Panda Safety Pracovné sandále Scudo S1P
78,92 €

Sandále Panda Scudo S1P patria medzi priedušné ochranné pracovné topánky s antistatickou úpravou a protišmykovou podrážkou. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte a má bezpečnostnú tužinku v špičke.

Bennon Protišmykové návleky Crampon Yetti
8,71 €

Protišmykové návleky (nesmeky) pre pracovníkov, športovcov, turistov, deti a seniorov na klzké a zľadovatelé povrchy. Sú vyrobené z kvalitného gumového materiálu, držia pevne na obuvi a jednoducho sa udržujú.

Cerva Zdravotné šľapky Tanoha
16,48 €

Zdravotné šľapky Tanoha sú dámska alebo pánska zdravotmá obuv s pásikom cez pätu. Sú vyrobené z priedušnej kože. Kvalita za výhodnú cenu.

Adamant Bezpečnostné sandále Alegro S1 ESD
29,22 €

Bezpečnostné sandále Adamant Alegro S1 ESD sú vybavené oceľovou tužinkou v špičke. Vďaka svojim vlastnostiam a športovému dizajnu sú vhodné pre všestranné využitie pri práci i vo voľnom čase.

Bennon Bezpečnostné sandále Lux S1P ESD
19,69 €

Bezpečnostné sandále Bennon Lux S1P ESD sú velúrové sandále s bezpečnostnou špicou a podošvou proti prepichnutiu. Neobsahujú kovové prvky a sú vhodné do priestorov vyžadujúcich antistatické vlastnosti ESD.

Cerva Zdravotné šľapky Taruca
14,46 €

Šľapky Taruca značky Červa sú univerzálne (dámske aj pánske) zdravotné pracovné topánky. Táto obuv nemá bezpečnostnú špicu, ale má priedušný zvršok z povrstvenej usne.

Bennon Protišmykové šľapky Maxim OB
15,76 €

Výpredaj

Protišmykové šľapky Bennon Maxim OB s kompaktnou vystuženou prednou časťou poskytujú ochranu pred pádom predmetov na nohu alebo poliatím. Gumené vkladky na podrážke obuvi zaisťujú výborné protišmykové vlastnosti.

Uvex Pracovné sandále Uvex 1 S1
113,33 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pracovné sandále Uvex 1 S1 sú mimoriadne ľahké, ohybné a priedušné pracovné topánky s najnovšou generáciou ochrannej špice Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu. Sú vyhotovené v tzv. virtuálne bezšvíkovom dizajne.

Bennon Bezpečnostné návleky na obuv Safe Guest
37,24 €

Gumový bezpečnostná návlek na obuv s ochrannou špicou a protišmykovou podrážkou určený pre návštevníkov priemyselných prevádzok. Dostatočne priestranný, ľahko sa nazúva a dobre drží na obuvi. Hliníková bezpečnostné tužinka.

Bennon Protišmykové šľapky Maxim OB Slipper
20,88 €

Špecializované EVA nazuváky s kompaktnou vystuženou prednou časťou poskytujú ochranu pred pádom predmetov na nohu alebo poliatím. Gumené vkladky na podrážke obuvi zaisťujú výborné protišmykové vlastnosti.

Uvex Zdravotné sandále s otvorenou pätou Uvex Xenova Hygiene
103,45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Extrémne ľahké unisex sandále od renomovaného výrobcu Uvex. Vyrobené z najmodernejšieho priedušného mikrovlákna, ktorého výhodou je aj odolnosť voči oderu. Majú extrémne priedušnú dištančnú podšívku zo sieťoviny.

Adamant Pracovné sandále Alegro S1P
30,40 €

Pracovné sandále Adamant Alegro S1P sú moderné sandále športového vzhľadu s oceľovou tužinkou v špičke a oceľovou planžetou. Sú priedušné a preto vhodné na nosenie v lete, ale aj na celoročné nosenie vo vykúrených interiéroch.

Adamant Sandále Taylor O1
26,58 €

Sandále Adamant Taylor O1 bez ochranných prvkov sú ľahké a priedušné sandále s pohodlným zapínaním na suchý zips. Sú vhodné na nosenie v suchých vonkajších a vnútorných priestoroch.

Bennon Bezpečnostné sandále Bombis Lite S1P ESD
44,46 €

Bezpečnostné sandále Bombis Lite S1P ESD sú priedušné pracovné sandále vybavené plastovou tužinkou a kevlarovou planžetou. Sú vyrobené z kože, majú pohodlné zapínanie bez nutnosti šnurovania a reflexné prvky pre zvýšenie viditeľnosti.

Panda Safety Pracovné sandále Topolino S1 SRC
34,20 €

Pracovné sandále Panda Topolino S1 sú kvalitné pánske resp. dámske pracovné topánky s oceľovou tužinkou v špičke a antistatickou protišmykovou podrážkou rezistentnou voči pohonným hmotám.

