Uvex Pracovná členková obuv Uvex 1 S2
112,04 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pracovná obuv Uvex 1 S2 sú športové, multifunkčné bezpečnostné topánky, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou ľahkosťou a ohybnosťou. Patria medzi najnovšiu generáciu Uvex Xenova® 100% bez obsahu kovových častí.

Panda Safety Pracovná obuv Monviso S3 pánska
74,08 € 63,90 €

Akcia

Ochranná pracovná členková obuv Panda Monviso S3 – to sú pánske vodeodolné, antistatické, kožené, bezpečnostné pracovné topánky s vysokým komfortom nosenia – vyrobené v Taliansku.

TOWORKFOR Pracovná obuv Tiger S3 SRC
89,46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostná pracovná obuv Tiger S3 sú vodeodolné kožené (z kvalitnej lícovej kože) topánky s kompozitnou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu.

Bennon Zváračská obuv Welder S3
33,06 €

Zváračká obuv Bennon Welder S3 sú kožené bezpečnostné topánky s oceľovou tužinkou + špicou a špeciálnym systémom na rýchle vyzutie. Nite sú vyrobené z nehorľavého materiálu (kevlar), podošva (PU/guma) odoláva kontaktnému teplu 300°C.

Fridrich&Fridrich Pracovná obuv SC 03-003 S3 pánska
18,26 €

Členková pracovná obuv SC 03–003 S3 značky Fridrich&Fridrich –bezpečnostné pánske pracovné topánky s reflexnými prvkami, s oceľovou špicou a PU podrážkou odolnou voči olejom, kyselinám a pohonným hmotám.

Panda Safety Pracovná obuv Ergon Alfa S1
23,69 €

Členková bezpečnostná obuv Panda Ergon Alfa S1 – to sú priedušné, kožené pracovné topánky s oceľovou tužinkou v špičke a antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou, ktorá je tiež odolná voči olejom a pohonným hmotám.

Bennon Zimná členková obuv Farmis O2 Winter
37,24 € 32,90 €

Akcia

Zimná členková obuv Bennon Farmis O2 Winter je kožená zateplená (plyšom) a vodeodolná obuv vhodná nielen do práce, ale aj na voľný čas. Je ľahká, pevná a odolná.

Bennon Bezpečnostná obuv s tužinkou Raptor S3 NM High
37,18 €

Bezpečnostná celokožená pracovná členková obuv vybavená systémom SOLE-FIX, ktorý zaisťuje lepšiu fixáciu. Topánky majú reflexné prvky pre lepšiu viditeľnosť, kevlarovú planžetu a kompozitnú tužinku.

Bennon Zimná pracovná obuv Basic S3
30,98 €

Zimná pracovná obuv Bennon Basic S3 sú nepremokavé bezpečnostné topánky vyrobené z kože a zateplené plyšom. Majú oceľovú tužinku a planžetu proti prepichnutiu.

Bennon Členkové topánky Farmis O1
33,43 € 29,90 €

Akcia

Členkové topánky Bennon Farmis O1 sú pevná a odolná voľnočasová alebo pracovná obuv bez ochranných prvkov. Sú vyrobené z kvalitnej kože, majú anatomickú stielku, reflexné prvky a protišmykovú podošvu.

Panda Safety Členková obuv Ergon Alfa O1
22,74 €

Panda Ergon Alfa O1 je priedušná, antistatická, protišmyková, kožená pracovná obuv s PU/PU podrážkou odolnou voči pohonným hmotám a olejom. Možnosť využitia ako pánske či dámske pracovné topánky. Absorbcia energie v päte.

Adamant Členkové topánky Baxter O1
28,10 €

Členkové unisex topánky Adamant Baxter O1 bez ochranných prvkov sú vhodné na nosenie nielen ako pracovná obuv, ale aj ako obuv na voľný čas. Sú vyrobené z kože, majú drobné reflexné prvky a ochranu proti okopu v prednej časti.

Panda Safety Pracovná obuv SNT Astura S1
30,43 €

Antistatická protišmyková pánska resp. dámska členková pracovná obuv Panda Astura S1. Pracovné topánky s oceľovou tužinkou, PU podrážkou odolnou voči pohonným hmotám a olejom.

Bennon Členková obuv Basic O1
25,45 €

Členková obuv Bennon Basic O1 sú tradičné pracovné topánky bez ochranných prvkov vhodné na univerzálne využitie pre prácu v interiéri aj exteriéri.

