FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Pocophone F1, číre FIXTCC-347-69%
6,54 € 2 €

Posledný kus za túto cenu!

Gélové puzdro FIXED predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu vášho inteligentného telefónu. Je vyrobené z TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát prístroja pred poškrabaním, prachom a prípadnými pádmi. Plne transparentné vyhotovenie nechá vyniknúť originálnemu dizajnu vášho mobilného telefónu. Puzdro je vyrobené presne na mieru daného zariadenia, nezakrýva nabíjací ani slúchadlové konektory. Okraje puzdra ľahko presahujú displej a chránia ho tak pred poškriabaním, pre maximálnu ochranu telefónu je však vhodné doplniť puzdro sklom na displej.

FIXED Puzdro typu kniha Opus pre Xiaomi Pocophone F1, čierne FIXOP-347-BK
15,39 € 1,80 €

Elegantné puzdro FIXED Opus typu kniha navrhnuté presne na mieru vášho telefónu. Zaistí maximálnu ochranu vášho zariadenia proti pádom, škrabancom a nečistote. Napriek tomu zostáva zachovaný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a fotoaparátu, bez nutnosti vyberať telefón z puzdra.
Odklápacia predná strana má zatváranie na magnet a plne chráni displej zariadenia. Naviac má na vnútornej strane praktické vrecká na kreditné karty a bankovky.

FIXED Ultratenké TPU gélové puzdro Skin pre Xiaomi Redmi 6A, 0,6 mm, číre FIXTCS-328-73%
9,65 € 2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Gélové puzdro vyrobené z termoplastického polyuretánu, poskytuje požadovanú ochranu pre telefóny modelu Xiaomi Redmi 6A. Medzi hlavné znaky patria šírka 0,6 mm, ohybnosť, nízka váha. Puzdro Fixed Skin tiež ľahko nasadíte. K ešte lepšej ochrane telefónu je vhodné dokúpiť tvrdené sklo.

FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Mi 10T Lite FIXTCC-622, číre
9,80 €

Novinka

Číry zadný kryt z pružného TPU k vášmu telefónu perfektne priľne. FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Mi 10T Lite FIXTCC-622 chráni rám telefónu proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát. Transparentné prevedenie dá vyniknúť dizajnu vášho telefónu.

Nillkin Qin Book Puzdro pre Xiaomi Redmi 9 2452911, hnedé
14,90 €

Flipové puzdro z kože vášmu smartphone padne ako uliate. Nillkin Qin Book Puzdro pre Xiaomi Redmi 9 2452911 kombinuje tradičný flip s pevným zadným krytom, takže váš telefón ochráni ako sejf. Vďaka presným výrezom na ovládacie prvky a konektory nie sú funkcie telefónu v obale nijako obmedzené. Nechýba vrecko na kreditnú kartu.

FIXED Puzdro typu kniha Opus New Edition pre Samsung Galaxy X3, čierna FIXOP2-620-BK
15,70 €

Novinka

Puzdro typu kniha pre inteligentný telefón od značky Fixed. Telo z PU kože v prémiovom vzhľade. Účinná ochrana pred nečistotami a poškriabaním. Zachováva prístup k všetkým ovládacím prvkom. Obsahuje praktickú priehradku. Zatváranie púzdra zaistí magnetická poistka. Určené pre modelový rad Xiaomi Poco X3.

FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro FIXTCC-463, číre
10,90 €

Gélové puzdro značky Fixed je určené pre telefón Xiaomi Redmi Note 8 Pro. Kryt z odolného TPU poskytuje bezpečnú ochranu vášho telefónu pred poškriabaním, prachom a prípadnými pádmi. Materiál je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Ponecháva voľné otvory pre tlačidlá a konektory.

Nillkin Qin Book Puzdro pre Xiaomi Poco F2 Pro 2452938, červené
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Flipové puzdro z kože vášmu smartphone padne ako uliate. Nillkin Qin Book Puzdro pre Xiaomi Poco F2 Pro 2452938 kombinuje tradičný flip s pevným zadným krytom, takže váš telefón ochráni ako sejf. Vďaka presným výrezom na ovládacie prvky a konektory nie sú funkcie telefónu v obale nijako obmedzené. Nechýba vrecko na kreditnú kartu.

