Trevi EM 401 R

Trevi EM 401 R

Hodnotenie: 4,7
35,36 € 29,90 €

Bezdrôtový dynamický mikrofón vhodný pre moderovanie verejných podujatí. Trevi EM 401 R s frekvenčným rozsahom 174–216 MHz, konektorom Jack 6,3 mm, dosahom až 20 metrov a vyznačuje sa veľmi nízkou hmotnosťou.

Technaxx BT-X35

Technaxx BT-X35

Hodnotenie: 4,8
49,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Karaoke mikrofón s bluetooth a vstavanými reproduktormi. Mikrofón má nespočet funkcií ako napríklad kompatibilita s YouTube a rôznymi aplikáciami pre spev a Karaoke, umožnuje streamovanie hudby cez Bluetooth, LED osvetlenie pre väčší efekt na párty. Vďaka slotu pre pamäťové karty Micro SD môžete mať svoju hudbu v mikrofóne neustále.

Technaxx Fabric BT-X44
45 €
+ doprava zadarmo

Poďte spievať z plného hrdla alebo usporiadať moderátorské zápolenie vďaka Bluetooth 4.2 bezdrôtovému mikrofónu Technaxx Elegance BT-X44 s krásnym a veľmi elegantným dizajnom. Mikrofón má 2 × 5W reproduktory, AUX, slot na microSD karty do 32 GB i funkciu EOV potlačenie pôvodného hlasu. Na nabitie vydrží v prevádzke 8 h.

Technaxx BT-X36

Technaxx BT-X36

Hodnotenie: 3
43,02 € 32,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský bluetooth karaoke mikrofón so vstavanými reproduktormi, ktorý umožňuje streamovanie hudby cez Bluetooth, je kompatibilný s YouTube a rôznymi aplikáciami pre spev a karaoke. Vstavaná nabíjacia batéria s výdržou až 22 hodín

Connect IT YouMic mikrofon USB
22,12 € 17,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Staňte se slavným Youtuberem, komunikujte s hráči při hraní PC her nebo volejte přes počítač díky mikrofonu Connect IT YouMic, který má USB pozlacený konektor. Mikrofon lze držet v ruce nebo ho umístit do stativu, který zafixuje jeho úhel. Výborný přenos zvuku zajišťuje schopnost mikrofonu eliminovat hluky z okolí.

Blue The Pop
85,93 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý spôsob, ako zlepšiť čistotu zvuku snímaného mikrofónom, predstavuje vysoko kvalitný pop-filter Blue The Pop, ktorý možno použiť na akýkoľvek mikrofón. Montáž je veľmi jednoduchá a intuitívna, rovnako ako nastavenie na mikrofónny stojan. Mriežka pop-filtra je z drôteného pletiva, odolnosť zvyšuje robustný rám.

Connect IT YouMic s POP filtrem
30,90 €

USB mikrofon na stolní i ruční použití, který se hodí na natáčení videí či zvukových záznamů, hraní her, chatování nebo karaoke. Connect IT YouMic dokáže eliminovat nežádoucí zvuky v pozadí a je vybaven trojnožkou a ochranným POP filtrem, který zvyšuje jeho životnost a zlepšuje kvalitu nahrávky.

Technaxx Elegance BT-X45

Technaxx Elegance BT-X45

Hodnotenie: 4,5
44,51 € 41,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Poďte spievať z plného hrdla alebo usporiadať moderátorské zápolenie vďaka Bluetooth 4.2 bezdrôtovému mikrofónu Technaxx Elegance BT-X45 s krásnym a veľmi elegantným dizajnom. Mikrofón má 2 × 5W reproduktory, AUX, slot na microSD karty do 32 GB i funkciu EOV potlačenie pôvodného hlasu. Na nabitie vydrží v prevádzke 8 h.

Connect IT YouMic Plus
31,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pro slavnou kariéru ve světě podcastů a youtuberingu potřebujete kvalitní výbavu v podobě USB mikrofonu Connect IT YouMic Plus, který se pyšní POP filtrem potlačujícím extrémní změny akustických tlaků. K eliminaci hluků přispívá kardioidní směrová charakteristika. Přístroj lze používat ručně nebo umístěný v trojnožce.

Technaxx KidsFun BT-X46
40,90 €
+ doprava zadarmo

Čo vykúzli úsmev na tvári každému malému hudobníkovi? Jedine vlastný naozajstný mikrofón Technaxx KidsFun BT-X46 s roztomilým detským dizajnom. Mikrofón sa pripája k mobilu alebo počítaču cez Bluetooth 4.2 alebo AUX-IN. Nechýba mu vstavaný 3W reproduktor, funkcia echo a batéria s výdržou až 8 h na nabitie.

Blue Snowball
88,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ohromujúce dizajnové prevedenie á la snehová guľa nie je jediným tromfom kondenzátorového mikrofónu Blue Snowball, ktorý je určený pre profi aj domáce používanie. Mikrofón disponuje 2 smerovými priestorovými charakteristikami, USB pripojením k počítaču a Plug and Play. Prístroj je kompatibilný s OS Mac aj Windows.

Technaxx Karaoke mikrofón BT-X31
39 € 29,90 €

Karaoke mikrofón s dvoma reproduktormi poslúži ako ideálny spoločník pri rôznych večierkoch alebo narodeninových oslavách. Bluetooth pre streamovanie hudby z telefónu, USB MP3 prehrávač, výkon 2 × 3 W, audio vstup, kompatibilný s aplikáciami pre Karaoke, ekvalizér, nastavenie hlasitosti hudby a mikrofónu, výdrž dobíjacej batérie až 6,5 h .

Blue Yeti Nano, šedý (281)
125 €
+ doprava zadarmo

Ideální pro podcasting, streamování her, Skype hovory, nahrávání videí a hudby – to je kvalitní kondenzátorový mikrofon Blue Yeti Nano k domácímu i profesionálnímu používání. Mikrofon má 2 směrové prostorové charakteristiky, USB připojení k počítači, ovládání hlasitosti a možnost připojení sluchátek s 3,5mm jackem.

Blue Yeti

Blue Yeti

Hodnotenie: 5
156,52 €
+ doprava zadarmo

Kráľom youtuberingu a podcastov? Splňte si svoj sen, podmaňte si internetový svet s kondenzátorovým USB mikrofónom Blue Yeti, ktorý špičkovo sníma váš hlas aj ostatné zvuky. Prístroj disponuje nastavovaním hlasitosti, tlačidlom pre okamžité stlmenie aj 3,5 mm konektorom pre slúchadlá.