Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Široká ponuka elektroniky a príslušenstva vrátane tovaru z kategórie Mikrofóny k hi-fi systémom. Nákup na MALL.SK sa oplatí:

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes podľa vašich preferencií.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť na poštovnom? Po celom Slovensku máme viac ako 1500 výdajných miest.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak tovar zo sekcie Mikrofóny k hi-fi systémom nenaplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčia filtre najlacnějších alebo najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. 

Na MALL.SK ponúkame viac ako 1 000 000 produktov! 

Upresniť parametre
Technaxx Karaoke mikrofón BT-X31 Audio-Technica ATR4650-USB čierna
Technaxx Karaoke mikrofón BT-X31

Karaoke mikrofón s dvoma reproduktormi poslúži ako ideálny spoločník pri rôznych večierkoch alebo narodeninových oslavách. Bluetooth pre streamovanie hudby z telefónu, USB MP3 prehrávač, výkon 2 × 3 W, audio vstup, kompatibilný s aplikáciami pre Karaoke, ekvalizér, nastavenie hlasitosti hudby a mikrofónu, výdrž dobíjacej batérie až 6,5 h .

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Technaxx BT-X35 Audio-Technica ATR4650-USB čierna
Technaxx BT-X35

Karaoke mikrofón s bluetooth a vstavanými reproduktormi. Mikrofón má nespočet funkcií ako napríklad kompatibilita s YouTube a rôznymi aplikáciami pre spev a Karaoke, umožnuje streamovanie hudby cez Bluetooth, LED osvetlenie pre väčší efekt na párty. Vďaka slotu pre pamäťové karty Micro SD môžete mať svoju hudbu v mikrofóne neustále.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Audio-Technica ATR4650-USB čierna Audio-Technica ATR4650-USB čierna
Audio-Technica ATR4650-USB čierna

Môžete ho mať položenú na stole alebo dokonca pripnutú na klope – miniatúrny všesmerový mikrofón Audio-Technica ATR4650-USB vám dopomôže k prenosu hlasu v perfektnej audio kvalite bez skreslenia vďaka kondenzátorovému snímaču. Je vybavený nalepovacou základňou a pripája sa pomocou USB-C/USB-A kábla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Audio-Technica ATR3350x čierna OTL Tehnologies PAW Patrol Blue Karaoke Microphone
Audio-Technica ATR3350x čierna

Vyzerá veľmi diskrétne a aj cez svoju miniatúrnu veľkosť sníma hlas vo vysokej kvalite – všesmerový mikrofón Audio-Technica ATR3350× s kondenzátorovým snímaním poteší aj špeciálnou sponou pre uchytenie na klopu oblečenia. Jeho kábel disponuje 3,5mm jack konektorom a napájanie prebieha LR44 batériou, ktorá je súčasťou balenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
OTL Tehnologies PAW Patrol Blue Karaoke Microphone OTL Tehnologies PAW Patrol Blue Karaoke Microphone
OTL Tehnologies PAW Patrol Blue Karaoke Microphone

Stačí ho čapnúť do ruky a karaoke zábavné spievanie môže začať – ručný detský mikrofón OTL Paw Patrol Blue Karaoke Microphone zabaví na dlho každé dieťa. Má Bluetooth 5.0 technológiu aj AUX In vstup pre káblové pripojenie. Disponuje vstavanými 2× 3W reproduktormi, echo efektom a 1200mAh batériou s výdržou 5 h na nabitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
OTL Tehnologies PAW Patrol Pink Karaoke Microphone OTL Tehnologies PAW Patrol Blue Karaoke Microphone
OTL Tehnologies PAW Patrol Pink Karaoke Microphone

Stačí ho čapnúť do ruky a karaoke zábavné spievanie môže začať – ručný detský mikrofón OTL PAW Patrol Pink Karaoke Microphone zabaví na dlho každé dieťa. Má Bluetooth 5.0 technológiu aj AUX In vstup pre káblové pripojenie. Disponuje vstavanými 2× 3 W reproduktormi, echo efektom a 1200 mAh batériou s výdržou 5 h na nabitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boya BY-M1 Pro, černá OTL Tehnologies My Little Pony Karaoke mikrofón s Bluetooth reproduktorom
Boya BY-M1 Pro, černá

