Madman Flexibilný statív malý
11,99 €

Malý štýlový statív s moderným dizajnom, ktorý ponúka to najlepšie uchytenie k čomukoľvek, čo vás napadne. Vďaka jeho flexibilným a ľahko nastaviteľným nohám ho ľahko uchytíte k povrchom a veciam, kde to predtým bolo nemysliteľné.

Madman Nástavec na statív pre GoPro (tripod mount)
8 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka tomuto držiaku, môžete pripevniť vašu GoPro kameru ku ktorémukoľvek doplnkovému príslušenstvu sa statívovou skrutkou, ktoré sa k akčným kamerám vyrába. Vďaka tomu znásobíte možnosti využitia vašej kamery.

Madman Flexibilný statív stredný
17 € 15,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlový statív s moderným dizajnom, ktorý ponúka to najlepšie uchytenie k čomukoľvek, čo vás napadne. Vďaka jeho flexibilným a ľahko nastaviteľným nohám ho ľahko uchytíte k povrchom a veciam, kde to predtým bolo nemysliteľné.

Madman Nalepovacie držiaky 3M pre GoPro
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nalepovacie držiaky značky MadMan zaistia maximálne bezpečie Vašej kamery, vám potom zostáva za úlohu len zachytiť ten správny moment. Nalepiť ich môžete na akýkoľvek rovný alebo zakrivený povrch.

Madman Selfie tyč PRO RC 112 cm-20%
27 € 21,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Teleskopická tyč s nastaviteľnou dĺžkou chváliacou sa nízkou hmotnosťou a pevnou konštrukciou. Na jej konci nájdete štandardizovanú skrutku statívu, s ktorou možno otáčať o 90°. Držiak je vybavený rukoväťou s príjemným gumovým poťahom, doplnená pútkom. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie a fixačný rámik pre mobilný telefón.

Madman Selfie tyč ULTRA BT 97 cm
31,41 € 26,90 €

Dostaňte do každého záberu maximum s poriadne dlhou selfie tyčou MadMan Ultra 97 cm. Či už sa fotíte sami alebo s poriadne veľkou partiou priateľov, na fotku sa vojdete všetci a to aj napriek kompaktným rozmerom selfie tyče. Vďaka technológii bluetooth môžete spúšť ovládať priamo z pogumovanej rukoväte, selfie tyč stačí s telefónom spárovať a môžete veselo cvakať.

Madman Krytka na objektív pre GoPro HERO5/HERO6-16%
9,79 € 8,20 €

MadMan krytka na objektív pre GoPro Hero5/Hero6. Krytka MadMan je vyrobená z kvalitného materiálu a vyniká predovšetkým jednoduchým použitím. Chráni objektív vašej kamery pred poškodením, poškriabaním, prachom a ďalšími nežiaducimi vplyvmi. Krytku využijete vždy, keď je kamera v kľude, preto by sa mala stať neoddeliteľnou súčasťou vašej výbavy.

Madman Batéria pre GoPro HERO5
22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitná, značková Li-Ion batéria pre akčnú kameru GoPro HERO5. Batéria spĺňa štandardy stanovené Európskou úniou, je vybavená ochranou proti prebitiu, totálnemu vybitiu, skratu a chváli sa tiež vysokou kapacitou až 1260 mAh. Batériu možno využiť buď ako náhradu za staršiu batériu, alebo ako náhradnú batériu na cesty.

Madman Súprava príslušenstva pre akčné kamery-64%
77,63 € 27,20 €

Súprava 16 typov príslušenstva pre akčné kamery je kompatibilná so všetkými značkami outdoorových kamier na našom trhu. Súprava príslušenstva MadMan je vyrobená z kvalitného materiálu, obstojí teda aj v náročných podmienkach. Táto súprava podrží vás i vašu kameru v takmer akejkoľvek situácii.

Madman Držiak na zápästie pre GoPro
11,40 €

Držiak na zápästie pre kamery GoPro. Pomôže vám zachytiť svet z mnohých rôznych uhlov. Využijete ho pri športoch, pri ktorých potrebujete voľné ruky. Držiak je vyrobený z kvalitného materiálu a umiestnite ho aj cez bundu a rukavice. Kameru potom môžete nosiť ako hodinky, a tak robiť skvelé zábery. Kamerou je možné navyše otáčať o 360° a kedykoľvek využiť poistku, ktorá zabráni ďalšiemu, nechcenému otočeniu.