Cerva Pracovná obuv Cerva XT O1
22,78 €

Pracovná obuv Cerva XT O1 sú kožené topánky bez ochranných prvkov. Majú masívnu časť, ktorá ich chráni proti okopu a zvyšuje tak ich životnosť.

Bennon Protišmykové návleky Crampon Yetti
8,32 €

Protišmykové návleky (nesmeky) pre pracovníkov, športovcov, turistov, deti a seniorov na klzké a zľadovatelé povrchy. Sú vyrobené z kvalitného gumového materiálu, držia pevne na obuvi a jednoducho sa udržujú.

Adamant Členková obuv Classic O1
18,98 €

Členková obuv Adamant Classic O1 sú kožená, pevná a ľahká pracovná obuv bez ochranných prvkov. Majú protišmykovú, olejuodolnú podošvu, ktorá je zároveň antistatická a tlmí otrasy v päte.

Bennon Zimná členková obuv Basic O2
28,78 €

Zimná členková obuv Bennon Basic O2 sú kožené nepremokavé pracovné topánky zateplené plyšom. Nemajú ochranné prvky (oceľovú špicu ani planžetu).

Bennon Bezpečnostná obuv Orlando XTR NM S3 High
53,96 €

Moderné bezpečnostné topánky s reflexnými prvkami vybavené bezpečnostnou tužinkou so sklennými vláknami a kevlarovou planžetou. Členková obuv športového charakteru vhodná do vnútorných i vonkajších prevádzok i pre voľný čas.

Bennon Zimná pracovná obuv Farmis S3 Winter
41,41 € 36,90 €

Akcia

Zimná pracovná obuv Bennon Farmis S3 Winter je pohodlná, ľahká a zároveň pevná a odolná bezpečnostná obuv s oceľovou tužinkou a planžetou proti prepichnutiu. Vďaka tomu, že je vode odolná a zateplená plyšom je ideálna na nosenie v zime.

Bennon Bezpečnostné návleky na obuv Safe Guest
37,24 €

Gumový bezpečnostná návlek na obuv s ochrannou špicou a protišmykovou podrážkou určený pre návštevníkov priemyselných prevádzok. Dostatočne priestranný, ľahko sa nazúva a dobre drží na obuvi. Hliníková bezpečnostné tužinka.

Bennon Pracovná obuv Basic S3
27,35 €

Pracovná obuv Bennon Basic S3 sú kožené nepremokavé bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Majú protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu.

Bennon Pracovné topánky Fortis S3
37,24 €

Pracovné topánky Fortis S3 sú kožená bezpečnostná obuv vybavená oceľovou tužinkou a planžetou. Sú nepremokavé, priedušné, protišmykové a majú reflexné doplnky. Sú vhodné aj do najnáročnejších podmienok.

Bennon Bezpečnostné topánky Fortis S3 s membránou
42,56 €

Bezpečnostné topánky Fortis S3 sú kožená pracovná obuv vybavená oceľovou tužinkou a planžetou. Sú nepremokavé, priedušné, protišmykové a majú reflexné doplnky. Sú vhodné aj do najnáročnejších podmienok.

Bennon Členkové topánky Fortis O2
35,70 €

Členkové topánky Fortis O2 sú kožená a nepremokavá pracovná obuv bez ochranných prvkov. Vďaka podošve z PU/gumy, protiokopovej špici a stabilizačnej opore v zadnej časti sú určené aj na náročné práce v exteriéri.

Panda Safety Zimná pracovná obuv Orsetto S3CI
39,90 €

Panda PRF Orsetto S3CI je zimná – zateplená, kožená, vodeodolná, antistatická, členková pracovná obuv s reflexnými doplnkami a protišmykovou podrážkou.

Cerva Zimná pracovná obuv Cerva XT O2
24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zimná pracovná obuv Cerva XT O1 sú zateplené kožené topánky bez ochranných prvkov. Majú všitý jazyk, masívnu protiokopovú špicu a dezén podošvy je samočistiaci.

Panda Safety Pracovná obuv Cursor S1P
67,03 €

Pracovná obuv Panda Cursor S1P SRC sú extrémne priedušné bezpečnostné topánky s nekovovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Táto unikátna pracovná obuv má zvršok vyrobený z odolného a priedušného materiálu „Mesh“.

