Počet nájdených produktov: 143

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Bennon Trekingová obuv Terenno s membránou hnedá 37
65,96 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Trekingová obuv Terenno sú vysoko-kvalitné a pohodlné topánky z kože vybavené vodeodolnou membránou REGI-TEX® a celogumenou podošvou Vibram®. Sú vhodné aj na najnáročnejšie horské túry.


Bennon Treková obuv Filipo O2 s membránou čierna/šedá 36
73,45 €
+ doprava zadarmo

Treková obuv Bennon Filipo O2 s membránou sú nepremokavé členkové topánky s vodeodolnou a priedušnou membránou REGI-TEX® a vysoko kvalitnou podošvou VIBRAM®. Majú reflexné prvky, protišmykovú podošvu a tlmia nárazy v päte.


Uvex Pracovná členková obuv Uvex 1 S2 čierna 39
111,98 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pracovná obuv Uvex 1 S2 sú športové, multifunkčné bezpečnostné topánky, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou ľahkosťou a ohybnosťou. Patria medzi najnovšiu generáciu Uvex Xenova® 100% bez obsahu kovových častí.


Uvex Pracovné poltopánky Uvex 1 S2  čierna 39
107,03 €

99,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pracovné poltopánky Uvex 1 S2 sú vodeodolná, priedušná, mimoriadne ľahká a ohybná pracovná obuv s bezpečnostnou špicou najnovšej generácie Uvex Xenova ®: 100% bez obsahu kovu.


Uvex Pracovné sandále Uvex 1 S1 čierna 39
110,34 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pracovné sandále Uvex 1 S1 sú mimoriadne ľahké, ohybné a priedušné pracovné topánky s najnovšou generáciou ochrannej špice Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu. Sú vyhotovené v tzv. virtuálne bezšvíkovom dizajne.


Bennon Bezpečnostné poltopánky Russel S1P čierna 39
45,46 €

39,99 €

Akcia

Bezpečnostné poltopánky Bennon Russel S1P sú extra pohodlná bezpečnostná pracovná obuv so širokou hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou proti prepichnutiu. Majú priedušný tkaný zvršok z extra odolného materiálu.


Adamant Členková obuv Classic O1 čierna 36
17,24 €

Členková obuv Adamant Classic O1 sú kožená, pevná a ľahká pracovná obuv bez ochranných prvkov. Majú protišmykovú, olejuodolnú podošvu, ktorá je zároveň antistatická a tlmí otrasy v päte.


Adamant Členková obuv Classic S1P čierna 36
18,16 €

Členková obuv Adamant Classic S1P sú kožené, ľahké a pevné bezpečnostné topánky s anatomickou stielkou, oceľovou tužinkou a protiprepichovou planžetou. Sú vhodné na prácu vonku aj vnútri.


Adamant Členkové topánky Baxter O1 hnedá 36
24,98 €

Členkové topánky Adamant Baxter O1 bez ochranných prvkov sú vhodné na nosenie nielen ako pracovná obuv, ale aj ako obuv na voľný čas. Sú vyrobené z kože, majú drobné reflexné prvky a ochranu proti okopu v prednej časti.


Adamant Poltopánky Alegro O1 čierna/žltá 37
25,90 €

Poltopánky Adamant Alegro O1 bez ochranných prvkov majú atraktívny športový vzhľad. Sú vyrobené z kombinácie kože a textilu a preto sú priedušné.


Adamant Poltopánky Alegro S1P čierna/žltá 38
27,25 €

Pracovné poltopánky Adamant Alegro SP1 sú ľahké a priedušné bezpečnostné topánky v športovom vzhľade. Majú anatomickú stielku a oceľovú tužinku a planžetu proti prepichnutiu.


Adamant Poltopánky Aston O1 sivá 37
28,18 €

Poltopánky Adamant Aston O1 sú pevné a priedušné poltopánky vhodné tak do práce, ako aj na voľný čas (nemajú oceľovú špicu ani planžetu). Tieto topánky sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.


Adamant Poltopánky Classic O1 čierna 36
16,80 €

Poltopánky Adamant Classic O1 bez ochraných prvkov sú ľahké a pevné pracovné topánky so svetlou podošvou, ktorá nezanecháva stopy na podlahe.


Adamant Pracovné poltopánky Classic S1 čierna 36
17,24 €

Pracovné poltopánky Adamant Classic S1 s oceľovou bezpečnostnou tužinkou v špici sú kožená, ľahká a pevná bezpečnostná obuv. Tieto topánky nezanechávajú stopy na podlahe.


Adamant Pracovné poltopánky Rapido OB čierna 36
19,80 €

Pracovné poltopánky Rapido OB sú voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Majú protišmykovú podošvu, anatomicky tvarovanú stielku a reflexné doplny pre zvýšenie viditeľnosti.


Adamant Pracovné poltopánky Spencer S1P sivá 38
24,52 €

Pracovné poltopánky Spencer S1P sú ľahké bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Sú vyrobené z kože a majú anatomicky tvarovanú stielku.


