Uvex Pracovné poltopánky Uvex 1 S2 čierna 39
107,03 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pracovné poltopánky Uvex 1 S2 sú vodeodolná, priedušná, mimoriadne ľahká a ohybná pracovná obuv s bezpečnostnou špicou najnovšej generácie Uvex Xenova ®: 100% bez obsahu kovu.

Bennon Taktická vysoká obuv Commodore Light O1 čierna 36
54,73 €
+ doprava zadarmo

Taktická, ľahká zásahová obuv bez kovových súčastí. Dvojkomponentná podošva zabezpečuje účinné tlmenie nárazov pri došliapnutí, systém rýchleho šnurovania. Obuv je vhodá pre služobné účely profesionálov aj pre amatérske military športy.

Uvex Pracovná členková obuv Uvex 1 S2 čierna 39
111,98 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Uvex 1 S2 sú športové, multifunkčné bezpečnostné topánky, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou ľahkosťou a ohybnosťou. Patria medzi najnovšiu generáciu Uvex Xenova® 100% bez obsahu kovových častí.

Otto Schachner Pracovné poltopánky Henne S3 SRC čierna 39
27 €

Pracovné poltopánky Henne S3 SRC patria medzi bezpečnostnú obuv z pravek kože, s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Vďaka ich modernému vzhľadu sa v nich budete cítiť dobre nielen v práci, ale aj po nej.

Panda Safety Pracovná obuv Monviso S3 pánska hnedá 41
74,08 €
+ doprava zadarmo

Ochranná pracovná členková obuv Panda Monviso S3 – to sú pánske vodeodolné, antistatické, kožené, bezpečnostné pracovné topánky s vysokým komfortom nosenia – vyrobené v Taliansku.

Panda Safety Pracovné poltopánky Diatto S1 bežová 44
67,61 €
+ doprava zadarmo

Poltopánky Panda Diatto S1 sú pánska ochranná pracovná obuv s oceľovou tužinkou, antistatickou a protišmykovou PU/TPU podrážkou odolnou voči kyselinám a olejom a priedušným koženým (nubuk) povrchom v kombinácii s textilom.

CRV Športové poltopánky Toolik CRV O1 čierna 39
60,74 €
+ doprava zadarmo

Športové poltopánky Toolik CRV O1 sú moderná pánska voľnočasová alebo pracovná obuv značky CRV. Topánky sú kožené – majú priedušný kožený zvršok z kvalitnej usne.

Bennon Bezpečnostné poltopánky Orlando XTR S3 40
50,17 €
+ doprava zadarmo

Bezpečnostné poltopánky Bennon Orlando XTR S3 sú moderné pracovné topánky vybavené tužinkou so sklennými vláknami a kevlarovou planžetou proti prepichnutiu.

Bennon Ľahké pracovné poltopánky Torpedo S1P zelená 37
50,54 €
+ doprava zadarmo

Pracovné poltopánky Torpedo S1P s hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou sú vďaka textílii so spevňujúcou štruktúrou na povrchu veľmi priedušné, flexibilné a odolné. Zároveň sú vďaka podošve z phylonu a gumy ľahké, pohodlné.

Bennon Pracovné poltopánky Sportis S1P čierna/žltá 37
45,07 €

Pracovné poltopánky Bennon Sportis S1P sú moderná bezpečnostná obuv športového vzhľadu. Majú oceľovú tužinku v špičke a kevlarovú planžetu proti prepichnutiu. Vďaka svojmu zvršku z kombinácie textilu a kože sú priedušné a pohodlné.

Boots Gumáky Ginocchio PVC biela 45
6,38 €

Univerzálne (dámske aj pánske) pracovné čižmy resp. gumáky Boots Ginocchio PVC sú vysoké čižmy pod kolená z PVC bez ochranných prvkov. Podošva s hlbokým dezénom je prispôsobená práci v náročných podmienkach.

Otto Schachner Pracovná obuv Ringe S3 SRC čierna 39
27 €

Pracovná obuv Ringe S3 SRC sú kožené bezpečnostné topánky s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Majú protišmykovú (PU/PU) podošvu rezistentnú voči olejom.

Cerva Vysoká pracovná obuv XT S3 čierna 38
33,13 €

Vysoká pracovná obuv Raven XT S3 sú nepremokavé bezpečnostné topánky s kovovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Majú kožený zvršok s masívnou časťou chrániacou proti okopu a drobnými reflexnými prvkami.

