Bennon Športové poltopánky Sunray čierna/žltá 43
24,41 €

Ľahké a veľmi priedušné poltopánky Bennon Sunray sú vyrobené z moderného materiálu One Stitch: vďaka redukovanému množstvu šitia tak zaisťujú svojmu nositeľovi maximálny vnútorný komfort a zamedzujú tvorbe otlakov.


Bennon Ultraľahké bezpečnostné topánky Stinger S3 ESD 36
69,80 €
+ doprava zadarmo

Ultraľahké bezpečnostné topánky Bennon Stinger S3 ESD sú unikátna pracovná obuv s bezpečnostnou špicou, podošvou proti prepichnutiu a s pohodlným inovatívnym zapínaním, ktoré naviac maximalizuje vašu bezpečnosť.


Otto Schachner Pracovné poltopánky Henne S3 SRC čierna 39-53%
43,20 €

19,90 €

Akcia

Pracovné poltopánky Henne S3 SRC patria medzi bezpečnostnú obuv z pravek kože, s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Vďaka ich modernému vzhľadu sa v nich budete cítiť dobre nielen v práci, ale aj po nej.


Uvex Pracovné poltopánky Uvex 1 S2  čierna 39
107,03 €
+ doprava zadarmo

Pracovné poltopánky Uvex 1 S2 sú vodeodolná, priedušná, mimoriadne ľahká a ohybná pracovná obuv s bezpečnostnou špicou najnovšej generácie Uvex Xenova ®: 100% bez obsahu kovu.


Bennon Bezpečnostné poltopánky Russel S1P čierna 40
41,32 €

Bezpečnostné poltopánky Bennon Russel S1P sú extra pohodlná bezpečnostná pracovná obuv so širokou hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou proti prepichnutiu. Majú priedušný tkaný zvršok z extra odolného materiálu.


Adamant Poltopánky Alegro S1P čierna/žltá 36
29,66 €

Pracovné poltopánky Adamant Alegro SP1 sú ľahké a priedušné bezpečnostné topánky v športovom vzhľade. Majú anatomickú stielku a oceľovú tužinku a planžetu proti prepichnutiu.


Adamant Poltopánky Aston O1 sivá 37
28,62 €

Poltopánky Adamant Aston O1 sú pevné a priedušné poltopánky vhodné tak do práce, ako aj na voľný čas (nemajú oceľovú špicu ani planžetu). Tieto topánky sú vyrobené z kože a sú vybavené aj reflexnými doplnkami na zvýšenie viditeľnosti.


Adamant Poltopánky Classic O1 čierna 38
18,02 €

Poltopánky Adamant Classic O1 bez ochraných prvkov sú ľahké a pevné pracovné topánky so svetlou podošvou, ktorá nezanecháva stopy na podlahe.


Adamant Pracovné poltopánky Rapido OB čierna 36
20,44 €

Pracovné poltopánky Rapido OB sú voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Majú protišmykovú podošvu, anatomicky tvarovanú stielku a reflexné doplny pre zvýšenie viditeľnosti.


Bennon Ľahké pracovné poltopánky Torpedo S1P zelená 37
48,84 €

Pracovné poltopánky Torpedo S1P s hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou sú vďaka textílii so spevňujúcou štruktúrou na povrchu veľmi priedušné, flexibilné a odolné. Zároveň sú vďaka podošve z phylonu a gumy ľahké, pohodlné.


Bennon Poltopánky Farmis O1 hnedá 37
31,55 €

Poltopánky Bennon Farmis O1 sú pohodlná, pevná a odolná voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Sú vyrobené z kvalitnej kože, majú anatomickú stielku a protišmykovú podošvu.


Bennon Poltopánky Spacer O1 modrá/sivá 37
37,94 €

Poltopánky Bennon Spacer O1 sú ľahká pracovná obuv bez ochranných prvkov, ktorá má unikátny povrch vyrobený modernou technológiou Safe & Air. Tento povrch je priedušný a mimoriadne odolný.


Bennon Pracovné poltopánky Farmis S3 hnedá 37
36,06 €

Pracovné poltopánky Bennon Farmis S3 sú pohodlná, ľahká, pevná a odolná bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a planžetou. Sú vyrobené z kože, majú špicu chránenú voči okopu a v oblasti päty stabilizačnú oporu z TPU.


Bennon Pracovné poltopánky Orlando XTR O1 42
45,84 €

Pracovné poltopánky Bennon Orlando XTR O1 sú pracovné tenisky športového charakteru. Sú vhodné do vnútorných a vonkajších podmienok a vynosíte ich aj vo voľnom čase.


Bennon Pracovné poltopánky Rebel S1P zelená 37
54,86 €
+ doprava zadarmo

Pracovné poltopánky Bennon Rebel S1P sú otvorené bezpečnostné poltopánky, na ktorých oceníte nielen ich športový moderný vzhľad, ale najmä ich priedušnosť, ľahkosť a pohodlnosť. Majú hliníkovú tužinku a kevlarovú planžetu.


Bennon Pracovné poltopánky Sportis S1P čierna/žltá 37
45,08 €

Pracovné poltopánky Bennon Sportis S1P sú moderná bezpečnostná obuv športového vzhľadu. Majú oceľovú tužinku v špičke a kevlarovú planžetu proti prepichnutiu. Vďaka svojmu zvršku z kombinácie textilu a kože sú priedušné a pohodlné.


Bennon Priedušné a ľahké poltopánky Torpedo O1 zelená 37
43,97 €

Poltopánky Torpedo O1 sú vďaka textílii so spevňujúcou štruktúrou na povrchu mimoriadne priedušné, flexibilné a veľmi odolné. Zároveň sú vďaka podošve z phylonu a gumy ľahké, pohodlné a preto vhodné aj na celodenné nosenie.


CRV Športové poltopánky Toolik CRV O1 čierna 39
57,06 €
+ doprava zadarmo

Športové poltopánky Toolik CRV O1 sú moderná pánska voľnočasová alebo pracovná obuv značky CRV. Topánky sú kožené – majú priedušný kožený zvršok z kvalitnej usne.


CRV Športové poltopánky Toolik CRV S1P čierna 40
63,90 €
+ doprava zadarmo

Športové bezpečnostné poltopánky Toolik CRV S1 sú moderná pánska voľnočasová alebo pracovná obuv značky CRV. Topánky sú kožené – majú kompozitnú tužinku, kevlarovú stielku proti prepichnutiu.


Fridrich&Fridrich Pracovné poltopánky SC 02-002 S3 čierna 38
17,22 €

Pracovné poltopánky SC 02–002 S3 sú kožená, nepremokavá bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou, oceľovou stielkou proti prepichnutiu, ochranou proti okopu, absorpciou energie v päte, s antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou.


Panda Safety Poltopánky Strong Profesional Pantera O2 čierna 40
35,48 €

Poltopánky Strong Profesional Pantera O2 – protišmyková pracovná obuv bez ochrannej špice. Priedušné a vodeodolné kožené topánky s reflexnými prvkami pre zvýšenie viditeľnosti. Obuv s antistatickou PU/PU podrážkou odolnou voči kyselinám.


Panda Safety Pracovné poltopánky Diatto S1 bežová 44
65,89 €
+ doprava zadarmo

Poltopánky Panda Diatto S1 sú pánska ochranná pracovná obuv s oceľovou tužinkou, antistatickou a protišmykovou PU/TPU podrážkou odolnou voči kyselinám a olejom a priedušným koženým (nubuk) povrchom v kombinácii s textilom.


Panda Safety Pracovné poltopánky Ergon Beta O1 čierna 41
21,01 €

Poltopánky Panda Ergon Beta O1 sú protišmykové dámske aj pánske pracovné topánky s antistatickou PU/PU podrážkou odolnou voči pohonným hmotám, pätou absorbujúcou energiu a priedušným koženým zvrškom. Šnurovanie.


Panda Safety Pracovné poltopánky Ergon Beta S1 čierna 45
22,63 €

Poltopánky Panda Ergon Beta S1 je protišmyková, pánska aj dámska pracovná obuv s oceľovou tužinkou. Topánky majú antistatickú PU/PU podrážku rezistentnú voči pohonným hmotám. Táto obuv má povrch z priedušnej kože a absorbujú energiu v päte.


Panda Safety Pracovné poltopánky Izotta Profi S1P čierna 36
43,94 €

Pracovné poltopánky Panda Izotta Professional S1P sú bezpečnostná obuv s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Majú PU/PU samočistiacu podošvu odolnú voči pohonným hmotám a absorbujú energiu v päte.


Panda Safety Pracovné poltopánky Lambda S1 SRC sivá 38
25,12 €

Bezpečnotné pracovné poltopánky Panda Lambda S1 SRC majú kovovú bezpečnostnú špicu a priedušný perforovaný zvršok vyrobený z brúsenej kože. Ich PU/PU podošva je rezistentnú voči olejom a má vysokú odolnosť voči pošmyknutiu.


Panda Safety Pracovné poltopánky Miura S3 42
66,28 €
+ doprava zadarmo

Pracovné poltopánky Panda Miura S3 sú bezpečnostná, priedušná, vodeodolná, pánska pracovná ochranná obuv s oceľovou tužinkou a stielkou proti prepichu. PU/TPU podrážka je antistatická a odolná voči pohonným hmotám.


Panda Safety Pracovné poltopánky Pantera S3 čierna 44
35,86 €

Poltopánky Panda Pantera S3 sú bezpečnostné, protišmykové, priedušné a vodeodolné pracovné topánky s reflexnými prvkami, oceľovou špičkou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Táto pracovná obuv je vyrobená v Taliansku.


Panda Safety Pracovné poltopánky Strada S1 čierna 44
27,35 €

Poltopánky Panda Strada S1 sú bezpečnostné pracovné topánky (vyrobené v Taliansku) s oceľovou tužinkou v špičke, antistatickou protišmykovou PU podrážkou, ktorá je odolná voči olejom a pohonným hmotám a s priedušným koženým zvrškom.


Panda Safety Pracovné poltopánky Ulysse S3 čierna 38
38,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Poltopánky Panda Ulysse S3 sú kvalitná vodeodolná a protišmyková pracovná obuv vyrobená v Taliansku. Majú bezpečnostnú kompozitnú nekovovú špičku a nekovovú stielku proti prepichnutiu. PU/TPU podrážka je antibakteriálna.


Raven Pracovné poltopánky  XT O1 čierna 36
20,48 €

Pracovné poltopánky Raven XT O1 sú kožená obuv bez ochranných prvkov. Majú masívnu prednú časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich odolnosť a životnosť.


Raven Pracovné poltopánky XT S1 čierna 36
21,71 €

Pracovné poltopánky Raven XT S1 sú kožené bezpečnostné topánky s oceľovou špicou. Majú masívnu prednú časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich trvácnosť.


Raven Pracovné poltopánky  XT S1P čierna 36
22,58 €

Bezpečnostné poltopánky Raven XT S1Psú kožené pracovné topánky s oceľovou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Majú masívnu protiokopovú časť pre zvýšenie ich trvácnosti.