FIXED Pouzdro typu kniha Opus New Edition pro Xiaomi Mi 10T Pro FIXOP2-543-BK, černé
15,10 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Flipové pouzdro z umělé kůže padne vašemu telefonu jako ulité. Fixed Pouzdro typu kniha Opus New Edition pro Xiaomi Mi 10T Pro FIXOP2–543-BK má spolehlivé magnetické zavíraní a chrání před poškozením a znečištěním. Díky přesným výřezům na ovládací prvky a konektory nejsou funkce telefonu v obalu nijak omezené. Nechybí kapsa na bankovky a kreditní karty.

FIXED Ultratenké TPU gélové puzdro Skin pre Xiaomi Redmi Note 9, 0,6 mm FIXTCS-517, číra
11,70 €

Ultratenký zadný gélový kryt k vášmu Xiaomi Redmi Note 9 perfektne priľne. FIXED Ultratenké TPU gélové puzdro Skin FIXTCS-517 chráni váš telefón proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát. Pri hrúbke 0,6 mm nijako nenarušuje dizajn telefónu.

FIXED Ultratenké TPU gélové púzdro Skin pre Xiaomi Redmi Note 9 Pro, 0,6 mm FIXTCS-531, číre
10,50 €

Ultratenký zadný gélový kryt k vášmu Xiaomi Redmi Note 9 Pro perfektne priľne. FIXED Ultratenké TPU gélové púzdro Skin FIXTCS-531 chráni váš telefón proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát. Pri hrúbke 0,6 mm nijako nenarušuje dizajn telefónu.

FIXED Puzdro typu kniha Opus pre Xiaomi Mi10 Lite, čierne, FIXOP-534-BK
15,40 €

Puzdro typu kniha FIXED Opus z odolnej PU kože obšité po okrajoch chráni váš telefón Xiaomi Mi10 Lite zo všetkých strán. Odklápacia predná časť je zaistená zatváraním na magnet a vybavená vreckom na kartu. TPU kryt vnútri puzdra je vyrobený presne na mieru danému typu telefónu, takže ovládacie tlačidlá a konektory zostanú plne prístupné. Konštrukcia umožňuje využiť puzdro tiež ako stojan.

FIXED Puúzdro typu kniha Opus pre Xiaomi Poco F2 Pro, čierne, FIXOP-555-BK
14,90 €

Puzdro typu kniha FIXED Opus z odolnej PU kože obšité po okrajoch chráni váš telefón Xiaomi Poco F2 Pro zo všetkých strán. Odklápacia predná časť je zaistená zatváraním na magnet a vybavená vreckom na kartu. TPU kryt vnútri puzdra je vyrobený presne na mieru danému typu telefónu, takže ovládacie tlačidlá a konektory zostanú plne prístupné. Konštrukcia umožňuje využiť puzdro tiež ako stojan.

Nillkin Qin Book Púzdro pre Xiaomi Redmi 8 Red, 2449713
14,10 € 6,50 €

Flipové ochranné púzdro Nillkin Qin Book Red je navrhnuté špeciálne pre mobilný telefón Xiaomi Redmi 8. Toto kvalitné a štýlové púzdro poskytne telefónu potrebnú ochranu pred poškodením, poškriabaním a znečistením. Vyrobené je z umelej kože elegantnej červenej farby. Vnútri nájdete praktickú priehradku na kreditnú kartu.

Nillkin Qin Book Puzdro pre Xiaomi Redmi 9 2452909, čierne
14,90 €

Flipové puzdro z kože vášmu smartphone padne ako uliate. Nillkin Qin Book Puzdro pre Xiaomi Redmi 9 2452909 kombinuje tradičný flip s pevným zadným krytom, takže váš telefón ochráni ako sejf. Vďaka presným výrezom na ovládacie prvky a konektory nie sú funkcie telefónu v obale nijako obmedzené. Nechýba vrecko na kreditnú kartu.

FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Mi9, číre (FIXTCC-393)
6,50 € 4,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Fixed TPU gélové puzdro číre, FIXTCC-393 poskytne vášmu mobilnému telefónu Xiaomi Mi9 potrebnú ochranu. Toto priehľadné puzdro chráni zadnú časť, rohy a boky telefónu pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Puzdro je vyrobené z kvalitného a ohybného TPU, vďaka ktorému telefón dokonale obopne a zároveň nijako výrazne nezvyšuje jeho rozmery ani hmotnosť.

FIXED Púzdro typu kniha Opus pre Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S FIXOP-531-BK, čierne
15,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Flipové púzdro z umelej kože vášmu Xiaomi Redmi Note 9 Pro / 9 Pro Max / Note 9S padne ako uliate. Fixed púzdro typu kniha Opus FIXOP-531-BK kombinuje tradičný flip s pevným zadným krytom, takže váš telefón ochráni ako sejf. Vďaka presným výrezom na ovládacie prvky a konektory nie sú funkcie telefónu v obale nijako obmedzené.

FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Xiaomi Mi Note 10 Lite, modrý, FIXST-533-BL
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechcete mať na mobile Xiaomi Mi Note 10 Lite ani škrábaneček? Potom mu kúpte ochranný oblek v podobe zadného pogumovaného krytu Story FIXST-533-BL od značky Fixed, ktorý smartphone ochráni pred poškriabanímnásledkami pádov. Vďaka soft touch povrchu je príjemný v ruke a len tak sa vám nevyšmykne.

FIXED Puzdro typu kniha Opus pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, černé (FIXOP-463-BK)
15,70 €

Flipové puzdro typu kniha FIXED Opus pro Xiaomi Redmi Note 8 Pro, černé (FIXOP-463-BK) s magnetickým zapínaním slúži ako ochrana vášho mobilu a navyše má praktické vrecká na kreditné karty alebo bankovky. Nebráni prístupu k ovládacím prvkom telefónu. Je vyrobené z PU kože a zabezpečí ochranu pred pádmi a poškodením mobilu.

Nillkin Nature TPU Kryt pre Xiaomi Redmi Note 10/10 Pro Transparent (2450005)
7,60 €

Zadný kryt Nillkin Nature TPU Kryt pre Xiaomi Redmi Note 10/10 Pro Transparent (2450005) ochráni váš telefón pred poškriabaním a nečistotami pri zachovaní jeho pôvodného vzhľadu. Gélový kryt zakrýva zadnú časť i boky telefónu s presnými výrezmi pre fotoaparát a konektory.

EPICO RONNY GLOSS CASE Xiaomi Redmi Note 8 PRO - transparentný (44210101000001)
9,99 € 6,40 €

Zadný kryt Epico RONNY GLOSS CASE Xiaomi Redmi Note 8 PRO – transparentný (44210101000001) z pevného a pružného polyuretánu chráni váš telefón pred poškriabaním a poškodením. Presné výrezy pre fotoaparát, tlačidlá a konektory nijako neobmedzujú manipuláciu. Aplikácia je jednoduchá behom pár sekúnd vďaka poddajnému materiálu.

FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Redmi Note 8, číre, FIXTCC-470
7,50 €

Novinka

TPU puzdro pre chytrý telefón od značky Fixed v čírej farbe. Telo z polyuretánu pre presné priľnutie k telu prístroja. Účinná ochrana pred nečistotami a poškriabaním. Zachováva prístup k všetkým ovládacím prvkom. Transparentné prevedenie dá vyniknúť vášmu prístroju. Určené pre modelový rad Xiaomi Redmi Note 8.

FIXED FIXED TPU gélové puzdro pre Honor 10X Lite FIXTCC-633, číre
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Číry zadný kryt z pružného TPU k vášmu telefónu perfektne priľne. FIXED TPU gélové puzdro pre Honor 10X Lite FIXTCC-633 chráni rám telefónu proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát. Transparentné prevedenie dá vyniknúť dizajnu vášho telefónu.

FIXED Tenké puzdro typu kniha Topic pre Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S, čierne FIXTOP-531-BK
10,90 €

Puzdro typu kniha FIXED Topic z odolnej PU kože obšité po okrajoch chráni váš telefón Xiaomi Redmi Note 9 Pro/9 Pro Max/Note 9S zo všetkých strán. Odklápacia predná časť je zaistená zatváraním na magnet a vybavená vreckom na kartu. TPU kryt vnútri puzdra je vyrobený presne na mieru danému typu telefónu, takže ovládacie tlačidlá a konektory zostanú plne prístupné. Konštrukcia umožňuje využiť puzdro tiež ako stojan.

EPICO ELITE FLIP CASE Xiaomi Redmi Note 7, čierna, 39411131300002
17 € 13,30 €

Elegantné ochranné púzdro ELITE FLIP CASE Xiaomi Redmi Note 7 v čiernom prevedení maximálne ochráni váš telefón zo všetkých strán. Púzdro je vybavené malým magnetom, ktorý zabraňuje samovoľnému otváraniu. Vnútri nájdete plastovú vaničku, do ktorej telefón zacvaknete, a tiež úložné sloty na kreditné karty a bankovky. To všetko s výrezmi, ktoré zabezpečia pohodlné ovládanie.

FIXED TPU gélové púzdro pre Xiaomi Redmi Note 9 FIXTCC-517, číre
10,90 €

Číry zadný kryt z pružného TPU k vášmu Xiaomi Redmi Note 9 perfektne priľne. FIXED TPU gélové púzdro FIXTCC-517 chráni rám telefónu proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát. Transparentné prevedenie dá vyniknúť dizajnu vášho telefónu.

Nillkin Nature TPU Kryt pre Xiaomi Redmi Note 8 Pro Transparent, 2449269
11,40 €

Nillkin Nature je ochranný kryt konštruovaný špeciálne pre mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 8. Tento číry gélový kryt nijako nezvýši rozmery telefónu, a zároveň mu poskytne základnú ochranu proti nárazom, škrabancom a nečistotám. Prístup k ovládacím prvkom pritom zostáva plne zachovaný.

FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Mi9 Lite, číre (FIXTCC-411)
6,60 € 5,40 €

Dedikovaný kryt FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Mi9 Lite, číre (FIXTCC-411) je z veľmi ľahkého, ale odolného TPU materiálu a skvelo sadne na daný typ mobilu. Ochráni ho pred pádom, nečistotami aj škrabancami. Ľahko presahujúce okraje sú vhodné na ochranu vášho displeja. Vďaka protišmykovému prevedeniu sa mobil nevyšmykne z ruky.

FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Xiaomi Redmi Note 9 FIXST-517-RD, červený
11,10 € 10,90 €

Silikónový zadný kryt dodá vášmu mobilnému telefónu švih. FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Xiaomi Redmi Note 9 FIXST-517-RD je vyrobený na mieru danému modelu a to vrátane presných výrezov pre kameru, reproduktory, konektory a blesk. Soft Touch úprava zabezpečí, že je kryt príjemný a hebký na dotyk, bez toho, aby kĺzal v ruke.

FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Xiaomi Redmi Note 9 FIXST-517-BK, čierny
11,10 € 10,90 €

Silikónový zadný kryt dodá vášmu mobilnému telefónu švih. FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Xiaomi Redmi Note 9 FIXST-517-BK je vyrobený na mieru danému modelu a to vrátane presných výrezov pre kameru, reproduktory, konektory a blesk. Soft Touch úprava zabezpečí, že je kryt príjemný a hebký na dotyk, bez toho, aby kĺzal v ruke.

FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Xiaomi Redmi Note 9 FIXST-517-PK, ružový
11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Silikónový zadný kryt dodá vášmu mobilnému telefónu švih. FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Xiaomi Redmi Note 9 FIXST-517-PK je vyrobený na mieru danému modelu a to vrátane presných výrezov pre kameru, reproduktory, konektory a blesk. Soft Touch úprava zabezpečí, že je kryt príjemný a hebký na dotyk, bez toho, aby kĺzal v ruke.

Nillkin Super Frosted Zadný kryt pre Xiaomi Mi Note 10 Lite 2452378, biela-40%
10,10 € 6 €

Posledný kus za túto cenu!

Texturovaný plastový zadný kryt dodá vášmu telefónu šarm. Nillkin Super Frosted Zadný kryt pre Xiaomi Mi Note 10 Lite 2452378 je vyrobený na mieru vrátane presných výrezov na ovládacie prvky a konektory. Zabraňuje poškodeniu, poškriabaniu a zašpineniu telefónu. Súčasťou balenia je plastový stojan na telefón.

FIXED Tenké puzdro typu kniha Topic pre Xiaomi Redmi Note 8T FIXTOP-455-BK, čierne
11,10 € 7,70 €

Flipové puzdro z umelej kože padne vášmu telefónu ako uliate. FIXED Tenké puzdro typu kniha Topic pre Xiaomi Redmi Note 8T FIXTOP-455-BK, čierne je opatrené silným magnetom a chráni váš telefón ako sejf. Vďaka presným výrezom na ovládacie prvky a konektory nie sú funkcie telefónu v obale nijako obmedzené. Funguje aj ako stojanček.

Nillkin Super Frosted Zadný Kryt pre Xiaomi Note 10 Pro Black (2449865)
9 € 7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zadný kryt Nillkin Super Frosted zadný Kryt pre Xiaomi Note 10 Pro Black (2449865) ochráni váš telefón pred poškriabaním a nečistotami. Zosilnené rohy chránia hrany telefónu a textúrovaný povrch eliminuje vykĺznutiu z ruky. Presné výrezy na fotoaparát a konektory podľa daného typu telefónu.

FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Poco X3 FIXTCC-620, číre
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Číry zadný kryt z pružného TPU k vášmu telefónu perfektne priľne. FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Poco X3 FIXTCC-620 chráni rám telefónu proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát Transparentné prevedenie dá vyniknúť dizajnu vášho telefónu.

FIXED Zadný pogumovaný kryt Story pre Xiaomi Mi9 SE, čierna (FIXST-450-BK)
11,60 € 1,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zadný kryt pre Xiaomi Mi9 SE z jemného TPU materiálu s vonkajšou povrchovou úpravou Soft Touch pre príjemné držanie telefónu v ruke. FIXED Story precízne kopíruje línie telefónu a ponechá prístup k tlačidlám, konektorom a fotoaparátu. Zaručuje vysokú mieru ochrany pred škrabancami, nečistotami a pádmi.

FIXED TPU gélové puzdro pre Xiaomi Redmi Note 9 Pro FIXTCC-531, číre
10,90 €

Číry zadný kryt z pružného TPU k vášmu Xiaomi Redmi Note 9 Pro perfektne priľne. FIXED TPU gélové puzdro FIXTCC-531 chráni rám telefónu proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát. Transparentné prevedenie dá vyniknúť dizajnu telefónu

FIXED Púzdro typu kniha Opus pre Xiaomi Redmi 7, čierne FIXOP-385-BK
15,56 € 9,20 €

Flipové púzdro typu knihu Opus pre Xiaomi Redmi 7 FIXOP-385-BK v čiernej farbe z PU kože poskytuje vrecká pre karty a bankovky, takže ich máte stále po ruke. Vaše zariadenie bude v bezpečí z oboch strán, Pretože púzdro dokonale priľne k danému typu telefónu.

FIXED TPU gélové púzdro pre Xiaomi Mi Note 10 Lite FIXTCC-533, číre-34%
6,70 € 4,40 €

Akcia

Číry zadný kryt z pružného TPU k vášmu Xiaomi Mi Note 10 Lite perfektne priľne. FIXED TPU gélové púzdro FIXTCC-533 chráni rám telefónu proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát. Transparentné prevedenie dá vyniknúť dizajnu vášho telefónu.

EPICO SILK MATT CASE Xiaomi Redmi Note 8 PRO - čierny (44210101300001)
11,80 € 7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zadný kryt Epico SILK MATT CASE Xiaomi Redmi Note 8 PRO – čierny (44210101300001) z pevného a pružného polyuretánu chráni váš telefón pred poškriabaním a poškodením. Presné výrezy pre fotoaparát, tlačidlá a konektory nijako neobmedzujú manipuláciu. Aplikácia je jednoduchá behom pár sekúnd vďaka poddajnému materiálu.

Nillkin Nature TPU Kryt pre Xiaomi Mi Note 10 Lite 2452374, sivá-51%
7,20 € 3,50 €

Akcia

Ochranný zadný kryt z pružného TPU sa perfektne priľne k vášmu smartfónu. Nillkin Nature TPU Kryt pre Xiaomi Mi Note 10 Lite 2452374 chráni rám telefónu proti mechanickému poškodeniu, otrasom a znečisteniu. Vďaka výrezom na mieru zostávajú perfektne dostupné konektory, mikrofón aj fotoaparát Transparentné prevedenie dá vyniknúť dizajnu vášho telefónu.