Venujete sa mobilnej žurnalistike alebo vykonávate online výučbu? K práci sa vám bude hodiť kvalitný lavalierový duálny mikrofón Boya BY-M1 Pro sa všesmerovým polárnym vzorom a kondenzátorovým prevodníkom. Hlas sníma vo výbornej čistote a pripája sa ľahko pomocou 4m kábla s 3,5 mm jack konektorom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
OTL Tehnologies My Little Pony Karaoke mikrofón s Bluetooth reproduktorom OTL Tehnologies My Little Pony Karaoke mikrofón s Bluetooth reproduktorom
OTL Tehnologies My Little Pony Karaoke mikrofón s Bluetooth reproduktorom

Stačí ho čapnúť do ruky a karaoke zábavné spievanie môže začať – ručný detský mikrofón OTL My Little Pony Karaoke mikrofón s Bluetooth reproduktorom zabaví na dlho každé dieťa. Má Bluetooth 5.0 technológiu aj AUX In vstup pre káblové pripojenie. Disponuje vstavanými 2× 3W reproduktormi, echo efektom a 1200mAh batériou s výdržou 5 h na nabitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
OTL Tehnologies Rainbow High Karaoke microphone with Bluetooth speaker OTL Tehnologies My Little Pony Karaoke mikrofón s Bluetooth reproduktorom
OTL Tehnologies Rainbow High Karaoke microphone with Bluetooth speaker

Stačí ho čapnúť do ruky a karaoke zábavné spievanie môže začať – ručný detský mikrofón OTL L.O.L. Surprise! Karaoke Microphone zabaví na dlho každé dieťa. Má Bluetooth 5.0 technológiu aj AUX In vstup pre káblové pripojenie. Disponuje vstavanými 2× 3 W reproduktormi, echo efektom a 1200 mAh batériou s výdržou 5 h na nabitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SENNHEISER MKE 600 OTL Tehnologies L.O.L. Surprise! Karaoke Microphone
SENNHEISER MKE 600

Vhodný pre reportážne prácu menších TV spoločností – moderný kamerový mikrofón Sennheiser MKE 600 s kondenzátorovým typom snímača a so superkardioidnou/úzko smerovou charakteristikou ľahko prepojíte s kamerou, ktorá ho môže aj napájať. Disponuje molitanovou protiveternou ochranou a účinne potláča bočné zvuky aj dotykové hluky. AA batéria pre až 150H prevádzku je súčasťou balenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Boya BY-M1000, čierna OTL Tehnologies L.O.L. Surprise! Karaoke Microphone
Boya BY-M1000, čierna

YouTuberi, vloggeri, podcasteri aj hudobníci z neho budú paf – praktický kondenzátorový mikrofón Boya BY-M1000 si získa všetkých tvorcov zvukového obsahu svojím odolným prevedením aj možnosťou výberu z 3 režimov snímania zvuku. Ponúka kardioidný, všesmerový a osmičkový režim. Pripája sa XLR káblom a vďaka útlmu až o 10 dB je mimoriadne vhodný pre nahrávanie perkusných nástrojov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
OTL Tehnologies L.O.L. Surprise! Karaoke Microphone OTL Tehnologies L.O.L. Surprise! Karaoke Microphone
OTL Tehnologies L.O.L. Surprise! Karaoke Microphone

Stačí ho čapnúť do ruky a karaoke zábavné spievanie môže začať – ručný detský mikrofón OTL L.O.L. Surprise! Karaoke Microphone zabaví na dlho každé dieťa. Má Bluetooth 5.0 technológiu aj AUX In vstup pre káblové pripojenie. Disponuje vstavanými 2× 3 W reproduktormi, echo efektom a 1200 mAh batériou s výdržou 5 h na nabitie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL