Adamant Zimná pracovná obuv Classic O2 čierna 41
25,91 €

Zimná pracovná obuv Adamant Classic O2 sú poloholeňové topánky vhodné do vonkajšieho chladného prostredia. Majú kožený zvršok odolný proti vode, antistatické vlastnosti, sú protišmykové, odolné voči palivovým olejom a chladu.


Adamant Zimná vysoká pracovná obuv Classic S3 čierna 37
28,54 €

Zimná vysoká pracovná Adamant Classic S3 sú nepremokavé, plyšom zateplené bezpečnostné topánky s oceľovou tužinkou a planžetou. Zvršok je kožený, vnútorná stielka je anatomická a podošva je protišmyková.


Bennon Bezpečnostná obuvCommodore S3 čierna 37
65,02 €
+ doprava zadarmo

Bezpečnostná obuv Bennon Commodore S3 sú kvalitné vysoké pracovné topánky s vodeodolným zvrškom. Majú kevlarovú planžetu a kompozitnú bezpečnostnú tužinku v špičke. Sú vhodné na jar, leto aj zimu.


Bennon Pracovná obuv Commodore S3 s membránou čierna 38
74,80 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Bennon Commodore S3 s membránou sú celoročné kožené bezpečnostné topánky bez kovových súčastí. Majú vodeodolnú membránu REGI-TEX®, špeciálnu stabilizačnú oporu v oblasti päty a protišmykovú podošvu.


Bennon Pracovná obuv Robuster S3 s membránou čierna 41
52,27 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Bennon Robuster S3 SRC HRO WR CI je kožená bezpečnostná poloholeňová obuv s hliníkovou bezpečnostnou špicou a kevlarovou planžetou. Tieto topánky majú aj: nepremokavú membránu, gumenú podošvu vhodnú aj do náročných podmienok.


Bennon Vysoká obuv Commodore Light O1 čierna 36
52,61 €
+ doprava zadarmo

Vysoká obuv Bennon Commodore Light O1 sú kožené taktické, ľahké zásahové topánky bez kovových súčastí a so sytémom jednoduchého šnurovania. Sú vhodné na služebné účely pre profesionálov aj na amatérske military športy.


Bennon Vysoká obuv Desert Light O1 piesková 40
46,21 €

Vysoká obuv Bennon Desert Light O1 sú ľahké, priedušné topánky so systémom rýchleho šnurovania. Bez ochranných prvkov. Sú vhodné do práce, na služobné účely profesionálov aj na amatérske military športy.


Bennon Vysoká pracovná obuv Kentaur O2 s membránou hnedá/čierna 41
67,66 €
+ doprava zadarmo

Vysoká pracovná obuv Kentaur O2 sú nepremokavé topánky vybavené membránou a gumovým skeletom, ktorý vás dokonale chráni pred mokrom a blatom. Ľahká podošva má výrazný dezén, mäkký došľap a výbornú priľnavosť a stabilitu v teréne.


Panda Safety Pracovná obuv Extreme Tector S3 čierna 42
106,66 €
+ doprava zadarmo

Pracovná obuv Panda Extreme Tector S3 – pánske, vysoké, antistatické, vodeodolné a protišmykové bezpečnostné holeňové pracovné topánky. Absorbujú energiu v päte. Majú kompozitnú oceľovú tužinku v špičke.


Panda Safety Zimná pracovná obuv Ducato S3CI čierna 43
36,60 €

Panda Ducato S3CI – dámska alebo pánska, zateplená, holeňová, antistatická, vodeodolná a protišmyková pracovná obuv. Sú to kvalitné vysoké pracovné topánky s oceľovou tužinkou, stielkou proti prepichnutiu.


Panda Safety Zimná pracovná obuv Stralis S3 čierna 38
95,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zimná pracovná obuv Panda Stralis S3 – ochranná, zateplená, antistatická, vodeodolná pracovná holeňová obuv na šnúrovanie a zips. Tieto vysoké pracovné topánky majú oceľovú tužinku v špičke, stielku proti prepichnutiu.


Panda Safety Zimná pracovná obuv Tigrotto S3 čierna 36
44,75 €

Zimná obuv Panda Tigrotto S3 – ochranná, zateplená, vodeodolná, antistatická holeňová pracovná obuv s oceľovou tužinkou, stielkou odolnou proti prepichnutiu a antistatickou protišmykovou PU/PU podrážkou rezistentnou voči kyselinám a olejom.


Raven Vysoká pracovná obuv Rubber S3  čierna 40
20,47 €

Bezpečnostná pracovná obuv Raven Rubber S3 je vysoká, vodeodolná obuv s bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou proti prepichnutiu. Má antistatickú podošvu (PU/guma) rezistentnú voči pohonným hmotám a olejom.


Raven Vysoká pracovná obuv XT S3 čierna 38
30,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoká pracovná obuv Raven XT S3 sú nepremokavé bezpečnostné topánky s kovovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Majú kožený zvršok s masívnou časťou chrániacou proti okopu a drobnými reflexnými prvkami.