Madman Držiak na zápästie pre GoPro

Madman Držiak na zápästie pre GoPro

Držiak na zápästie pre kamery GoPro. Pomôže vám zachytiť svet z mnohých rôznych uhlov. Využijete ho pri športoch, pri ktorých potrebujete voľné ruky. Držiak je vyrobený z kvalitného materiálu a umiestnite ho aj cez bundu a rukavice. Kameru potom môžete nosiť ako hodinky, a tak robiť skvelé zábery. Kamerou je možné navyše otáčať o 360° a kedykoľvek využiť poistku, ktorá zabráni ďalšiemu, nechcenému otočeniu. Celý popis
15,20 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 2 kusy

6.7.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
6.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 1073528

Popis

Držiak na zápästie pre kamery GoPro. Pomôže vám zachytiť svet z mnohých rôznych uhlov. Využijete ho pri športoch, pri ktorých potrebujete voľné ruky. Držiak je vyrobený z kvalitného materiálu a umiestnite ho aj cez bundu a rukavice. Kameru potom môžete nosiť ako hodinky, a tak robiť skvelé zábery. Kamerou je možné navyše otáčať o 360° a kedykoľvek využiť poistku, ktorá zabráni ďalšiemu, nechcenému otočeniu.

Kamera ako hodinky:

S kamerami GoPro svet zachytíte z mnohých rôznych uhlov a pomôcť vám v tom môže aj ďalšie príslušenstvo, ktoré umožňuje nosiť kameru ako hodinky. Tento držiak na zápästie pre GoPro je vyrobený z kvalitného materiálu a vďaka miernej elastickosti sa nemusíte obávať odrenín. Naopak. Držiak vám na ruku dokonale sadne a vy sa budete môcť sústrediť výhradne na obstarávané zábery.

Držiak je možné utiahnuť podľa potreby a okolo zápästia ho opevníte pomocou suchého zipsu. Vďaka tomu je možné umiestniť aj cez bundu alebo rukavice, a tak zábery z pohľadu hodiniek môžete zaobstarať aj pri zimných športoch, ako je lyžovanie. Držiak na zápästie pre GoPro sa však hodí pri všetkých športoch, pri ktorých potrebujete mať voľné ruky. Napríklad pri horolezectve, surfovaní či potápaní.

Otáčanie o 360°:

Kameru do držiaka umiestnite pomocou klasickej GoPro skrutky, čo je veľmi jednoduché a bezproblémové. Mechanizmus na držiaku je potom prispôsobený tomu, aby kamerou bolo možné otáčať o 360°, čo dozaista oceníte pri všetkých vašich obľúbených aktivitách. Navyše kedykoľvek môžete využiť poistku, pomocou ktorej polohu kamery jednoducho uzamknete.