U nás na MALL.SK predávame takmer 1 000 000 produktov, medzi nimi aj pracovná obuv. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte, nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 350 výdajných miest na každom rohu.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.SK funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najnovší tovar zo sekcie pracovná obuv alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny..

Cerva Group Pracovná obuv Coombe S1P

Cerva Group Pracovná obuv Coombe S1P

47,07 €

Pracovná obuv Coombe S1P sú kožené bezpečnostné topánky s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Ich (PU/PU) podošva je rezistentná voči olejom a vyznačuje sa aj vysokou odolnosťou voči pošmyknutiu.

Partner: Widerio
Cerva Group Zdravotné šľapky Taruca

Cerva Group Zdravotné šľapky Taruca

18,39 €

Univerzálne zdravotné pracovné topánky šľapky – dámske aj pánske. Obuv nemá bezpečnostnú špicu, ale má priedušný zvršok z povrstvenej usne. Podošva odolná voči olejom. Norma EN ISO 20347 (OB E SRA).

Partner: Widerio
Cerva Group Pracovná obuv XT S1

Cerva Group Pracovná obuv XT S1

40,29 €

Pracovná obuv Raven XT S1 sú kožené topánky s oceľovou špicou. Majú masívnu časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich životnosť.

Partner: Widerio
Cerva Group Pracovná obuv XT S3

Cerva Group Pracovná obuv XT S3

39,79 €

Pracovná obuv Raven XT S3 sú nepremokavé bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Majú kožený zvršok s masívnou časťou chrániacou proti okopu.

Partner: Widerio
Cerva Group Zdravotné šľapky Tanoha

Cerva Group Zdravotné šľapky Tanoha

21,57 €

Zdravotné šľapky Tanoha sú dámska alebo pánska zdravotmá obuv s pásikom cez pätu. Sú vyrobené z priedušnej kože. Kvalita za výhodnú cenu.

Partner: Widerio
Boots Gumáky BC Food O4

Boots Gumáky BC Food O4

18,84 €

Vysoké dámske aj pánske čižmy resp. gumáky BC Food O4 FO SRC sú antistatické, nepremokavé pracovné topánky gumákového typu z PVC a nitrilu po kolená. Tieto pracovné topánky sú rezistentné voči pôsobeniu rastlinných a živočíšnych tukov.

Partner: Widerio
Boots Gumáky Ginocchio PVC

Boots Gumáky Ginocchio PVC

14,28 €

Univerzálne (dámske aj pánske) pracovné čižmy resp. gumáky Boots Ginocchio PVC sú vysoké čižmy pod kolená z PVC bez ochranných prvkov. Podošva s hlbokým dezénom je prispôsobená práci v náročných podmienkach. Výška cca 37cm.

Partner: Widerio
Boots Gumáky Troncheto PVC nízke

Boots Gumáky Troncheto PVC nízke

13,05 €

Gumáky Boots Troncheto sú nízke čižmy (výška: 28 cm) – vodeodolné dámske/pánske pracovné topánky z PVC. Tieto gumáky sú vhodné aj na iné, ako pracovné aktivity. Hlboký dezén podošvy zabezpečuje komfortnú prácu aj v náročných podmienkach.

Partner: Widerio
-55%
Beta Pracovná obuv z nubuku 7236Bk/40

Beta Pracovná obuv z nubuku 7236Bk/40

115 €
51 €

Bezpečnostná obuv z nubuku Action, nepremokavá, s rýchloupínacím systémom, s polyuretánovou výstužou na nose- Oceľová špička- Stielka z kompozitných vlákien proti poškriabaniuVeľkosti: 35–48S3 RS SRC

Partner: Shumee

Pracovná obuv

V akých odboroch sa uplatnia pracovné papuče či členková pracovná obuv a ďalšie? Poradíme vám, ako vybrať tie najvhodnejšie topánky do práce!

→ Druhy pracovnej obuvi:

Pracovná členková obuv

Pracovná členková obuv je vhodná predovšetkým pre tých, ktorí pracujú v náročných vonkajších podmienkach a potrebujú mať pevnú oporu v členku. Ocenia ju murári, stavbári apod.

Pracovné poltopánky

Pracovné poltopánky sa hodia k práci v interiéri aj exteriéri, členok je voľný. Využijete ich najmä v menej náročných outdoorových podmienkach.

Pracovné sandále a papuče

Pracovné sandále a papuče nájdu využitie v letných mesiacoch alebo pre celoročné užívanie v interiéri. Vhodné pre zdravotné sestry, laboratórnych pracovníkov a ďalších.

Pracovná vysoká obuv

Pracovná vysoká obuv v podobe čižiem alebo vysokej vystuženej obuvi sa hodí popredne pre najrôznejšie poľnohospodárske, lesné či záhradnícke činnosti.

→ Podľa určenia možno deliť pracovnú obuv do 2 kategórií:

  • Pracovná obuv dámska – pracovná obuv určená pre dámske chodidlo, zvyčajne vo veľkostiach 35–43
  • Pracovná obuv pánska – pracovná obuv vyvinutá pre pánske chodidlo, bežne vo veľkostiach 39–48

→ Obľúbené druhy pracovnej obuvi:

Pracovná obuv s plastovou špicou

Topánka je vybavená kvalitnou gumovou špicou, ktorá chráni pred okopaním či poškodením.

Pracovná obuv s oceľovou špičkou

Oceľová špica chráni prsty na nohách. Nemala by chýbať pri žiadnej obuvi pre rizikové povolania, ako je napr. manipulácia s ťažkými predmetmi, práca s motorovou pílou a ďalšie.

Pracovná obuv farmárky

Obľúbená pracovná obuv vo forme členkovej obuvi alebo poltopánok v klasickom farmárskom dizajne. Farmárky dobre odolávajú blatu a nečistotám. Sú vhodnou obuvou do poľnohospodárskeho priemyslu.

Zdravotná pracovná obuv

Zdravotná obuv je vybavená špeciálnou zdravotnou vložkou, zaisťuje správnu podporu klenby chodidla, vhodná najmä pre pracovníkov v náročných podmienkach, pri dlhých smenách, alebo chôdzi na tvrdom povrchu.