Madman Statív chobotnica malý modrý-17%
14 € 11,60 €

Flexibilný statív s moderným dizajnom, ktorý ponúka to najlepšie uchytenie k čomukoľvek vás napadne. Vďaka jeho ľahko nastaviteľným nohám, ho ľahko uchytíte k povrchom a veciam, kde to predtým bolo nemysliteľné.

Madman Selfie tyč Deluxe BT 100 cm Black
12,99 €

100cm selfie tyč určená pre digitálne fotoaparáty, chytré telefóny a iPhone, s ktorým urobíte dokonalú selfie. Ide o nabíjacie teleskopickú tyč s nastaviteľnou dĺžkou, ktorú bezdrôtovo spárujete so zariadením, a fotíte stlačením tlačítka priamo na tyči.

Madman 360° Klips pre GoPro
20,30 €

Head clip pre kamery GoPro umožňuje zhotovovať jedinečné zábery. Vašu kameru vďaka nemu upevníte na šiltovku, a tak ľahko natočíte výlet do prírody či prechádzku mestom. Inštalácia je pritom naozaj jednoduchá – kameru do klipsu umiestnite pomocou štandardnej GoPro skrutky a potom už stačí len zapnúť nahrávanie. Head clip je kompatibilný s GoPro.

Madman Držiak na trubku (3,5 - 6,5 cm) pre GoPro
14,94 € 13,30 €

Objímka na trúbku vám umožní pripevniť Vašu kameru na miesta, kam ju s iným príslušenstvom pripevniť nejde. Môžete tak Vašu GoPro či inú špotovú kameru pripevniť na ľubovoľnú trúbku, riadidlá či rám bicykla alebo motocykla alebo dokonca na nárazník či chladič auta.

Madman Prísavný držiak

Madman Prísavný držiak

Hodnotenie: 4,5
15 € 13,60 €

Prísavný držiak vám umožní naplno natáčať vašu jazdu. Je kvalitný, nastaviteľný a manipuláciu s ním zvládne každý. Držiak môžete umiestniť na čelné sklo aj priamo na váš automobil.

Madman Prísavný držiak na sklo pre GoPro
11,40 €

Prísavný vnútorný držiak na sklo pre GoPro je ideálny nástroj, vďaka ktorému budete môcť natáčať vašu jazdu a pritom mať v pokoji obe ruky na riadenie. Držiak je naviac vybavený držiakom priamo pre kamery GoPro. Nie je tak nutné dokupovať žiadne ďalšie príslušenstvo. Držiak je vhodný iba pre vnútorné použitie a nie je vhodný pre použitie na kapote vozidla a pod.

Madman Selfie tyč MOVE 72 cm
15,69 € 13,60 €

Selfie tyč MadMan MOVE sadne všetkým, ktorí sú neustále v pohybe. Dá sa zložiť do praktických rozmerov, nie je ani príliš dlhá, ani príliš krátka, proste ideálna selfie tyč pre každú výpravu. Poznávacím znamením je jednoduchosť. Selfie tyč rozbalíte počas sekundy a ihneď fotíte. Konštrukcia je vhodná aj do náročných podmienok, táto selfie tyč udrží Váš telefón za každých podmienok v bezpečí.

Madman Selfie tyč Pro 52 cm Black (MDMSELF52SF01BLACK)
19,99 € 16,99 €

Kvalitná, pevná a napriek tomu kompaktná selfie tyč určená predovšetkým pre fotoaparáty či akčné kamery vybavené statívovým závitom. Vďaka hliníkovému telu je ľahko prenosným a pritom spoľahlivým príslušenstvom pre športovcov a aktívny životný štýl.

Madman SteadyCam stabilizátor S01
53,10 €

Stabilizátor určený pro digitální zrcadlovky, akční kamery GoPro a dokonce i chytré telefony a iPhone. Chlubí se nejen kvalitní stabilizací, ale i snadnou instalací, všestranným použitím, ergonomickou rukojetí a cenovou dostupností. Stabilizátor eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení dochází, a tak díky němu i vy získáte dokonalé, plující záběry.

Madman SteadyCam stabilizátor S03
68 € 57,60 €

Stabilizátor určený zejména pro digitální zrcadlovky a těžší kamery, ale také akční kamery, chytré telefony a iPhone. Chlubí se nejen kvalitní stabilizací a snadnou instalací, ale i všestranným použitím, ergonomickou rukojetí a cenovou dostupností. Stabilizátor eliminuje otřesy a chvění, ke kterým při natáčení dochází, a tak díky němu i vy získáte dokonalé, plující záběry.