Bennon Bezpečnostné sandále Lux S1P ESD čierna 36
34,98 €

Bezpečnostné sandále Bennon Lux S1P ESD sú velúrové sandále s bezpečnostnou špicou a podošvou proti prepichnutiu. Neobsahujú kovové prvky a sú vhodné do priestorov vyžadujúcich antistatické vlastnosti ESD.


Adamant Športové sandále Lombardo čierna 38-18%
36,82 €

29,90 €

Akcia

Športové sandále Bennon Lombardo sú ľahké outdoorové sandále, ktoré budete nosiť celé leto. Sandále majú pevný chránič špice pre zvýšenie ich odolnosti a špeciálne otvory v podošve zaisťujúce dobrú priedušnosť obuvi a odvod vody.


Adamant Poltopánky Alegro S1P čierna/žltá 36-19%
29,66 €

23,90 €

Akcia

Pracovné poltopánky Adamant Alegro SP1 sú ľahké a priedušné bezpečnostné topánky v športovom vzhľade. Majú anatomickú stielku a oceľovú tužinku a planžetu proti prepichnutiu.


Bennon Treková obuv Filipo O2 s membránou čierna/šedá 36
80,81 €

69,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Treková obuv Bennon Filipo O2 s membránou sú nepremokavé členkové topánky s vodeodolnou a priedušnou membránou REGI-TEX® a vysoko kvalitnou podošvou VIBRAM®. Majú reflexné prvky, protišmykovú podošvu a tlmia nárazy v päte.


Bennon Ultraľahké bezpečnostné topánky Stinger S3 ESD 39
75,17 €
+ doprava zadarmo

Ultraľahké bezpečnostné topánky Bennon Stinger S3 ESD sú unikátna pracovná obuv s bezpečnostnou špicou, podošvou proti prepichnutiu a s pohodlným inovatívnym zapínaním, ktoré naviac maximalizuje vašu bezpečnosť.


Bennon Trekingová obuv Terenno s membránou hnedá 37
71,41 €

63,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Trekingová obuv Terenno sú vysoko-kvalitné a pohodlné topánky z kože vybavené vodeodolnou membránou REGI-TEX® a celogumenou podošvou Vibram®. Sú vhodné aj na najnáročnejšie horské túry.


Otto Schachner Pracovné poltopánky Henne S3 SRC čierna 39-53%
43,20 €

19,90 €

Akcia

Pracovné poltopánky Henne S3 SRC patria medzi bezpečnostnú obuv z pravek kože, s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Vďaka ich modernému vzhľadu sa v nich budete cítiť dobre nielen v práci, ale aj po nej.


Bennon Športové poltopánky Sunray čierna/žltá 43
26,28 €

Ľahké a veľmi priedušné poltopánky Bennon Sunray sú vyrobené z moderného materiálu One Stitch: vďaka redukovanému množstvu šitia tak zaisťujú svojmu nositeľovi maximálny vnútorný komfort a zamedzujú tvorbe otlakov.


Boots Gumáky Troncheto  PVC nízke zelená 44
8,46 €

Gumáky Boots Troncheto sú nízke čižmy (výška: 28 cm) – vodeodolné dámske/pánske pracovné topánky z PVC. Tieto gumáky sú vhodné aj na iné, ako pracovné aktivity. Hlboký dezén podošvy zabezpečuje komfortnú prácu aj v náročných podmienkach.


Uvex Pracovná členková obuv Uvex 1 S2 čierna 39
111,98 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Uvex 1 S2 sú športové, multifunkčné bezpečnostné topánky, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou ľahkosťou a ohybnosťou. Patria medzi najnovšiu generáciu Uvex Xenova® 100% bez obsahu kovových častí.


Uvex Pracovné sandále Uvex 1 S1 čierna 39
110,34 €

94,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pracovné sandále Uvex 1 S1 sú mimoriadne ľahké, ohybné a priedušné pracovné topánky s najnovšou generáciou ochrannej špice Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu. Sú vyhotovené v tzv. virtuálne bezšvíkovom dizajne.


Uvex Pracovné poltopánky Uvex 1 S2  čierna 39
107,03 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pracovné poltopánky Uvex 1 S2 sú vodeodolná, priedušná, mimoriadne ľahká a ohybná pracovná obuv s bezpečnostnou špicou najnovšej generácie Uvex Xenova ®: 100% bez obsahu kovu.


Bennon Bezpečnostné poltopánky Russel S1P čierna 40
41,32 €

Bezpečnostné poltopánky Bennon Russel S1P sú extra pohodlná bezpečnostná pracovná obuv so širokou hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou proti prepichnutiu. Majú priedušný tkaný zvršok z extra odolného materiálu.


