10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
JBL Charge 5 JBL Charge 5
JBL Charge 5

Perfektne čistý a bohatý zvuk JBL Original Pro Sound vám pustí do uší prenosný Bluetooth 5.1 reproduktor JBL Charge 5, ktorý je osadený 52 × 90 mm wooferom a 20 mm tweeterom. Hudobný RMS výkon je celkom 40 W a možno ho navýšiť cez PartyBoost spárovanie s ďalšou jednotkou. Na nabitie hrá 20 h, má powerbenka funkciu a je odolný voči vode a prachu podľa normy IP67.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL Flip 6 JBL Charge 5
JBL Flip 6

Mohutný zvuk a dlhú výdrž až 12 h na nabitie ponúka štýlový Bluetooth 5.1 reproduktor JBL Flip 6 osadený 20 W wooferom a 10 W tweeterom. Zvuk je možné upraviť podľa preferencií poslucháča cez aplikáciu JBL Portable. Je odolný voči vode a prachu podľa normy IP67.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL GO 3 JBL Charge 5
JBL GO 3

Padne akurát do ruky a vďaka pútku si ho môžete zavesiť aj na batoh – prenosný Bluetooth 5.1 reproduktor JBL GO 3 má navyše jedinečný dizajn s povrchom z odolnej textílie a pôsobivý JBL Pre Sound zvuk bohatý na basy. RMS výkon prístroja je 4,2 W, má IP67 krytie a na nabitie hrá až 5 h.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL Partybox Encore JBL PartyBox STAGE 320, čierna
JBL Partybox Encore

Hostia na vašom žúre budú trsať ako diví – stačí zapnúť prenosný Bluetooth 5.1 pártyreproduktor JBL PartyBox Encore, ktorý hrá JBL Original Pro Sound masívnym zvukom s dokonalou detailnosťou a ostrosťou za akejkoľvek hlasitosti a nikto nebude chcieť prestať tancovať. Na nabitie vydrží v prevádzke až 10 h a je možné si ho prispôsobiť na mieru pomocou mobilnej aplikácie JBL PartyBox. Prehráva hudbu aj z USB a AUX In vstupu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL PartyBox STAGE 320, čierna JBL PartyBox STAGE 320, čierna
JBL PartyBox STAGE 320, čierna

Extrémne skvelý zvuk vám napumpuje do uší party Bluetooth 5.4 reproduktor JBL PartyBox CLUB 120 osadený špičkovými prevodníkmi s celkovým RMS výkonom 240 W. Na nabitie hrá 18 h, je odolný vode podľa normy IPX4, umožňuje karaoke spievanie a vytvára skvelú atmosféru vďaka svetelnej show.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL Charge Essential 2 JBL PartyBox STAGE 320, čierna
JBL Charge Essential 2

Poteší vás dobre vyladeným zvukom doma aj vonku – prenosný Bluetooth 5.1 reproduktor JBL Charge Essential 2 hrá JBL Original Pro Sound masívnym zvukom s dokonalou detailnosťou a ostrosťou za akejkoľvek hlasitosti. Na nabitie vydrží v prevádzke až 20 h, disponuje powerbanka funkciou a je odolný vode podľa normy IPX7.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL Partybox Ultimate JBL Partybox Ultimate
JBL Partybox Ultimate

Neskutočný hudobný zážitok a nezabudnuteľná hra od večera do rána – s pártyreproduktorom JBL PartyBox Ultimate sa môžete tešiť na výnimočný zvuk Original JBL Pro Sound doplnený priestorovým zvukom Dolby Atmos pri prehrávaní cez WiFi pripojenie. Ďalej má reproduktor Bluetooth technológiu, vstupy pre 2 mikrofóny a gitaru, funkciu automatického ladenia aj JBL PartyPad pre DJ zvukové efekty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL Xtreme 3 JBL Partybox Ultimate
JBL Xtreme 3

Vybavený popruhom cez rameno s otváračom fliaš – to je bezdrôtový prenosný Bluetooth 5.1 reproduktor JBL Xtreme 3, ktorý roztancuje každú oslavu. Pýši sa RMS výkonom 2 × 25 W + 2 × 25 W, silným JBL Original Pro Sound zvukom a PartyBoost funkciou. Na nabitie hrá 15 h, je odolný vode a prachu podľa normy IP67 a má PowerBank funkciu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL Flip Essential 2 JBL Partybox Ultimate
JBL Flip Essential 2

Poteší vás dobre vyladeným zvukom doma aj vonku – prenosný Bluetooth 5.1 reproduktor JBL Flip Essential 2 hrá JBL Original Pro Sound masívnym zvukom s dokonalou detailnosťou a ostrosťou za akejkoľvek hlasitosti. Na nabitie vydrží v prevádzke až 10 h a je odolný vode podľa normy IPX7.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL PartyBox 710, čierna JBL PartyBox 710, čierna
JBL PartyBox 710, čierna

Extrémny RMS hudobný výkon 800 W a JBL Original Pro Sound perfektne vyladený zvuk ponúka odolný párty reproduktor JBL Partybox 710, ktorý má Bluetooth 5.1 technológiu, AUX In vstup a USB port. Večierkovú atmosféru dotvoria svetelnými efektmi, nechýba ani karaoke funkcia. Prístroj je odolný vode podľa IPX4.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL Xtreme 4 JBL PartyBox 710, čierna
JBL Xtreme 4

Extrémně skvělý zvuk vám napumpuje do uší přenosný Bluetooth 5.3 reproduktor JBL Xtreme 4 osazený špičkovými převodníky i pasivními basovými zářiči. Na nabití hraje 24 h, dobu provozu lze prodloužit o dalších 6 h. Je odolný vodě i prachu dle normy IP67.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
JBL Tuner 2 JBL PartyBox 710, čierna
JBL Tuner 2

Fanúšikom rozhlasového vysielania je priamo určený elegantný prenosný Bluetooth 4.2 reproduktor JBL Tuner 2 vybavený FM / DAB / DAB+ tunerom pre jednoduché a rýchle ladenie staníc. Do predvolieb ich možno uložiť 5 a reproduktor vie aj streamovať muziku z mobilu. Na nabitie hrá viac ako 12 h a je odolný vode podľa normy IPX7.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL