Uvex Pracovné poltopánky Uvex 1 S2
107,77 €
+ doprava zadarmo

Pracovné poltopánky Uvex 1 S2 sú vodeodolná, priedušná, mimoriadne ľahká a ohybná pracovná obuv s bezpečnostnou špicou najnovšej generácie Uvex Xenova ®: 100% bez obsahu kovu.

Uvex Pracovné poltopánky Uvex 1 S1 perforované
105,41 €
+ doprava zadarmo

Bezpečnostná obuv najvyššej kvality. Mimoriadne ľahké, ohybné, poskytujú bočnú stabilitu aj stabilitu proti vyvrtnutiu členka, sú vysoko-priedušné a vďaka technológii Uvex Climazone regulujú vnútornú teplotu pre maximálne pohodlie.

Otto Schachner Pracovné poltopánky Henne S3 SRC-53%
43,02 € 19,90 €

Akcia

Pracovné poltopánky Henne S3 SRC patria medzi bezpečnostnú obuv z pravek kože, s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Vďaka ich modernému vzhľadu sa v nich budete cítiť dobre nielen v práci, ale aj po nej.

Bennon Bezpečnostné poltopánky s tužinkou Marx S3 ESD NM Low
59,38 €

Ultraľahké pracovné topánky vhodné do vnútorných aj vonkajších priestorov a tiež do EPA priestorov. Obsahuje Nano tužinku z inovatívneho materiálu z karbónových vlákien, vďaka ktorému tužinka disponuje veľmi nízkou váhou. Rýchlošnurovanie.

Bennon Bezpečnostné poltopánky Arano S3 ESD NM Low
49,38 €

Vysoko komfortné polobotky na špeciálnej podošve Cronus, bez kovových častí. Táto pracovná obuv je vybavená kompozitnou tužinkou a kevlarovou planžetou. Maximálny komfort poskytuje špeciálna vkladacia stielka Activa.

Panda Safety Pracovné poltopánky Pantera S3
36,79 €

Poltopánky Panda Pantera S3 sú bezpečnostné, protišmykové, priedušné a vodeodolné pracovné topánky s reflexnými prvkami, oceľovou špičkou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Táto pracovná obuv je vyrobená v Taliansku.

Bennon Bezpečnostné poltopánky Nux S1P ESD Metal Free
33,82 €

Ľahké bezpečnostné poltopánky bez kovových častí. Majú protišmykové vlastnosti SRC, kompozitnú tužinku a kevlarovú planžetu. Obuv je vhodná do priestorov vyžadujúcich antistatické vlastnosti ESD, klimatická trieda 3.

Panda Safety Pracovné poltopánky Ergon Beta O1
21,56 €

Poltopánky Panda Ergon Beta O1 sú protišmykové dámske aj pánske pracovné topánky s antistatickou PU/PU podrážkou odolnou voči pohonným hmotám, pätou absorbujúcou energiu a priedušným koženým zvrškom. Šnurovanie.

Fridrich&Fridrich Pracovné poltopánky SC 02-002 S3
18,34 €

Pracovné poltopánky SC 02–002 S3 sú kožená, nepremokavá bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou, oceľovou stielkou proti prepichnutiu, ochranou proti okopu, absorpciou energie v päte, s antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou.

Fridrich&Fridrich Pracovné poltopánky SC 02-001 S1
16,58 €

Pracovné poltopánky SC 02–001 S1 sú ochranná pracovná obuv značky Fridrich&Fridrich s oceľovou špičkou a antistatickou, protišmykovou PU podrážkou odolnou voči kyselinám a pohonným hmotám.

Bennon Protišmykové návleky Crampon Yetti
8,32 €

Protišmykové návleky (nesmeky) pre pracovníkov, športovcov, turistov, deti a seniorov na klzké a zľadovatelé povrchy. Sú vyrobené z kvalitného gumového materiálu, držia pevne na obuvi a jednoducho sa udržujú.

Bennon Bezpečnostné návleky na obuv Safe Guest
37,24 €

Gumový bezpečnostná návlek na obuv s ochrannou špicou a protišmykovou podrážkou určený pre návštevníkov priemyselných prevádzok. Dostatočne priestranný, ľahko sa nazúva a dobre drží na obuvi. Hliníková bezpečnostné tužinka.

Uvex Pracovné poltopánky Uvex Motion Light S1
79,28 €

Posledný kus za túto cenu!

Patria medzi pracovnú obuv najvyššej kvality. Pri nosení oceníte uzavretú pätu s Uvex Anti-twist systémom pre maximálnu stabilitu a ochranu pred vyvrtnutím členka, extrémne ľahkú a ohybnú protišmykovú a samočistiacu ergonomickú podrážku.

Bennon Bezpečnostné poltopánky Lumino S1P ESD NM Low
49,03 €

Vvysoko komfortné poltopánky so špeciálne vyvinutou podošvou Cronus. Zvršok spracovaný pomocou technológie VOLT-REX a zaisťuje značnú viditeľnosť už z diaľky. Bez kovových častí. Obuv je vhodná do EPA priestorov.

Bennon Bezpečnostné poltopánky Orlando XTR S3
50,17 €

Bezpečnostné poltopánky Bennon Orlando XTR S3 sú moderné pracovné topánky vybavené tužinkou so sklennými vláknami a kevlarovou planžetou proti prepichnutiu.

Bennon Pracovné poltopánky Orlando XTR O1
47,12 €

Pracovné poltopánky Bennon Orlando XTR O1 sú pracovné tenisky športového charakteru. Sú vhodné do vnútorných a vonkajších podmienok a vynosíte ich aj vo voľnom čase.

Bennon Pracovné poltopánky Sonix O1 Orange Low
54,13 €

Atraktívna pracovná obuv vhodná pre všestranné využitie vo voľnom čase i pre prácu. Šnurovanie je zaistené pomocou systému Lacer XTR zaisťujúce pohodlné a rýchle uzatváranie topánky.

Bennon Pracovné poltopánky Spacer S1P
39,83 €

Pracovné poltopánky Bennon Spacer S1P sú ľahká a veľmi vzdušná bezpečnostná obuv, ktorá je vybavená flexibilnou nekovovou planžetou proti prepichnutiu a kompozitnou tužinkou v špičke.

Panda Safety Pracovné poltopánky Diatto S1
67,61 €

Posledný kus za túto cenu!

Poltopánky Panda Diatto S1 sú pánska ochranná pracovná obuv s oceľovou tužinkou, antistatickou a protišmykovou PU/TPU podrážkou odolnou voči kyselinám a olejom a priedušným koženým (nubuk) povrchom v kombinácii s textilom.

Panda Safety Pracovné poltopánky Ergon Beta S1
23,22 €

Poltopánky Panda Ergon Beta S1 je protišmyková, pánska aj dámska pracovná obuv s oceľovou tužinkou. Topánky majú antistatickú PU/PU podrážku rezistentnú voči pohonným hmotám. Táto obuv má povrch z priedušnej kože a absorbujú energiu v päte.

Uvex Pracovné poltopánky Uvex Motion Light S1 perforované
79,28 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná ľahká a priedušná obuv z perforovanej kože s priedušnou textilnou podšívkou. Svojmu nositeľovi poskytujú pohodlie aj vďaka mäkko čalúnenému jazyku, hornému okraju a aj vďaka extrémne pohodlnej antistatickej vyberateľnej vložke.

Adamant Poltopánky Classic O1
18,22 €

Poltopánky Adamant Classic O1 bez ochraných prvkov sú ľahké a pevné pracovné topánky so svetlou podošvou, ktorá nezanecháva stopy na podlahe.

Bennon Pracovné poltopánky Sportis S1P
45,07 €

Pracovné poltopánky Bennon Sportis S1P sú moderná bezpečnostná obuv športového vzhľadu. Majú oceľovú tužinku v špičke a kevlarovú planžetu proti prepichnutiu. Vďaka svojmu zvršku z kombinácie textilu a kože sú priedušné a pohodlné.

Panda Safety Poltopánky Strong Profesional Pantera O2
36,41 €

Poltopánky Strong Profesional Pantera O2 – protišmyková pracovná obuv bez ochrannej špice. Priedušné a vodeodolné kožené topánky s reflexnými prvkami pre zvýšenie viditeľnosti. Obuv s antistatickou PU/PU podrážkou odolnou voči kyselinám.

Panda Safety Pracovné poltopánky Lambda S1 SRC
25,78 €

Bezpečnotné pracovné poltopánky Panda Lambda S1 SRC majú kovovú bezpečnostnú špicu a priedušný perforovaný zvršok vyrobený z brúsenej kože. Ich PU/PU podošva je rezistentnú voči olejom a má vysokú odolnosť voči pošmyknutiu.

Panda Safety Pracovné poltopánky Miura S3
68 €

Posledný kus za túto cenu!

Pracovné poltopánky Panda Miura S3 sú bezpečnostná, priedušná, vodeodolná, pánska pracovná ochranná obuv s oceľovou tužinkou a stielkou proti prepichu. PU/TPU podrážka je antistatická a odolná voči pohonným hmotám.

Panda Safety Pracovné poltopánky Sprint S1
40,52 €

Poltopánky Panda Sprint S1 sú vysokopriedušná obuv s antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou, bezpečnostnou tužinkou v špičke a priedušným zvrškom z textílie. Podrážka je odolná voči olejom.

Adamant Poltopánky Alegro O1
25,88 €

Poltopánky Adamant Alegro O1 bez ochranných prvkov majú atraktívny športový vzhľad. Sú vyrobené z kombinácie kože a textilu a preto sú priedušné.

Bennon Ľahké pracovné poltopánky Torpedo S1P
50,54 €

Pracovné poltopánky Torpedo S1P s hliníkovou tužinkou a kevlarovou planžetou sú vďaka textílii so spevňujúcou štruktúrou na povrchu veľmi priedušné, flexibilné a odolné. Zároveň sú vďaka podošve z phylonu a gumy ľahké, pohodlné.

Bennon Pracovné poltopánky Farmis S3
34,26 €

Pracovné poltopánky Bennon Farmis S3 sú pohodlná, ľahká, pevná a odolná bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a planžetou. Sú vyrobené z kože, majú špicu chránenú voči okopu a v oblasti päty stabilizačnú oporu z TPU.

Bennon Pracovné poltopánky Rebel S1P
57,02 €

Pracovné poltopánky Bennon Rebel S1P sú otvorené bezpečnostné poltopánky, na ktorých oceníte nielen ich športový moderný vzhľad, ale najmä ich priedušnosť, ľahkosť a pohodlnosť. Majú hliníkovú tužinku a kevlarovú planžetu.

Panda Safety Pracovné poltopánky Izotta Profi S1P
45,08 €

Pracovné poltopánky Panda Izotta Professional S1P sú bezpečnostná obuv s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Majú PU/PU samočistiacu podošvu odolnú voči pohonným hmotám a absorbujú energiu v päte.

Adamant Poltopánky Alegro S1P
30,40 €

Pracovné poltopánky Adamant Alegro SP1 sú ľahké a priedušné bezpečnostné topánky v športovom vzhľade. Majú anatomickú stielku a oceľovú tužinku a planžetu proti prepichnutiu.

Adamant Pracovné poltopánky Classic S1
18,98 €

Pracovné poltopánky Adamant Classic S1 s oceľovou bezpečnostnou tužinkou v špici sú kožená, ľahká a pevná bezpečnostná obuv. Tieto topánky nezanechávajú stopy na podlahe.

Adamant Pracovné poltopánky Spencer S1P
27,35 €

Pracovné poltopánky Spencer S1P sú ľahké bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Sú vyrobené z kože a majú anatomicky tvarovanú stielku.

Bennon Poltopánky Farmis O1
32,68 €

Poltopánky Bennon Farmis O1 sú pohodlná, pevná a odolná voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Sú vyrobené z kvalitnej kože, majú anatomickú stielku a protišmykovú podošvu.

Bennon Ultraľahké bezpečnostné topánky Stinger S3 ESD
77,17 €

Ultraľahké bezpečnostné topánky Bennon Stinger S3 ESD sú unikátna pracovná obuv s bezpečnostnou špicou, podošvou proti prepichnutiu a s pohodlným inovatívnym zapínaním, ktoré naviac maximalizuje vašu bezpečnosť.

Cerva Bezpečnostné poltopánky s tužinkou XT MF S3 SRC
28,44 €

Bezpečnostné poltopánky s nekovovou tužinkou a kompozitnou stielkou proti prepichnutiu. PU / PU podošva odolná pohonným hmotám a olejom a zvrškom z kože. Obuv bez kovových súčastí – metal free. Dostupné až do veľkosti 50.

Cerva Pracovné poltopánky XT O1
23,42 €

Pracovné poltopánky Raven XT O1 sú kožená obuv bez ochranných prvkov. Majú masívnu prednú časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich odolnosť a životnosť.

Cerva Pracovné poltopánky XT S1
24,06 €

Pracovné poltopánky Raven XT S1 sú kožené bezpečnostné topánky s oceľovou špicou. Majú masívnu prednú časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich trvácnosť.

Cerva Pracovné poltopánky XT S1P
25,07 €

Bezpečnostné poltopánky Raven XT S1Psú kožené pracovné topánky s oceľovou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Majú masívnu protiokopovú časť pre zvýšenie ich trvácnosti.

CRV Poltopánky Toolik MF S1P HRO SRA
68,03 €

Bezpečnostné poltopánky Toolik MF S1P HRO SRA športového dizajnu s kompozitnou bezpečnostnou špicou a kevlarovou stielkou odolnou voči prepichnutiu. Vhodná pre špecializované pracoviská -zvárači, zlievači.

CRV Poltopánky Toolik O1 HRO SRA
60,74 €

Športové poltopánky Toolik O1 HRO SRA bez bezpečnostnej špice s podošvou PU/guma a zvrškom z usne. Vhodná pre špecializované pracoviská – zvárači, zlievači.