Panda Safety Pracovné sandále Scudo S1P čierna 45
78,92 €
+ doprava zadarmo

Sandále Panda Scudo S1P patria medzi priedušné ochranné pracovné topánky s antistatickou úpravou a protišmykovou podrážkou. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte a má bezpečnostnú tužinku v špičke.

Bennon Pracovné sandále Mauser S1 sivá 36
25,88 €

Pracovné sandále Mauser S1 sú kožené, ľahké a priedušné bezpečnostné sandále s plastovou tužinkou v špičke. Majú pohodlné zapínanie na suchý zips – dvojité pre lepšiu fixáciu nohy v obuvi. Sú opatrené aj reflexnými prvkami.

Panda Safety Pracovné sandále Lybra S1 biela 41
33,55 €

Pracovné sandále Panda Lybra S1 – bezpečnostná priedušná dámska alebo pánska pracovná obuv, ktorá má oceľovú tužinku, antistatickú a protišmykovú PU podošvu a zvršok z antibakteriálneho mikrovlákna SANITIZED®.

Panda Safety Sandále Topolino O1 čierna 42
31,02 €

Pracovné sandále Panda Topolino O1 sú pracovná obuv s antistatickou a protišmykovou podošvou odolnou voči pohonným hmotám. Topánky majú povrch zhotovený z priedušnej kože. Absorbujú energiu v päte.

Bennon Bezpečnostné sandále Lux S1P ESD čierna 36-31%
34,98 € 23,90 €

Akcia

Bezpečnostné sandále Bennon Lux S1P ESD sú velúrové sandále s bezpečnostnou špicou a podošvou proti prepichnutiu. Neobsahujú kovové prvky a sú vhodné do priestorov vyžadujúcich antistatické vlastnosti ESD.

Červa Zdravotné šľapky Taruca 36
14,46 €

Šľapky Taruca značky Červa sú univerzálne (dámske aj pánske) zdravotné pracovné topánky. Táto obuv nemá bezpečnostnú špicu, ale má priedušný zvršok z povrstvenej usne.

CRV Pracovné sandále Dulbi S1P čierna 40
12,46 €

Pracovné sandále Dulbi S1P značky CRV sú priedušné a protišmykové pracovné poltopánky pre mužov aj ženy s veľkými vetracím otvormi na bočnej strane.

Fridrich&Fridrich Sandále SC 01-002 O1 čierna 36
15,48 €

Pracovné sandále SC 01–002 O1 sú kožená pracovná obuv bez ochranných prvkov. Topánky majú PU/PU podošvu odolnú voči pohonným hmotám a pohodlné zapínanie na suchý zips.

Adamant Pracovné sandále Taylor S1 sivá 47
23,62 €

Pracovné sandále Adamant Taylor S1 sú ľahké bezpečnostné sandále s oceľovou tužinkou v špičke. Sú kožené, priedušné, majú pohodlné zapínanie na suchý zips a protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu, ktorá tlmí otrasy v päte.

Bennon Protišmykové šľapky Maxim OB biela 37-38
24,44 €

Protišmykové šľapky Bennon Maxim OB s kompaktnou vystuženou prednou časťou poskytujú ochranu pred pádom predmetov na nohu alebo poliatím. Gumené vkladky na podrážke obuvi zaisťujú výborné protišmykové vlastnosti.

Panda Safety Pracovné sandále Bialbero S1 metal free čierna/zelená 38
81,41 €
+ doprava zadarmo

Pracovné bezpečnostné sandále Bialbero S1 s kompozitnou špicou sú veľmi kvalitné, extrémne priedušné topánky značky Panda so športovým vzhľadom. Sú vyrobené z odolného materiálu Mesh s mikrokanálikmi, ktoré zabezpečujú vysokú priedušnosť.

Uvex Pracovné sandále Uvex 1 S1 čierna 40
110,34 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pracovné sandále Uvex 1 S1 sú mimoriadne ľahké, ohybné a priedušné pracovné topánky s najnovšou generáciou ochrannej špice Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu. Sú vyhotovené v tzv. virtuálne bezšvíkovom dizajne.