Panda Safety Pracovná obuv Extreme Tector S3 čierna 42
106,66 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Panda Extreme Tector S3 – pánske, vysoké, antistatické, vodeodolné a protišmykové bezpečnostné holeňové pracovné topánky. Absorbujú energiu v päte. Majú kompozitnú oceľovú tužinku v špičke.


Panda Safety Zimná pracovná obuv Stralis S3 čierna 38
95,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zimná pracovná obuv Panda Stralis S3 – ochranná, zateplená, antistatická, vodeodolná pracovná holeňová obuv na šnúrovanie a zips. Tieto vysoké pracovné topánky majú oceľovú tužinku v špičke, stielku proti prepichnutiu.


TOWORKFOR Pracovná obuv Tiger S3 SRC piesková 38
87,19 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostná pracovná obuv Tiger S3 sú vodeodolné kožené (z kvalitnej lícovej kože) topánky s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu.


Bennon Treková obuv Recado O2 s membránou čierna/šedá 37
73,67 €
+ doprava zadarmo

Treková obuv Bennon Recado O2 s membránou sú nepremokavé poltopánky s vodeodolnou membránou REGI-TEX® a vysoko kvalitnou podošvou VIBRAM®. Vďaka týmto parametrom vás nesklamú v žiadnom počasí ani v tom najnáročnejšom teréne.


Panda Safety Pracovné sandále Bialbero S1 metal free čierna/zelená 38
79,34 €
+ doprava zadarmo

Pracovné bezpečnostné sandále Bialbero S1 s kompozitnou špicou sú veľmi kvalitné, extrémne priedušné topánky značky Panda so športovým vzhľadom. Sú vyrobené z odolného materiálu Mesh s mikrokanálikmi, ktoré zabezpečujú vysokú priedušnosť.


Panda Safety Pracovné sandále Scudo S1P  čierna 45
76,93 €
+ doprava zadarmo

Sandále Panda Scudo S1P patria medzi priedušné ochranné pracovné topánky s antistatickou úpravou a protišmykovou podrážkou. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte a má bezpečnostnú tužinku v špičke.


Bennon Pracovná obuv Commodore S3 s membránou čierna 36
74,80 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Bennon Commodore S3 s membránou sú celoročné kožené bezpečnostné topánky bez kovových súčastí. Majú vodeodolnú membránu REGI-TEX®, špeciálnu stabilizačnú oporu v oblasti päty a protišmykovú podošvu.


Panda Safety Pracovná obuv Monviso S3 pánska hnedá 41
72,20 €
+ doprava zadarmo

Ochranná pracovná členková obuv Panda Monviso S3 – to sú pánske vodeodolné, antistatické, kožené, bezpečnostné pracovné topánky s vysokým komfortom nosenia – vyrobené v Taliansku.


Bennon Vysoká pracovná obuv Kentaur O2 s membránou hnedá/čierna 41
67,66 €
+ doprava zadarmo

Vysoká pracovná obuv Kentaur O2 sú nepremokavé topánky vybavené membránou a gumovým skeletom, ktorý vás dokonale chráni pred mokrom a blatom. Ľahká podošva má výrazný dezén, mäkký došľap a výbornú priľnavosť a stabilitu v teréne.


Panda Safety Pracovné poltopánky Miura S3 42
66,28 €
+ doprava zadarmo

Pracovné poltopánky Panda Miura S3 sú bezpečnostná, priedušná, vodeodolná, pánska pracovná ochranná obuv s oceľovou tužinkou a stielkou proti prepichu. PU/TPU podrážka je antistatická a odolná voči pohonným hmotám.


Panda Safety Pracovné poltopánky Diatto S1 bežová 44
65,89 €
+ doprava zadarmo

Poltopánky Panda Diatto S1 sú pánska ochranná pracovná obuv s oceľovou tužinkou, antistatickou a protišmykovou PU/TPU podrážkou odolnou voči kyselinám a olejom a priedušným koženým (nubuk) povrchom v kombinácii s textilom.


Panda Safety Pracovná obuv Cursor S1P sivá/zelená 38
65,34 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Panda Cursor S1P SRC sú extrémne priedušné bezpečnostné topánky s nekovovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Táto unikátna pracovná obuv má zvršok vyrobený z odolného a priedušného materiálu „Mesh“.


Bennon Bezpečnostná obuvCommodore S3 čierna 37
65,02 €
+ doprava zadarmo

Bezpečnostná obuv Bennon Commodore S3 sú kvalitné vysoké pracovné topánky s vodeodolným zvrškom. Majú kevlarovú planžetu a kompozitnú bezpečnostnú tužinku v špičke. Sú vhodné na jar, leto aj zimu.


Panda Safety Pracovné sandále Dino S1 olivová zelená 38
64,14 €
+ doprava zadarmo

Sandále Panda Dino S1 sú bezpečnostné pracovné topánky s antistatickou a protišmykovou PU/PTU podrážkou a oceľovou tužinkou v špičke. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte, podrážka je odolná voči kyselinám a olejom.


CRV Športové poltopánky Toolik CRV S1P čierna 40
63,90 €
+ doprava zadarmo

Športové bezpečnostné poltopánky Toolik CRV S1 sú moderná pánska voľnočasová alebo pracovná obuv značky CRV. Topánky sú kožené – majú kompozitnú tužinku, kevlarovú stielku proti prepichnutiu.


Bennon Outdoorové topánky Emperado s membránou sivá/oranžová 36
61,26 €
+ doprava zadarmo

Outdoorové topánky Bennon Emperado sú kvalitná treková obuv s nepremokavou membránou REGI-TEX® a podošvou VIBRAM®. V oblasti päty sú tieto topánky navyše spevnené TPU stabilizátorom a v oblasti špice majú gumovú protiokopovú ochranu.


Bennon Členková obuv Ranger O2  žltá  40
58,62 €
+ doprava zadarmo

Členková obuv Ranger O2 sú moderné topánky typu worker/farmár vyrobené z vodeodolnej kože. Sú vhodné ako voľnočasová aj ako pracovná obuv.


Bennon Vysoká obuv Commodore Light O1 čierna 36
52,61 €
+ doprava zadarmo

Vysoká obuv Bennon Commodore Light O1 sú kožené taktické, ľahké zásahové topánky bez kovových súčastí a so sytémom jednoduchého šnurovania. Sú vhodné na služebné účely pre profesionálov aj na amatérske military športy.


CRV Športové poltopánky Toolik CRV O1 čierna 39
57,06 €
+ doprava zadarmo

Športové poltopánky Toolik CRV O1 sú moderná pánska voľnočasová alebo pracovná obuv značky CRV. Topánky sú kožené – majú priedušný kožený zvršok z kvalitnej usne.


Panda Safety Pracovná obuv Cerbiatto S3 Metal Free čierna 38
56,93 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Panda Cerbiatto S3 sú bezpečnostné topánky s kompozitnou špicou aj stielkou proti prepichnutiu (bez kovových súčastí). Ich zvršok je vyrobený z priedušnej a vodeodolnej kože s prvkami pre zvýšenie viditeľnosti.


Bennon Pracovné poltopánky Rebel S1P zelená 37
54,86 €
+ doprava zadarmo

Pracovné poltopánky Bennon Rebel S1P sú otvorené bezpečnostné poltopánky, na ktorých oceníte nielen ich športový moderný vzhľad, ale najmä ich priedušnosť, ľahkosť a pohodlnosť. Majú hliníkovú tužinku a kevlarovú planžetu.


Bennon Outdoorová obuv Castor High hnedá 37
54,12 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Bennon Castor je kvalitná celokožená obuv z odolnej lícovej usne. Má protiokopovú ochranu špice, terénnu podošvu a stabilizačnú oporu členku, ktorá zabezpečuje dobrú stabilitu aj pri chôdzi v náhodnom teréne.


Bennon Poltopánky Salvador Low s membránou zelená 37
54,12 €
+ doprava zadarmo

Poltopánky Bennon Salvador Low s membránou sú pohodlná a kvalitná obuv vhodná na celoročné nosenie v teréne, ale aj na bežné nosenie v meste. Membrána REGI-TEX® zabezpečuje vodeodolnosť a priedušnosť obuvi.


CRV Členková Lady farmárka dámska O1 fialová 36
52,50 €
+ doprava zadarmo

Členková obuv Lady sú dámske kožené farmárky tzv. workery s gumenou podrážkou odolnou proti olejom. Pohodlná voľnočasová alebo pracovná obuv so zvrškom z kvalitnej lícovej priedušnej kože Nubuk.


Bennon Outdoorová obuv Picardo High s membránou sivá 36
52,27 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Picardo High s membránou sú topánky vhodné do náročného terénu, ale aj do mesta. Sú vyrobené z priedušnej kvalitnej kože s nepremokavou membránou, vďaka čomu budete v suchu a v pohodlí v každom počasí.


Bennon Pracovná obuv Robuster S3 s membránou čierna 41
52,27 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Bennon Robuster S3 SRC HRO WR CI je kožená bezpečnostná poloholeňová obuv s hliníkovou bezpečnostnou špicou a kevlarovou planžetou. Tieto topánky majú aj: nepremokavú membránu, gumenú podošvu vhodnú aj do náročných podmienok.


Bennon Outdoorová obuv Castor Low hnedá 37
51,48 €
+ doprava zadarmo

Outdoorová obuv Bennon Castor Low je kvalitná a pohodlná celokožená obuv vhodná aj do náročného terénu v prírode. Je vyrobená z hrubej a odolnej lícovej usne.