Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Street

Značka: Kolonožka Náš kód: 1064535

Doprava zadarmo

Kolonožka Elektrická Kolobežka Eljet Street

Elektrická kolobežka pre náročných užívateľov, ktorí hľadia na kvalitné a precízne spracovanie pri použití vysoko odolných materiálov. Čím sa líši od iných elektrických kolobežiek? Najmä výkonom a dojazdom. Túto streetovú kolobežku poháňa motor s výkonom 350W, ktorý je umiestnený v zadnom kolese. Veľkosťou kolies je kolobežka Eljet Street skôr drobček. Jej 5,5 palcové kolesá zodpovedajúce priemeru necelých 14 centimetrov, Vás hravo prevezú aj cez menšie nerovnosti. Nájazdy na chodníky môžete smelo zdolať bez nutnosti z kolobežky zostupovať. Celý popis

555
555 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 575,48 €, Ušetríte 20,48 € (3 %)
Cena s MALL kartou:
525 €
Viac info tu

Náš kód: 1064535

Popis

Popis produktu

Elektrická kolobežka pre náročných užívateľov

Určená pre tých, ktorí hľadia na kvalitné a precízne spracovanie pri použití vysoko odolných materiálov. Čím sa líši od iných elektrických kolobežiek? Najmä výkonom a dojazdom. Túto streetovú kolobežku poháňa motor s výkonom 350W, ktorý je umiestnený v zadnom kolese. Veľkosťou kolies je kolobežka Eljet Street skôr drobček. Jej 5,5 palcové kolesá zodpovedajúce priemeru necelých 14 centimetrov, Vás hravo prevezú aj cez menšie nerovnosti. Nájazdy na chodníky môžete smelo zdolať bez nutnosti z kolobežky zostupovať.

Výkonné LG akumulátory

Energiu motoru dodáva batériový modul typu Li-ion, vybavený akumulátory LG o celkovej kapacite 4400mAh. Vysokokapacitná batéria Vás poženie vpred. Stačí ju mierne podnietiť a motor zo seba vydá výkon na rýchlosť až 25 kilometrov za hodinu. V porovnaní s priemernou rýchlosťou chôdze človeka sa jedná o takmer päťkrát vyššiu hodnotu, ktorú s elektrickou kolobežkou Eljet Street môžete dosiahnuť. Viete si predstaviť, koľko času stráveného na cestách či prechádzaním do zamestnania či školy môžete jazdou na elektro kolobežke ušetriť? Ak trvá Vám napríklad cesta do práce 20 minút, s kolobežkou Eljet Street môžete rovnakú vzdialenosť uraziť za necelých 5 minút, a to aj s čakaním na prechodoch.

Jedinečná dojazdová vzdialenosť

Dojazd tejto do detailu premyslenej kolobežky sa pohybuje v rozmedzí 20 až 25 kilometrov. Bez obáv sa môžete s elektrickou kolobežkou vydať na výlet. Je nutné povedať, že vzhľadom k terénu sa môže maximálny dojazd meniť. Svoj podiel a vplyv na prejdené kilometre môže mať tiež hmotnosť jazdca, štýl jazdy, rýchlosť, atď. Vyššie uvedená vzdialenosť sa vzťahuje len na jednu batériu. Model Eljet Street disponuje navyše ľahko odnímateľným batériovým modulom, ktorý umožňuje rýchlu výmenu akumulátora za nový. Záleží len na Vás, aké sú Vaše dištančné ciele. Dĺžku jazdy si môžete zdvojnásobiť, strojnásobiť. Stačí len so sebou mať náhradnú výmennú batériu (pochopiteľne nabitú).

Prehľadný dotykový displej

Pre tých z vás, ktorí majú radi prehľad o podaných výkonoch či prejdených kilometroch, je elektrická kolobežka Eljet Street vybavená dotykovým displejom, ktorý Vám poskytne snáď všetky potrebné informácie o Vašej jazde. Dozviete sa napríklad akou idete rýchlosťou, akú vzdialenosť ste už prešli a alebo Vám displej poskytne informáciu o aktuálnom stave batérie. Podľa stavu batérie môžete optimalizovať svoju jazdu, aby ste dosiahli svoj vytýčený cieľ bez nutnosti výmeny batérie či, nedajbože, chôdza po svojich.

Nezabudnite nabíjať

Elektrická kolobežka Eljet Street potrebuje tiež čas na regeneráciu. Ak máte naplánovanú trasu dlhšiu, než koľko môže kolobežka uraziť, zapracujte do svojho plánu časový odstup pre nabíjanie 2–3 hodiny, počas ktorých sa kolobežka stihne nádherne zregenerovať a dobiť novou energiou potrebnou na pokračovanie v ceste.

Perfektné spracovanie

Konštruktéri tejto kolobežky sa venovali dôkladnému vývoju a skúmaniu bezpečnosti. Elektrokolobežka Ejet Street Vám ponúka okrem protišmykovej podložky tiež dvojaký systém bŕzd. Spojenie mechanickej brzdy a brzdy elektronickej výrazne pomáha znížiť brzdnú dráhu kolobežky a eliminovať nepríjemné cukavé nárazy. Samozrejmosťou bezpečnostnej výbavy pre zapojenie do prevádzky sú svetlá, ktorá má kolobežka Street ako vpredu, tak aj vzadu.

Kolobežka Eljet Street myslí aj na komfort jazdca. Samo za seba hovorí odpruženie predného kolesa aj čiastočné odpruženie kolesa zadného. Nemusíte sa báť, že pri prekonávaní nerovností z Vás kolobežka „vydrncá“ dušu. Nerovnosti sú absorbované pružinami a Vy si môžete vychutnať ničím nerušenú a hlavne plynulú jazdu.


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE A PARAMETRE

ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA ELJET STREET
 • Hmotnosť: 9 kg
 • Rozmery: 110 × 40 × 120 cm
 • Rozmery balenia: 125 × 19 × 45 cm
 • Váha jazdca: až 110 kg
 • Displej: áno

BRZDY

 • Prevedenie: elektronická a mechanická

BATÉRIA

 • Kapacita: 4400 mAh / 36V
 • Typ: Li-Ion
 • Doba nabíjania: 2–3 hodiny
 • Maximálna rýchlosť: 25 km/ h
 • Dojazd: 20 – 30 km
 • Články: LG
 • Rýchla výmena batérie: áno

MOTOR

 • Typ: brushless
 • Výkon: 350 W

KOLESÁ

 • Rozmery: 5,5" (palcov)

RÁM

 • Materiál: hliníková zliatina

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

SMART oblasť šport
Typ elektrické kolobežky
Operačný systém nie je
Farba čierna