Vyberte si zo širokej ponuky tovaru z kategórie nástenné ventilátory alebo si ich nechajte zoradiť od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného tovaru od ostatných užívateľov.

Zobraziť viac
  • Nečakajte na nákup – tovar môžeme doručiť ešte dnes.
  • Výdajné miesta máme na každom rohu.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Máte otázky ohľadom tovaru nástenné ventilátory alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Zakúpený tovar môžete vrátiť do 14 dní aj bez udania dôvodu.
Olimpia Splendid DF100 Pure

Olimpia Splendid DF100 Pure

829 €

Olimpia Splendid DF100 Pure je obojsmerná jednotka mechanického vetrania s rekuperáciou tepla, ktorá odvádza vnútorný vzduch von a nasáva vonkajší vzduch smerom do miestnosti. Rekuperácia teda zaistí prúdenie čerstvého vzduchu do bytu pri zachovaní izbovej teploty a odsaje vydýchaný vzduch von.

Partner: Lavatronic
Olimpia Splendid SF150

Olimpia Splendid SF150

379 €

Olimpia Splendid SF150 je striedavá jednosmerná jednotka mechanického vetrania s rekuperáciou tepla, ktorá odvádza vnútorný vzduch von a nasáva vonkajší vzduch smerom do miestnosti. Rekuperácia teda zaistí prúdenie čerstvého vzduchu do bytu pri zachovaní izbovej teploty a odsaje vydýchaný vzduch von

Partner: Lavatronic
Bestron Nástenný ventilátor Summer Breeze, 45W

Bestron Nástenný ventilátor Summer Breeze, 45W

104,20 €
Novinka

Nástenný ventilátor Bestron Summer Breeze – Tento nástenný ventilátor Bestron zaistí, že prežijete horúce dni s príjemným vánkom. Kôš ventilátora je vertikálne nastaviteľný. Pomocou troch rýchlostí môžete nastaviť prúdenie vzduchu podľa potreby.

Partner: Helieli