Adamant Pracovné sandále  Alegro S1P zelená 36
27,55 €

Pracovné sandále Adamant Alegro S1P sú moderné sandále športového vzhľadu s oceľovou tužinkou v špičke a oceľovou planžetou. Sú priedušné a preto vhodné na nosenie v lete, ale aj na celoročné nosenie vo vykúrených interiéroch.


Adamant Pracovné sandále Taylor S1 sivá 41
22,91 €

Pracovné sandále Adamant Taylor S1 sú ľahké bezpečnostné sandále s oceľovou tužinkou v špičke. Sú kožené, priedušné, majú pohodlné zapínanie na suchý zips a protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu, ktorá tlmí otrasy v päte.


Adamant Pracovné topánky Aston S1P sivá 36
34,88 €

Pracovné topánky Aston S1P sú pevná a vzdušná bezpečnostná pracovná obuv s oceľovou tužinkou v špičke a planžetou proti prepichnutiu. Tieto topánky sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.


Adamant Sandále Aston O1 sivá 36
28,57 €

Sandále Adamant Aston O1 sú pevné a priedušné sandále vhodné nielen do práce, ale aj na voľný čas (nemajú oceľovú špicu ani planžetu). Sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.


Adamant Sandále Taylor O1 sivá 36
23,16 €

Sandále Adamant Taylor O1 bez ochranných prvkov sú ľahké a priedušné sandále s pohodlným zapínaním na suchý zips. Sú vhodné na nosenie v suchých vonkajších a vnútorných priestoroch.


Adamant Zimná členková obuv Classic O2 čierna 36
19,07 €

Zimná členková obuv Adamant Classic O2 sú vodeodolné pracovné topánky zateplené plyšom, ktoré sú vhodné na prácu vonku v zimných mesiacoch. Majú protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu, ktorá tlmí otrasy v päte.


Adamant Zimná pracovná obuv Classic O2 čierna 41
23,62 €

Zimná pracovná obuv Adamant Classic O2 sú poloholeňové topánky vhodné do vonkajšieho chladného prostredia. Majú kožený zvršok odolný proti vode, antistatické vlastnosti, sú protišmykové, odolné voči palivovým olejom a chladu.


Adamant Zimná pracovná obuv Classic S3 čierna 36-15%
21,35 €

17,99 €

Akcia

Zimná pracovná obuv Adamant Classic S3 sú kožené a plyšom zateplené ľahké a pevné bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a protiprepichovou planžetou.


Adamant Zimná vysoká pracovná obuv Classic S3 čierna 36
25,90 €

Zimná vysoká pracovná Adamant Classic S3 sú nepremokavé, plyšom zateplené bezpečnostné topánky s oceľovou tužinkou a planžetou. Zvršok je kožený, vnútorná stielka je anatomická a podošva je protišmyková.


Bennon Ľahké pracovné poltopánky Torpedo S1P zelená 38
45,46 €

Pracovné poltopánky Torpedo S1P s hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou sú vďaka textílii so spevňujúcou štruktúrou na povrchu veľmi priedušné, flexibilné a odolné. Zároveň sú vďaka podošve z phylonu a gumy ľahké, pohodlné.


Bennon Bezpečnostná obuvCommodore S3 čierna 37
59,10 €
+ doprava zadarmo

Bezpečnostná obuv Bennon Commodore S3 sú kvalitné vysoké pracovné topánky s vodeodolným zvrškom. Majú kevlarovú planžetu a kompozitnú bezpečnostnú tužinku v špičke. Sú vhodné na jar, leto aj zimu.


Bennon Bezpečnostné poltopánky Taurus S1 36
29,53 €

Bezpečnostné poltopánky Bennon Taurus S1 s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu sú vhodné na prácu v suchom vonkajšom a vnútornom prostredí.


Bennon Bezpečnostné topánky Fortis S3 s membránou čierna 36
37,26 €

Bezpečnostné topánky Fortis S3 sú kožená pracovná obuv vybavená oceľovou tužinkou a planžetou. Sú nepremokavé, priedušné, protišmykové a majú reflexné doplnky. Sú vhodné aj do najnáročnejších podmienok.


Bennon Členková obuv Basic O1 čierna 35
22,70 €

Členková obuv Bennon Basic O1 sú tradičné pracovné topánky bez ochranných prvkov vhodné na univerzálne využitie pre prácu v interiéri aj exteriéri.


Bennon Členková obuv Ranger O2  žltá  40
54,55 €
+ doprava zadarmo

Členková obuv Ranger O2 sú moderné topánky typu worker/farmár vyrobené z vodeodolnej kože. Sú vhodné ako voľnočasová aj ako pracovná obuv.


Bennon Členková obuv Salvador High s membránou zelená/sivá 37
53,41 €
+ doprava zadarmo

Členková obuv Bennon Salvador High s membránou je pohodlná obuv vhodná na celoročné nosenie v teréne, ale aj na bežné nosenie v meste. Membrána REGI-TEX® zabezpečuje vodeodolnosť a priedušnosť obuvi.