Panda Safety Zimná obuv Strong Profesional Orsetto O2
39,53 €

Zimná členková pracovná obuv značky Panda – topánky Strong Profesional Orsetto O2 – pracovné zateplené, vodeodolné, antistatické a priedušné pracovné topánky. Topánky absorbujú energiu v päte.

Uvex Pracovná obuv Uvex Motion Light S2
82,33 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Členkové pracovné topánky renomovanej značky Uvex. Kožený zvršok s priedušnou textilnou podšívkou, mäkko čalúnený jazyk proti prachu, čalúnený horný okraj a extrémne pohodlnú vyberateľnú vložku, ktorá je antistatická.

Panda Safety Pracovná obuv Cerbiatto S3 Metal Free
58,40 €

Pracovná obuv Panda Cerbiatto S3 sú bezpečnostné topánky s kompozitnou špicou aj stielkou proti prepichnutiu (bez kovových súčastí). Ich zvršok je vyrobený z priedušnej a vodeodolnej kože s prvkami pre zvýšenie viditeľnosti.

Bennon Pracovná obuv Farmis S3
37,99 € 33,90 €

Akcia

Pracovná obuv Bennon Farmis S3 je ľahká a pritom odolná a pevná bezpečnostná obuv s kompozitnou tužinkou a kevlarovou planžetou proti prepichnutiu.

Cerva Bezpečnostná členková obuv Metal Free S3 SRC
29,14 €

Posledný kus za túto cenu!

Unisex pracovná členková obuv s kompozitnou bezpečnostnou špicou a kompozitnou stielkou odolnou voči prepichnutiu, PU/PU protišmykovou podošvou odolnou voči pohonným hmotám s absorpciou energie v päte. Bez kovových súčastí – metal free.

Cerva Bezpečnostná obuv Ritmo S3 Metal Free
40,15 €

Bezpečnostná obuv Panda Ritmo S3 sú kožené a vodeodolné pracovné topánky s kompozitnou špicou a kevlarovou stielkou proti prepichnutiu (bez kovových súčastí).

Cerva Bezpečnostná obuv s tužinkou Raven XT MF S3 SRC
27,98 €

Bezpečnostná členková obuv s nekovovou tužinkou a kompozitnou stielkou proti prepichnutiu. PU / PU podošva odolná pohonným hmotám a olejom a zvrškom z kože. Obuv bez kovových súčastí – metal free.

Cerva Pracovná obuv XT S3
27,48 €

Pracovná obuv Raven XT S3 sú nepremokavé bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Majú kožený zvršok s masívnou časťou chrániacou proti okopu.

Panda Safety Obuv Strong Profesional Orsetto O2
37,16 €

Topánky Strong Profesional Orsetto O2 sú kvalitná, celosezónna, členková vodeodolná pracovná obuv značky Panda pre mužov aj ženy s reflexnými prvkami, bez bezpečnostnej špice a s antistatickou a protišmykovou podrážkou.

Adamant Členková obuv Classic S1P
19,74 €

Členková obuv Adamant Classic S1P sú kožené, ľahké a pevné bezpečnostné topánky s anatomickou stielkou, oceľovou tužinkou a protiprepichovou planžetou. Sú vhodné na prácu vonku aj vnútri.

Adamant Zimná členková obuv Classic O2
21,52 €

Zimná členková obuv Adamant Classic O2 sú vodeodolné pracovné topánky zateplené plyšom, ktoré sú vhodné na prácu vonku v zimných mesiacoch. Majú protišmykovú, antistatickú a olejuodolnú podošvu, ktorá tlmí otrasy v päte.

Adamant Zimná pracovná obuv Classic S3
23,54 €

Zimná pracovná obuv Adamant Classic S3 sú kožené a plyšom zateplené ľahké a pevné bezpečnostné topánky s oceľovou špicou a protiprepichovou planžetou.

Cerva Bezpečnostná členková obuv s tužinkou XT S1P SRC
26,09 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnostná členková obuv s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Podošva z dvoj-hustotného PU s masívnou ochranou proti okopu. SRC podošva odolná voči olejom. Zvršok z kože.

Cerva Bezpečnostná obuv BK TPU MF S3 SRC
41,38 €

Bezpečnostná kotníková obuv Cerva BK S3s nekovovou tužinkou a aramidovou stielkou odolnou proti prepichnutiu. Podošva z PU/TPU. Zvršok z kvalitnej kože – nubuk.