Adamant Sandále Taylor O1 sivá 36
25,15 €

Sandále Adamant Taylor O1 bez ochranných prvkov sú ľahké a priedušné sandále s pohodlným zapínaním na suchý zips. Sú vhodné na nosenie v suchých vonkajších a vnútorných priestoroch.

Bennon Pracovné sandále Lux S1 čierna 35
29,66 €

Pracovné sandále Bennon Lux S1 sú klasické bezpečnostné sandále z kože so zapínaním na suchý zips. Varianta S1 je vybavená oceľovou tužinkou v špičke.

Panda Safety Pracovné sandále Dino S1 olivová zelená 38
65,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sandále Panda Dino S1 sú bezpečnostné pracovné topánky s antistatickou a protišmykovou PU/PTU podrážkou a oceľovou tužinkou v špičke. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte, podrážka je odolná voči kyselinám a olejom.

Adamant Pracovné sandále Alegro S1P zelená 40
28,91 €

Pracovné sandále Adamant Alegro S1P sú moderné sandále športového vzhľadu s oceľovou tužinkou v špičke a oceľovou planžetou. Sú priedušné a preto vhodné na nosenie v lete, ale aj na celoročné nosenie vo vykúrených interiéroch.

Adamant Sandále Aston O1 sivá 36
28,16 €

Sandále Adamant Aston O1 sú pevné a priedušné sandále vhodné nielen do práce, ale aj na voľný čas (nemajú oceľovú špicu ani planžetu). Sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.

Bennon Bezpečnostné sandále Bombis Lite S1P ESD sivá 36
42,08 €

Bezpečnostné sandále Bombis Lite S1P ESD sú priedušné pracovné sandále vybavené plastovou tužinkou a kevlarovou planžetou. Sú vyrobené z kože, majú pohodlné zapínanie bez nutnosti šnurovania a reflexné prvky pre zvýšenie viditeľnosti.

Bennon Protišmykové návleky Crampon Yetti 36-39
8,22 €

Protišmykové návleky (nesmeky) pre pracovníkov, športovcov, turistov, deti a seniorov na klzké a zľadovatelé povrchy. Sú vyrobené z kvalitného gumového materiálu, držia pevne na obuvi a jednoducho sa udržujú.

Červa Bezpečnostné sandále XT S1P čierna 36
28,07 €

Bezpečnostné sandále Raven XT S1P sú kožené pracovné sandále s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou proti prepichnutiu. Ich odolnosť zvyšuje masívna ochrana proti okopu.

Panda Safety Pracovné sandále Jotta S1 čierna 36
45,77 €

Bezpečnostné pracovné sandále Jotta S1 značky Panda s kovovou ochrannou špicou sú vyrobené z kvalitnej prírodnej kože s textilnou podšívkou. Ich podošva je protišmyková, antistatická,odolná voči pohonným hmotám a absorbuje energiu v päte.

Panda Safety Pracovné sandále Spider S1 čierna 48
35,04 €

Sandále Panda Spider S1 sú bezpečnostné pracovné topánky s reflexnými prvkami, oceľovou špičkou a priedušným koženým povrchom. Táto pracovná obuv má tiež antistatickú protišmykovú PU/PU podrážku odolnú voči kyselinám a olejom.

Panda Safety Sandále Sanitary Lybra O1 biela 36
33,82 €

Posledný kus za túto cenu!

Biele pracovné sandále Sanitary Lybra O1 značky Panda sú priedušné pracovné topánky s antistatickou protišmykovou PU podošvou – vhodné hlavne ako pánska a dámska zdravotná obuv.

Zdravotné šľapky Tanoha biela 35
16,48 €

Zdravotné šľapky Tanoha sú dámska alebo pánska zdravotmá obuv s pásikom cez pätu. Sú vyrobené z priedušnej kože. Kvalita za výhodnú cenu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: