cerva Group Jednorazová kombinéza Minto

Cerva Group Jednorazová kombinéza Minto

3,58 €

Jednorazová ochranná kombinéza, overal s kapucňou Minto je unisex pracovné oblečenie z netkaného polypropylénu. Vhodný napríklad ako návštevnícky oblek v zdravotníckych zariadeniach, potravinárskych a iných výrobných závodoch.

Partner: Widerio