Bennon Členkové topánky Farmis O1 hnedá 37
31,60 €

Členkové topánky Bennon Farmis O1 sú pevná a odolná voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Sú vyrobené z kvalitnej kože, majú anatomickú stielku, reflexné prvky a protišmykovú podošvu.


Bennon Členkové topánky Fortis O2  čierna 36
31,36 €

Členkové topánky Fortis O2 sú kožená a nepremokavá pracovná obuv bez ochranných prvkov. Vďaka podošve z PU/gumy, protiokopovej špici a stabilizačnej opore v zadnej časti sú určené aj na náročné práce v exteriéri.


Bennon Outdoorová obuv Castor High hnedá 37
50 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Bennon Castor je kvalitná celokožená obuv z odolnej lícovej usne. Má protiokopovú ochranu špice, terénnu podošvu a stabilizačnú oporu členku, ktorá zabezpečuje dobrú stabilitu aj pri chôdzi v náhodnom teréne.


Bennon Outdoorová obuv Castor Low hnedá 37
45,90 €

Outdoorová obuv Bennon Castor Low je kvalitná a pohodlná celokožená obuv vhodná aj do náročného terénu v prírode. Je vyrobená z hrubej a odolnej lícovej usne.


Bennon Outdoorová obuv Picardo High s membránou sivá 36
53,50 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Picardo High s membránou sú topánky vhodné do náročného terénu, ale aj do mesta. Sú vyrobené z priedušnej kvalitnej kože s nepremokavou membránou, vďaka čomu budete v suchu a v pohodlí v každom počasí.


Bennon Outdoorová obuv Picardo Low s membránou sivá 38
50 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Picardo Low sú ľahké topánky z priedušnej kože s nepremokavou membránou. Vďaka ich kvalitnému vrchnému materiálu a špeciálne upravenej podošve ich využijete v každom počasí v náročnom prírodnom teréne, ale aj v meste.


Bennon Outdoorové poltopánky Ritero čierna 37
45,46 €

Outdoorové poltopánky Bennon Ritero patria medzi kvalitné ľahké, vzdušné outdoorové topánky s moderným vzhľadom. Majú viacúčelovú podošvu Vibram® Highspeed Q590 a sú vhodné na aktívne využitie voľného času.


Bennon Outdoorové topánky Emperado s membránou sivá/oranžová 36
58,43 €
+ doprava zadarmo

Outdoorové topánky Bennon Emperado sú kvalitná treková obuv s nepremokavou membránou REGI-TEX® a podošvou VIBRAM®. V oblasti päty sú tieto topánky navyše spevnené TPU stabilizátorom a v oblasti špice majú gumovú protiokopovú ochranu.


Bennon Poltopánky Farmis O1 hnedá 37
28,62 €

Poltopánky Bennon Farmis O1 sú pohodlná, pevná a odolná voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Sú vyrobené z kvalitnej kože, majú anatomickú stielku a protišmykovú podošvu.


Bennon Poltopánky Salvador Low s membránou zelená 36
50 €
+ doprava zadarmo

Poltopánky Bennon Salvador Low s membránou sú pohodlná a kvalitná obuv vhodná na celoročné nosenie v teréne, ale aj na bežné nosenie v meste. Membrána REGI-TEX® zabezpečuje vodeodolnosť a priedušnosť obuvi.


Bennon Poltopánky Spacer O1 modrá/sivá 37
34,55 €

Poltopánky Bennon Spacer O1 sú ľahká pracovná obuv bez ochranných prvkov, ktorá má unikátny povrch vyrobený modernou technológiou Safe & Air. Tento povrch je priedušný a mimoriadne odolný.


Bennon Pracovná obuv Basic S3 čierna 36
24,52 €

Pracovná obuv Bennon Basic S3 sú kožené nepremokavé bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Majú protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu.


Bennon Pracovná obuv Commodore S3 s membránou čierna 37
68,21 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Bennon Commodore S3 s membránou sú celoročné kožené bezpečnostné topánky bez kovových súčastí. Majú vodeodolnú membránu REGI-TEX®, špeciálnu stabilizačnú oporu v oblasti päty a protišmykovú podošvu.


Bennon Pracovná obuv Farmis S3 hnedá 44
33,38 €

Pracovná obuv Bennon Farmis S3 je ľahká a pritom odolná a pevná bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a planžetou proti prepichnutiu.


Bennon Pracovná obuv Robuster S3 s membránou čierna 41
51,17 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Bennon Robuster S3 SRC HRO WR CI je kožená bezpečnostná poloholeňová obuv s hliníkovou bezpečnostnou špicou a kevlarovou planžetou. Tieto topánky majú aj: nepremokavú membránu, gumenú podošvu vhodnú aj do náročných podmienok.


Bennon Pracovné poltopánky Farmis S3 hnedá 37
32,71 €

Pracovné poltopánky Bennon Farmis S3 sú pohodlná, ľahká, pevná a odolná bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a planžetou. Sú vyrobené z kože, majú špicu chránenú voči okopu a v oblasti päty stabilizačnú oporu z TPU.