Panda Safety Sandále Topolino O1
31,02 €

Pracovné sandále Panda Topolino O1 sú pracovná obuv s antistatickou a protišmykovou podošvou odolnou voči pohonným hmotám. Topánky majú povrch zhotovený z priedušnej kože. Absorbujú energiu v päte.

Barea Ortopedické kožené sandále 090520 unisex
22,97 €

Rovná sandálová zdravotná ortopedická obuv v celokoženom vyhotovení. Uzatvorená perforovaná špica, dvojprackový kožený zvršok. Stielka anatomická, tvarovaná, kožená. Vyrobené na Slovensku.

Bennon Bezpečnostné sandále Nux S1P ESD metal free
31,01 €

Dvojpáskové sandál bez kovových súčastí, vybavený reflexnými prvkami v oblasti Achillovej päty a na pásikoch. Nux má protišmykové vlastnosti SRC, sú vybavené kompozitno tužinkou a kevlarovou planžetou.

Bennon Pracovné sandále Lux S1
30,40 €

Pracovné sandále Bennon Lux S1 sú klasické bezpečnostné sandále z kože so zapínaním na suchý zips. Varianta S1 je vybavená oceľovou tužinkou v špičke.

Cerva Bezpečnostné sandále XT S1P
29,14 €

Bezpečnostné sandále Raven XT S1P sú kožené pracovné sandále s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou proti prepichnutiu. Ich odolnosť zvyšuje masívna ochrana proti okopu.

Cerva Pracovné sandále XT O1
26,21 €

Pracovné sandále Raven XT O1 sú kožené topánky bez ochranných prvkov s masívnou ochranou proti okopu.

Fridrich&Fridrich Sandále SC 01-002 O1
15,25 €

Pracovné sandále SC 01–002 O1 sú kožená pracovná obuv bez ochranných prvkov. Topánky majú PU/PU podošvu odolnú voči pohonným hmotám a pohodlné zapínanie na suchý zips.

Panda Safety Pracovné sandále Bialbero S1 metal free
81,41 €
+ doprava zadarmo

Pracovné bezpečnostné sandále Bialbero S1 s kompozitnou špicou sú veľmi kvalitné, extrémne priedušné topánky značky Panda so športovým vzhľadom. Sú vyrobené z odolného materiálu Mesh s mikrokanálikmi, ktoré zabezpečujú vysokú priedušnosť.

Panda Safety Pracovné sandále Dino S1
65,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sandále Panda Dino S1 sú bezpečnostné pracovné topánky s antistatickou a protišmykovou PU/PTU podrážkou a oceľovou tužinkou v špičke. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte, podrážka je odolná voči kyselinám a olejom.

Panda Safety Pracovné sandále Jotta S1
45,77 €

Bezpečnostné pracovné sandále Jotta S1 značky Panda s kovovou ochrannou špicou sú vyrobené z kvalitnej prírodnej kože s textilnou podšívkou. Ich podošva je protišmyková, antistatická,odolná voči pohonným hmotám a absorbuje energiu v päte.

Panda Safety Pracovné sandále Lybra S1
30,19 €

Pracovné sandále Panda Lybra S1 – bezpečnostná priedušná dámska alebo pánska pracovná obuv, ktorá má oceľovú tužinku, antistatickú a protišmykovú PU podošvu a zvršok z antibakteriálneho mikrovlákna SANITIZED®.

Panda Safety Pracovné sandále Spider S1
35,04 €

Sandále Panda Spider S1 sú bezpečnostné pracovné topánky s reflexnými prvkami, oceľovou špičkou a priedušným koženým povrchom. Táto pracovná obuv má tiež antistatickú protišmykovú PU/PU podrážku odolnú voči kyselinám a olejom.

Panda Safety Sandále Sanitary Lybra O1
30,43 €

Biele pracovné sandále Sanitary Lybra O1 značky Panda sú priedušné pracovné topánky s antistatickou protišmykovou PU podošvou – vhodné hlavne ako pánska a dámska zdravotná obuv.

Uvex Dámske pracovné sandále Uvex 1 S1
107,45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Priedušná, mimoriadne ľahká a ohybná bezpečnostná obuv s najnovšou generáciou ochrannej špičky Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu. Pponúkajú najvyšší komfort nosenia.

Uvex Pracovné sandále Uvex Motion Light S1
79,86 €

Posledný kus za túto cenu!

Ľahké a priedušné pracovné topánky renomovanej značky Uvex. Sú pohodlné vďaka priedušnému koženému zvršku a textilnej podšívke, zapínaniu na suchý zips, mäkko čalúnenému jazyku aj hornému okraju a pohodlnej vyberateľnej vložke.