Adamant Pracovné sandále Alegro S1P zelená 36
29,64 €

Pracovné sandále Adamant Alegro S1P sú moderné sandále športového vzhľadu s oceľovou tužinkou v špičke a oceľovou planžetou. Sú priedušné a preto vhodné na nosenie v lete, ale aj na celoročné nosenie vo vykúrených interiéroch.

Boots Gumáky Troncheto PVC nízke zelená 44
8,68 €

Gumáky Boots Troncheto sú nízke čižmy (výška: 28 cm) – vodeodolné dámske/pánske pracovné topánky z PVC. Tieto gumáky sú vhodné aj na iné, ako pracovné aktivity. Hlboký dezén podošvy zabezpečuje komfortnú prácu aj v náročných podmienkach.

Adamant Poltopánky Alegro O1 čierna/žltá 39
25,88 €

Poltopánky Adamant Alegro O1 bez ochranných prvkov majú atraktívny športový vzhľad. Sú vyrobené z kombinácie kože a textilu a preto sú priedušné.

Panda Safety Pracovná obuv Ergon Alfa S1 čierna 36
23,69 €

Členková bezpečnostná obuv Panda Ergon Alfa S1 – to sú priedušné, kožené pracovné topánky s oceľovou tužinkou v špičke a antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou, ktorá je tiež odolná voči olejom a pohonným hmotám.

Bennon Protišmykové šľapky Maxim OB biela 37-38
15,77 €

Protišmykové šľapky Bennon Maxim OB s kompaktnou vystuženou prednou časťou poskytujú ochranu pred pádom predmetov na nohu alebo poliatím. Gumené vkladky na podrážke obuvi zaisťujú výborné protišmykové vlastnosti.

Boots Gumáky BC Food O4 biela 36
14,42 €

Vysoké dámske aj pánske čižmy resp. gumáky BC Food O4 FO SRC sú antistatické, nepremokavé pracovné topánky gumákového typu z PVC a nitrilu po kolená. Tieto pracovné topánky sú rezistentné voči pôsobeniu rastlinných a živočíšnych tukov.

Adamant Členková obuv Classic S1P čierna 36
19,74 €

Členková obuv Adamant Classic S1P sú kožené, ľahké a pevné bezpečnostné topánky s anatomickou stielkou, oceľovou tužinkou a protiprepichovou planžetou. Sú vhodné na prácu vonku aj vnútri.

Adamant Poltopánky Classic O1 čierna 36
18,22 €

Poltopánky Adamant Classic O1 bez ochraných prvkov sú ľahké a pevné pracovné topánky so svetlou podošvou, ktorá nezanecháva stopy na podlahe.

Boots Gumáky Eurofort S5 čierna 41
18,05 €

Pánske čižmy resp. gumáky pod kolená Eurofort S5 značky Boots sú vysoké vodeodolné ochranné pracovné topánky z PVC a nitrilu s reflexnými prvkami a bezpečnostnou oceľovou tužinkou v špičke.

Zdravotné šľapky Tanoha biela 35
16,48 €

Zdravotné šľapky Tanoha sú dámska alebo pánska zdravotmá obuv s pásikom cez pätu. Sú vyrobené z priedušnej kože. Kvalita za výhodnú cenu.

Cerva Zdravotné šľapky Taruca 36
14,46 €

Šľapky Taruca značky Červa sú univerzálne (dámske aj pánske) zdravotné pracovné topánky. Táto obuv nemá bezpečnostnú špicu, ale má priedušný zvršok z povrstvenej usne.

Bennon Bezpečnostná obuv Orlando XTR NM S3 High 40
53,96 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Moderné bezpečnostné topánky s reflexnými prvkami vybavené bezpečnostnou tužinkou so sklennými vláknami a kevlarovou planžetou. Členková obuv športového charakteru vhodná do vnútorných i vonkajších prevádzok i pre voľný čas.

Fridrich&Fridrich Pracovné poltopánky SC 02-002 S3 čierna 38
18,34 €

Pracovné poltopánky SC 02–002 S3 sú kožená, nepremokavá bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou, oceľovou stielkou proti prepichnutiu, ochranou proti okopu, absorpciou energie v päte, s antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou.

Uvex Pracovné sandále Uvex 1 S1 čierna 39
112,55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pracovné sandále Uvex 1 S1 sú mimoriadne ľahké, ohybné a priedušné pracovné topánky s najnovšou generáciou ochrannej špice Uvex Xenova® – 100% bez obsahu kovu. Sú vyhotovené v tzv. virtuálne bezšvíkovom dizajne.

Bennon Pracovné poltopánky Orlando XTR O1 39
47,12 €

Pracovné poltopánky Bennon Orlando XTR O1 sú pracovné tenisky športového charakteru. Sú vhodné do vnútorných a vonkajších podmienok a vynosíte ich aj vo voľnom čase.

Bennon Ultraľahké bezpečnostné topánky Stinger S3 ESD 36
77,17 €
+ doprava zadarmo

Ultraľahké bezpečnostné topánky Bennon Stinger S3 ESD sú unikátna pracovná obuv s bezpečnostnou špicou, podošvou proti prepichnutiu a s pohodlným inovatívnym zapínaním, ktoré naviac maximalizuje vašu bezpečnosť.

Uvex Pracovné poltopánky Uvex 1 S1 perforované čierna 39
104,66 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostná obuv najvyššej kvality. Mimoriadne ľahké, ohybné, poskytujú bočnú stabilitu aj stabilitu proti vyvrtnutiu členka, sú vysoko-priedušné a vďaka technológii Uvex Climazone regulujú vnútornú teplotu pre maximálne pohodlie.

Uvex Pracovné poltopánky Uvex Motion Light S1 perforované čierna 38
78,72 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná ľahká a priedušná obuv z perforovanej kože s priedušnou textilnou podšívkou. Svojmu nositeľovi poskytujú pohodlie aj vďaka mäkko čalúnenému jazyku, hornému okraju a aj vďaka extrémne pohodlnej antistatickej vyberateľnej vložke.

Bennon Bezpečnostná obuv Commodore S3 čierna 37
66,53 €
+ doprava zadarmo

Celokožená obuv vybavená hydrofóbnym zvrškom a dvojzložkovou podošvou PU/guma, doplnená o kevlarovú planžetu a kompozitnú tužinku (špicu). Vhodná na jar, leto, jeseň.

Bennon Členkové topánky Fortis O2 čierna 36
35,70 €

Členkové topánky Fortis O2 sú kožená a nepremokavá pracovná obuv bez ochranných prvkov. Vďaka podošve z PU/gumy, protiokopovej špici a stabilizačnej opore v zadnej časti sú určené aj na náročné práce v exteriéri.

Pracovná obuv

V akých odboroch sa uplatnia pracovné papuče či členková pracovná obuv a ďalšie? Poradíme vám, ako vybrať tie najvhodnejšie topánky do práce!

→ Druhy pracovnej obuvi:

Pracovná členková obuv

Pracovná členková obuv je vhodná predovšetkým pre tých, ktorí pracujú v náročných vonkajších podmienkach a potrebujú mať pevnú oporu v členku. Ocenia ju murári, stavbári apod.

Pracovné poltopánky

Pracovné poltopánky sa hodia k práci v interiéri aj exteriéri, členok je voľný. Využijete ich najmä v menej náročných outdoorových podmienkach.

Pracovné sandále a papuče

Pracovné sandále a papuče nájdu využitie v letných mesiacoch alebo pre celoročné užívanie v interiéri. Vhodné pre zdravotné sestry, laboratórnych pracovníkov a ďalších.

Pracovná vysoká obuv

Pracovná vysoká obuv v podobe čižiem alebo vysokej vystuženej obuvi sa hodí popredne pre najrôznejšie poľnohospodárske, lesné či záhradnícke činnosti.

→ Podľa určenia možno deliť pracovnú obuv do 2 kategórií:

  • Pracovná obuv dámska – pracovná obuv určená pre dámske chodidlo, zvyčajne vo veľkostiach 35–43
  • Pracovná obuv pánska – pracovná obuv vyvinutá pre pánske chodidlo, bežne vo veľkostiach 39–48

→ Obľúbené druhy pracovnej obuvi:

Pracovná obuv s plastovou špicou

Topánka je vybavená kvalitnou gumovou špicou, ktorá chráni pred okopaním či poškodením.

Pracovná obuv s oceľovou špičkou

Oceľová špica chráni prsty na nohách. Nemala by chýbať pri žiadnej obuvi pre rizikové povolania, ako je napr. manipulácia s ťažkými predmetmi, práca s motorovou pílou a ďalšie.

Pracovná obuv farmárky

Obľúbená pracovná obuv vo forme členkovej obuvi alebo poltopánok v klasickom farmárskom dizajne. Farmárky dobre odolávajú blatu a nečistotám. Sú vhodnou obuvou do poľnohospodárskeho priemyslu.

Zdravotná pracovná obuv

Zdravotná obuv je vybavená špeciálnou zdravotnou vložkou, zaisťuje správnu podporu klenby chodidla, vhodná najmä pre pracovníkov v náročných podmienkach, pri dlhých smenách, alebo chôdzi na tvrdom povrchu.