Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Madman Flexibilný statív malý Madman Držiak na zápästie pre GoPro
Madman Flexibilný statív malý

Malý štýlový statív s moderným dizajnom, ktorý ponúka to najlepšie uchytenie k čomukoľvek, čo vás napadne. Vďaka jeho flexibilným a ľahko nastaviteľným nohám ho ľahko uchytíte k povrchom a veciam, kde to predtým bolo nemysliteľné.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Madman Prísavný držiak Madman Držiak na zápästie pre GoPro
Madman Prísavný držiak

Prísavný držiak vám umožní naplno natáčať vašu jazdu. Je kvalitný, nastaviteľný a manipuláciu s ním zvládne každý. Držiak môžete umiestniť na čelné sklo aj priamo na váš automobil.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Madman Držiak na zápästie pre GoPro Madman Držiak na zápästie pre GoPro
Madman Držiak na zápästie pre GoPro

Držiak na zápästie pre kamery GoPro. Pomôže vám zachytiť svet z mnohých rôznych uhlov. Využijete ho pri športoch, pri ktorých potrebujete voľné ruky. Držiak je vyrobený z kvalitného materiálu a umiestnite ho aj cez bundu a rukavice. Kameru potom môžete nosiť ako hodinky, a tak robiť skvelé zábery. Kamerou je možné navyše otáčať o 360° a kedykoľvek využiť poistku, ktorá zabráni ďalšiemu, nechcenému otočeniu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Madman Flexibilný statív stredný Madman Selfie tyč Pro 52 cm Black (MDMSELF52SF01BLACK)
Madman Flexibilný statív stredný

Štýlový statív s moderným dizajnom, ktorý ponúka to najlepšie uchytenie k čomukoľvek, čo vás napadne. Vďaka jeho flexibilným a ľahko nastaviteľným nohám ho ľahko uchytíte k povrchom a veciam, kde to predtým bolo nemysliteľné.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Madman Nástavec na statív pre GoPro (tripod mount) Madman Selfie tyč Pro 52 cm Black (MDMSELF52SF01BLACK)
Madman Nástavec na statív pre GoPro (tripod mount)

Vďaka tomuto držiaku, môžete pripevniť vašu GoPro kameru ku ktorémukoľvek doplnkovému príslušenstvu sa statívovou skrutkou, ktoré sa k akčným kamerám vyrába. Vďaka tomu znásobíte možnosti využitia vašej kamery.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Madman Selfie tyč Pro 52 cm Black (MDMSELF52SF01BLACK) Madman Selfie tyč Pro 52 cm Black (MDMSELF52SF01BLACK)
Madman Selfie tyč Pro 52 cm Black (MDMSELF52SF01BLACK)

Kvalitná, pevná a napriek tomu kompaktná selfie tyč určená predovšetkým pre fotoaparáty či akčné kamery vybavené statívovým závitom. Vďaka hliníkovému telu je ľahko prenosným a pritom spoľahlivým príslušenstvom pre športovcov a aktívny životný štýl.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman 360° Klips pre GoPro Madman Držiak na trubku (3,5 - 6,5 cm) pre GoPro
Madman 360° Klips pre GoPro

Head clip pre kamery GoPro umožňuje zhotovovať jedinečné zábery. Vašu kameru vďaka nemu upevníte na šiltovku, a tak ľahko natočíte výlet do prírody či prechádzku mestom. Inštalácia je pritom naozaj jednoduchá – kameru do klipsu umiestnite pomocou štandardnej GoPro skrutky a potom už stačí len zapnúť nahrávanie. Head clip je kompatibilný s GoPro.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Batéria pre GoPro HERO5 Madman Držiak na trubku (3,5 - 6,5 cm) pre GoPro
Madman Batéria pre GoPro HERO5

Kvalitná, značková Li-Ion batéria pre akčnú kameru GoPro HERO5. Batéria spĺňa štandardy stanovené Európskou úniou, je vybavená ochranou proti prebitiu, totálnemu vybitiu, skratu a chváli sa tiež vysokou kapacitou až 1260 mAh. Batériu možno využiť buď ako náhradu za staršiu batériu, alebo ako náhradnú batériu na cesty.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Držiak na trubku (3,5 - 6,5 cm) pre GoPro Madman Držiak na trubku (3,5 - 6,5 cm) pre GoPro
Madman Držiak na trubku (3,5 - 6,5 cm) pre GoPro

Objímka na trúbku vám umožní pripevniť Vašu kameru na miesta, kam ju s iným príslušenstvom pripevniť nejde. Môžete tak Vašu GoPro či inú špotovú kameru pripevniť na ľubovoľnú trúbku, riadidlá či rám bicykla alebo motocykla alebo dokonca na nárazník či chladič auta.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Krytka na objektív pre GoPro HERO5/HERO6 Madman Krytka na objektív pre GoPro HERO5/HERO6
Madman Krytka na objektív pre GoPro HERO5/HERO6

MadMan krytka na objektív pre GoPro Hero5/Hero6. Krytka MadMan je vyrobená z kvalitného materiálu a vyniká predovšetkým jednoduchým použitím. Chráni objektív vašej kamery pred poškodením, poškriabaním, prachom a ďalšími nežiaducimi vplyvmi. Krytku využijete vždy, keď je kamera v kľude, preto by sa mala stať neoddeliteľnou súčasťou vašej výbavy.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Prísavný držiak na sklo pre GoPro Madman Krytka na objektív pre GoPro HERO5/HERO6
Madman Prísavný držiak na sklo pre GoPro

Prísavný vnútorný držiak na sklo pre GoPro je ideálny nástroj, vďaka ktorému budete môcť natáčať vašu jazdu a pritom mať v pokoji obe ruky na riadenie. Držiak je naviac vybavený držiakom priamo pre kamery GoPro. Nie je tak nutné dokupovať žiadne ďalšie príslušenstvo. Držiak je vhodný iba pre vnútorné použitie a nie je vhodný pre použitie na kapote vozidla a pod.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Selfie tyč Deluxe BT 100 cm Black Madman Krytka na objektív pre GoPro HERO5/HERO6
Madman Selfie tyč Deluxe BT 100 cm Black

100cm selfie tyč určená pre digitálne fotoaparáty, chytré telefóny a iPhone, s ktorým urobíte dokonalú selfie. Ide o nabíjacie teleskopickú tyč s nastaviteľnou dĺžkou, ktorú bezdrôtovo spárujete so zariadením, a fotíte stlačením tlačítka priamo na tyči.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Selfie tyč MOVE 72 cm Madman Selfie tyč ULTRA BT 97 cm
Madman Selfie tyč MOVE 72 cm

Selfie tyč MadMan MOVE sadne všetkým, ktorí sú neustále v pohybe. Dá sa zložiť do praktických rozmerov, nie je ani príliš dlhá, ani príliš krátka, proste ideálna selfie tyč pre každú výpravu. Poznávacím znamením je jednoduchosť. Selfie tyč rozbalíte počas sekundy a ihneď fotíte. Konštrukcia je vhodná aj do náročných podmienok, táto selfie tyč udrží Váš telefón za každých podmienok v bezpečí.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Selfie tyč PRO RC 112 cm Madman Selfie tyč ULTRA BT 97 cm
Madman Selfie tyč PRO RC 112 cm

Teleskopická tyč s nastaviteľnou dĺžkou chváliacou sa nízkou hmotnosťou a pevnou konštrukciou. Na jej konci nájdete štandardizovanú skrutku statívu, s ktorou možno otáčať o 90°. Držiak je vybavený rukoväťou s príjemným gumovým poťahom, doplnená pútkom. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie a fixačný rámik pre mobilný telefón.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Selfie tyč ULTRA BT 97 cm Madman Selfie tyč ULTRA BT 97 cm
Madman Selfie tyč ULTRA BT 97 cm

Dostaňte do každého záberu maximum s poriadne dlhou selfie tyčou MadMan Ultra 97 cm. Či už sa fotíte sami alebo s poriadne veľkou partiou priateľov, na fotku sa vojdete všetci a to aj napriek kompaktným rozmerom selfie tyče. Vďaka technológii bluetooth môžete spúšť ovládať priamo z pogumovanej rukoväte, selfie tyč stačí s telefónom spárovať a môžete veselo cvakať.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Statív chobotnica malý modrý Madman Statív chobotnica malý modrý
Madman Statív chobotnica malý modrý

Flexibilný statív s moderným dizajnom, ktorý ponúka to najlepšie uchytenie k čomukoľvek vás napadne. Vďaka jeho ľahko nastaviteľným nohám, ho ľahko uchytíte k povrchom a veciam, kde to predtým bolo nemysliteľné.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman SteadyCam stabilizátor S01 Madman Statív chobotnica malý modrý
Madman SteadyCam stabilizátor S01

Stabilizátor určený pro digitální zrcadlovky, akční kamery GoPro a dokonce i chytré telefony a iPhone. Chlubí se nejen kvalitní stabilizací, ale i snadnou instalací, všestranným použitím, ergonomickou rukojetí a cenovou dostupností. Stabilizátor eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení dochází, a tak díky němu i vy získáte dokonalé, plující záběry.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman SteadyCam stabilizátor S03 Madman Statív chobotnica malý modrý
Madman SteadyCam stabilizátor S03

Stabilizátor určený zejména pro digitální zrcadlovky a těžší kamery, ale také akční kamery, chytré telefony a iPhone. Chlubí se nejen kvalitní stabilizací a snadnou instalací, ale i všestranným použitím, ergonomickou rukojetí a cenovou dostupností. Stabilizátor eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení dochází, a tak díky němu i vy získáte dokonalé, plující záběry.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
Madman Súprava príslušenstva pre akčné kamery Madman Súprava príslušenstva pre akčné kamery
Madman Súprava príslušenstva pre akčné kamery

Súprava 16 typov príslušenstva pre akčné kamery je kompatibilná so všetkými značkami outdoorových kamier na našom trhu. Súprava príslušenstva MadMan je vyrobená z kvalitného materiálu, obstojí teda aj v náročných podmienkach. Táto súprava podrží vás i vašu kameru v takmer akejkoľvek situácii.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL