10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Regálové reprosústavy

Široká ponuka elektroniky a príslušenstva vrátane tovaru z kategórie Regálové reprosústavy. Nákup na MALL.SK sa oplatí:

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes podľa vašich preferencií.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť na poštovnom? Po celom Slovensku máme viac ako 1500 výdajných miest.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak tovar zo sekcie Regálové reprosústavy nenaplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčia filtre najlacnějších alebo najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. 

Na MALL.SK ponúkame viac ako 1 000 000 produktov! 

Upresniť parametre
Polk Audio Signature S15 ELITE Polk Audio Signature S15 ELITE
Polk Audio Signature S15 ELITE

Regálový reproduktor Polk S15 vám v tradícii Polk American HiFi prináša priestorové zvukové a hudobné zážitky do komfortu vašej obývačky. Vďaka prestížnej certifikácii Hi-Res, dynamickému vyváženiu, anti-difrakčnej mriežke, modernému dizajnu skrine a exkluzívnej technológii pre vylepšenie basov Power Port získate perfektný zvuk pre filmy, televíziu a počúvanie hudby.

môžete mať 28.05

Partner: MALL
Polk Audio Signature S20 ELITE Polk Audio Signature S15 ELITE
Polk Audio Signature S20 ELITE

Regálový reproduktor Polk S20 vám v tradícii Polk American HiFi prináša priestorové zvukové a hudobné zážitky do komfortu vašej obývačky. Vďaka prestížnej certifikácii Hi-Res, dynamickému vyváženiu, anti-difrakčnej mriežke, modernému dizajnu skrine a exkluzívnej technológii pre vylepšenie basov Power Port získate perfektný zvuk pre filmy, televíziu a počúvanie hudby.

môžete mať 28.05

Partner: MALL
Hercules DJMonitor 32 Polk Audio Signature S15 ELITE
Hercules DJMonitor 32

Naozaj dobrý DJ sa nezaobíde bez kvalitnej audio výbavy, v ktorej by rozhodne nemali chýbať aktívne reproduktory Hercules DJMonitor 32 s RMS výkonom 2× 15 W a dvojitým basovým vetraním. Reproduktory sú optimalizované pre DJ použitie a výborne ozvučí menšie a väčšie miestnosti.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pioneer DM-40BT Akai ND Doska zosilňovača k reproduktoru , ND DJ-T5 Amplifier board, náhradný diel, pre prenosný reproduktor s BT DJ-T5
Pioneer DM-40BT

Regálové 2-pásmové reproduktory Pioneer DM-40BT v kompaktnom prevedení pre vynikajúcu kvalitu zvuku v domácom prostredí. Predný bassreflexový systém pre bohaté basy a technológia DECO pre širší dosah a príjemné počúvanie. Bluetooth s podporou aptX a aac.

môžete mať DNES

Partner: MALL
DENON SC-N10 Akai ND Doska zosilňovača k reproduktoru , ND DJ-T5 Amplifier board, náhradný diel, pre prenosný reproduktor s BT DJ-T5
DENON SC-N10

Regálová 2-pásmová reprosústava Denon SC-N10 s frekvenčným rozsahom 50–20000 Hz a impedanciou 6 Ohm. Ozvučte svoju izbu čistými výškami a hlbokými basmi vďaka bassreflexu.

môžete mať 28.05

Partner: MALL
Klipsch The Fives, hnedý Akai Prenosný reproduktor , DJ-222, párty, FM, diaľkové ovládanie, LED svetelné efekty, USB, 100 W RMS
Klipsch The Fives, hnedý

Ručne vyrobené z prémiových materiálov a vybavené modernými audio technológiami – regálové reproduktory Klipsch The Fives si budete pochvaľovať pre nadčasový vzhľad, výkon 160 W, zvuk bez skreslenia a širokú konektivitu. Majú HDMI s ARC, Bluetooth, AUX In, USB, optický digitálny vstup aj Phono/RCA.

môžete mať 28.05

Partner: MALL
DENON SC-M41, čierna Akai Prenosný reproduktor , DJ-222, párty, FM, diaľkové ovládanie, LED svetelné efekty, USB, 100 W RMS
DENON SC-M41, čierna

Kvalitná dvojica reproduktorov pre systémy Denon D-M41 a D-M41DAB, celkový výkon 60 W, frekvenčný rozsah 45 Hz – 40 kHz.

môžete mať 28.05 - 29.05

Partner: CZC.cz
Pioneer DM-40D Akai Prenosný reproduktor , ABTS-530BT, Bluetooth, FM rádio, LED svetelné efekty, 2 x 3 W RMS
Pioneer DM-40D

Hodí sa pre profi DJing aj pre počúvanie muziky doma v špičkovej audiokvalite – aktívne regálové reproduktory Pioneer DM-40D ponúkajú prvotriedny zvuk vďaka osadeniu vysoko výkonnými prevodníkmi vrátane 4.palcových basových meničov a tiež vďaka novému zosilňovaču triedy D. Pevné a výrazné basy garantujú drážky na výdušných, ktoré znižujú trenie zvuku. Aktualizovaný je aj dizajn konvexných difuzérov DECO.

môžete mať 28.05

Partner: MALL