Uvex Pracovné sandále Uvex 1 S1 čierna 39
110,34 €

94,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pracovné sandále Uvex 1 S1 sú mimoriadne ľahké, ohybné a priedušné pracovné topánky s najnovšou generáciou ochrannej špice Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu. Sú vyhotovené v tzv. virtuálne bezšvíkovom dizajne.


Adamant Pracovné sandále  Alegro S1P zelená 36
28,91 €

Pracovné sandále Adamant Alegro S1P sú moderné sandále športového vzhľadu s oceľovou tužinkou v špičke a oceľovou planžetou. Sú priedušné a preto vhodné na nosenie v lete, ale aj na celoročné nosenie vo vykúrených interiéroch.


Adamant Pracovné sandále Taylor S1 sivá 42
23,62 €

Pracovné sandále Adamant Taylor S1 sú ľahké bezpečnostné sandále s oceľovou tužinkou v špičke. Sú kožené, priedušné, majú pohodlné zapínanie na suchý zips a protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu, ktorá tlmí otrasy v päte.


Adamant Sandále Aston O1 sivá 36
28,16 €

Sandále Adamant Aston O1 sú pevné a priedušné sandále vhodné nielen do práce, ale aj na voľný čas (nemajú oceľovú špicu ani planžetu). Sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.


Adamant Sandále Taylor O1 sivá 36
25,15 €

Sandále Adamant Taylor O1 bez ochranných prvkov sú ľahké a priedušné sandále s pohodlným zapínaním na suchý zips. Sú vhodné na nosenie v suchých vonkajších a vnútorných priestoroch.


Bennon Bezpečnostné sandále Bennon Bombis Lite S1P ESD sivá 36
42,08 €

Bezpečnostné sandále Bombis Lite S1P ESD sú priedušné pracovné sandále vybavené plastovou tužinkou a kevlarovou planžetou. Sú vyrobené z kože, majú pohodlné zapínanie bez nutnosti šnurovania a reflexné prvky pre zvýšenie viditeľnosti.


Bennon Pracovné sandále Lux S1 čierna 35
29,66 €

Pracovné sandále Bennon Lux S1 sú klasické bezpečnostné sandále z kože so zapínaním na suchý zips. Varianta S1 je vybavená oceľovou tužinkou v špičke.


Bennon Pracovné sandále Mauser S1 sivá 36
25,88 €

Pracovné sandále Mauser S1 sú kožené, ľahké a priedušné bezpečnostné sandále s plastovou tužinkou v špičke. Majú pohodlné zapínanie na suchý zips – dvojité pre lepšiu fixáciu nohy v obuvi. Sú opatrené aj reflexnými prvkami.


Bennon Protišmykové šľapky Maxim OB biela 37-38
24,44 €

Protišmykové šľapky Bennon Maxim OB s kompaktnou vystuženou prednou časťou poskytujú ochranu pred pádom predmetov na nohu alebo poliatím. Gumené vkladky na podrážke obuvi zaisťujú výborné protišmykové vlastnosti.


Červa Zdravotné šľapky Taruca 36
14,09 €

Šľapky Taruca značky Červa sú univerzálne (dámske aj pánske) zdravotné pracovné topánky. Táto obuv nemá bezpečnostnú špicu, ale má priedušný zvršok z povrstvenej usne.


CRV Pracovné  sandále Dulbi S1P čierna 40
28,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Pracovné sandále Dulbi S1P značky CRV sú priedušné a protišmykové pracovné poltopánky pre mužov aj ženy s veľkými vetracím otvormi na bočnej strane.


Fridrich&Fridrich Sandále SC 01-002 O1 čierna 36
15,40 €

Pracovné sandále SC 01–002 O1 sú kožená pracovná obuv bez ochranných prvkov. Topánky majú PU/PU podošvu odolnú voči pohonným hmotám a pohodlné zapínanie na suchý zips.


Panda Safety Pracovné sandále Bialbero S1 metal free čierna/zelená 38
79,34 €
+ doprava zadarmo

Pracovné bezpečnostné sandále Bialbero S1 s kompozitnou špicou sú veľmi kvalitné, extrémne priedušné topánky značky Panda so športovým vzhľadom. Sú vyrobené z odolného materiálu Mesh s mikrokanálikmi, ktoré zabezpečujú vysokú priedušnosť.


Panda Safety Pracovné sandále Dino S1 olivová zelená 38
64,14 €
+ doprava zadarmo

Sandále Panda Dino S1 sú bezpečnostné pracovné topánky s antistatickou a protišmykovou PU/PTU podrážkou a oceľovou tužinkou v špičke. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte, podrážka je odolná voči kyselinám a olejom.


Panda Safety Pracovné sandále Jotta S1 čierna 36
44,60 €

Bezpečnostné pracovné sandále Jotta S1 značky Panda s kovovou ochrannou špicou sú vyrobené z kvalitnej prírodnej kože s textilnou podšívkou. Ich podošva je protišmyková, antistatická,odolná voči pohonným hmotám a absorbuje energiu v päte.


Panda Safety Pracovné sandále Lybra S1 biela 41
32,70 €

Pracovné sandále Panda Lybra S1 – bezpečnostná priedušná dámska alebo pánska pracovná obuv, ktorá má oceľovú tužinku, antistatickú a protišmykovú PU podošvu a zvršok z antibakteriálneho mikrovlákna SANITIZED®.


Panda Safety Pracovné sandále Scudo S1P  čierna 45
76,93 €
+ doprava zadarmo

Sandále Panda Scudo S1P patria medzi priedušné ochranné pracovné topánky s antistatickou úpravou a protišmykovou podrážkou. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte a má bezpečnostnú tužinku v špičke.


Panda Safety Pracovné sandále Spider S1  čierna 48
34,15 €

Posledný kus za túto cenu!

Sandále Panda Spider S1 sú bezpečnostné pracovné topánky s reflexnými prvkami, oceľovou špičkou a priedušným koženým povrchom. Táto pracovná obuv má tiež antistatickú protišmykovú PU/PU podrážku odolnú voči kyselinám a olejom.


Panda Safety Sandále Sanitary Lybra O1 biela 36
32,95 €

Biele pracovné sandále Sanitary Lybra O1 značky Panda sú priedušné pracovné topánky s antistatickou protišmykovou PU podošvou – vhodné hlavne ako pánska a dámska zdravotná obuv.


Panda Safety Sandále Topolino O1 čierna 42
30,24 €

Pracovné sandále Panda Topolino O1 sú pracovná obuv s antistatickou a protišmykovou podošvou odolnou voči pohonným hmotám. Topánky majú povrch zhotovený z priedušnej kože. Absorbujú energiu v päte.


Raven Bezpečnostné sandále  XT S1P čierna 36
26,26 €

Novinka

Bezpečnostné sandále Raven XT S1P sú kožené pracovné sandále s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou proti prepichnutiu. Ich odolnosť zvyšuje masívna ochrana proti okopu.